Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
lenik_25
11. lis 2009
Makinko, jsem fakt šťastná jako blecha. Kéž by to vydželo a byl zdravý jako řípa! Jinak ono se současně plave ve dvou vířivkách, že vám tam přidala dvě maminky? Za nás se plavalo jen v té jedné a v druhé byla normálně veřejnost.

Když jsem byla v ordinaci na alergu, tak tam vlezla paní z polikliniky s letáčkem na to plavání v poliklinice. Prý tam je skutečně udělanej bazén, jen jsem se nezeptala, kde přesně. Vyzvídala jsem, jestli mi tam vezmou Danečka, i když se nikdy nepotápěl a už je tak velkej... tak prý ano, není problém. Jinak na cokoliv se máme ptát prostřednictvím těch kontaktů na stránkách, odpoví všem.
lenik_25
11. lis 2009
Bell, já mám takovýho tucha, že ve 30tt Zahrádka už 3D nedělá, že sám tvrdí, že je ideální k němu přijít mezi 23 a 25tt. Ale zkus se zeptat.
bellatrix13
11. lis 2009
Holky,tak jsem teď přidala fotečky,jak se tu u nás už rýsuje v bytečku x-) : http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

Akorát nám marodí dveřník,takže se asi příští víkend nastěhujem a budem zatim bez futer a dveří 😃 .
bellatrix13
11. lis 2009
Leni,já se na to radši poptám.Abych fakt jen neplánovala a najednou nerodila 😃 .A je fajn,že je Daneček na tom už mnohem líp a bude na tom za chvílí ještě líp,uvidíš.Asi si to fakt vybral v tom prvím roce.Natt už taky psala,že to vypadá líp se Šimonkem,tak určo to bude dobrý,holky.Ješt Terez a její střídavý marodi se hoděj do kupy 😉 a snad za nějakej čas nebudem mít o čem psát neb nebude žádná marodnost . 😃
bellatrix13
11. lis 2009
Joooo Natt,hele že má Šimonek u Košařky na nástěnce fotku,že jo?! 🙂 Já jsem tam tak včéra oplendovala a nudila se a tak prohížim mimina na fotkách a koukám,že je tam nějakej povědomej klučina :-N .
lenik_25
11. lis 2009
Bell, spousta mých známých nemá v bytě hotové dveře a bydlí parádně! 😉 A téda, byteček nááádhernej! To by se mi taky moc líbilo.
larakroft
11. lis 2009
Ahoj holky, ani nestíhám dočítat.
Máme pokoj od týdenních kontrol na ORL, jdeme zas až za měsíc. Takže je to dobrý 🙂
Už za měsíc nám přijede tatínek, tak se nám to s bytem asi pohne. Ale do stěhování máme ještě hódně daleko.
Kluci pořád lítají, ještěže chodíme na ten "olejbal", tam se vylítají...ne tedy dostatečně, páč doma lítají taky.
V pátek razíme na prodloužený víkend na Moravu, už se těším 🙂
nattally
11. lis 2009
maki,
dekuju 😉 -super,už jsem psala Verče,že dekuju na skype,ale vyvedla me z omylu,já nevim proč a snad se ani jedna neurazíte,ale ta fotky,mi proste připomíná Verču,nevím proč.......ale tak mi t přijde,jak jsi to upravila 😉
nattally
11. lis 2009
bell,
jj je to možný 😉 a kde jsi koupila ty užasný chrániče na posteli Janičky????????
bellatrix13
11. lis 2009
Leni,jenže mi nemáme dveře ani na záchod 😃 ,tak přeci jen, tam by jsme je trochu snesli,zvlášť,kyž přijde návštěva 😃 .

Laro,takže stěhovačka po vánocích? Až na nějaký (podstatný detaily :-N )máte taky spoustu už hotovo!

Natt,ty jsme koupili ve stejnym krámu,co postel.V těch postelých na Benešovský.Ale maj je v jejich prodejně vedle Políra,když tam vejdeš,tak musíš dolu do suterenu a tam je maj vystavený na jednej posteli.Jedna stála 390,-.Tak tam zkus na ně juknout.My jsme koupili nejdřív jen dvě a včera manža jel ještě pro třetí,aby byla Puclina jak v pelíšku 🙂 .Jooo a potah se z nich dá sundat a vyprat! 😉
bellatrix13
11. lis 2009
Kristl,jestli se tu objevíš 😃 ,máš IP. 😃
larakroft
11. lis 2009
Jo, Bell, ty chrániče jsme taky v postelích obdivovali, když jsme kuúpovali matrace...taky jsou v plánu.
Jak přijede Zdenda, tak už nahoře chci přespávat, ale budem si teď z tý Moravy muset přivézt po pradědečkovi a prababičce "židlu s kýblem" 😃 (i když děda říkal, že ten záchod už pak bude rychle...PAK...až bude hotovej balkón... 8-( )
petrunka01
12. lis 2009
Ahoj holky.Šimonek už druhý den nešel do školky a nepůje ani zítra.Má hroznej kašel a dokonce dneska i trochu teplotu,ach jo...Snad to nebude nic horšího...Já taky kejchám a smrkám,ale nic hroznýho..Já ten podzim fakt nemám ráda... 😞
verca111
12. lis 2009
Bell, byteček je krásný, to se vám to bude bydlet - dveře neřeš 😉
Postýlka se mi moc líbí - je to ta rostoucí? Nebo jen malá a jaký má rozměr?
Já moc nevím, jak toto řešit... 😞 Ale vím, že do roka musí Petík z postylky mimi ven, protože už teď se tam hrozně mydlí...
Takže asi tak rok bude mít postýlku u nás v ložnici a pak pošustí do pokojíčku s bráchou - ale to je prostě náročné - věkový rozdíl je 13 let!!!!!! :-o

Jo a u Košařový na nástěnce mám oba kluky - ten Adam tam visí opravdu 14 let - to je maso!!!!! 😃
lenik_25
12. lis 2009
Ahojky

Bell, aha, ani na záchod 😃

My se chystáme ven 🙂

Péťo, držím palce, ať z toho nic není, navíc před víkendem...
verca111
12. lis 2009
Natt, to jako vypadám jako nějakej... trilobit???? 😃 😃 😃

Petrunko, to je tedy otrava, viď? Tak ať je brzy fit...
makinka.1
12. lis 2009
Ahoj vsem.Leni,ten druhej kurs mel plavat vedle v tom vetsim detskym bazenku,vypadali,ze jsou uz starsi,tipuju,ze jim bylo pres 2 rroky.O to vic mi to prislo divny.
Bell,Rubes dela uplne vsechna vysetreni. 😉
terezam22
12. lis 2009
Ahoj holky 🙂

Já jsem stále nahluchlá jak poleno ]-(

Děti OK,včera jsme měli 9let od svatby!Bože jěště si vzpomínám přesně na všechny detaily 😃 toho dne..hihhi
Já tedy u Jiříka si nechala říct co čekám jen kvůli chlapovi,teď jsme chtěli překvápko a přesně lidi mi říkali to bude holka!!!A on kluk!!Ale těhu jsem měla jiný i jsem přibrala 11kg a s Jiříkem 9kg.

Kristíka nemůžu porád "vychytat" kakání on se někam schová a už tlačí....na nočníku sedí a já musím být u něho,jinak zdrhá!!Ale chci aby si pomalu zvykal...

Petrunko ať je Šíma brzy v pohodě 🙂

My stále jen doma a teď je docela hezky chjoooo
bellatrix13
12. lis 2009
Terez,já se furt Pucliny ptám:chceš čůrat?chceš kakat? a většinou mi hned odsekne NE 😃 .A za chvilku zaleze taky někam do kouta a jenom vykřikne kakííí 😃 ,ale to už je kakí v v trenkách 😃 .

Verčo,ta postýlka je 90 na 200 a kupodivu se s ní tam vejdu i já 😃 😃 😃 ,už jseme provedli zátěžovou zkoušku 😃 .Už jsem koupili normálně velkou pro velkou holku,jen má k tomu ještě přidělanou bočnici 🙂 .Jo Verčo tam je mimin na tej nástěnce .......už v několika vrstvách. Zkusim příště zapátrat zrakem
😃.

Laro,židla s kýblem 😃 😃 😃! Hele sucháč taky dobrej 😃 ,hlavně,že by bylo kam "jít" 😃 .Běhat až na zahradu do křoví by bylo přeci jen pracnější 😃 .
bellatrix13
12. lis 2009
Maki,my jsme tam jednou byli ve třech a vedle na ten kurz od dvou let přišel jen jeden tatínek s holčičkou,tak je taky šoupli k nám,ale nakonec mu ještě nabídli,že tu hodinu když tak bude mít omluvenou a vybere si jí jindy,tak nakonec odešel.Holčičku by to s náma asi fakt nebavilo,už byla dost velká a taky asi viděl naše vykulený výrazy =-) .
lenik_25
12. lis 2009
Maki, tak to nasvědčuje tomu, že je jim jedno, jaké věkové skupině a jak se věnují. Roční a dvouleté děti mají podle mě dost odlišné požadavky a kurz se má vést malinko jinak... divné.
prin
12. lis 2009
Holky, tak to bude asi přesně tak, jak říkala jedna maminka v Cipísku a jak jsem už psala...že jak jim je kolem dvou let, tak mají dospělácké šatny, a jsou jenom v tom studeném brouzdálku a klepou, teda hlavně maminky kosu! ]-( Za ty prachy, hnus!!!
makinka.1
12. lis 2009
Jojo,to jsem taky slysela,ty vetsi uz jsou v normalni satne a ve vetsim bazenku.Ja ale zila v dojmu,ze ten detskej vetsi bazenek je taky tak teplouckej jako vyrivka. =-) :-S
No,Leni,mluvis mi z duse.Podle me ta lekce pro ty 2 deti nemela absoulutne cenu,jen se vymachali v teply vode. :-S A pro nas taky ne,protoze jsme po sobe dupaly.
makinka.1
12. lis 2009
Max prisel na novou zabavu-honi holuby,ja jim hazim rohlik a kdyz prileti,tak mezi ne vlitne.Musela jsem ho odervat nasilim z Husova namesti.Jiank by behal okolo kostela jeste ted. 😃
nattally
12. lis 2009
lara,
a tvojim klukům vše nej dodatečně k svátku 😉 ,jsem na to myslela celej den,taky máme Martina a vzpomela jsem si až ted 😉
lenik_25
12. lis 2009
Holky, tak Daneček má asi střevní chřipku. Dneska kadí žlutou vodu a odpoledne jsme mu chtěli dát jídlo a po první lžičce hodil šavli přes půl místnosti... doktorka mi po telefonu radila, ať koupíme laktobacily, tak máme nutrolin B. A dieta - rohlíky, rýže, mrkev, brambory, černý čaj. Mlíko vůbec nedávat.

V lékárně mi lékárnice radila, abych mu dala teď a večer paralen pro děti, že prý tak budeme se střevní chřipkou bojovat jeden den místo tří. Jak se na to díváte? Já to v životě neslyšela, že by paralen na tohle pomohl... tak váhám.
terezam22
12. lis 2009
Ahoj Leni jéé chudák Daník,jéé s tím paralenem jsem to tedy neslyšela!Možná to leda zkusit,ale pokud ho zbytečně nechceš dopovat lékama....

Já dnes jela pro Jiříka a kousek jsme se prošly od školy a nákup pár drobností u vietnamců v Želenicích a jsem ráda,že jsem doma normálka ten hluk mi nedělá dobře a ucho mám tottál zalehlý.. ]-( už mě to "sejří"!!!
lenik_25
12. lis 2009
No právě že ho nechci zbytečně dopovat, to ses trefila. Tak váhám. Zatím jsem mu ho nedala. Už abys i ty byla fit... chudáku.
terezam22
12. lis 2009
Leni uvidíš podle toho jak mu bude...a Ty nemáš něco v sirupu?Třeba by to bylo šetrnější...
makinka.1
12. lis 2009
Leni,Max takhle blil a kadil vodu a chripku nemel-lezly mu zuby.Ja bych dala Paralen az kdyby mel teplotu,jinak bych vydrzela s dietou.Hlavne at pije caj nebo vodu.Maxovi jsem asi 4 nebo 5 dni varila ryzi s mrkvi,pak jsem pridala i kureci maso,jinak den stary rohliky a kukuricny krupky.Kdyby jedl piskoty,tak jsem mu je dala,ale to je na panacka moc sladky. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli