• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Makinko, u nás taky víc než polovina dárků jde přes net, je to nejlepší, levnější a v klidu si to vybereme. Já budu z cukroví dělat jen vosí hnízda, ty miluje můj chlap. Pak linecký. Jinak asi nic.

Mě to plavání láká taky, ale myslíte, že by to mělo význam, když jsme neodchodili ten kurzík v půl roce a Daneček se ani jednou nepotápěl?
6. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,já taky přemejšlim,že bych se ještě teď přihlásila na to plavčo do polikliniki.Asi jim tam napíšu dota,jestli si můžu zapaltit třeba jenom polovic hodin,páč nevim určitě jak pak s obr břichem se mi bude chtít :sweat_smile: ,abych to zybtečně nezapaltila celý a nebyla naštvaná,že mi to propadlo.Fakt mě to dost láká.Čoveče dita je myslim Pechová.Ta Richterová byla taky blonďatá a byla tam fakt jen ten jeden kurz hned na začátku(teda co my jsme začli chodit v říjnu vloni).

Jooo hlásim,že se ke mě dones drb,že Vrtulníček bude otevřenej jen do konce roku.Pak už bude k sehnání jen na netu.Prý kvůli vysokýmu nájmu :frowning2: a my tam chodíme tak rádi.Puclina je tam jak v Jiříkově vidění.

Leni,já budu dělat povinně taky vosí hnízda :grinning: kvůli manžovi :grinning: .Bez těch by vánoce ani nemohli bejt :grinning: .Jiný cukroví bych klidně pekla,páč mě to baví,ale moje mamka toho napeče kila,takže dostanem od ní a ještě nám to po svátkách poleze i ušima :rolling_eyes: ..a to řiká každej rok,že udělá jenom tak trošičku :grinning: .Hele,tak tam do tej polikliniky taky napiš dotaz,jestli by to bylo aktuální i pro Danečeka.Směle tam píšou,že se pokusí splnit každé přání :sweat_smile: ,tak nevim.třeba to maj tak nastavený i na individuální přístup.Třebas se chodí plavat v malym počtu dětí a ne v osmi jako chodí např. Maki.
6. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Bell,
vrtulníček měl být jenom do září, tak jsem ráda že to prodloužili, ale co já vím, tak když si to na netu objednáš, tak si to v Děčíně můžeš vyzvednout. Říkala mi tak slečna, že to beztak dělá hodně maminek, tak je skoro zbytečně otevřeno! :wink:

Já teda peču každý rok myslím dost, dávám prababičce a Michalovo tátovi a my rádi baštíme, navíc mě to baví, tak to neřeším...a ještě letos navíc tři vánočky,ale už se těším :slight_smile:

Holky, a není Dita náhodou ta tlustá?
6. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

Rybko, to mě mrzí, že takhle marodíte - Ať je Rostík brzy fit!!!

Natt, já taky kupuju celkem průběžně dárky, ale vánoční stresík mi neva :wink:

Adama dnes pustili, ještě tedy není doma, vyzvedával ho můj táta, neb my byli na plavání, tak to tam asi sepisujou...
6. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jojo, je to pravda, akorát jsem to tady už mysllím psala, ale to už je dlouho. Vrtulníček bude jen do konce roku, původně tady měl být snad jen do začátku podzimu. Je to kvůli nájmu. Bude to prý ale fungovat tak, že když si objednáš na netu, tak si to můžeš jít v Děčíně do prodejny vyzvednout a nemusíš platit poštovné. Tak to asi bude fungovat jen jako sklad nebo nevim... řekla mi to paní prodavačka.

Pečení cukroví by mě bavilo, kdybych neměla pitomou starou plynovou troubu :slight_smile: Takže to sabotuju.

Verčo, tak to koukám to je rychlovka. Už je doma jo? Ale doma je prostě nejlíp. Já má na nemocnici doslova fobii, takže chápu, že je radši.
6. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ale koza, že píšu postupně. Prin to už napsala. Má to od té mladší prodavačky, já od té starší.
6. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,vosi hnizda taky udelam,ty musej byt!A rumovy koule. :wink: Vrtulnicek me teda stve,jedina normalni hrackarna v Decine.Cinsky kramy prodavaji vsude a takovyhle obchod se neuzivi?To se divim,ze neschani nekde levnejsi pronajem,myslim,ze lidi by chodili i do odlehlejsiho kramu za takovym prima sortimentem.
6. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko, ty "boty" jsou vlastně pomožky s podrážkou jako mají capáčky.
Jsou hezky teplé a nekloužou. Koupila jsem je v Kiku. Mají i v H&M a na MMB
6. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, teď si tady po sobě čtu co jsem napsala, a myslela jsem jako ta silná, ježíš snad si to někdo nevzal osobně, to bych nerada, ikdyž todle zní taky blbě, tak to radši nebudu rozmazávat. :confused:

Bell,
jsem ráda že se to hodilo, Janička bude mít určo radost :sweat_smile:
6. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, Ditu jsme měli my, je to štíhlá blondýnka s culíkem - ale myslím, že nemá děti...
6. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
verco,
tak tu jsem měla taky a ona je svobodná a má tuším dvouletého kluka, jo a má tetování jak tu někdo psal, jen jsem si nebyla jistá jestli se tak jmenuje :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak mně přišlo, že děti nemá, když jsem viděla, jak to s nima "umí" ... :pensive:
6. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak mě to nedalo a vyrazila jsem s klukama do města dnes...boty jsme ovšem nesehnaly!!!Nu což musíme do ÚL,zkrátka tady tři obchody ,jinak samej vietnámoš :angry: :confounded:

Pak nákup v Kaufu....brrr těch lidí,jako by bylo vše zadáčo!Já zítra peču koláč hnědobílý s tvarohem,mňam :grinning:

A na vánoční pečení se taky těším!!To sice remcám jak udělám pár druhů ale nedá mi to,byly časy kdy jsem dělala 20druhů a to jsme byli sami dva.... :grinning:
6. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte o něčem podobném jako je www.loonapix.com ?
6. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, díky moc :sweat_smile:
6. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, slyšela jsem, že majitel Vrtulníčka je přinejmenším divnej. Tak čert ví, co v tom uzavření je. Ale osobně ho neznám, takže nesoudím.

Terez, mě by to taky bavilo a vymýšlela bych x druhů cukroví, jenže mě to v tom plynu fakt nebaví a upřímně mi to ani moc nejde. Elektrika je elektrika :frowning2: Tohle peče jen zespodu. Ale už mám nějaké vychytávky, tak se otestuju na lineckých. A když se u toho budu nervit, tak na to dlabu.

Prin, photofunia je fakt super, tam jsem tvořila loni :slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,Dita je s tou kerkou,hubená jak lunt a má dvouletýho kluka,je svobodná mamina a je jí 22 myslim řikala.A Verča má pravdu,že jsem taky ze začátku mylsela:no jóooo mladá nemá děti,tak to taky vypadá neb ze začátku fakt byla jak uspávač hadů a občas teda ,i potom, na ní byli vidět dny kdy neměla náladu,ale pak se to zlepšilo a teď si na ní nemůžu stěžovat(soudím tak hlavně podle reakce Pucliny,ve chvíli kdy se začla lepšit tak se na ní Puclina začla víc usmívat i s ní víc komunikovala do tej doby na ní házela bobek).Škoda že je teď furt nemocná nebo co.Každou hodinu máme někoho jinýho jako náhradu :rolling_eyes: a to stojí taky za prd.Děcka ze začátku koukaj co je to tam za tetu.....prostě naprd.

Prin,ta silnější :sweat_smile: ani nevim jak se jmenuje.Někdy mi přijde ne moc příjemná někdy je fajn :slight_smile: .Akorát teda,nechci jí nijak pomlouvat ani křivdit,ale je to zvláštní,že člověk kterej se živí sportem je tak prostorově výraznější :sweat_smile: .Já jsem tlustá........ale taky nejsem žádná extra sportovkyně profesionál :grinning: .
6. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem se přece jen rozhodla,že něco napeču.Budu dělat perníčky a budu je zdobit a nechám je ztvrdnout na vánočním stromku :grinning: .Na letošek jsem se rozhodla dát na stromeček slaměný ozdoby a perníčky :slight_smile: .Budem mít ten obejváček takovej skoro holej a bez nábytku,tak ať aspoň stromek je netradičně tradiční a trochu nám vytvoří teplo domova :slight_smile: .

Jooo Maki,tak jsem se do Ledňáčka taky přihlásila s tim,že mi odepsali,že si můžu platit hodiny i jednotlivě pokud si nejsem jistá,do kterýho měsíce těhu bych to zvládla :slight_smile: .
6. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, omlouvám se, že vám sem lezu bez pozvání :grinning: , ale bavila jsem se s jednou maminkou ve školce, že koupili zimní goretexové botky značky SUPERFIT někde v Děčíně..bohužel jsou teď nemocní, tak do školky nechodí a já si nepamatuju tu ulici, kde by to mělo být. Můžete mi prosím někdo poradit? A ještě jeden dotaz - nevíte jestli se dá někde v Děčíně juknout na autosedačku BRITAX EVOLVA? V Ústí jí nikde nemají v obchodě, všude jen na objednávku :unamused: Díky moc a mějte se krásně. Peťa
6. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Peto,superfitky s goretexem maj v Bezručovce v Dětským krámku,je to ten na rohu s prudkýma schodama ke vchodu ne ta stará mateřinka,co je ve stejný ulici.Jinak my sehnali zimní botky s goretexem nový od Pumy na www.mimibazar.cz ,tak se taky třebas mrkni.Paní,co to prodává má sportovní e-shop a udává délku vnitřní stélky,takže jsme s velikostí trefili a už nám v tom Jaňule běhá :slight_smile: .Vyšly podstatně levnějš než superfitky.Dala jsem za ně 999,- a superfitky začínaj tak někde kolem 1300,-.O autosedač Britax v Děčíně nevim,třebas poradí někdo jinej. :slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,tak to je fajn s tim plavanim.Taky se prihlasime. :wink:
7. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Venku je zima jak v Rusku,brrrr

Mám uvařeno,upečeno teď jen čekáme na tatíka až přijede domů,ten bude zmrzelej jak drozd
7. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak včerejší oslava byla super, sešlo se nás tady fakt hodně a byla bezvadná atmosféra. Daneček ani nebyl mimo z toho, kolik nás tady je, naopak byl happy a každýho postupně dotáhl do svého pokojíčku a tam ho násilím držel a nutil ho hrát si :grinning: Sranda :grinning:
8. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Leni no super že jste si to užili :slight_smile:

Mě včera chytlo ucho,už ráno ale já myslela,že jen zalehlý z rýmy pak mě to chytlo pořádně a jela jsem do nemocnice na pohotovost,ta ale byla do 12h já přijela na 15h tak že pešek,jen rada vemte si něco na bolest a přijďte zítra...

Dnes jsem jela a mám zánět středního ucha!!Holky mě jebne!A děti už jsou OK a já furt rýmu a ucho...fakt mě šlehne...tak že jsem se těšila jak půjdeme konečně do Běláska,haha a zase budeme tvrdnout doma,mám si 4x denně kapat do ucha a nosu po 12h antibiotika. :confounded: :angry: :unamused: :frowning2:
8. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Terez tak to ti vubec nezavidim, ja to mela hodne casto jako mala a ted se toho pokazdy desim kdyz me zacne bolet ucho. Tak ti preji at te do brzy pusti a at uz muzete chodit normalne ven.

Lenko tak to je dobre ze byl Danecek v poho. Míla to nema moc rad a je protivnej.
Kdy tak budes mit casek na prochazku?
8. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, zase... ty nemoci vám už doma nedají pokoj nebo co? To je mi líto. Loni jsem měla zánět dutin, taky jsem jela na pohotovost, antibiotika, do toho se starat o prcka... není co závidět.

Lucko, to mě právě překvapilo, jak byl Daneček nadšenej. On miluje hodně lidí, nejlépe dětí, pohromadě. Na procházku půjdeme snad v úterý. Zítra jdeme do Rákosníčka. Na úterý se můžeme klidně předběžně domluvit, jestli chceš.
8. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni je to na posr.....fakt :angry: už aby to bylo za mnou...
Když už jsou děti zdravé tak zase já!!
8. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,tak to ti nezavidm.Ja mela zanet v uchu taky jen jako dite,od te doby tuk tuk,nic takovyho.Tak se rychle z toho dostan.
Hmm,moje dote by z mega oslavy asi nmoc odvazany nebude!Jsem zvadava,jak probehn zitra Rakosnik,kdyz tam 2x nebyl.Potrebovala bych,aby ziztra vstal driv a mohli jsme tam uz jit tak v 9,aby nefnukal na krouzku.
8. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek