• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Makinko, jsem fakt šťastná jako blecha. Kéž by to vydželo a byl zdravý jako řípa! Jinak ono se současně plave ve dvou vířivkách, že vám tam přidala dvě maminky? Za nás se plavalo jen v té jedné a v druhé byla normálně veřejnost.

Když jsem byla v ordinaci na alergu, tak tam vlezla paní z polikliniky s letáčkem na to plavání v poliklinice. Prý tam je skutečně udělanej bazén, jen jsem se nezeptala, kde přesně. Vyzvídala jsem, jestli mi tam vezmou Danečka, i když se nikdy nepotápěl a už je tak velkej... tak prý ano, není problém. Jinak na cokoliv se máme ptát prostřednictvím těch kontaktů na stránkách, odpoví všem.
11. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, já mám takovýho tucha, že ve 30tt Zahrádka už 3D nedělá, že sám tvrdí, že je ideální k němu přijít mezi 23 a 25tt. Ale zkus se zeptat.
11. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem teď přidala fotečky,jak se tu u nás už rýsuje v bytečku :dizzy_face: : http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=497174&vReferer=

Akorát nám marodí dveřník,takže se asi příští víkend nastěhujem a budem zatim bez futer a dveří :grinning: .
11. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já se na to radši poptám.Abych fakt jen neplánovala a najednou nerodila :grinning: .A je fajn,že je Daneček na tom už mnohem líp a bude na tom za chvílí ještě líp,uvidíš.Asi si to fakt vybral v tom prvím roce.Natt už taky psala,že to vypadá líp se Šimonkem,tak určo to bude dobrý,holky.Ješt Terez a její střídavý marodi se hoděj do kupy :wink: a snad za nějakej čas nebudem mít o čem psát neb nebude žádná marodnost . :grinning:
11. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo Natt,hele že má Šimonek u Košařky na nástěnce fotku,že jo?! :slight_smile: Já jsem tam tak včéra oplendovala a nudila se a tak prohížim mimina na fotkách a koukám,že je tam nějakej povědomej klučina :sweat_smile: .
11. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, spousta mých známých nemá v bytě hotové dveře a bydlí parádně! :wink: A téda, byteček nááádhernej! To by se mi taky moc líbilo.
11. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ani nestíhám dočítat.
Máme pokoj od týdenních kontrol na ORL, jdeme zas až za měsíc. Takže je to dobrý :slight_smile:
Už za měsíc nám přijede tatínek, tak se nám to s bytem asi pohne. Ale do stěhování máme ještě hódně daleko.
Kluci pořád lítají, ještěže chodíme na ten "olejbal", tam se vylítají...ne tedy dostatečně, páč doma lítají taky.
V pátek razíme na prodloužený víkend na Moravu, už se těším :slight_smile:
11. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
dekuju :wink: -super,už jsem psala Verče,že dekuju na skype,ale vyvedla me z omylu,já nevim proč a snad se ani jedna neurazíte,ale ta fotky,mi proste připomíná Verču,nevím proč.......ale tak mi t přijde,jak jsi to upravila :wink:
11. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jj je to možný :wink: a kde jsi koupila ty užasný chrániče na posteli Janičky????????
11. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jenže mi nemáme dveře ani na záchod :grinning: ,tak přeci jen, tam by jsme je trochu snesli,zvlášť,kyž přijde návštěva :grinning: .

Laro,takže stěhovačka po vánocích? Až na nějaký (podstatný detaily :sweat_smile: )máte taky spoustu už hotovo!

Natt,ty jsme koupili ve stejnym krámu,co postel.V těch postelých na Benešovský.Ale maj je v jejich prodejně vedle Políra,když tam vejdeš,tak musíš dolu do suterenu a tam je maj vystavený na jednej posteli.Jedna stála 390,-.Tak tam zkus na ně juknout.My jsme koupili nejdřív jen dvě a včera manža jel ještě pro třetí,aby byla Puclina jak v pelíšku :slight_smile: .Jooo a potah se z nich dá sundat a vyprat! :wink:
11. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristl,jestli se tu objevíš :grinning: ,máš IP. :grinning:
11. lis 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Bell, ty chrániče jsme taky v postelích obdivovali, když jsme kuúpovali matrace...taky jsou v plánu.
Jak přijede Zdenda, tak už nahoře chci přespávat, ale budem si teď z tý Moravy muset přivézt po pradědečkovi a prababičce "židlu s kýblem" :grinning: (i když děda říkal, že ten záchod už pak bude rychle...PAK...až bude hotovej balkón... :rolling_eyes: )
12. lis 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Šimonek už druhý den nešel do školky a nepůje ani zítra.Má hroznej kašel a dokonce dneska i trochu teplotu,ach jo...Snad to nebude nic horšího...Já taky kejchám a smrkám,ale nic hroznýho..Já ten podzim fakt nemám ráda... :frowning2:
12. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, byteček je krásný, to se vám to bude bydlet - dveře neřeš :wink:
Postýlka se mi moc líbí - je to ta rostoucí? Nebo jen malá a jaký má rozměr?
Já moc nevím, jak toto řešit... :frowning2: Ale vím, že do roka musí Petík z postylky mimi ven, protože už teď se tam hrozně mydlí...
Takže asi tak rok bude mít postýlku u nás v ložnici a pak pošustí do pokojíčku s bráchou - ale to je prostě náročné - věkový rozdíl je 13 let!!!!!! :astonished:

Jo a u Košařový na nástěnce mám oba kluky - ten Adam tam visí opravdu 14 let - to je maso!!!!! :grinning:
12. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Bell, aha, ani na záchod :grinning:

My se chystáme ven :slight_smile:

Péťo, držím palce, ať z toho nic není, navíc před víkendem...
12. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to jako vypadám jako nějakej... trilobit???? :grinning: :grinning: :grinning:

Petrunko, to je tedy otrava, viď? Tak ať je brzy fit...
12. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem.Leni,ten druhej kurs mel plavat vedle v tom vetsim detskym bazenku,vypadali,ze jsou uz starsi,tipuju,ze jim bylo pres 2 rroky.O to vic mi to prislo divny.
Bell,Rubes dela uplne vsechna vysetreni. :wink:
12. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Já jsem stále nahluchlá jak poleno :angry:

Děti OK,včera jsme měli 9let od svatby!Bože jěště si vzpomínám přesně na všechny detaily :grinning: toho dne..hihhi
Já tedy u Jiříka si nechala říct co čekám jen kvůli chlapovi,teď jsme chtěli překvápko a přesně lidi mi říkali to bude holka!!!A on kluk!!Ale těhu jsem měla jiný i jsem přibrala 11kg a s Jiříkem 9kg.

Kristíka nemůžu porád "vychytat" kakání on se někam schová a už tlačí....na nočníku sedí a já musím být u něho,jinak zdrhá!!Ale chci aby si pomalu zvykal...

Petrunko ať je Šíma brzy v pohodě :slight_smile:

My stále jen doma a teď je docela hezky chjoooo
12. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,já se furt Pucliny ptám:chceš čůrat?chceš kakat? a většinou mi hned odsekne NE :grinning: .A za chvilku zaleze taky někam do kouta a jenom vykřikne kakííí :grinning: ,ale to už je kakí v v trenkách :grinning: .

Verčo,ta postýlka je 90 na 200 a kupodivu se s ní tam vejdu i já :grinning: :grinning: :grinning: ,už jseme provedli zátěžovou zkoušku :grinning: .Už jsem koupili normálně velkou pro velkou holku,jen má k tomu ještě přidělanou bočnici :slight_smile: .Jo Verčo tam je mimin na tej nástěnce .......už v několika vrstvách. Zkusim příště zapátrat zrakem
:grinning:.

Laro,židla s kýblem :grinning: :grinning: :grinning:! Hele sucháč taky dobrej :grinning: ,hlavně,že by bylo kam "jít" :grinning: .Běhat až na zahradu do křoví by bylo přeci jen pracnější :grinning: .
12. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,my jsme tam jednou byli ve třech a vedle na ten kurz od dvou let přišel jen jeden tatínek s holčičkou,tak je taky šoupli k nám,ale nakonec mu ještě nabídli,že tu hodinu když tak bude mít omluvenou a vybere si jí jindy,tak nakonec odešel.Holčičku by to s náma asi fakt nebavilo,už byla dost velká a taky asi viděl naše vykulený výrazy :confused: .
12. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak to nasvědčuje tomu, že je jim jedno, jaké věkové skupině a jak se věnují. Roční a dvouleté děti mají podle mě dost odlišné požadavky a kurz se má vést malinko jinak... divné.
12. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to bude asi přesně tak, jak říkala jedna maminka v Cipísku a jak jsem už psala...že jak jim je kolem dvou let, tak mají dospělácké šatny, a jsou jenom v tom studeném brouzdálku a klepou, teda hlavně maminky kosu! :angry: Za ty prachy, hnus!!!
12. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,to jsem taky slysela,ty vetsi uz jsou v normalni satne a ve vetsim bazenku.Ja ale zila v dojmu,ze ten detskej vetsi bazenek je taky tak teplouckej jako vyrivka. :confused: :confounded:
No,Leni,mluvis mi z duse.Podle me ta lekce pro ty 2 deti nemela absoulutne cenu,jen se vymachali v teply vode. :confounded: A pro nas taky ne,protoze jsme po sobe dupaly.
12. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Max prisel na novou zabavu-honi holuby,ja jim hazim rohlik a kdyz prileti,tak mezi ne vlitne.Musela jsem ho odervat nasilim z Husova namesti.Jiank by behal okolo kostela jeste ted. :grinning:
12. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lara,
a tvojim klukům vše nej dodatečně k svátku :wink: ,jsem na to myslela celej den,taky máme Martina a vzpomela jsem si až ted :wink:
12. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak Daneček má asi střevní chřipku. Dneska kadí žlutou vodu a odpoledne jsme mu chtěli dát jídlo a po první lžičce hodil šavli přes půl místnosti... doktorka mi po telefonu radila, ať koupíme laktobacily, tak máme nutrolin B. A dieta - rohlíky, rýže, mrkev, brambory, černý čaj. Mlíko vůbec nedávat.

V lékárně mi lékárnice radila, abych mu dala teď a večer paralen pro děti, že prý tak budeme se střevní chřipkou bojovat jeden den místo tří. Jak se na to díváte? Já to v životě neslyšela, že by paralen na tohle pomohl... tak váhám.
12. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni jéé chudák Daník,jéé s tím paralenem jsem to tedy neslyšela!Možná to leda zkusit,ale pokud ho zbytečně nechceš dopovat lékama....

Já dnes jela pro Jiříka a kousek jsme se prošly od školy a nákup pár drobností u vietnamců v Želenicích a jsem ráda,že jsem doma normálka ten hluk mi nedělá dobře a ucho mám tottál zalehlý.. :angry: už mě to "sejří"!!!
12. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě že ho nechci zbytečně dopovat, to ses trefila. Tak váhám. Zatím jsem mu ho nedala. Už abys i ty byla fit... chudáku.
12. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni uvidíš podle toho jak mu bude...a Ty nemáš něco v sirupu?Třeba by to bylo šetrnější...
12. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,Max takhle blil a kadil vodu a chripku nemel-lezly mu zuby.Ja bych dala Paralen az kdyby mel teplotu,jinak bych vydrzela s dietou.Hlavne at pije caj nebo vodu.Maxovi jsem asi 4 nebo 5 dni varila ryzi s mrkvi,pak jsem pridala i kureci maso,jinak den stary rohliky a kukuricny krupky.Kdyby jedl piskoty,tak jsem mu je dala,ale to je na panacka moc sladky. :wink:
12. lis 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek