• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojky :slight_smile:

Terez, to je tedy smůla, tak ať jsi brzy fit - prý to hodně bolí :frowning2:

My zítra taky jdem do Rákosníčka - minule Petík usnul cestou domů - já ho pai vzbudila, dostal oběd a pokračoval ještě hoďku ve spaní - ale tak se mi to nelíbí, byla bych raději, kdyby vydržel domů vzhůru... :confounded:
8. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy,
díky za pozdravy Rostíkovi, už je celkem v poho, nevisí na mně celý den, tak můžu i něco udělat, dneska se mi třeba podařilo upéct bublaninu a včera jsem tvořila přesnídávky. :slight_smile:
Leni, promiň, že jsem ti přisoudila ten bolavý palec, doufám, že ti ho tím nepřivolám! :wink: Je fajn, že se vám oslava podařila a Danečkovi se ve společnosti líbilo, že by z něj byl lev salónů? :grinning: Zatím asi neupřednostňuje chlapy nebo ženský, viď? Hlavně že najde někoho sdílného.
Terez, tak to je k naštvání. Mě taky hrozně štve, že zase nikam nemůžeme. Do Rákosníčka jsme to stihli jednou, do Běláska ani to. :angry: Obzvlášť teď v tom hnusným počasí budeme muset smrdět doma, nebo na chvíli courat venku. :unamused:
No, jinak já peču všeobecně ráda, ale co zvládnu letos s Rostíkem, nevím. Určitě nebudou chybět tradiční perníčky, linecké, pracny, vosí hnízda, vosí hnízda, hóóóódně vosích hnízd a rumové koule. :grinning: :grinning: :grinning: Loni jsem byla hlavní koulí já s Rostíkem v bříšku, k tomu jsem zrovna v té době začala fakt suprově otékat, nohy, ruce jak konve, obličej jak alkoholik se čtyřmi bradami a v lednu hospitalizace..., tak letos to snad zvládneme minimálně bez toho posledního. :wink:
8. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .

Terez,rychle se vymaroď,to je porád něco,viď.Tak přeju ať se to maroděění už odvalí od vác někma pryč.

Rybko,já trochu pekla,když jsem byla koule s Jaňulí :grinning: ,vloni už jen ty nejnutnější hnízda(a koule samo taky,jsem na ně zapomněla :grinning: ) neb v tý době byla Jaňule jak zbraň hromadnýho ničení :grinning: a letos jsem koule s o něco větší zbraní hromadný ničení :grinning: ,ale už jsem otupěla takže se aspoň k těm perníčkům navíc dostanu :grinning: .
8. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díík za podporu,jsem fakt naprdlá...já se už těšila jak vypadneme do Běláska,do Hefaistosu jsme měly jít s kámoškou a dětma a zase prd velebnosti to je k zlosti :angry: budu z toho snad básnit :grinning:

na pečení se též těším ,mňam to my rádi :slight_smile: a jiřík rád pomáhá :wink:
8. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko, to se přeci vůbec nic neděje, neomlouvej se :wink: A Daneček teda doost upřednostňuje ženský, na chlapy se většinou mračí, ženské už vítá s úsměvem, lev salónů :grinning:

Terez a až ti zaberou do tří dnů antibiotika, nemohla bys ven s teplejší čelenkou nebo čepicí?
8. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni asi takhle stejně denně vozím Jiříka do školy+ úterý ,středa na kroužek,tak že ven musím,jj asi by to na hlavu něco chtělo...ale mám jen teplý čepice ááá teď jsem si vzpoměla na klobouk takovej co by "ušel" ále kde mu je konec?? :confounded: zítra budu pátrat.I když já a čapky :grinning:já to neumím nosit a vypadám jak blbka!!POMOOC :grinning:

Zkrátka to bych musela být "schvácená"horečkou(polomrtvá) aby vozil chlap Jiříka do školy,musel by chudák vstávat před šestou hodinou,tohle chci nechat až třeba na velkou zimu,napadne moc sněhu a budu se bát jet z kopce,tak ho tatík bude vozit...
8. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my dnes Rákosníška vynecháme - Petíkovi se spustila rýma - nic strašného, ale mezi jiné děti to není, to by se maminky zlobily...
Pozdravujte tam a snad za týden... :frowning2:
9. lis 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Verčo jééé to je viď člověk si nemůže nic plánovat... :frowning2: Tak ať se rýmy Petík brzy zbaví :wink:

Já si zase říkala pokud mi bude líp dnes zajedeme do Běláska vyfotit Kristíka,ale zkrátka se vůůůbec necítím!Tak jsme ze školy jely hned domů.
9. lis 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak já čekám, co Daneček, protože včera měl taky trochu rýmu, ale nic vážného... v noci ale poplakával, takže čekám, až se vzbudí a omrknu ho. Rádi bychom ale šli.

Terez, lepší chvíli vypadat jako blbka, než si to zhoršit :wink:
9. lis 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je jasný :grinning: musím něco najít,cítila jsem jak mi do ucha foukalo a nic moc teda :frowning2:

Snad Vy budete OK,jj tohle počasí bych vyměnila hned!!!Chci sluníčko!!
9. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko

Prin: chystate se zitra do cipiska?
9. lis 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak koukám,všude stejný.. :frowning2: .Šíma rýmu už skoro nemá,ale zase začal kašlat.Tak dostává cibulovou štávičku a snad to bude brzo pryč.
Dneska bych konečně měla začít doma něco dělat.Rozhodla jsem se,že už je to tu neúnpsný,musím to tu přeorganizovat,nebo se tu nehnem.Všude,ale úplně všude jsou hračky (se kterýma si už ani nehraje).Musím to probrat a případně odnýst,dokud je ve školce..
9. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko :slight_smile: hihhi to znám,taky jsem takhle uklízela když byl Jiřík ve školce,jj a teď je tu opět hraček!!Ale Kristíkovi to střídám,nechám mu jich pár a třeba po 14dnech zase výměna a on je celej blaženej že má něco"nového" :wink:

Šímu ať kašel opustí brzy!! :wink:

Kristík kouká na ELMA na ČT 1,bože to je kravina na entou :grinning: ale holt je to pro děti...
9. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se Elmo docela líbí a Šimonkovi teda ještě víc:slight_smile:
9. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
marodům přeju ať se rychle uzdraví, ikdyž v tomhle počasí je to docela děs!

Lucko,
jo jo, chystáme se, takže jestli dete taky, tak se tam uvidíme :slight_smile:
9. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jo chystame se.
tak doufam ze to nic neprekazi a co taky jinyho delat v tomhle pocasi.

A jak se mate?
A co dr. uz jsi tam byla?
9. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,
máme se dobře. Dítě zdravé, akorát už moc nespí přes poledne. Někdy jo, někdy ne...
Ve středu nám budou dělat okna, taťka jede zítra na týden pryč, takže tak nějak normálka :slight_smile:
U dr. jsem ještě nebyla. Du až 18.11 protože teď by tam toho ještě moc vidět nebylo, tak počkám, ono to stejně tak rychle utíká, že je to hned :slight_smile:
9. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin a kde presne bydlis? Jak ted koukam tak okan delaji v partyzanu 368 a ve vedlejsim vchode bydli pritelovi rodice.
9. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,
no tak v tom vedlejším vchodě bydlím já :sweat_smile: Jak se rodiče jmenují?
9. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hindrakovi, pred lety delal s Krajcovicem spravce. takovej malej tlustej.
9. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, no jasně, Ti bydlí pod náma, my v 5 a oni ve 4! :sweat_smile:
No vidíš, až někdy přijdete na návštěvu, budeš vědět kam :grinning:
9. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé takze skoro sousedi, my tam ted moc nechodili, byli cely leto na zahrade.
9. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude neco co, delat ty okna v tomhle pocasi. U vas to budou delat najedou vsechny nebo neco ted neco za tyden.
9. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď balkon a asi za 10 dní okna. Nejdřív jsem na to nadávala, ale teď když to dělají, tak je to lepší! Hlavně když jsem s Járou doma!
No jo, my jsme přes léto taky hodně na zahrádce, ale potkáváme se tu, to jo! A když jsem koukala na ty fotky, tak Míla je mu hodně podobný :sweat_smile: A manžel je úplně jiný než ségra :sweat_smile:
9. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo hlavne kdyz se narodil tak to byl cely deda, ted uz ty rysy trochu ztraci. myslis zhledove nebo povahove? povahove jsou si podobni jinak milan je spise podobnej starsi segre ale ta uz tu hodne dlouho nebydli.
9. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jestli si jeste vzpominas na Martinu soukupovou taky ze 4. patra tak to byla (je) moje kamoska. ale ted je bud v raze nebo ve finsku takze se uz vubec nevidime.
9. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já myslela že mají jenom jednu holku! A povahově nevím, zas tak dobře neznám :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak dlouho uz tam bydlite?
9. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz do tohohle vchodu chodim asi 15 let, nejdriv za martinou a ted uz 8 let za milanem. :grinning:
9. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek