• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni,ja citrusy jeste nedala,on si kousek sam nevezme a abych mu to nejak loupala jeste z te blanky a mackala na kousky,no na to se muzu....Ja stejne preferuju cesky ovoce-co vyroste tady je pro zdejsi lidi nejlepsi,z ciziho davam jen banan.Maximalne zkusim treba do sladky hrusky treba vymacknout trochu stavy z pomerance,at vyzkousim,jesteli se neopupinkuje.Ale mam ve sklepe jablka ze zahradky,tak myslim,ze to zatim postaci.Jeste hrusky ma rad,ty kupuju,nemame svoje.
15. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Holky, Adam prostě jde k postýlce, Petíka položí, pohladí párkrát po zádíčkách a je to ... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Já tady zítra nejdu do Rákosníčka :frowning2: Petík má ještě trochu rýmu, ale už to nejhorší máme za sebou, tak snad to už bude jen dobré a lepší - ale nechci, aby na někoho prskal.
Do obchodů taky hcodíme denně, z toho takový strach nemám - horší mi přijde MHD...
Hlavně nechci propadat panice, chřipkové epidemie jsou každý rok... - tím se jakoby uklidňuju...
Taky dávám kiwi - každý den jedno - s babánem a sušenkama od Sunarky to je úžasná pochoutka, nebo s jablíčkem :wink:
Už jsem zkusila i mandarinku, ale Petík neví, co s tím v pusince a pitvat mu to tedy nebudu... Kapu mu do pití pár kapiček citrónu. :wink:

Terez, tedy vy byste uřili soukromou nemocnici, co??? Doufám, že to má Jiřík OK...
15. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak mě okupuje rýma jako blázen.Nic jinýho mi neni,ale kapesníčky už docházej :sweat_smile: .Za to Puclina kašle jak tuberák a to ani tu rýmu nemá :confused: .Jsme taková bezva dvojka ,manža se s náma nevyspí :sweat_smile: .Já smrkám a ona chrchlá :rolling_eyes: .Ale tak uvidim,zejtra skočim pro čaj na kašel a sobě pro kapesníky.Jianka se snažim dočítat,ale máme už tady blázinec.Posrupně odvážíme věci do novýho bytu ,takže je to tu jak po výbuchc a už jsme napůl tady a na půl tam a stejně je tu všude nekonečně krámů :rolling_eyes: ,u kterých mi přijde že snad neodvezem nikdy :rolling_eyes: .No prostě jako při stěhování.A do toho mě sejří,že vlastně nemůžu nic pořádně dělat neb všechno je těžký,takže manža lítá s krabicema a pytlema sem tam sám a já jen láduju :rolling_eyes: ...tož tak.A jak už jsme zmagořená,tak jsem si ještě teď večer osolila čaj :grinning: :grinning: :grinning: .....půlitrák :grinning: ..hezky pět lžiček soli ať to stojí za to :zipper_mouth: :grinning: .No prostě :grinning: ............jak řiká manža : to budou letos pěkně vypráskaný vánoce :grinning: ! A dveřník stále marodí....stále marodí..a my skákáme s bednama přes nářadí a rozložená futra :grinning: ....to se nám to pěkěn ser.... :grinning: .
15. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak mám doma pěknýhu pruďocha, asi poroste další stolička. Jsem z něj totálně na prášky, furt jen kňourá, hučí, stěžuje si... vau :frowning2: Průjem je pryč, už má tuhoně, takže ok. Ve středu se dozvím, jak dopadl výtěr a co mu vlastně bylo, já si myslím, že to byla ta třídenní střevní chřipka.

Ale co se nám stalo? Přijeli jsme si včera pro malýho k našim a hned vidím jasně červené 4 tečky na obličeji! První, co mě napadlo, byly neštovice. Teoreticky je mohl chytit v pátek v čekárně u doktorky. Ale nevybavuju si tam žádné "tečkované dítě". Do rána se to nerozlezlo, je to furt stejné. Rozhodla jsem se počkat do středy, protože nemá teplotu, nic... a navíc to můžou být i štípance od mušek ze zahrady, tak bych mohla být za magora.

Terez, teda a jak se mu to stalo? Je už v poho ne? Oni kluci jsou dost kaskadéři, takže už se taky nemůžu dočkat...
16. lis 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já dneska chtěla vyzkoušet mandarinku, mají v Kaufu moc dobré, slaďoučké. Ale jak se opupínkoval, tak radši nebudu s ničím experimentovat. Miluje banány, jablka, takže toho tady je taky hafo.
16. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Jiřík vypadá jak válečný veterán-pod okem monokll,čelo zalepený!Ale snad už je to OK
16. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trochu ho to čelo bolelo,ale včera jsem jukla pod lepík co dnes sundám(pásky stahovací bude mít týden)a je to pěkně stažený,opravdu bude mít na čele jen čárku,no co můžu dělat!on má jemný obličej a bude samá jizva bože..

Já teď přijela z ušního ,opar už mám pryč,ale zalehlý ucho stále trvá tak budu 2x týdně jezdit k ní na profuky!Jdu vařit,tatíka máme doma a malej spí.Musím něco vymyslet mám kuřecí řízky tak něco z nich...

Leni no neboj kámoška má dceru a kam se na ní hrabe náš Jiřík,ta všude vleze je to agentka :grinning:
16. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi jedna kamarádka psala,že jsou v Boelticích tři případy prasečí chřipky,ale nevím zda je to pravda,nebo kec a kdo...............od jejího chlapa z práce kluci,vedí kdo :unamused: -samí dospěláci ale :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ,no me mrskne a to sestra sedí vedle mě.už ji honim domu a má zálaz k nám :wink: :wink:
17. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt snad to bude jen nějaká "kachna"(novinářská)...........
17. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po týdnu,
Natt, děkuj moc za nabídku, kdybych to četla dřív, asi bych to využila, naštěstí jsme to zvládli s olejíčkem a mokrým ručníkem na topení.
Leni, super, že jste dopadli na alergu dobře, tak jen ať Danečkovi imunita vydrží! :slight_smile:
Teda, Terez, ty máš doma záchranáře, právě jsem přelouskala všechny ty jeho akce. Já jsem se ještě ka žádné havárce nepřichomýtla (naštěstí, páč i když mám kurz 1. pomoci, myslim, že by mě musel nejdřív někdo proplesknout, abych se taky probrala z šoku... :confounded: ). A story s monoklem po tř. schůzkách moc vtipná! :grinning: Mně zase zůstalo pár jizev na rukách, jedna vypadá, jak když jsem se chtěla podřezat a druhá, jak když jsem byla dost dlouho závislá na heroinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jéé, divočák, no to by mě kleplo! :astonished: Kam asi spěchal?
Verčo, o rodičce s chřipkou jsem taky slyšela. :frowning2: Je to hrozný, člověk aby se bál kamkoliv jít, nikdy nevíš, kdo na tebe co prskne a být zalezlá doma je taky na hlavu. :unamused: S tou kamarádkou je mi to moc líto, chudinka. :cry: :cry: :cry:
No, a připálených hrnců už mám za sebou několik, největší katastrofa asi byla, když jsem Rostíkovi pořídila krásné nové dudlíčky s obrázkem, dala je vyvařit a zapoměla na ně - našla jsem z nich v celku už jen čtvrtku, zbytek se rozškvařil, smrádek nepopsatelný a úžasně dlouhodobý... :sunglasses: Ještě že na nich není závislý, vůbec je nepoužíváme, má jen jeden mezi hračkami, ale ten okusuje z druhé strany. :grinning:
Natt, já nenechala zapnutou žehličku, ale sporák. Jak nám na něj svítí slunce, nebylo vidět plamínek a já ho zapomněla vypnout. Pak jsme samozřejmě odešli a vrátili se asi za 3 hoďky, v bytě vedro... :sweat_smile:
Bell, s autem mám taky zážitek, přijela jsem s Rostíkem k baráku, vyndám z kufru kočárek, do kočárku Rostíka a mává na mě PB, tak jsme pokecaly, rozešly se a klíčky zůstaly ve dveřích odemčeného auta. Auto naštěstí zůstalo taky. :wink:
A pátek 13. jsme doma měli taky. Manžel si odjel na lyže a Rostík se rozhodl, že zkusí spát v postýlce ve stoje. Samozřejmě to nejde, takže před obědem jsem k němu hodinu chodila a ječícího ho neustále pokládala a přesvědčovala, že v leže se vyspí líp, načež jsem to vzdala, po obědě opět, ale po té hodině už asi vyčerpáním na 20 minut usnul a ještě jednou se to samé opakovalo odpoledne, ale to vytuhl o něco dřív. Večer znovu rodeo. :angry:
17. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, Verčo, tak jsem mrkla na fotečky a moc pěkný! :wink:
17. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Prin, hned ráno, jak jsem vstala, vzpomněla jsem si, že jdeš na první prohlídku na gyn... tak dej vědět, co prcek :slight_smile:
18. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko, díky :wink:
18. lis 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala pro Danečkovy výsledky výtěru a budou až zítra. Při té příležitosti jsem se doktorky zeptala, jak je to s tou prasečí chřipkou v Boleticích... tak prý VŠUDE je prasečí chřipka, ne jen v Boleticích. Že prý když už se vyskytne chřipka, tak je to ve většině případech ta prasečí... vyhýbat se více lidem, MHD apod. Nic se s tím nedělá, pokud nejsou komplikace, všichni se léčí jako s běžnou chřipkou.
18. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já byla už před sedmou u dr. což bylo fajn, protože jsem vůbec nečekala. No, mimi je ještě moc malinké 8mm, tak du 2.12 znova na vyšetření a pak ultrazvuk. Trošku jsem se bála aby tam nebyli dvě, a nejsou...ale zase lepší tři děti než dvě! :slight_smile: No když jsme to řekli tchánovi, tak ten hned jestli je to holka, tak říkám že fakt nevím, v sedmém týdnu je fakt brzo :grinning:

Bell,
jak jsem tady machrovala jak je mi dobře, tak už není :grinning: Teda je to o hodně lepší než s Járou, ale stejně. No ale když se dobře najím a hodně piju, tak je to vlastně v pohodě!

Jo a jinak mě taky dr. říkala abych se vyhýbala kolektivu že jsou tady snad čtyři případy chřipky, ale nevím jestli říkala v Děčíně nebo v Boleticích. Každopádně se mi s Jardou nechce sedět jenom doma, to fakt nejde...nakonec to může člověk chytit u doktorky, tak nevím, ale mám si dávat hlavně teď velký pozor :unamused:
18. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Rybko, spát ve stoje se DÁ - když bylo Adamovi asi 8m, tak jsme na pár dní byli u mojí kamarádky v Lípě a on tam spal v takové té šíťované ohrádce - byla kulatá, tak jsme tomu říkaly manéž :grinning: No a večer nechtěl zaboha usnout, řval a řval, já ho chodial hladit a chlácholoit, on si vždy zase stoupnul... A najednou tam bylo ticho. Šla jsem tam a on spal ve stoje - ručičkama podepřenou hlavičku o tu ohrádku... No k sežrání :wink:

Holky, s tou chřipkou je to síla, ale co naděláme? Já např dnes musím na gympl na rodičák a Petík je dost nachlazený, takže MUSÍM jet MHD... :unamused:
18. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, takže 7tt? Krása, už se těším, až ti poroste pupík :slight_smile: A dotaz tchána mě teda faaakt pobavil :grinning: A nevolnosti teda už dorazily jo? Já je mám teď taky, žaludek na vodě, ač nejsem těhotná :grinning:

Ta chřipka je po celém DC, takže bych ani neřešila, jestli Boletice nebo Březiny nebo centrum. Už to není tak sledované, aby se dalo říct přesně, ale prostě kdo má horečku, bolí ho v krku, do toho svaly, tak to je prý ve většině případech spíš ta prasečí. Má stejné příznaky a když to není vážné, nic se neděje a nedělá.

Verčo, to muselo být super, jak usnul :grinning:

Já dokonce uvažuju, že přestanu jezdit MHD. Neřídím, takže budeme většinou v Boleticích a jen pojedeme 1x týdně na kroužek do Rákosníčka. A to ještě uvažuju, že tam pojedeme až radši na toho Mikuláše... ale zase nechci, aby byl prďola bez dětí...
18. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, tak ti gratuluji a přeji pohodové těhu :wink:
18. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já taky teď nepůjdu ještě do Rákosníčka - asi taky až na tu nadílku, Petík má pořád rýmu a fakt mám strach... :zipper_mouth:
18. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já spíš kvůli MHD :frowning2:
18. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se chystám ven a beru foťák. Je tam náádherně. Tak vyblejsku Danečka i s naším psem :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsichni.Verco,nemas ve skole nejakou kolegyni zdatnou ve francoustine,nebo i ostatni holky,neznate nekoho,kdo by prelozil dopis z francoustiny???Jedna se o uredni lejstro z pojistovny.Nemusi to byt naprosto dokonaly,jen abychom v kostce vedeli,o co se jedna.Diky predem.
18. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Prin gratuluju a neboj vše bude OK :slight_smile:

My dnes byly v Bělásku,po dvou měsících,malej si pohrál a pak tam i usnul :slight_smile: ,rovnou jsme jely pro Jiříka do školy a do Lidušky hurá dom,nyní vařit a umýt nádobí :confounded:

S tou chřipkou to je peklo!!!Ale to se nedá být jen doma!!!Mě to už stačillo!!
18. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, zapla jsem své mozkové závity a bohužel ani tak jsem na nikoho ze svého okolí nepřišla :frowning2:

Dnešní prochajda byla moc fajn. Byla s námi i Lucka s Mílou. Mrkněte do mojí fotogalerie :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jj fotky pěkný :slight_smile: kluci frajeři :grinning:
18. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, bohužel nepomůžu, já s kolegyní FR měla konflikt kvůli mojí třídě ... jsem taková matka - lvice :sunglasses:

Leni, to jste měli pěknou prochajdu... :wink:

Už se těším, až budePetík takhle ťapkat... zatím prudí v golfkách a musela jsem dát pryč X lander - měl v něm amok...!!! :angry:
18. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
chtela jsem se te zeptat,neuvažovala jsi,nebo neptala jsi se dr na to očkovat Danečka proti chřipce,když má tu sníženou imunitu,jako náš Šimon??????????????????pořád strašej s tim,že se to lepí,spíš na ty slabší :unamused:
18. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,parada,tak at ti to tehu pekne pokracuje.
Jinak franstinare jsme snad sehnali,ale i vam dekuju. :wink:
18. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, to musel být Adam kouzelný! :slight_smile: Ale Rostíkovi to radši vyprávět nebudu, jen ať spinká na klasiku v lehu. :wink:
Leni, fotečky se Ti moc povedly, aby ne, když jsi měla takové modely. :dizzy_face:
Prin, tak taky moc gratuluju k těhu a přeju hodně zdravíčka a málo nevolností. :wink:
Já jsem dneska volala na výsledky Rostíkovy krve a moči, tak to je všechno OK bez následků, ale na dotaz, jaká je pravděpodobnost, že opět prodělá spálu, mi bylo řečeno, že "spálových" virů je 13 druhů... :confounded: Snad už máme vybráno a vyhne se nám i jakákoliv zvířecí chřipka. :frowning2:
18. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :wink: .

Holky,tak já vám ouplně zapomněla říct,že mi minule v poradně Vendula spočítala,že podle prvních pohybů mám termín porodu 5.4. :grinning: ,tak jenom chcci podotknout,že Puclinka má 5.4. druhý narozeniny :grinning: ,ale samo je to jen orientační termín jako všechny termíny porodu :grinning: :grinning: :grinning: .NO a dneska jsem byla u Podolskýho(pocuc na čtyřihoďky :rolling_eyes: ) a srdíčko v pořádku všechno normální :dizzy_face: .Jen mimčo nacvičovalo spartakiádu :grinning: ,tak chudák Podolskuj mi jezdil UZ po břiše sem tam s tim,že na 99,9% je všechno v pořádku,ale ať radši přijdu ještě za 3 tejdny ještě jednou,že se mrkne ještě na velký cévy znova.No........a taky že to asi nejspíš vypadá na holčičku :grinning: :grinning: :grinning: ......ovšem přitom tělocviku.... :grinning: .Tak zejtra jdu na UZ ve 20tt. Košařka už tam má konečně záskok,tak se zkusim zeptat ještě jednou a pak teda definitivně se to snad na stopro odhalí při tom 3D.Ale stejně tak teď nevim,jestli dál propagovat Jarušku nebo svolit na Julii :grinning: .

Prin,gratuluju :dizzy_face: a přeju ať tě nevolnosti moc dlouho netrápí.Mě taky přijde,že jsem blinkačku zmákla líp než poprvé.......člověk už má zkušenosti,že :sweat_smile: .Tak držim palečky ať je mimísek v pořádku a abys dostávala jen samé dobré zprávy :wink: .No a s těma kolekttivama....to je fakt těžký nikam nechodit :unamused: ,ale asi bys možná trochu se měla hlídat,všechny těhule samo,ale přeci jen ten první trimestr je takvje blbej.Zrovna mi to Podolskej připomněl,když se ptal na virozy na začátku těhu.Já naštěstí nic,ale to bylo léto,že jo.

Rybko,tak přeju Rostíkovi ať se mu těch zbejvajícíh x spálovejch virů vyhne,třeba má prostě jen takový blbý období :unamused: .Oni ty děcka v tom prvnim roce dokážou pěkně mámy potrápit s nemocema a pak se to lepší.
Ji jinak teda s těma klíčema od auta.....to sis asi spletla s Terez jak psala,že nezamkla barák :grinning: .Já si nějak nepamatuju,že bych někdy nechala klíče v autě nebo ho nezamkla............ale samo podobných renonců už mám za sebou taky hoooodně :grinning: :grinning: :grinning: .

Natt,ty bys chtěla vakcínu na tu prasečí chřipku? Nebo na nějaký jiný tip? Já ti nevim hele,já se tej vakcíny na tu prasečí bojim jak čert kříže :unamused: ,mám strach že by mi to spíš uškodilo než pomohlo.Já ti nevim.Dneska jsem teda byli s Puclinou u Pánka neb má kašel a měla jsem trochu obavy,aby to neměla už na průduškách(ale všechno je v v pádku jen se trochu nastydla,tak jí mám koupit jitrocelovej sirup)tak jsem četla v čekárně leták,že výhledově by ta vakcína měla bjet k dispozici pro děti od 3 od 9 let v rámci klinické studie zdarma.Ale přesně to mě vyděsilo ještě víc.......že je to úplně novej virus a nabízej klinickou studii zdarma :astonished: ..no fuj ! Asi maminám nezbude než doufat ,že kdyby náhodou přeci jen to někdo z nás nebo dětí chytil,tak že si prostě protrpíme chřipku a bude to za náma :frowning2: .Jen kdyby aspoň někde podrobně popsali jak moc se liší od normální chřipky.Zatim to jsou informace dost mystifikační :unamused: .
18. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek