• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Mám panadol a nurofen v sirupu
12. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jj to bych třeba dala,ale fakt jen kdyby stoupla teplota i když ono je to i na bolest a já když něco klukům je dám to těsně před spaním a vím,že noc bude klidná...
12. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
On je zatím v pohodě, hraje si. Byli tu naši a smál se, řádil. Jen prostě prdne a čůrá zadečkem a nejí. Takže jsem ten paralen nakonec nedala. Jen při teplotě nebo pokud nebude moct spát.
12. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak ať je Daník brzy fit a moc nezhubne :wink:
12. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já ti nevim,tak zkus zatim jen tu dietu.Uvidíš jestli mu stoupne teplota,možná jo když bude tělíčko trochu vyčerpaný.Ale jestli mu má bejt špatně jeden nebo tři dny to už zas takovej velkje rozdíl neni.Přeju mu ať je brzo fit,hlavně ať se mu nerozjede nic jinýho.Já Puclině na průjmy zatim nic nedávala,zatim jsme teda měli jentak dvou-tří denní půjmíky od zubů a taky to přešlo.My teď zasej řešíme,že se ve všem posleních pár dní jen rejpe a moc nejí :rolling_eyes: ,tak čekám že taky asi přicházej pomalu poslední stoličky :rolling_eyes: .
12. lis 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,ježiš,já hlava děravá.Všechno nejlepší Mackovi k svátku :slight_smile: ! To je samej Macek,Macek a Martin mě nechává ouplně chladnou :grinning: a ještě jsem to komentovala,že měl přijet na tom bílym oři apod..no hlava děravá :sweat_smile: .
12. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jj Laro Marťáskovi vše nej :slight_smile: dodatečně(já si furt říkala kdio tu má Marťu)jééé a teď mi došlo,že i moje kámoška :confounded: bože já už jsem úplně pitomá!!

Asi to houkání v uchu zanechává následky na mozku :grinning:

Jo a u nás už čtvrtá noc kdy se Kristík probudí pláče a pláče a já nevím z čeho,nosím ho tiším ho,hladím ho a on jen pláče.....koukám mu furt do pusy a nic.
Jinak je horolezec :grinning: vyškrábe se do křesla a vegetí si tam,já ho stále sundavám a jen se otočím už je tam zas :slight_smile:
13. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem ten paralen nedala, přišlo mi to jako blbost. Zajímavá paní lékárnice. V noci se nepokadil vůbec. Jen zvracel odpoledne po lžice přesnídávky a večer jsem zkusila rozmočený rohlík a to taky hodil velkou šavli. Tak šel spát nalačno a ve 4,45 ho vzbudil hlad a konečná, už neusnul. Tak jsem rovnou vzala pro jistotu na výtěr k dotkorce, ale výsledky stejně budou až ve středu příští týden.

Každopádně se mi zdá lepší, zbaštil tak 1/3 rohlíku a rýžový chlebík. Teď mu vařím suché těstoviny s mrkvičkou a dám mu je do misky, ať zobe. K obědu bude rýže s trošičkou vývaru a opět mrkvička. Myslíte, že můžu zkusit banán??? Ten staví ne???
13. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
a zkusila jsi na zvracení ten nápoj,sakra jak se jmenuje,mám ho doma(ale nemám krabičku,jen sáčky),pokaždé hned zabere :wink: ,až si vzpomenu napíšu,já bych mu klidne banán klidne dala,když si vezme :wink:
13. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, Smecta? Nechci zas překombinovávat. Hned jak to přišlo, letěla jsem pro Nutrolin B, osvědčil se nám už.
13. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Tak jsem zase po osmi dnech v pracovním procesu a vůůůbec se mi ráno nechtělo.Šimonek je,zdá se,celkem v pohodě,už tolik nekašle.Báli jsme se zánětu stčedního ucha,protože si stěžoval,že ho bolí ouško.Naštěstí si snad jen přeležel a je to dobrý.Chudinka se ráno ptal,jestli půjde do školky.Ale dneska ještě ne,až v pondělí.
Leni,tak ať je Daneček brzo fit.
Terez,co ucho?
Dodatečně taky přeju vše nej Martínkovi...:slight_smile:
13. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko ucho pořád bolí a je zalehlé.. :angry: ,večer mě v něm dost píchalo,klasika jak se dá tělo do klidu...
Hlavně že je Šímovi lépe :slight_smile:

Teď mi psala tetka,že má nějakou chřipku,je jí divně asi to bude střevní(průjem,zle od žaludku),že by zase něco řádilo??!! :angry:
13. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
ne ne Kulíšek už vim-jontový nápoj :wink: ,je to přímo na zvracení
13. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
a co vůbec segra????????????jak je malá velká,ani nevim,jestli jsi se chlubila,že budeš teta????????jak to císařem????? :wink:
13. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt malá se jmenuje Anička :slight_smile: vážila 3,25kg a 48cm,ségra měla i první holčičku císařem,ale tenkrát jí nechali dloouuho trpět a čekali ,že porodí normállně,ale má dost úzkou pánev tak nyní už to měla zaznamenané v papírech a císaře udělali bez problémů,měla prý Trudačku a byla moc příjemná a v pohodě...

JJ tenkrát jsem psala,že ségra čeká mimi :slight_smile: tak má obě dcery v listopadu,ta první má 19.11.narozky a Anička je 10.11. :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,banan dej,je dobrej na zastaveni prujmu a je plnej mineralu. :wink: Rohliky mu dej suchy a uvidis,ze to bude dobry.My ted resili opacnej problem,2 dny nekadil a v noci ho boli bricho,place a mrska sebou.Takze zase jedeme hrusky,svestky a k obedu varim brambor se spanatem.Rano konecne trochu neco vykadil,snad to bude lepsi. :wink:
13. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
a jak jde hlídání?rojelo se neco??????????šimon ted byl tči hodky u kamarádky a ani po me nevzdech,ale já mela nerv,bylo to poprvý za dva roky :wink: ,prosím písni mi tel,jak jsem psala nemám žádné čísla,když je muj malej takovej šikula :unamused:

maki,
i ty prosím tel,musim se ti ozvat s tim chlebem :wink:
13. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, jojo, v lékárně mi paní říkala, že to řádí ve velkym.

Natt, díky, naštěstí dneska ještě nezvracel a začal jíst. Huráááá!!! Snědl pár těch těstovin s mrkví a pak si dal k obědu trochu rýže s mrkví a trochou vývaru, aby to nebylo suché. Měla jsem radost jak malej harant, když papal. A už nečůra zadečkem, už kašovatí... ježiš, to jsou debaty, co? :grinning:

Jo, sestřenaka dělá zdrávku a vyprávěla mi, že byla přesně před týdnem u porodu a strašně se jí to líbilo. Narodila se prý nějaká holčička, pěknej pořízek :slight_smile: A bohužel nějakých pár dní předtím byla u císařského řezu, kde mamince vyndavali mrtvé miminko... ale takové řeči sem nepatří. Je to strašně výjimečné. A pak trochu té černé kroniky... byla na pitvě a z 23 študáků jich prý do konce vydrželo 5 a ona mezi nimi!!! Bych asi nevydržela.

Terez, tak to jí nechala tak dlouho trpět asi Žáková, co? Já ač vypadám dost široce (haha), tak mám taky úzkou pánev a Daneček se mi navíc natočil, takže mě Šedivý nechal trápit "jen" 3 hodiny. Kamarádka měla Žákovou a ta jí dala čočku, nechala jí na sále tlačit 8 hodin! A nakonec samozřejmě císař.

Makinko, rohlíčky dávám suchý, to jo. A rýžové chleby, víš jak je miluje... naštěstí. Ten banán zkusím k odpolední sváče, tak za hoďku a půl. Díky. Hele, v Kauflandu mají přesnídávku ze švestek, ta by Maxovi pomoct...

Natt, nerozjelo se nic... ale vůbec mi to nevadí. Neřeším to. Buď se někdo ozve nebo ne. Zkrátka jsem spokojená a kdyby náhodou, jedno dítě navíc mi vůbec neva. Telefon v IP.
13. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Leni život+smrt to jde ruku v ruce
sestřenka je teda kádr!!Bude v tom tedy dobrá,když tohle vydržela,kámoš voják z povolání dělal pitvu prasat :grinning: taky prý nic moc ale vydržel a v cizině mezi vojáky by prý mohl operovat,ale pouze v té cizině!!Zkrátka smekám před všema co mají tuhle vnitřní sílu!!
13. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já taky. Můj chlap je taková nátura, že by to zvládnul taky. A sestřenka říká, že je nutné se přes to přenést a nepouštět si to do svého život. Což já bych těžko dokázala.
13. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez... myslela jsem samozřejmě "do svého života" :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni hihhi ten můj blázen je to samý!Adrenalin to je jeho....jako mladej jel na motorce a jednomu ožralovi v autě zachránil "kejhák"

Pak hasil naše auto když vzplálo a jedné pani zase chytla u pošty škodovka tak vlítnul na poštu aby mu řekli kde mají hydrant,ženský za přepážkou měly šok!!
Nikdo mu nepomohl a jeden blb tam vyřvával -NO JO ŽENSKÁ ZA VOLANTEM!Pak hasiči řekli,ať je paní ráda že se našel cvok který šel hasit :grinning:

Jde si pro sváču z práce a v krámě sebou sekne paní tak jí dával do kupy a prodavačce musel výslovně nakázat aby zavolala sanitu,byla úplně v šoku že ta paní sebou řízla...
Jednou jsme jeli z přísahy od kámoše a před námi se převrátilo auto,tak hned zasahoval....
A mě nakazuje kdyby se něco semlelo na silnici ať neujedu!No nejsem pitomá....
13. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jj prý se to stává,stát se muze cokoliv,já bych na to nemela,a kor,když už je pak ženská máma,ale to by asi nemohli potom delat,myslim,že ty dr a porodní asistentky zažili všechno,tak jsou asi otrkané,ale myslim,že to přeci jenom malinko s nimi zatřese :unamused: ,maj muj obdiv........ten kulíšek je fakt super,uvidíš přístě,já mu to dala vždycky když zvracel a fakt byl klid,tak příste,to je dobře že jste to zvládli :wink:

no jo,já hold,fakt musela sežrat to nejhorší u porodu :angry: ,taky jsem si řikala,to bude paráda,Košařka řikala,že jako pánev dobrá,ale asi porblém bude,když jsem prcek :unamused: ,ale žiju,já i on,tak snad příště na me budu hodní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

terez,
manža frajer :wink:
13. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak to je hrdina!!! Já vůbec nevím, jak bych zareagovala. Když je něco Danečkovi, třeba jak jsme volali záchranku, tak jsem byla schopná akorát do telefonu řvát vzteky. Volala jsem sanitu z nemocnice, že se mi dusí dítě a oni mi začali dlouze vysvětlovat, že si mám zavolat někam do Ústí, že Boletice nespadají pod Děčín. Zajímavé, že sem tedy jezdí MHD... nakonec jsem nadávala jak čert a přijeli za 10 minut.

Natt, díky za typ, kdyby něco, určitě to využiju. A cena? Jinak on mi krásně pije, dneska už vypil asi půl litru čaje a pije dál.
13. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem prvně objednala přes net a to Jiříkovi boty zimní :slight_smile: trefila jsem velikost,teď tu v nich lítá no jsou krásný mám radost!Zn.ESSI supr cena jen to poštovný by mohlo být levnější :confounded: cena 779kč+poštovný 129kč..
Jěště nám přijdou sněhule s vyndavací vložkou ,pamatujete si je určo ,nosily jsme je všichni :grinning: a sehnat je v obchodě je problematické....
13. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jěště zážitek Jiříka:včera šel do garáže za tátou ,otevřel vrata a přes oko ho vzal "pavouk"taková guma na stahování s háčkem!! No dnes má moňo jak hrom(včera byly třídní schůzky)a dnes přijde do školy jak seřezanej,já byla hotová,málem měl po oku!
13. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, ten Kulíšek, jak píše Natt, je hlavně REHYDRATAČNÍ rozotk - to je moc moc důležité při průjmu a zvracení u dětí, jsou ryhcle odvodněné...

Náš pátek 13. tedy stojí za to ...
Začalo mi to v noci běhavkou - fakt masakr, byla jsem asi 6x a pořád mi je blbě...
Ani jsme nešli na plavání, neb JÁ bych to dnes nezvládla... :frowning2:
A doufám, že to není NIC vážného - dnes v rádiu říkali, že v UL museli císařem předčasně odrodit matku, která má mexickou chřipku - holčička je dobrá, ale maminka bojuje o život
Pak psala známá, že naší společné známé dnes zemřela 6-týdenní holčička - měla termín v prosinci, ale po udržování rodila v září... To jsme se ségrou obrečely...
Vařila jsem Petíkovi těstoviny jako přílohu k obědu - pak jsem ho nakrmila, dala mu mlíčko a šli jsme spát (spal 1:05 JENOM - ale vlastně štěstí) a když jsme vstali, cítila jsem smrad jak... - ty těstoviny se totiž pořád vařily - tedy už spíš škvařily...
Tak jsem jeho hrnec vyhodila a koupím mu nový...

Tak snad už mám vybráno...
13. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem přidala pár - ale opravdu pár - fotek - včera jsme blbli v březovém háji...
13. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,to je smutny,s tou vasi znamou... :cry:
Teda,mate stesti,s tim hrncem,ale bud v klidu,nejsi jedina,ktrere se to stalo.Ja v Ikea koupila Maxovi taky special jeho kastrulek.A uz je taky na skladce.Ja zase uskvarila ryzi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tu presnidavku koupim.Ja tu mela zamrazeny svestky na kolac,tak jsem mu par rozmrazila,trochu jsem je podusila,neco snedl,ale zadna slava.Hlavne mi taky dneska hodne pil,coz se o vcerejsku rict neda.Tak snad to bude dobry.Ja nevim,jak on to ma,jeden den by vypil koze piti a druhej den jsme stastna za 2 deci a to to do nej cpu pod tlakem,ma na vyber dokonce 3 druhy nadob na piti... :grinning:
13. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek