• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Maki, fotky jsou moc pěkné :wink:
A vůbec jsi se mě nedotkla, to prostě byla jen taková řečnická otázka - kdybych nechtěla, tak to neproseknu, ne? :wink:
Co bříško, už je vidět???
20. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,píšou na něm,že je to od jednoho roku.Já Thymomel dostávala taky od mala :sweat_smile: ,proto mi tak moc chutná.Úplně Puclině závidim a olizuju po ní lžičku :sweat_smile: .

Leni,hele nejmenuje se tvůj přítel Tomáš Pavlík?Jestli jo,tak mi dneska odpovídal na email,co jsem poslala na městskou policii :sweat_smile: .Jsem byla od rána tak vynervovaná,že máme zablokovanej vchod,že jsem poslala dotaz.Nakonec se mi přeci jen policajty volat nechtělo a tak jsem lítala po barákua sháněla,jestli to auto neni někoho místního a ejhle bylo to vitenamky ze zastavárny.baba přeparkovala,ale měla keců :rolling_eyes: ,tak jsem jí upozornila,že stěhujem 3 dny.Tak jsem na to zvědavá.Visí tam cedule,postavili jsme před dveře popelnici a modlíme se :rolling_eyes: .A balíme.......chjoooo :rolling_eyes: :sweat_smile: .Pro ostatní dobrou,já si jdu dát sušenku a pokračuju dál :sweat_smile: .
20. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brýýý ránko :pensive: :sweat_smile:

U nás budíček v 6.30h,Kristík spal celou noc,tak tím pádem je brzy vzhůru,křikem probudil i Jiříka a nyní už koukají na "Teleblbís" :grinning:

Tak já jdu umýt nádobí a vařit co mi zbývá... :frowning2:
21. lis 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak přítele něco skolilo, včera teplota přes 37, víc zatím ne, zvracení, bolest svalů... uvidíme, jak bude vypadat dneska ráno.

Makinko, ty máš už krásný pupík! To je neuvěřitelný, jak to letí! A co myslíš? Utíká to druhé těhotenství rychleji než první? Já bych řekla, že ano, když už je doma jeden prcek, který zaměstná. Maxíno je fešák, na procházku parádně oblečený :slight_smile: Že ho pozdravujeme!

Bell, náhodou se tak můj přítel jmenuje :grinning:

Terez, moje díko mělo budíček v 6,50 a mně se to vůbec nepáčilo, protože jsem šla spát pozdě, malovala jsem si na sklo, koukala na Sněženky a machry... no tak jsem mu dala dudlíka, nechala ho v postýlce napospas a šla dospat. A ejhle, nechal mě spát ještě hodinu! :slight_smile:
21. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki já teď doprohlídla fota všechny...teda Ty už máš fakt pupína :slight_smile: to není možný!!

Leni to se máš,Kristiánek jak votevře voko :grinning: je konec a nějaký hajáníčko jeho či moje nehrozí :grinning:
Teď dostane sváču a půjdeme ven ,se prospí v kočárku ,pak obídek a hurá na návštěvu :wink:
21. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Maki, já se ptám jako trubka a přitom tam máš fotku...
Máš krásný bříško a moc ti to sluší.
Úplně ti závidím.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo viď!! :slight_smile: Já bych taky jěště chtěla!!!!!

Holky co myslíte mám možnost neštovic pro Kristíka není to jěště brzy??Říkám si ,že příští rok,ale zase bychom měly klid...tak nevím ,váhám...
Hoďte radu :wink: díík
21. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já osobně bych asi ještě počkala.
21. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
bell:akorAD DOČÍtám a chtěla jsem napsat že to auto je te cinanky jak bydli vedle nas ale koukam že už jsi to zjistila.se určo vymlouvala ze neumi cesky co??
jinak k tomu zamku kdyz se nastehujou tak by ho chteli ten zamek , ale jeste nevim chtela na lejska cislo tak ani nevim jak se dohodli jestli uz mu volala nebo tak.
jinak kdyz jsem sla kolem 12 z baraku tak auto pred vchodem zase nejake stalo-jo a popelnici už čorhla baba ze zachranky a dala si ji k sobe :slight_smile:
21. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..jen vás chci pozdravit...
Bell,tak pevný nervy při stěhování..
Maki,pěkný bříško i fotečky..
Leni,snad bude přítel v pohodě...
21. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,diky za pochvaly fotek a davam fotky z dnesniho rana,schvalne se podivejte na rozdil ve velikosti bricha rano a vecer a v cernym a v bilym obleceni,docela markantni rozdilek... :grinning:
21. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme tu právě měli asi dvacetiminutový totální řev, hysterii... už jsem nechápala, jestli mu vadilo, že já svačím a on ne (a to už mi sežral dvě kiwi)... no a nakonec je z toho prořízlá stolička, teda kousek stoličky... takže máme devátý zub :slight_smile: Trochu jsem mu tam pošmátrala prstem, promasírovala a je klid.
21. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, no prostě je tam a pupík je krásnej ráno i večer... ale rozdíl je tam fakt vidět.
21. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,je tam videt,jak zeru! :grinning:
Gratuluju k zubu,my jsme na 11. :wink:
21. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky vám to roste tak pofidérně? Třeba dole má jen jedničky a jednu dvojku, ta druhá pořád chybí. A nahoře má jedničky, dvojky a čtyřky.
22. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky brýý ránko :slight_smile:

Opět budíček v 6.30h a řevem nás vyštípal z postele......
Teď uklízíme a Jiřík je od večera u sousedů ,tam prvně spal.Tak jsem zvědavá co bude vyprávět :grinning:

Já taky čekám ,že malýmu vylrzou další zuby a ono nic,přitom si šmátrá pořád do pusy,tak nevím...

Leni já ty neštovice promyslela a nechám to až třebas na příští rok...
22. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,nam to roste sporadane. :grinning:
22. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, trojky rostou poslední...

My máme zubů 8, o kterých vím, ale už dlouho slintá, loví v pusince, jenže si tam nedá sáhnout an i podívat, takže nevím... :grinning:

Holky, nevíte, kde je napsáno něco o příštím víkendu? Bude rozsvěcení stromku? Já to prostě nikde nenašla a švagrová tu vloni byla a chce zas přijet, tak bych jí nerada honila, kdyby NIC.... :unamused:
22. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dostihly mě Kristovi léta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hihi ale občas si připadám na 333let :grinning:
22. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Terez,tak vše nej :slight_smile:
Verčo,viděla jsem plakát-rozsvěcení stromku je příští víkend,v sobotu..ale podrobnosti si nepamatuju.
My dneska byli v Olympii,dostali jsme peníze na dárky pro sebe.Akorát jsme chytli takovou mlhu,že jsme viděli jen pár metrů před sebe.Můžu říct,že jsem jela jak připo...Ale nikdo se nikam nehnal.Ještě štěstí,že je neděle a nebyl provoz,bylo to docela děsivý.Navíc zpátky jsme jeli za tmy a ještě v mlze,no hrůza.V jednu chvíli to bylo i docela dramatický,páč jsem až na poslední chvíli uviděla auto,co stálo na kraji silnice(teda na kraji,vyčuhoval pomalu do půlky pruhu).Naštěstí jsem stihla strhnout volant,ale jen jen o torchu rychlejc,byla jsem v něm..
22. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko dík :wink:

Od nás taky odjížděli příbuzní a prý mlha byla až do Bíliny,no hrůza!!JJ už to začíná hnus počasí :frowning2: :angry:
22. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
vše nej ka narozeninám :wink: ,tak to jsi jako náš soused,ten to slavil,ale včera,vydžela jsem tam do 1 v noci :wink:

ale dneska asi umřu do rána,chytil me v noci zub a už se fakt nemuzu dočkat rána,nabehnu hned před sedmou?????????at už je ráno :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ,tak si tu tak řikám,zlatej porod :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2.12. tu bude kamion coca-cola hurááááááááá-šimon bude nadšenej :wink:

petrunko,
jeste že jsme nejeli,kluci chteli,ale já nechtela,vůbec jsem nemela náladu řídit :unamused:
22. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ráno koukla z okna, tam mlíko, že nebyla vidět silnice, tak to chápu, o čem píšete a řídit bych v tom rozhodně nechtěla...!!!
22. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Natt dík,jj to já teda neslavila leda úklidem hihhi,no joo bejvaly doby kdy se slavilo každý jméno v kalendáři :grinning:

Natt pak napiš co zub!Uff nezávidím...mě zase trnou spodní zuby je to hnusný :unamused:
Dnes jsme doma,odpolko jen na kontrolu s Jiříkem(jak se břinknul do hlavy,zkusím to na pojišťovnu) a rovnou dám Kristíka oočkovat na meningokoka,je zdravej tak ať to má za sebou.Zase bych čekala a znáte to....
23. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Terez, všechno nejlepšííííí!!!! A k těm neštovicím...já si myslím, že jsi se rozhodla dobře.

Verčo, já vím, že trojky rostou poslední, ale taky dvojky dole rostou dřív než stoličky :slight_smile: U nás je to narůzno :slight_smile:

Rozsvěcení stromku je v neděli 29.11. v 17 hodin, už předtím tam budou nějaké stánky, občerstvení a tak. Letos to má mít nové žárovičky, jakoby svítící déšť... jsem četla. Tady je odkaz na leták http://zpravodajstvi.mmdecin.cz/user_data/zpravodajstvi/obrazky/File/Pozvanka/vanoceplakat.jpg

Natt, kdy a kde ten kamion bude? Myslím hodinu. Držím palce se zubem, pak dej vědět, jak jsi dopadla. Jo, zuby... to je bolest jako sviňka.
23. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko, to je loňský leták :grinning: :grinning: :grinning:
Ale díky...

Terez, jejda, já jsem pako - zapomnělaj sme ti popřát - všechno nejlepší, hlavně ať jste všichni zdraví :wink:
epších letech, tak je uživej a nenadávej, bude hůř :grinning:
23. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechno nej,Terez,me to ceka zitra...ale o 6 let vic. :unamused: No,neudelam nic,holt jsem stara páka. :grinning:
23. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, mně tam bypadl kus věty - psala jsem, že jsi v nejlepších letech... :wink:
23. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki - až na to, že na tobě ty roky nejsou vidět :wink: :sunglasses:
23. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek