• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky, moc děkuji :slight_smile:

Verčo, s kým jsi měla konflikt? Znám? :grinning: A Péťovi se už nechtělo být v xlanderu jo???

Natt, ptala jsem se. Určitě zatím neočkovat. A teď jsem zapomněla důvod. Myslím, že je to ještě brzy, že je na to moc malý. Prý když už, tak se máme nechat očkovat my rodiče.

Rybko, přeju, aby vás už nic takového nepostihlo a spála se vám vyhýbala ooobr obloukem. Já budu zítra volat pro Danečkovy výsledky výtěru, jak ve čtvrtek minulý týden zvracel a měl šílený průjem. Toho druhého se nějak nemůžeme za boha zbavit. Ráno tuhej bobouš a pak průjem a večer zas klid... nerozumím tomu.
18. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak to bych ti přála, aby ses do toho 5.4. trefila. To by bylo moc fajn. Kamarádka z Boletic měla stejný termín jako když měly být jejímu prvnímu synkovi tři roky. Přenosila o tři dny. Jj a Podolský je hodně poctivý, všechno chce vidět na 100%, on je dobrej.
Podle mě se ty chřipky moc nelišej, naopak všude píšou, že příznaky jsou stejné. Jen asi když se dostaví něco k tomu, nějaká komplikace, tak je to v případě prasečí chřipky docela fatální... teda to si myslim já, tak jsem to pochopila. A ač jsme šli do studie na meningokoka (jako Makinka), tak bych do téhle na prasečí chřipku nešla.
18. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,bell,
jen se informuju,taky jsem slyšela,že spíš ne..............dneska byl na tn.cz. rozhovor,tam se dočtete,skoro vše,akorát na muj dtaz se nejak zapomelo :angry:

bell,
gratulace k holčičce-Julinka je krásný :wink: a jakej je zas záskok u košařky????????? :angry:

prin,
i tobe gratulace :wink: ,jen tak dál :wink:
18. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
a taky přeju stejné datum,svagrová se s vym bráchou jsou taky ve stejnem den,jsoud od sebe 4 roky,na den přesně
18. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě,holky,do studie na už hodně známý viry bych šla taky,ale do novýho :angry: a ještě to nechat testovat na dítěti..já nevim no :unamused: .Fakt je,že když má ještě někdo i další komplikace a ještě chytí tohle..... :unamused: ,ale tak snad proboha nežijem ve středověku ani nikde v rozvojový zemi :confused: .

Natt,tenhle týden je tam záskok Těšina .To docela jde už jsem ho jednou měla a byl fajn.Minulej týden byla nemocná a tenhle týden má dovolenou.To je porád něco,že jo. :unamused: Já vim,že už je to paní v letech a svoje si už odordinovala........ale že jo no.Poslední dobou má porád nemoc a dovolený :unamused: .Minule tam byla cedule,že nutný případy ať jdou k Torokovi a Spáčilový.Tak aspoň zaplať pánbůh za Spáčilovou k Torokovi bych nešla ani náhodou :unamused: .
18. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Já jaksi trapně zase nestíhám...dočetla jsem aspoň tuhle stránku a předchozí zběžně...ale to dopoledne, takže jsem už mezitím zapomněla, co jste psaly :sweat_smile:
Víkend na Moravě byl príma, řídila jsem těch 400 km dědkova transportéra (ráno byla podrobná instruktáž, jak startovat, jak vypínat motor, blablabla...) tam, zpátky jela ségra do Jihlavy a já přes Phu domů. Děti byly príma.
U babičky vše v pořádku, příbuzenstvo se sešlo všechno, počasí přálo...
V neděli jsme byly v kostele, i s klukama (já si vzala své nejlepší hadry, kabátek, klobouk...a dostala jsem nadáno, že jdu v "odraných riflách"- stály mě přes 2,5 litru :angry: )...Ondra to přežil celkem ok, Macek smejčil pod lavicema, boural autíčkem do zpěvníku, a když se modlily litanie, když už mu to přišlo moc dlouhé, do ticha, ve kterém farář přednášel modlitbu, řekl nahlas "pane, už dost!....už fakt naposledy!" :dizzy_face: Naštěstí ne dost nahlas, dslyšelo to jen blízké okolí (a to byly starší dámy, tak ty třeba mají horší sluch).
Jo a dnes perlil Ondra. Tankovali jsme cestou z "olejbalu", a když jsem sedla do auta, Ondra se ptá, proč má ten pán tu rukavici. "Aby se nezacákal a nezamatlal od benzínu." "A proč ty se nezamatláš?" (já rukavici samozřejmě neměla) "Protože jsem šikovná" ...chvíle ticha. "teda, mami, to bych do tebe ani neřek!" :grinning:
Jo, z Moravy jsme se vraceli v pondělí, ani nebyl provoz. Měli jsme večer trénink a hned brzy ráno jsme jeli hrát do Plzně. Byl to můj předposlední zápas, rozhodla jsem se v sobotu ukončit kariéru :frowning2: Ale už se to nedá zvládat.

Bell, gratuluju a držím palečky...Julča je príma, Jaruška (ale fakt Jaruška) byla moje babička, ale ona by asi byla radši Julča :sunglasses: A pevné nervy s bytem. Já už je mám asi v kýblu :wink:
18. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, to jsem se zase zakecala...a úplně jsem zapomněla na to nejdůležitější!

Macek si na Moravě nenechal nandat plínu na noc...takže je teď už úplně bez plín...on tedy v noci už nebyl počůranej ani nepamatuju...ale pro sichr jsem mu to ještě dávala.

A úplně nejdůležitější:
Nevíte, kde mám sehnat čerty, co chodí do domácností??? Nemáte některá tip? Vůbec mě nenapadá, kde bych je měla hledat :frowning2:
19. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsichni.
Co se tyka te vakciny na prasecinu,tak ja bych se ockovat nedala ani nahodou.Sice v TV rikaji,ze tehotny by se mely ockovat,pac jsou ohrozeny,ale do toho nejdu.Mooozna,pokud bych byla tehule a chodila do prace,denne jezdila busem a plivalo na me bacily denne tisic lidi,tak mozna....Ale u nas na samote u lesa,kdyz jdeme 3x tydne do Kauflandu maximalne (ted,co je doma Roman,tak ani to ne),jinak jen venku na cerstvy vzduchu to vdim jako bezpredmetny.A Maxe ani nahodou,studie na meningokoka to byla jina,ten se zkouma nekolik desitek let a nemutuje,ale uplne novej virus,to neee,na to bych dite nedala.
Ale musim uprimne rict,ze predstava,ze to nekdo z nas dostane je hnusna.Teda ona normalni chripka je svinstvo,ale jako tehule a mama malyho kluka to clovek bere jinak,nez driv.A ted ta masirka z medii,to cloveku neprida.Predstava,ze lehnu a budu muset dat Maxe k tchyni nebo ze by to chytil on je desiva.
19. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, Macek je velkej šikula! A o čertech bohužel zatím nic nevím. Kdybych na nějaké "herce" narazila, tak ti napíšu, ju?

Makinko, jsem stejného názoru. Ten meningokok není v podstatě žádné testování dětí, protože jen zjišťují, kolik protilátek se vytvoří, takže k očkování je navíc odběr krve... tak to beru. Ale prasečí chřipka... to ne, to je moc nové na to, aby to bylo ozkoušené.
19. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zatím vypadá, že dneska Daneček nebude spát... už tam hejká asi hodinu a půl a prostě odmítá spát. Najedený, přebalený, krásně vyvětraná místnost... docela mě to štve, protože potřebuju ZROVNA DNESKA
19. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
... vau, se mi to odkliklo nějakym záhadnym způsobem... zkrátka zrovna dneska potřebuju šurovat, čekám tchýni. Chci upéct štrůdl, vytřít, vyprat prádlo a hlavně dožehlit ty hory prádla, ať to tady nestraší. Bohužel asi budu mít smolíka!
19. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, Těšina je super, je totiž velice pečlivej - vím, o čem mluvím, dělal mi část IVF :wink: A hcodila jsem k němu pravidelně celou tu dobu před tím.
To je hezké, kdyby ti to vyšlo na den - ty narozky - já mám kluky po 14 dnech a letos byly dvě oslavy a to tedy už nehodlám opakovat :grinning:
Hlavně, ať je mimi zdravé, to ostatní se podá - Julie se mi moc moc líbí...

Já dnes vyrazila s prckem k dr, aby ho poslechla, neb už nudlá druhý týden, tak dobrý, na průdučkách to nemá a za homeo, co jsem nasadila, jsme dostali pochvalu :wink:

Laro, to jste se měli krásně a kultura v kostele je boží :wink: A rukavice story taky :wink:

Maki, souhlasím, já bych se taky tím nenechala očkovat - opravdu mi přijde ta kampaň docela drsná, naštěstí v době večerních zpráv mám jiné povinnosti, takže to ke mně až tak nedolehne, no nejsem na to zvědavá, co se má stát, to se stane, ne???!!! :unamused:

Leni, myslím, že neznáš, ani bych to tady stejně nepsala... to je jedno... Já jsem dost nekonliktní, to už musí být, aby mě něco rozhodilo, ale toto... škoda slov... :angry:

Moje děti jsou moje děti - ať ty domácí nebo ty školní... :sunglasses:
19. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,ty mas Petika z IVF?To mi nejak uniklo,promin.Fakt jsem to nezaregistrovala.
19. lis 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Dnes bylo zase krásně :slight_smile: kéž by takhle bylo až do jara :wink:

Já dnes na profuku ucha,což zatím nezabralo a hučí mi tam pořád :angry:

Děti jsou OK tak jsme zatím v poho!! :slight_smile:
19. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem trochu ze zvedavosti špízovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zjistila jsem,že Dckami je v 9tt :wink: -no konečně
19. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt já tam taky 1x jukla :slight_smile: :wink: a četla to,ale než se "dohrabu"zase to napsat sem a hlavně mě to napadne až pak...jj přeju jí to moooc!! :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, neboj, já jsem nechtěla, abys to tady psala veřejně. Jen kdybych znala, tak bych určitě byla zvědavka a chtěla to napsat do IP :slight_smile: Jsem ráda, že to Péťa nemá na průduškách, taky bych asi po takové době šla nechat ho skouknout.

My jsme dnes byli na prochajdě, když dopoledne tak krásně svítilo sluníčko. Byla s námi i Prin s Jarouškem a při čekání na mašinku jsme potkaly i Lucku s Mílou :slight_smile: Odpoledne dorazila tchýně a bylo to zkrátka moc fajn... akorát chlap mi nějak choří. Bolí ho v krku a necítí se celkově dobře. Tak snad z toho nebude nic víc.

Kamča je těhulka? No tak to je krásná zpráva!!! Třeba nakoukne, v tom případě posílám obrovskou gratulejšn a přeji hlavně zdravíčko :wink:
19. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já zrovna dneska myslela na Kamču :grinning: :grinning: :grinning: .My právě doma vedem v legraci takový řeči jakože,kdyby jsme zkusili třetí mimčo,tak to na tuty budou dvojčata-holky :grinning: :grinning: :grinning: a i když to bylo z legrace,tak manžovi skoro naskočila žíla na čele :grinning: :grinning: :grinning: (asi se sám lek,co zrovna řekl :grinning: ).....a mě tak jako napadlo jak je hrozně nepravděpodobný mít dvojčata přirozeně a tak jsem si řikala no třebas Kamča má jeno dítě a touží po dalším,aby najednou neměla tři :grinning: :grinning: :grinning: .Jen tak mi to blesklo dneska hlavou :grinning: .Tak jí hrozně moooooc držim palečky :dizzy_face: ať je všechno v pořádku a užívá si těhu i miminka :wink:.

Jinak Těšina jako dobrý to jo.......akorát mě vyved z míry s tim,že na pohlaví mimča neni pořádně vidět :confused: a to se dnska mimčo nai zdaleka tak nemlelo jako včera u Podolskýho :confused: ,tak jsem z toho nějak pipi :confused: ,aby jsme nakonec neměli Juliuse :sweat_smile: .A rozhodilo mě to až tak,že jsem si od Venduly vzala leták na vyšetření u Rubeše a až trochu pomine blázinec se stěhováním,tak se k němu nejspíš objednám na 3D,páč chci prostě vědět na tuty co teda čekáme :confused: .A já si ještě včera pochvalovala,že nebudem muset vůbec nic kupovat neb se trefíme jak do holčičího tak do stejných sezon :confused: .

Verčo,já jsem koupila Puclině Stodal na kašel,mělo by to být taky homepatikum.V lékárně mi nabízeli kdeco,ale jak jsem začla číst příbalový letáky :zipper_mouth: ,tak mi všechno připadalo jako humus.Až ten Stodal vyhrál.No a Pánek to včera přešel jan tak s úsměvem :sweat_smile: ,že jsem tim rozhodně nic nezkazila jen není jisté,jestli nám to vůbec nějak pomohlo :sweat_smile: ......bůhví :sweat_smile: ,ale na průdušky jí to taky nesedlo tak asi dobrý.Dneska jsem koupila teda ještě jitrocelovej Thymomel a ten jí teda pomoh skorem okamžitě až se z toho vykašlávání aj trochu poblinkala jak to zní šlo ven.
19. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,děti jsou ale příjemně upřímní co?! :grinning: :grinning: :grinning: A gratuluju k bezplíně :wink: .U nás zatim jenom boj :unamused: .Naučila se sice hezky řikat - čůůat a kakát :grinning: ,ale to je tak všechno,když teda začne najednou vykřikovat že čůůat nebo kakát,tak já hned na to tak pojď na nočník a ona hned suvereně NE :rolling_eyes: ...chjo a nebo taky dělá že to furt vykřikuje,já lítám s ní na nočník ona si sedne a začne se chechtat :rolling_eyes: ,chvíli posedí a zase jdem a nočník prázdnej..za chvilku znova :rolling_eyes: .Tak mi tak přijde,že zkouší,jestli to funguje,že když si řekne že poletíme do koupelny......a nebo ze mě má prostě prču :rolling_eyes: :grinning: asi bude po tatínkovi :grinning: :grinning: :grinning: .JInak nemít v zásobě banánky v čokoládě,tak už mám asi tik v oku,co se stěhování týče :rolling_eyes: .Teď jsem zase něco dobalila a navíc nám večer volal kámoš,že v sobotu nemůže,že přijede zítra...no tak teď večer blázinec honem honem rozložit tu naši mega postel a odmarzit lednici a kdesi cosi :rolling_eyes: ,do toho Puclina furt bulela že chce k tátovi,jenže když vlítla do ložnice tak chtěla konzumovat šrouby :rolling_eyes: ........no prostě paráda,co víc si přát :grinning: .V úterý jsme dali na dveře ceduly,že 20.-22. stěhujem a tak tam někdo narval auto tak,že mám co dělat vyjít i skočárem,takže zítra mě čeká obvolávání policajtů,jstli by ho mohli odtáhnout pokud tam ještě odpo bude :rolling_eyes: ......no prostě....ale dveřník už dorazil a máme dveře na záchod a do koupelny :dizzy_face: huráááááá :grinning: .
19. lis 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko holky :slight_smile:

Kde jste?? :grinning:
20. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me Stadal jednou pomohl,kdyz jsem ho uzivala poprve,ale ted naposledy mi vubec nezabral,az stava z cibule me vylecila.Ono asi zalezi,jak silnej ten kasel je...
Tak Kami se dockala!!!No to je super,moc ji to preju!!! :wink:
20. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, hip hip, dneska mě prďolka nechal vyspat do půl deváté. Teď baští plátkový sýr a čučí do rozjeté pračky :grinning:

Bell, tak hurá, už se to rýsuje!
20. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
především gratulace Kamče :sweat_smile:

Tak mám informaci že andělé na Úštěku jsou 19.12 od 9-17 hodin. Letí celkem třikrát, v 10, 13 a 17 hodin. My jezdíme na tu 17 hod. protože je tma a je to krásně osvícené :sweat_smile:
20. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlí, díky moc za info, už to mám napsané v kalendáři. Termín suprově vyhovuje, protože nemáme taťku ve škole, to jsem moc ráda. Ještě nevím, v jaký čas tam budeme, těch 17 by se mi samozřejmě líbilo nejvíc. Kdybychom tam vyjeli dřív, prohlídli si stánky a po těch andělíčkách v pět bychom jeli domů... tak je to akorát :slight_smile: Hlavně ať jsme zdraví a jedeme tam :slight_smile:

Mám obrovský opar na spodním rtu, připadám si jak havajskej domovník a straááášně to bolí. Matlám na to zatím jen zázračný kelímek od oriflamu, vždycky se mi uleví, ale zázrak si představuju jako okamžité zmizení oparu, hihi :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už taky koukala na net co je to ten let andělů...a bude to asi pěkný,no uvidíme,že bych poslala aspoň kluky na podívanou,nebo bychom vyrazili všici :wink:

Leni jéé opar to je nepříjemný...tak snad brzy zmizí!!

Já si po ránu taky naivně myslela,že ucho je OK,hmm to jo po 20min šup a hučení ,škrundání v něm na novo! :angry:
Teď likviduju usušený prádlo,jen skládám co jde a holt nezbytné vyžehlím.
Kristík spí,doufám že aspoň do 12h kéž by i dýl,vařím mu rajskou,odpolko jedeme pro Jiříka a nakoupit...no se teda "těším"(na ty lidi hlavně :confounded: )
20. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak to já včera žehlila 2 hodiny v kuse a už si zas opakuju TO NIKDY a slibuju si, že budu žehlit hned, jak várka uschne. Tak většinou mi to vydrželo 1x a pak se to zas hromadilo. Teď jdu dát sušit první várku.

Dandulák mi usnul asi před hodinkou. Vlastně ani nevím, kdy u toho hraní v postýlce odpadl :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - v rychlosti...

Bell, myslím, že Košařová má dost starý UZ, proto to nebylo tak vidět ...
Homeopatika jsou do jisté míry placebo, ale mají cca 20% účinnost - pro děti úžasný, ne?
HELE, není jitrocel náhodnou nevhodný pro děti do 3 let???? Já si mamatuju, že jsem ho Adamovi do 3 let nekupovala, jinak pak jo - sirup Bezkašel a nedala jsem na něj dopustit.

Kamile véééélká gratulace...!!!

Maki a je to důležitý, jak vznikl??? :wink:
20. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jazsis,Verco,to ne,hlavne,ze tu je!!!Ja se te nechtela nejak dotknout!
20. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak já hromadu prádla zvládla a zase vyprala 2pračky klasika............
Teď jsem udělala nepečenou střechu z bebe sušenek :slight_smile:
Zítra po obědě jedeme k prababi měla včera svátek ,kluky neviděli naši už přes měsíc,díky tomu nachlazení...tak se už těší..
20. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek