• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
No teď tady jsme třetí vánoce a nestěžuju si :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je pořád blbě,bolí to jak sviň.....myslela jsem ,že to trocha povolí a nic!!Nevím zda mám zítra zajít na ušní :frowning2: aby si dr neřekla,že jsem slaboch co nic nevydrží...
9. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
na dr. se vykašli, když tě to bolí tak tam běž,...je fuk co si myslí, přece nebudeš doma trpět :fearful:
9. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak,taky bych sla,kdyby to nebylo lepsi.Po antibiotikach by se to preci melo rychle lepsit a kdyz ne,tak je neco spatne...
9. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin píšu si po skypu s Natt taky říká ať tam mažu asi joo,radši hned dokud s tím něco jde dělat než pozdě...mě je divná ta bolest těla jako při chřipce,ale nemám teplotu nic!!
9. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petík není nijak nemocný, má jen trošičku rýmu, ale do kolektivu jsem ho nechtěla vzít kvůli ostatním dětem...

Terez - uháněj k dr!!!!

Leni, co Daneček?

A kdepak se nám toulá PB????
9. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, třeba ti prostě tyhle antibiotika nezabírají, nesvědčí. Tak tam zajdi :slight_smile: A kašli na názory, jestli jsi slaboch nebo ne. Ani si to navíc určitě MUDra myslet nebude :wink:

Verčo, Daneček byl hned ráno ok, malilinko rýma, ale nic extra, tak jsme v Rákosníčkovi byli. Viděli jsme se tam s Bell a s Makinkou a bylo to zas moc fajn. Pak jsme se trošinku courly s Luckou a pak jsem potkala mojí mamku, tak jsme se k ní s Danečkem nakvartýrovali, on se tam hezky v klidu vyspal, já dostala zdravý obídek... celá rodina má zjištěný zvýšený cholesterol, takže upravujeme stravu.

Prin, krásný fotky, uf, ten se nadřel, dřevorubec jeden malej co? :grinning: Jinak úžasný jsou fotky z Baltu!!! Super, muselo to tam být nádherný. Přeju hodně štěstí s oknama, ať to mají rychle hotové!
9. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ holky zítra tam "mastím" a dám reference...úůúůf už ať to je pryč!!! :frowning2:
9. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Petík má taky rýmu jen trošku, ale když vidím, jak děti odpadají okolo, tak jsem tam nešla... :frowning2:

Chci hlavně aby byl OK v pátek na plavčo :grinning:
9. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a můj muž má taky vysoký cholesterol, takže zdravá strava u nás jede :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :wink:

Veru,
jo jsem slyšela jak jsi chudáka manžu sekýrovala u salámů :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

terez,
jasně jdi a dej vedet :wink:

prin,leniku,
na focení nejdu,byli jsme dneska v Bělásku a Šimonek se zas tvářil :frowning2: ,tak si necháme jen jedny fotky a zkusíme pak další focení až bude :wink:

o víkendu jsme byli v Praze,zkoukli jsme obchodáky,navštívili Ikeu a do Vánoc,tam nejedem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jetě bych chtela zkusit Ředhošt,nejezdíte tam nekdo????????,,a jeste jednou Nemecko,potřebuju čajíky :wink:

bell,
jj výzdoba probehne,když on je z toho všeho tak nadšenej,že mu to nemuzu upřít :wink:
9. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já jsem dneska dobitá jak pes ani nevim z čehu,tak vás pomalu dočítám.Zatim koukám samá marodnost,tak přeju všem rychle honem zdravíčko :slight_smile: .

Leni,hele teď 12. by mělo bejt nějaký to focení ve školce?!Kde a kdy přesně že to je?
9. lis 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko vsem,
tak co jak vas nechali vase ratolesti vyspat? Mila nic moc, porad me v noci volala asi ze snu a pak zacal chrapat ale spise mu neco uvizlo v nose a v 6 se rozhodl ze uz si pujde hrat.

Prin tak dneska jdeme.

Leni tak ja si te zamlouvam na ten ctvrtek. Pokud tedy nebude zase prset.
10. lis 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo jo? Já jsem včera v knihkupectví pořídila knížku "Anticholesterolová kuchařka", tak podle ní chci vařit, spíš se inspirovat. A bere tvůj muž léky?

Natt, my na to focení do školky tenhle týden nepůjdeme. Je to přeci jen dost peněz a navíc asi udělám pár fotek na netu v různých programech. Dá se to hezky upravit. Do školky půjdeme třeba zas příště. Do Ředhoště jsme jezdívali, to jsem ještě byla malá :slight_smile: Tehdy to tam bylo super, ale prý se to tam zhoršilo. Tak to okoukni.

Bell, to focení je v horní školce v Boleticích a kdo tam nechodí normálně, což jsme my, tak má dorazit tak v těch 8,30 zezadu do oddělení slůňátek.
10. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
dneska mi poštou dorazil další dárek,tak mám ze sebe radost,že to letos docela vychází a nebudu všechno shánět na poslední chvíli:slight_smile:.
Terko,doufám,že jsi šla s doktorce a sand už bude konečně dobře...
Nás čeká focení ve školce za 14 dní,jsem na to zvědavá.Dneska jsme ráno cestou do školky potkali Šímovy nejlepší kamarádky-Soničku a Natálku.Do tý doby chtěl pořád jít za ručičku a najednou jsem ho absolutně nezajímala a uháněl za holkama... :slight_smile: Najednou mohla maminka klidně jít domů...Je to hrozný,už je tak velkej,že prohání holky.. :slight_smile:
10. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak jsem tam byla u dr Barešový, mám PÁSOVÝ OPAR v uchu!!Po dobrání antibiotik kontrola,dnes rentgen dutiny jsou dobrý,jen lehce zasažená sliznice tak mám nahřívat a nahřívat a to zalehlý ucho budu mít dlouho dýl jak u zánětu střed.ucha!

Holky mě šlehne!!
10. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, tak to ti věřím. Doma jsme se rozhodli, že....................
............................

vau, teď jsem odběhla, dítě stálo a obráceném koši na prádlo a snažilo se vylézt na rotoped :grinning:.........

Takže Petrunko, rozhodli jsme se, že do konce listopadu objednáme na netu a dokoupíme zbytek a v prosinci už kupování dárků nebudeme řešit, jen si budem užívat atmosféru.

Terez, cože???!!!! Tak to je něco. Ty musíš mít všechno, co? Ne, nedělám si srandu, jen koukám, jak si všechno vyberete a není toho málo. A máš jiná antibiotika nebo máš dobrat ta samá? Dala ti něco navíc, abys už tak netrpěla?
10. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni sama dr říkala,že jsem musela trpět bolestí,že to není sranda ten opar,mám v uchu puchýřky.Které nepraskly proto to ucho nepovolí a je zalehlé...

Stříbrský na pohotovosti jen koukal zrcátkem,ona i takovým měřícím přístrojem a tím to zjistila,holka snad už máme vybráno??!!

Mám dobrat co on předepsal a nahřívat lampou tvář,ale musím se zeptat sousedů zda jí mají a půjčit si jí,jinak gelový polštářek nahřát 15min tvář.
10. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Terez,ty si to vyziras,to neni mozny.Jesteze jsi sla!
My dneska spali do 9,25 :grinning: :confused:
10. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Natt, to víš, máme hypotéku, tka mi nesmí brzy umížt :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, bral na to Tulip, ale má to nějaké vedlejší účinky a udělali mu krev a musel to teď na nějakou dobu vysadit... Ale dietou to uhlídám v pohodě, už to nemá tak vysoké... :wink:

TEREZ??? Ty bláho, tedy ty si to umíš užít, jen co je pravda... :frowning2: Fujtajbl, to musí být hrůza - je vidět, že ženská opravdu vydrží víc než člověk...!!!
Tak ať je ti brzy lépe...
10. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem teta ofiko :slight_smile:

moje ségruška dnes porodila holčičku Aničku císařem,tak aspoň jedna hezká a dobrá novinka :slight_smile:

Holky fakt já doufám,že mám na několik let dopředu vybráno!!!
10. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak snad už budeš fit. Miminko? Jéje, to je nádhera! Moc moc gratulujeme na dálku a přejeme hlavně hodně štěstíčka a radosti a tobě skvělé "tetkovství" :slight_smile: A jak píšeš, aspoň něco pozitivního!

Makinko, fakt? Tak to je paráda, zasloužíš si to po těch proplakaných nocích.

Verčo, tulip brala mamka a celá otekla a pět měsíců, co ho užívala, byla šíleně unavená. Změnili jí teď prášky a je v pohodě. Já brala torvacard, cholesterol se mi snížil a pak jsem ho nemusela brát. Jenže bez těch prášků mi leze zas nahoru. Zkusím nejdřív bezcholesterolovou dietu a pak se uvidí. Kolik má manžel teď, jestli se můžu zeptat? Stačí do IP. Ono prý stejně nezáleží na tom celkovém čísle, ale na tom LDL.
10. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jestli najdu mail z jeho zdravotnického zařízení, tak ti napíšu LDL...
10. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, díky, jen by mě to zajímalo. Ale je to osobní, takže pokud nenapíšeš, zas se s tebou jako bavit nepřestanu :grinning:
10. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Leni, M9la usnul nejak rychle takze kdybys chtela a Mila do ty 3 vstal tak byhom mohli ven.
10. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Terez, teda to je něco, že se pásový opar dělá i v uchu, to bych teda nevěřila. :astonished: A z čeho to vůbec je? To se někde chytne, nebo se to udělá jen tak z ničeho? Gratuluju k neteřince, kamarádka porodila 28.10. taky Aničku, je to teď jedno z nejoblíbenějších jmen. A před 14ti dny se taky jedné kamarádce narodil císařem chlapeček s 1,44 kg! Narodil se asi o 2 měsíce dřív, tak je v inkubátoru, ale prý je v pořádku. Co se stalo, přesněji nevíme, známí bydlí za Libercem, vídáme se málo a ani jsme nevěděli, že je Jíťa těhulka...
My dneska vzhůru od 4,40 a fakt jsem dost unavená. Rostík teď špatně spinká, má rýmu a nějak nám to nejde ani odsávat. Dávám mu Mucosolvan na odhlenění, do včerejška jsem kapala Otrivin Baby Care, od včerejška kapu i Nasivin, ale pořád je to na prdlačku. :frowning2: Nejhorší je to právě k ránu, jak se vzbudí, nemůže pak usnout, jak se dusí. Dneska jsme byli na krvi kvůli té spále, tak mi Dr. poradila, ať mu koupím něco větrového pro lepší dýchání. Tak máme nějaký olejíček se silicemi, trochu jsem nakapala do horké vody a má to pod postýlkou. Šel si odpočinout a už je v klidu asi půl hodinky, tak snad mu to pomáhá.
10. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko, zkus si někde půjčit zvlhčovač nebo mu oblož na noc postýlku mokrými plenami - já je vždy osdtředím v pračce a obložím postýlku, hned se jim lépe dýchá... Tedy teď už to bude horší, to by to Petík serval...
CHudák Rostík malej... :frowning2:
10. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak se asi taky přidáváme k marodům, Míla nejak chraptí a má 37,6. Tak jsem zvedava co z toho bude.
10. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, Daneček usnul až ve 13,30 a ještě pořád spí :frowning2: Doufám, že budete v pohodě a nic se z toho vašeho chrchlání nevyvine.

Holky, já jsem si dala chrupíka taky, jakmile Daneček usnul po obědě... a že mu to trvalo, než zabral.

Rybko, chudinka malej. Už aby byl zdravý! Je mi líto miminka, co se narodilo tak brzy. Každopádně hlavní je, že je v pořádku a uvidíš, bude i tak zdravý jako ... mno RYBKA :grinning:

Verčo, teď už to dělám tak, že k postýlce postavím sušák a suším na něm vyprané prádlo a tak zvlhčujeme. Ale brzy "otevřeme" Danečkovi postýlku, tak to už nepůjde asi nijak :grinning:
10. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko vůbec netuším kde jsem k tomu přišla,ale na netu píšou že ten opar může být i v uchu!!
Rostíkovi brzké uzdravení,je to fakt trápení!!S tím nachlazením...

Lůco tak ať je Míla brzy fit,třebas to je jen denní viroza...
10. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek