• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj.My dneska byli u tchána na obídku-klasika,salátek a řízečky. :slight_smile: To potom moje předsevzetí o zdravé stravě dost pokulhává :wink: :slight_smile: :slight_smile: .Teď Šíma spí a odpo se snad dostanem ještě na chvíli ven,dokud bude hezky.Zítra se chystáme k našim do Dobkovic,tak snad bude taky hezky,aby se mohl malej vylítat na zahradě.
Verča Tučková je těhule? :slight_smile: Jezdívala jsem s ní a její mamkou busem do školy a velká Tučková mě pak klidně zkoušela..:slight_smile:
15. lis 2008 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem i nové příchozí :wink:
Takže Verča je profesorka na ekonomce ? No to mi teda prozraďte která ? Podle týhle fotky to nepoznám... Co jsi učila nebo rovnou jaké je příjmení (třeba do IP) ? Ať vím, s kým mám tu čest a můžu si třeba shladit žáhu :grinning:
Jinak třítýdenní miminko, to je nádhera. Ještě dodatečně gratuluju. To jste teprve v záběhu, po 13 letech od prvního si to snad nemůžeš ani pamatovat ne ? :slight_smile:

Tak my od zítřka přebýváme v Děčíně u našich a hlídáme pejsky, jedou se dovolenovat. Už mám z toho depku, Luci je tam jak utržená ze řetězu, neposedí, furt všude všechno zkoumá, vytahuje a bordelaří, psi (hlavně teda 2 zbývající štěňátka) řáděj jak černá ruka, no jsem z toho spocená už teď. TAk kdybych se dlouho neozývala, tak jsem v Bohnicích :unamused: . Můžete mě tam přijet navštívit.

Já zítra dělám rybu a brkaši. Dneska jsem šla koupit brambory jen na ten jeden oběd než si uděláme velkej nákup k našim a říkám paní "tak cca kilo brambor" a ona na to "no to vám dám dvě brambory".... fakt jsou to nějaký giganty či co... Aby to nebylo tak blbý, že kupuju jen dvě brambory, tak jsem si vzala tři :grinning: a vážily 1,7 kg :grinning: :confused: . Snad budou jedlý.
15. lis 2008 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky unás vše OK, sice Vendulka skoro nespala, tak doufáme, že bude dneska. ¨

Leni Vendulka je zlatíčko, teď jí taky stačí ležet na bříšku, hlavně musí mít rozhled, je strašně zvědavá. JJ jsou od sebe pár dnů.

Tak všem přejeme příjemný večer a ať je zítra taky tak hezky.
15. lis 2008 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No tohle je drbarna :slight_smile: S tou Vercou to jeste nedavno bylo deeesny tajemstvi :D
Ja nechci, aby si na me nekdo chladil zahu, dekuji... :sunglasses:
Leni, takhle moc jsi me zase naprasit nemusela :( Koukam, ze obchodkou tady prosel kde kdo ;)
Ale co nadelam, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja jsem dneska varila bramborovou kasi a sekanou, zitra bude candat ...
Jinak druhe dite po 13 letech neni problem, kupodivu jsem toho moc nezapomnela a tohle dite je navic za odmenu... ;)
Dneska jsem byla v porodnici, videla jsem naseho jmenovce, je ho taky kousek, tak se tesim, jak budeme kocarkovat...
15. lis 2008 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám přezuto už týden :wink:

Káto,
přesno to jsem chtela napsat o tý Veronice :wink:
15. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno... no dobré, taková ráno, jako jsme měli dneska my, bych vám nepřála.

Tomáš vstával v šest, protože jel do školy, zabouchly se za ním dveře a spustil pes. Kňučel, štěkal, chtěl ven. Daneček ještě spal. Do toho začala řvát kočka, pak vysypala po celé chodbě svoje granule. No vzbudila jsem Danečka, protože pes byl úplně nepříčetnej, nakrmila a razila ven s kočárem ještě v polospánku. Pes kadil krev. Tak mi došlo, že moje babička ho včera krmila prý držťkama a měkoučkýma křupkama. Prdlajs! Ona je pověstná tím, že mu cpe za mýma zádama kosti a zapírá to. Už to udělala několikrát a jednou jsme museli i volat veterináři. Trpasličímu jezevčíkovi cpát ostré drůbeží kosti!! No já jsem na ní zas vytočená. Venku dítě začalo řvát, protože jaksi není zvyklé chodit tak brzy ven. Takže zas návrat domů. Doufám, že už bude klídek. Odpoledne vezmu pejska zas na zahradu, tam mu bude líp.

Simcecz, chodila jsi na ZŠ do Bynova? Já taky, ale jsem o rok mladší než Verča Tučková. Já jsem měla taťku v Lípě včera a mám ho tam i dneska, studuje dálkově VŠ.
16. lis 2008 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko, jojo, čeká snad mimčo v březnu nebo kdy :slight_smile: A prý by si přáli holčičku, ale ještě nevědí.

Dančo, musíme se zas někdy sejít, už jsme se dlouho neviděly a chci se pokochat Vendulkou :slight_smile:

Verčo, tak promiň, povolila jsi to :grinning: Ale myslím, že na tobě si zrovna nikdo žáhu chladit nebude, hihi. Od toho jsou na obchodce jiní.
16. lis 2008 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
hEZKOU NEDĚLI VŠEM,

holky Verču jsem jako úču nezažila, ale přezto prosím, žáhu nechladit!!!Je tu super ženská, určitě by se v na tý škole našli jiný, skutečný prudiny :wink: ostatně jak píše Lenik.....

Leníku, teda to bylo ráno, hlavně chudinka pejsek, některý babičky jsou na tohle a jiný podobný "dobře" myšlený skutky expertky... :frowning2: , asi bych jí pak dala k náhledu ten účet za veterináře, třeba by jí to docvaklo.

Verčo, kde kupuješ candáty??? ňáááám!!!

Já dnes dělám super ňamku, zapečenou bramborovou kaši s kapustou a šunkou, velká dobrota, i když to zní divně, je to fakt žrádélko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2008 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, to sis tedy uzila FAAAKT pekne ranko :confused: :rolling_eyes:

Peto, to zni skvele, skoda, ze ted kapustu jako kojici matka nemuzu, hned bych se vnutila... ;)
Candaty chyta muj muz, ale tajna zprava - daji se koupit mrazeni v Kauflandu ;)

Vercu Tuckovou znam od jejich 5 let, jeji mamka je moje dobra kamaradka... ;)
Ten Decin je faakt malej...
16. lis 2008 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, dík za info.
Hoď sem nějaké foto, ať můžou holky číhnout na tvé kluky :slight_smile:
16. lis 2008 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezkou neděli všem :sunglasses:

Já to včera s tím chlazením žáhy myslela jako vtip. Koukám, že nebyl nikým pochopen, takže se teda omlouvám :unamused:, už vtipkovat nebudu, abych tu nebyla za blbku.

Nedávno jsem četla v Principu, že nějaká Veronika Tučková porodila. Tak jsem si myslela, že to je tahle Veronika od profesorky, ale asi teda néééé. Asi nějaká jmenovkyně. Což je pochopitelný, když je teď vdaná a jmenuje se jinak. To mi nedošlo.
16. lis 2008 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj
Teda Leni,to se ti ráno asi pěkně vstávalo,viď... :slight_smile: My byli celý den u našich,takže si babi náležitě Šimonka užila a já měla volno,protože na návštěvě ho nějaká mám nezajímá :wink: Po včerejší kalorické bombě jsme dneska měli brokolicovou polívku a lososa s brkaší.Ještě,že byl manža v práci,protože takovej oběd by ho nepotěšil :slight_smile:
Já si myslím,že jsem Verču na obchodce taky nezažila.Ono se tam učitelstvo asi docela obměnilo-např.tam začal učit můj bývalý spolužák :slight_smile:
No,jo,já mám taky nějak zafixováno,je je Verča Tučková o hodně mladší,než já a ona je asi jen o rok :wink: :slight_smile: .
16. lis 2008 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsichni!
Leni,to jsi mela fakt super rano :frowning2: To ja paradni,nechali me v posteli do 10,15 a vstali sami! :grinning:
Zamrazili jsme maso a jedna kejticka uz se marinuje na zitra. :wink:
Verco,kdyby byl prebytek candatu,hlasim se k odkoupeni libovolneho mnozstvi!!! :grinning: Vazne!
16. lis 2008 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky... :slight_smile:

Ja jsem na Obchodce uz docela inventar - ucila jsem tam od r. 1993 do 1995, pak 1996 - 2001 a ted od 2005 zase...
Petrunko, tvuj byvaly spoluzak Ludek??? ;) Toho jsem sice neucila, ale v te dobe jsem tam byla...

Makinko, prebytek candatu??? To neznam :grinning: :grinning: :grinning: Ale kdyby naaaahodou, tak dam vedet...

Verca Tuckova urcite nebude rodit v Decine, bydli v Podebradech...

Dneska jsme byli s kocarkem na ture, myslela jsem, ze mi upadnou nohy, nicmene je to kvalitni prace, stale je mam... ;)

Peto - fotky - jako do alba??? :fearful: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jezis, se ptam jako blbka ;)
16. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Verco,jo spolužák Luděk.Ted jsem fakt zvědavá na fotky,protože nemám ponětí,kdo jsi :slight_smile: :wink: .Já maturovala v roce 1999 :slight_smile:
16. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko, tak asi vis, ze Ludek ma skoro 3-mesicni dvojcatka, ze?
Koukala jsem do tveho alba, myslim, ze jsem te neucila.... :grinning:
17. lis 2008 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
Jo,Verčo,vím,mám někde i fotky a nedávno jsem je potkala.Vypadá spokojeně.
Taky myslím,žes mě neučila.Fakt si žádnou mladou učitelku nevybavuju :slight_smile:
17. lis 2008 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno všem,
vítám novou maminku a jsem snad jediná kterou neučila :wink:

nějak nemám čas sem chodit, protože jsme na zahrádce a zazimováváme! Jinak Jarda 4 zuby a lezou další, což je super, protože ty noci teď nejsou nic moc! :fearful:

Jo holky, chodí nám Makro a je tam 6kg Lanza za 197,- ale musí se vzít 3ks. Nám stačí jedna, tak kdyby měl někdo zájem, dejte vědět! :sunglasses:

Maki,
zabijačka, tak to bych si dala! Co nebydlím u našich, tak nevím co to je :wink:

Verca111,
dej nám do alba nějaké fotečky ať víme...
17. lis 2008 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdyz jsem neucila Ludka, tak asi ani tebe... :grinning:
Jeee, bylo mi tenkrat 28!
Lenky jsem byla tridni.

Ludek je dost v pohode, jeho zena bravurny ty dvojky zvlada... obdivuju ji.
17. lis 2008 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.

Vítám novou maminku - hlásím se k těm,které s OA nemají nic společného - já jsem byla na druhé straně - gympl.A navíc,náš věkový rozdíl se spočítá na prstech jedné ruky,takže bysme byli skoro spíš spolužačky,něž učitelka - žák. :slight_smile: Taky jsem jeden čas učila a teď potkávám svoje žáky s kočárkama - je to zajímavý pocit,co? :grinning:

U nás víkend nádherný,Andrejka byla v sobotu s tchánovcema v kině na pohádce a včera jsme byli v Teplicích v Olympii,od 12.30 tam měla vystoupení Dáda,no naše Andrea uplně nadšená,tancovala,zpívala,jenom Vojta necítí krk a já ruce,jak jsme se střídali v držení,aby pořádně viděla.( on jí měl na koníčka,já jenom v ruce :slight_smile: )
Ale Olympii vřele doporučuju,ten nový pavilon je pěkný,zaujalo mě tam pár krámků,akorát jsem si je nestačila projít,jeli jsme tam vyloženě na tu Dádu a pak tam bylo strašně lidí,ale už jsem se domluvila s tchýní a švagrovou,že tam vyrazíme o víkendu sami bez chlapů a bez dětí. :slight_smile:

Prin - do té Lanzy bych šla,ale tenhle týden nemám auto,Vojta s nim včera jel na parkoviště a zmizel mi i s klíčema do Holanska.Tak kdyby to počkalo....

Hani ( Ele ),ze stejného důvodu ( jsem bez auta ) nemůžu ve středu do Běláska.Ale příští týden určitě dorazim. :slight_smile:

Jinak já ležim,včera na mě jak facka vlezla nějaká chřipajzna nebo nachlazení - nevim,všechno mě pálí,hlavně ta trubice z krku do plic,moje zlatá tchýně si nechala holky a já se kurýruju.Už mám hotovou konvici čaje - takže lezu do hajan. :slight_smile:
17. lis 2008 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mila,
no jasně, klidně ti ji schovám.Teda jestli ji tam ještě budou mít. Já jsem nějak zapoměla odkud jsi?
Že bych ti ji mohla doručit!
17. lis 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,já jsem z Boletic.Pokud to ještě budou mít,tak to kup a domluvíme se.Ty jsi tušim z Bynova,viď?Klidně si pro to dojedu,ale až příští týden. :slight_smile:
17. lis 2008 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si to myslela že z Boletic, já taky, takže super, není problém! Mají tu akci od 19.11, takže na tebe myslím a dám vědět! :sweat_smile: :sweat_smile:
17. lis 2008 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem fakt rada, ze jsem neucila vsechny, to bych si to uz mohla jit hodit, jako kmet... :grinning:
Na gympl jsem chodila i jsem tam chvilku ucila... :grinning:

Zalozim si album, jakmile bude chvilka - ted bude papani a pak prochazka, kdyz je taaak krasne.
Vcera jsme strhli rekord - sli jsme s kocarem asi 8 km, tak dneska uvidime, kdyz je lepsi pocasi, kolik toho nachodime...

V te Olympii to muselo byt pro malou super, to verim... No jo, to zase bude Dada a Kouzelna skolka, to uz jsem skoro zapomnela, ale asi si rychle vzpomenu, co?!

Tak hezky den vam vsem...
17. lis 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo,náhodou to není nemožný,abys neučila Luďka a mně jo,i když jsme byli spolužáci.Často jsme byli rozdělení podle jazyků a měli na stejné předměty jiné učitele :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Jinak já teda obdivuju každýho,kdo má dvojčátka :wink:
17. lis 2008 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno... mno dobré... docela síla. Daneček se za noc vzbudil minimálně 10x a křičel. Zase ho chytlo podávání dudlíků, přestože se mi konečně podařilo dudlíky na noc odbourat. Nechápu. Takže jsem jak praštěná lopatou. A to moje mamka chce, abych za ní dneska dorazila do města.

Ele, Verča Tučková je vdaná? Tak to je pro mě taky novinka. Že bydlí mimo DC, to vím, ale že je vdaná, to ne. :slight_smile:

Petrunko, tak aspoň sis odpočinula. Já jsem neměla Danečka první noc doma. Bylo to z neděle na pondělí. Večer jsme zašli na Kocandu, celou noc jsem prospala. Akorát kolem půl páté jsem se vzbudila a na vteřinu mi bylo divné, že Daneček pořád nemá hlad :grinning: No a v pondělí jsme v Ústí nakoupili většinu vánočních dárků a jeli za broučkem k našim. No už se mi stýskalo.

Maki, jééé, kdyby o víkendu ten můj chlap někdy vstal s mrňousem... jenže on ho neslyší /nebo druhá věc je, že možná dělá, že ho neslyší/ a vstávám pořád já.

Když někdo uvidíte Luďka, tak ho pozdravujte. Já mu psala už před pár měsíci e-mail k narození dvojčátek, ale asi si ho nevyzvedává...

Mílo, tak my jsme se rozhodovali, jestli jet do ÚL nebo TP Olympie a nakonec vyhrálo Ústí. Teď po těch tvých řádcích jsme asi prohloupili. Ne kvůli Dádě, ale ten nový pavilon... nevím, co tam konkrétně je, ale aspoň něco nového. A když jsme se vraceli, tak jsem viděla paní Mariákovou s kočárkem a vedle sebe vedla Andrejku, bylo to tak kolem 16:00. Ať se brzy uzdravíš :slight_smile:
18. lis 2008 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
tak Vás zdravim.máme po focení :wink: ,fotky budou v pátek už se moc těšim,,Šimon pozoval!!!!!!!

tak jsme v Praze,cesta dobrá a po Praze nám naši půjčili navigaci,nikdy jsem jí nechtela,ale po Praze super,jinak bych se tu asi nevvmotala,tak o ní vážně uvažujem,asi napíšem Ježichovi.....

jinak jsme nic moc nekoupili,byli jsme v Outlet aréně,tam já triko a mikinu a synovec triko Ecko za 629kč,no málem mě omejvali,ani jsem to v životě neslyšela,babička mu dala volnou ruku a on toho hned využil
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak Ikea,to je jasný :wink: ,zítra tam ještě zajedem,kolegyně Tomáše chce neco koupit,my na to zapomeli :unamused:

všechny zdravimmmmmmmmmm :wink: ,zítra frčíme domu :wink:
18. lis 2008 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a perlička z focení. . . . . . . .málem jsem upadla ta pani mu dala na rozptýlení no kecám PLAYBOY,no jsem čuměla,prej se to dětem líbí a co nenapadlo naše dítě-roztrhal jí ho :grinning:
18. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenik nechodila sem do školy v Bynově, tady bydlím posledních cca 5 let, nastěhovali sme až s manželem. Ale s Veronikou jsem chodila na jazykovku, stejně jako s Natt :slight_smile:
Jinak malá posledí dobou nějak fláká odpolední spaní a večer je docela síla ji udržet vzhůru do koupání. Nesmíme ani navečer nikam jet, protože jinak nám usíná v autě. Dneska hlídala tchýně a malá jí usnula v 18hod. já když to slyšela tak sem moc radost neměla, ale je pravda, že kolikrát už je k neudržení. Tak si doma chvilku ještě hrála a šli sme koupat kolem 19,30 nakrmila se a usnula krásně.
Natt to ste si foceni uzili a Šimon si užil s Playboyem :grinning: ....já nakonec do Prahy ve čtvrtek. Ráno máme plavčo tak potom vyrazím.
18. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano...
Koukam, ze v Decine jsou nakonec vsichni spoluzaci...

My jsme byli vcera v poradne - Petovi budou v patek 4 tydny, vazi 5100g :stuck_out_tongue_closed_eyes: - pak me nemaji porad bolet zada... Jednou nas vsechny sni...

Leni, jak zvladnul Danik noc u babi???

Nattally, tricko ECKO za ty penize je dobre - muj syn si kupoval od nich mikinu za vyhodnou cenu 1100,- :confused:
IKEU ti zavidim, ja se tam dostanu asi az na jare, az prcek trochu povyroste, ted je tam i moc lidi a my jeste nemame za sebou ani sestinedeli....
19. lis 2008 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek