• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky, teď mě napadlo, že jsem v rádiu slyšela, že na Střelnici je do zítřka sleva až 80% na oblečení pro ženský a děti, měla by to být i nějaká značka, ale nepamatuju, jaká. Nebyla tam některá z vás? Já se tam asi už nedostanu. :confounded:
Verčo, díky za tip, ale s těmi plínkami kolem postýlky nevím, asi by to dopadlo jako u Peťky. :grinning: Já teď každý den peru, tak suším prádlo přes noc v ložnici, ale jak to asi k ránu dosychá, tak to nefunguje. Zvlhčovač nemáme a vůbec nevím o nikom, kdo by ho měl. Budu se muset spolehnout na ten větrový olejíček, Rostík spinkal po o 2 hodky, tak snad to zabírá. :unamused:
Lucko a všichni ostatní, nechť vás všechny neduhy brzy opustí.
Jinak jsem si udělala takový nějaký předběžný seznam, co pořídit Rostíkovi k Vánocům a pak jsem se mrkla na stav našeho účtu - no, co vám mám povídat, poněkud se mi zkazila nálada. :frowning2:
10. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko, myslím, že je to Hi-Tec. Mamka tam včera nakoupila bundy. Na děti tam prý měli až od velikosti 134 nebo co. Menší ne. Tady je odkaz: http://www.strelak.eu/index.php?call=program&sel=1
10. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,tak to asi na focení prdíme.Kde je horní školka v Boleticích nemáme tucha,ani nevim že tam někde nějaká horní či dolní je,ale hlavně dostat se až do Boletic v 8,30 :confused: to je pro nás nadlidksej výkon :confused: .To budem tak maximálně zrovna vstávat :frowning2: .Chjooo

Terez,ježišmarjá,ženská,tak ať jseš brzo fit :slight_smile: .

Rybko,taky přeju Rostíkovi brzký vyzdravení.A s těma vánocema,holt se koupí jenom něco.My taky jak potřebujem asi tak milion věcí,tak se najednou smrskává rozpočet.nejen na vánoce,ale skorem na všechno.Ale zasejc si řikám že to pojmeme s nadhledem.Jsme mladí manželé s malym prcekm,čerstvě přestěhovaný,čekáme další miminko......co vcí si přát.Takže dárky letos budou malý jen tak pro radost :slight_smile: .myslim,že jste na tom podobně,tak hlavně ať si užijete vánoční atmosféru a na dárky prď.Malý prckové stejně hromadu dárků moc neoceněj.Já si pamatuju,že v loni jsem se činčala s dárkama pro Jaňuli a nakonec jí ze všeho nejvíc zajímali jen mašle a roztrhanej balící papír na hraní :grinning: .JInak my dáváme mokrý osušky na ropení,tak aby topení bylo celý překrytý a šla do místnosti jenom pára :slight_smile: .Dřív jsem taky dávala mokrý plíny na postýlku jako píšou holky......ale samo už by je teď Puclina taky cupovala :grinning: .
10. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,jdeš taky příští středu k Podolskýmu na srdíčko? Já byla dneska v těhu poradně a Košařová tam nebyla(asi zase nemoc),jen Vendula,takže mi udělala jen poslech srdíčka :dizzy_face: ,řekla že mám TT v pořádku :dizzy_face: a řekla,že mám přijít příští týden ve čtvrtek v 9,že je tam za Košařku(příští týden dovolená) Těšina a udělá mi UZ ve 20tt..A já se tak těšila,že se možná dneska dovim,co čekáme :grinning: ,tak to zkusim na Podolskýho ve středu,ale do tej doby asi prasknu zvědavostí :grinning: .
10. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
rybko,
jéééééé já mám takovej zvlhčovač a používám to jako inhalátor,dám mu to k posteli a ten kouř z tho je super,jak to dýchá,dávám do toho trochu vincentky a kapičky do nosu a naposledy nám to pomohlo............ :wink:

co zas marudkové????????snad budete všichni o.k.?????????

terez,
no jo,nemocná a lítáš všude možne,po meste jak das.............to chce taky vyležet a neni náhodou pásovej opar infekční????????protože segra ho mela,nesmeli jsme se dotkou její skleničky,ručníku,povlečení ničeno a totálne odpadla,prvních 14 byl děs,ležela s tim přes měsíc a prej to bolelo,jako kr.............. :unamused:
10. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY PROSÍM NEVÍTE KDE SEHNAT??????????KOUPIT?????????UŽ NEVIM KDE HLEDAT :frowning2: :frowning2: :frowning2:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27915563&tab=3
10. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
rybko,
pujčim ti jestli chceš :wink:
10. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já měla půjčený zvlhčovač Bionaire - tedy starý skoro jak já, ale službu udělal - úplně super...!!!

Ty Vánoce taky nebudem až tak hrotit s Petíkem, myslím, že světýlka a mašle udělají svoje i tak. Mám asi 5 dárků pro něj a to stačí...
I náše konta se ztenčíla :frowning2:

Bell, tak ti přeju, abys to čekání vydržela - co byste chtěi??? :wink:
10. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,hlavně zdravý dítě :wink: .Nám je fakt fuk,jestli kluka nebo holku,ale chcííííí to věděěěěětt :grinning: !Abych věděla jestli mám začít háčkovat do zásoby čepičky nebo začít shánět taky nějaký modrý hadříky :grinning: .A taky vedem debatu na téma jména....zatim mi moc neprochází Jaruška :grinning: .
10. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,teda tuhle tabulku jsem ještě nikde nezahlídla.Tabulky,na který se kreslí takvou tou přiloženou tyčkou,těch maj všude habakuk.Zrovna nedávno jsem viděla dvě v POMPU v Korálu,ale tuhle fakt zatim ne.
10. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky chci vědět,jestli jsem věštkyně nebo jen pošuk(nebo obojí :grinning: ).Když jsem čekala Puclinu,tak se mi v prvních tejdnech těhu zdálo,že čekám holčičku a dokonce jsem i viděla jak bude vypadat a ač to zní fakt divně,tak přesně tak to bylo a je :slight_smile: .......nooo a mě se teď ve stejnym tejdnu zdál zase sen :sweat_smile: ......kterej ještě nechci prozradit,tak chci vědět jen jestli mám jen sugesce,ze kterých mi jedna jednou náhodně vyšla ..... :grinning: :grinning: :grinning: .
10. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,
tak my se s Danečkem chystáme na alergo, jsme objednaní na 10,00 a dozvíme se výsledky krve, co mu brali minulý měsíc. Jestli se to zlepšilo nebo ne a jak je na tom s imunitou... jestli blbě, tak dostaneme další lék.

Bell, budeš mít kluka :slight_smile: Soudím podle toho, že máš docela malý břicho, ale na druhou stranu já měla obrovský a měla jsem taky kluka... tak těžko říct. A hodně dlouho jsem si myslela, že budu mít holčičku. A Makinka podle mě bude mít druhého chlapečka.

Verčo, my máme pro Danečka 4 dárky a taky stačí.
11. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Natt co mohu dělat??!!Infekční je ,ale v lékárně mi říkala,že pokus se nikdo ucha nedotkne(děti) tak nic nechytnou..já si myju ruce stále(na ucho zbytečně nesahám),no ale do školy na třídní schůzky nepůjdu to je jasné,holka co mám dělat,jen jedu do školy hned domů,pak pro Jiříka ,odvezu ho na kroužek a opět ihned domů....

Říkám to bych musela "lehnot"aby vše obstarával chlap...
11. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já vám nevím, ale Jarda mi přestal spávat přes poledne, teda třeba dva tři dny nespí a pak zase dva tři dny jo, no je po mě s tím spaním :sweat_smile: a teď jak nám tady dělají balkon a tak normálně usnul a hned, fakt nechápu :confused: ale jsem ráda, to jo!

Natt,
škoda žes neřekla někdy na konci září, jak jsme byli na dovolené u Baltu, tak tam to prodávali jako novinku a stálo to 15 euro! Dalo se na to kreslit vším možným i rukou a bylo to barevné...koukali jsme na to že třeba do auta by to bylo super, ale za ty prachy, to se nám nechtělo! Tak to zkus na německých stránkách a nebo napsat přímo výrobci!

terez,
to je mi líto, ale snad se brzo uzdravíš! Aspoň že děti jsou v pořádku!

Bell,
taky jsem zvědavá co budete mít! A nechcete se nechat překvapit? :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, koukala jsem, jak se u vás maká. Jak to zvládáte? Kdybys potřebovala, tak klidně dej Jarouška ke mně.

Terez, jojo, je to tak. Nedá se nic dělat. Musíme makat, i když nám není dobře. Úděl matek :frowning2:

Holky, tak na alergu jsme dopadli bezvadně. Imunita je v pořádku, snižujeme léky na dýchání. Ten sirup Ketof zatím máme brát stále, příští rok ho snad vysadíme. Dostali jsme ale i tak Ribomunyl, který má Daneček užívat od prosince. Když jsem se strachovala, kolik chemie do něj dostávám, tak mě doktorka uklidnila, že to tak není. Že Ketof můžu považovat za něco, co se mu dostane do krve, ale ten dýchák působí místně a ribomunyl jsou oslabené bakterie nebo viry nebo co... které podporují obranyschopnost. Dala nám to proto, aby byl posílený v prvním pololetí příštího roku, kdy nás čeká zas nějaké očkování. Ale jinak spokojenost. Další kontrola vychází až na leden nebo únor.
11. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
díky, ale v poho! Jardovi je to ukradené, hraje si a až se vyspí, bude možná hotovo! Už nosí balkonovou sestavu, tak to už de! Ale díky díky :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,dík za to malý břicho :grinning: ,já už si připadám zas jako balon :grinning: a to mě pořádnej nárůst břicha teprve čeká :grinning: .Tak schválně až budem s Maki vědět,co čekáme,jak ta předpověď vyšla :grinning:.Jen,aby jsme nakonec neměli obě holky :grinning:.

Prin,tak to já bych to nevydržela se nechat překvapit na to já moc nejsem :grinning: .Neřikej,že bys to vydržela?To musej bejt muka :grinning: ! A co,zatim dobrý?Psalas,že jdeš 18.,tak držim palce ať máš rychle za sebou ten první trimestr :wink: .Čoveče to si nedovedu ani předsatvit,že by mi dítě po o nespalo :astonished: ,to bych byla úplně hotová.Jsem ráda za chvíle klidu, i když s ní spát nejdu.Naštěstí asi jak je to spavý počasí tak je na maminku hodná a fakt ty dvě hoďky chrupe,občas k mojí radosti i tři(samozřejmě vždy když někam odpo pospícháme,když nepospícháme nikam tak klidně i jen hoďku :grinning: ).
11. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, jojo, nejhorší je bourání. U nás ale dlouho trvalo, než to zadělali a srovnali kolem balkonu.

Bell, ono je to vlastně jedno, jestli kluky nebo holky... obojí je přeci super :grinning: Jen to je můj tip. A co se týče toho pohlaví miminka, já bych si to podruhé už prozradit nenechala. Ale jsem totál zvědavej člověk, takže bych možná chtěla rodit už o 8 měsíců dřív :grinning:

Daneček teď spí po polívce, mám vařeno. Bude mít ještě druhé jídlo a na svačinu jsem mu uvařila vanilkový pudink s piškoty. Takže se jdu natáhnout s knížkou... ale jsem tak grogy, že mi možná knížka skončí na ksichtě a vytuhnu. Včera spal tři hodiny, tak se modlím, ať se to opakuje. Ale jak si jdu lehnout, tak je za 20 minut na nohou :grinning:
11. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,jaks psala,že se stejně postarat musíš,tak jako tak...........jsem zrovna včéra večer řikala manžovi,že mám asi všechny bolesti nějaký infekční :grinning: .Páč,když mi je blbě tak ho najednou taky bolí žaludek,začnou mě brát záda a jeho najednou taky bolej záda...apod.Když jsem čekala Puclinu i teď v druhym těhotenství :grinning: .Akorát,že bych jako potřebovala,aby on taky nehekal a něco občas taky dělal za mě :grinning: :grinning: :grinning: ,páč on těhotnej opravdu není :grinning: .
11. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
on ti je ale hodný když nespí, sice tu lítá, ale dovede se sám zabavit a večer padne sedmá a je tuhák! :sweat_smile: Ale stejně, tři hoďky mi s nad ani nikdy nespal, nebo párkrát a máš pravdu, asi bych to nevydržela. Michal jo, ten by chtěl překvápko, ale asi to neklapne! :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
já se cítím dobře a nevolnosti vlastně ani nemám, tak si říkám, jestli jsem vůbec těhotná :sweat_smile: U Jardy mě bylo fakt blbě, ale teď si nestěžuju, jenom doufám že to ještě nepřijde! No uvidíme, zatím jenom podle testíku, ale břicho cítím, tak asi jo!
11. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak Míla uz je bez teplot, jen ma chvilkama trochu ucpany nosanek takze to ani nejde vysmrkat.
11. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
tak to je skoda :unamused: ,jeste to zkusim :wink:

bell,
já to vydržela???????všude při vchodu jsem hlásila,že to nechci vedet,tak at se nerokecnout,nikdo mi to neveřila,le já to fakt nevedela,kor,když jsem nakupovala na holku,jak jsem si byla jistá :grinning: ,tak třeba jsi věstkyne :wink:,me kartářka řekla druhou holku,ale já chci zase kluka??????????????teda pokud jednou jeste mimi bude :wink:

leniku,
tak super,jsem te videla,jak jsi u rybníka :wink: ,my jdem na kontrolní krev v lednu,myslim,že ten rybomunil zabírá a k tomu ta hlíva a nejakej čajík na imunitu,vitamínky a držíme se-TUKÁM TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
11. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, já jsem ráda, že Daneček baští ovoce, zrovna má jablíčko a kiwi v misce a láduje se :slight_smile: Aspoň má přírodní vitamínky. JJ, o tom ribomunylu jsem slyšela, že je dobrej, my jsme ho brali jen dva měsíce a pak nám ho obvoďačka sundala a dr. Kovářová se tomu hrozně divila. Prý se to má užívat půl roku, aby to mělo smysl. A vlastně ani nevím, jestli nám teď napsala tabletku na rozdrcení nebo prášek na pití. Ještě jsem to nevyzvedla v lékárně. U rybníka jsem nastupovala, když jsme šli ze Staráku z alerga. Dlouho to nejelo, tak jsem ze Staráku šla o zastávku blíž.
11. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,ja k Podolskymu vubec nepujdu,UTZ ve 20 tt a srdicko mi udela Rubes.Priprav se,zkejsnes tam celej den,zrovna minulej tyden mi to povidala sousedka,co tu maji zahradku. :unamused:
Jinak ja taky myslim,ze budu mit kluka! :grinning:
Leni,to je fajn,ze je Danecek v poradku!
Prin,kdy jdes k doktorovi?
11. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, to se jmenuje sdílené těhotenství, to neznáš??? :grinning: :grinning: :grinning: A příbírá s tebou taky??????????
11. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska na plavani jsme meli opet jinou instruktorku-zase pro zmenu tu silnou... :confounded: Bylo nas 5,tak jsem mela radost a hned jak jsme zacali,tak prisla jina intruktorka,ze ji prisli jen 2 maminy a ze je teda da k nam,takze nas bylo opet 7 a slapali jsme po sobe.No chapete to?A tamta tam pak celou dobu sedela. :unamused:
11. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
18 ve středu. Říkala že můžu i dřív, ale jestli jsem těhotná, tak mi jenom řekne že tam něco vidí, ale nic nebude moc potvrdit, no teď bych to měla vědět na tuty! :sweat_smile:
A stěžovali jste si na to? Co vám řekli? Protože to fakt není normální :angry:
11. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,to máš výdrž,já zese všude hlásila ať se rychle podívaj :grinning: .

Maki,no jo vlastně to si psala,že ve 20tt. jedeš zase k Rubešovi a on dělá i echo plodu,jo?To jsem něvěděla.No já už vim jak to u Podolskýho vypadá :grinning: ,proto se shánim,abych tam měla s kym vykecávat :grinning: .Bábu už jsem zainteresovala,že holt ráno nafasuje Puclinu a vezmu si jí až bůhví kdy.Čoveče já o Rubešovi uvažuju fakt jen v případě 3D UZ.A to ještě nenjni úplně jistý,páč nevim kde mi hlava stojí,tak budˇaž po vánocích a nebo to zasejc vyhraje Zahrádka.Minule jsme byli myslim ve 24.tt nebo 25tt. ,teď bych šla klidně i o něco dýl,možná ve 30tt.Já vůbec nevim,nějak plánuju plánuju a měsíce utíkaj,abych dřív neměla termín porodu než se někam objednám :grinning: .

Prin,Jaňule je taky vcelku jakž takž hodná a aj si taky už hraje sama.V klidu můžu něco šmrdlat v kuchyni a ona si hraje vedle,jen občas na ní houknu,když je podezřelý ticho :grinning: (to totiž nevěstí nic dobrýho :grinning: )ale i tak jsem šťastná,že ještě dost vyspává.Má i dny,kdy jenom lítá jak torpédo a to jsem tuplem ráda.To pak už od ranního kuropění koukám ,kdy že už bude poledne aby šla spát :grinning: a hned po poledním spánku už počítám kolik zbejvá hodin do sedmi večer-večeře,koupačka a spát :grinning: :grinning: :grinning: .Hele já jsem teď po druhý ze začátku taky měla pocit,že tentokrát asi tolik blinkat nebudu.Bylo mi docela fajn,ale nakonec se to stejně pěkně rozjelo :grinning:.Ale třebas budeš mít štěstí a blinkačka se ti vyhne :wink:.

Verčo,jo jo přibírá se mnou taky :grinning: :grinning: :grinning: .Akorát to pak moc nevykojí, ty kila :grinning: :grinning: :grinning: .
11. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek