• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky díík :wink:

JJ Maki vypadáš dobře a děti nás jěště omládnou :grinning: :grinning:

Verčo já to pochopila :slight_smile:

Ale je fakt že ty roky letí!Bože jak já se těšila už aby mě bylo 18!!Hiihihii a teď!!
23. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Natt,tak co zub?Já naštěstí problémy se zuby nemívám,ale manžel občas jo,a to je pak docela síla...
Pěkně jsme se tu sešly,já slavím ve středu :slight_smile:
JInak,ta jízda včera byla dost děsivá.Po ceste je takovej velkej kruhák a já se fakt bála,že nazarím do té betonové konstrukce uprostřed,tak jsem jela fakt pomalu...Pak taky byla sranda trefit ten výjezd na Děčín..:slight_smile:
23. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám strašnou radost, náš chlapeček mi dal dárek ke svým zítřejším 13 měsicům...

http://www.youtube.com/watch?v=k_ygRBoSXFI
23. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, jupííííí!!!! To je hezké tyhle první krůčky! Gratuluji :slight_smile:

K tomu vánočnímu stromu - omlouvám se za loňský leták. Ale ono je to vlastně stejné. Je to zkrátka teď v neděli 29. listopadu v 17 hodin. Psali to teď ve zpravodaji, který nám přišel do schránky.
23. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo no to je krása!!Gratuluju Petíkovi šikulkovi!! :slight_smile: :slight_smile: jde mu úžasně----
23. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky...

Leni, já to v tom zpravodaji nenašla :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: - jde mi o to,jeslti je programi v sobotu...
23. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak na sobotu jsem nic nenašla a jinak ve zpravodaji je to přímo na titulní straně vpravo, takovej sloupek :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky MOC DĚKUJU - to je ono... Jste kočičky.
Hezký den. :sunglasses:
23. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,parada,gratuluju!!! A dekuju za pochvaly,dneska uz jsem dostala darek od Romana-sadu zpevnujicich kremu od Vichy,tak asi uz je na me ten vek preci jen trochu videt. :grinning: No ale ted budu krasavice nesmirna!!! :grinning:
23. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
http://www.vanocni-kamion.cz/trasa-kamionu.php

veru,
moc gratuluju,malej je šikulka :wink:

a co zub????????prej zánet,vytáhnul nerv a dal mi tam to bílý,ted už nevim co to je :unamused: ,ale když to bylo opíchaný,tak dobrý,ale ted večer,to je zas peklo,tak já už nevim,bud to bolí,jak tam narval o bílý,nebo me toho bolí víc,jdu zas za týden a prej se jeste párkrát uvidíme,no me mrskne,doufám,že to přejde,nebo fakt nevim,zuby jsou fakt svinstvo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, neviděly jste prosím někde v DC krámech ptačí budky? Sháníme pro Danečka pro krmení ptáčků na balkoně...
23. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, jednou se namažeš a budeš úúúplně nejkrásnější... :wink:

Natt, super, díky za odkázek :slight_smile: A do toho zubu jsi asi dostala arzen...??? Být tebou, tak si vyškemrám trhání, protože znám miliardu případů, kdy se to takhle vleklo rok a pak stejně trhali...
23. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to teda jo!!! :grinning:
Vim,ze budky pro ptaky meli vzdycky Vetnamci,ale hlavne u hranic.Petrovice,a Hrensko 100%.
23. lis 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
nemaj ty budky jak píše maky náhodou dole u Vás v tom tescu?????????jj arzen.........ten zub je trojka,nechci být bez nej víš,jinak neboj to bych si řekla hned,ale pokud se to bude vléct,nebo to bude nutné,tak asi ju,protože tohle fakt nééééééééééé,bolí to příšerně :angry:
23. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsem tam byla a kupovala Danečkovi pyžama a na budku jsem tam úplně zapomněla. Tak já tam hupsnu, nechci za to platit nehorázný sumy... což bych asi v zahradnictví v Křešicích, kam jsem se zítra chystala, zaplatila. U Vietnamošů mi to stačí. Hlavně, když bude mít Daneček kde krmit pipi :grinning:

Natt, aha, trojka... no jo, ale kdyby to bolelo, tak nějakou dobu vydržíš bez zubu a oni ti dají náhradní.
23. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme za sebou očkování,trochu brečel ,ale víc mu asi vadilo to že jsme ho držely!
Jiřík čelo OK ale trocha kašle,tak poradila Mucosolvan ,ve třídě prý chybí asi 10nebo 11dětí co říkal Jiřík....

Natt snad to bude dobrý se zubem,jjjsou to bolesti a starosti.....

Leni tak krmení pipi na balkoně jo,tak si tam pořiď slepici,z tý aspoň něco bude :grinning:
Taky máme jednu :grinning: a snáší denně ,je to údernice :grinning:
23. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, jaký očkování??? :-O ? Mně řekla, že si mám zavolat v 15 m!!!!

Děkujeme za gratulace :wink: Dneska už prostě skoro pořád chodil, pupíček jeden...

Leni, jsem se tady smála, jak bys asi kupovala budku, kdyby byla ta hysterie kolem ptačí chřipky... :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, však už jsem doma slyšela, že jak tam nějakej pták zakašle, tak bude odstřelen :grinning:
23. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
krasne vyfoukane ranko.

Tak jsme se chystali do cipiska ale nejdeme, Mila v noci usnul az o pulnoci jak se kroutil a chrapal, takze nas zase prepadla nejaka ryma tak to nebudeme riskovat kdyz to kolem tak radi.

Leni preji vam at nejakou hezkou budku najdete a co zrucny tatinek :grinning: ten by to nezvladl?
24. lis 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Makinka má narozeniny,my máme přání jediný...štěstí,zdraví,štěstí ,zdraví..hlavně to zdraví... :slight_smile:
Pěkný den všem
24. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak včera Daneček spal do 9,45 a pak přes den už vůbec. Dneska se to asi opakuje... Už ukecávám chlapa, aby se po návratu z práce ujal dítěte a já bych jela dokoupit zbytek vánočních dárků. Přeci jen po krámkách s kočárkem, navíc MHD... chci na to klid a ať je dítě ve zdraví doma.
24. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za prani. :slight_smile:
Tak musim na srdicko k Podolskymu,Rubes ma plno az do pulky prosince... :confounded: To mam radost,pekne si tam pockam.Na 3D jedu v pondeli do Usti k Zahradkovi.
24. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, všechno nejlepší, ty nejkrásnější dárky uř stejně máš, tak si je ve zdraví oba užívej a mějte se všichni krásně a rádi... :slight_smile:
24. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, no jooo, všechno nejlepšíííí, hlavně to zdravíčko! A štěstí taky kupu :slight_smile:
24. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
vše nej k narozeninám :unamused:

tak jsem byla zas ráno u zubaře,další probdělá noc :unamused: ,tentokrát mi dělal 8 ,ale zas to bolí,tak jsem tam volala,mám zi vzít prášek a kdyžtak přijít a to my slíbil,dneska hezky prospanou noc :confounded: :confounded: ,odpoledne jsem si lehla po stoletech se šimonem a ted se ho ujala segra,pojedu si pro nej až večer,tak uvidim,ale už me to fakt stve..........

leniku,
tak byla jsi v klidu pokoupit?????????já mela jet zítra s kamarádkou do ustí,ale otrávená nikam nejedu a se šimonem už radši vůbec :unamused: :unamused:
24. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechno nej nej oslavencům :slight_smile: :slight_smile:

No tak na nás taky dolehla asi nějaká choroba. Michal leží s horečkou a doufá že je to jednodnní a já zase že to nechytneme s Jardou od něj :unamused:
Jára je ale zatím v pohodě! Dneska jsme byli v Cipískovi a na vánoční prodejní výstavce, tak jsme něco nakoupili :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju za pranicka. :slight_smile:
Dneska jsme byli u doktorky odevzdat kartu z te ockovaci studie a na kontrole,dite vzorny,skoro ani nebreklo.Cekali jsme hodinu :confounded: .Ptala jsem se na chripku,rikala,ze uz par prasecich meli,ale ze zatim lehky prubeh.Nicmene kolektiv ted nedoporucuje,takze misto Rakosnicka prochazky po parku. :wink: Ptala jsem se na vitaminy,kdyz moc ovoce nemusi,tak doporucila obyc celaskon,ale ten on jeste nespolkne,tak ho zkusim rozpustit v caji.Jinak skoro vsechny vitaminy pro tyhle prcky delaji v sirupu a ty my nepozreme...jedine echinaceovy kapky,ty nejsou sladky.Hodne chvalila ten hlivovy Imunoglukan.
24. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak to je tobře-Imunoglukan dávám já denně večer :wink: ,tak to jsi me potěšila :wink: :wink: :wink: ,sice stojí 200,už máme druhoj flasku,ale co,když pomuze,tak a t to stojí klidně víc,pro nej všechno :wink: :wink: :wink:
24. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,je to hodne sladky?
24. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek