• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Verčo, my půjdeme na Mikuláše taky :slight_smile:

Mončo ahoj :slight_smile: Máš moc hezkou holčičku :slight_smile:
27. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncap,
tak to bych te nepoznala????????????? :zipper_mouth: ,to víš já stará skleroza a ty jsi mladší??????????????mebude 28 a abych se přiznala už ani nevim jméno,je to už dlouho fuuuuujjjjjjjjjjjjj no 10 let od praxe,to snad neni animožný :frowning2: :frowning2:
27. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já peču rohlíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,segra dala hrnkovej recept,tak jsem to zkusila :wink:

leni,
už máš perníčky?????????koukala jsem na ne,vypadaj dobře a jsou už i pekně měkký :wink:
27. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenik 25
ahojky dekujeme :slight_smile:
nattally
no me bude 26 let :confounded: no starnem holka starnem :grinning: taky si nekdy rikam ze je to hrozny jak to strasne uteklo :fearful: a ty mas jedno dite?ja uz mam druhy :grinning: nekdy se muzem domluvit a sejit se :grinning:
27. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
co svet-Děčín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncap,
jj jasně,klidně se nekdy zastavim..............jj mám jedno,je vytouženej 3 roky čekání a nervů :wink: ,do druhého se zatim neženu,i když bych mela,ale Šimon byl moc akční a pořád jen řval a do toho byl stále nemocnej,takže jsem si to mateřství upřímne moc neužila a představoval jsem si to malinko klidnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no jo no,hold jsem si porodila uřvánka :wink: ,ale od léta už začíná dostává rozum,tak už se budí jen na pití a čůrat a tak už to jde,z druhym uvidíme!!!!!!!!!!!!jak máš staré to první :wink:
27. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nattally
mareckovi uz je 8 let otehotnela jsem na ucnaku :slight_smile: a druhe mam vlastne po 8 letech taknejak jsem to chtela clovek kdyz je ma vekove malo od sebe tak si to tolik neuzije :slight_smile: ja si ted elisku hodne uzivam :slight_smile: je strasne hodna spi mi celou noc co vic si muzu prat :slight_smile: za to kluk ten mi zlobil
27. lis 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncap,
tak o jsi teda začala brzy :wink: ,jak na venkove??????????kde jsi bydlela??????????n to mi povídej,o zlobení :unamused: .......tak to je dobře,ale s mym štěstím bude druhé taky uřvané :grinning: ,takže jsi školu nedodelala????????????
28. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak chlap byl na noční a já prostě nejsem zvyklá bý sama doma, takže jsem skoro nespala do čtyř do rána. A ten můj malej brouček mě nechal pak vyspat do 9,30!!! No já ho miluju :slight_smile:

Natt, perníčky jsem ještě nepekla, dneska jedem na nákup, tak budu pořizovat ingredience. Už mám tři druhy cukroví - rohlíčky, vínové a žabí hubičky. Pak uvidím, co přijde, určitě budu dělat linecké, vosí hnízda a asi ty perníčky, ať si něco pozdobím. A ty máš jaký recept?

Mončo, tak koukám, že je to asi pravda, že druhé dítě je většinou úplně opačné... my se chystáme na druhé mimi, tak jsem na to zvědavá, protože Daneček je takovej andílek :slight_smile: Jinak já si myslím, že to má svý výhody a nevýhody, když jsou děti od sebe kratší nebo delší dobu. Když jsou obě malé, vyhrají si spolu, jsou si možná trochu blíž. Když jsou od sebe déle, tak starší zas může pomáhat a není ho potřeba tolik hlídat v přítomnosti sourozence, páč už má rozum :slight_smile: Těžko říct.
28. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, jaký byl recetp? Jestli v poho, tak šup sem s ním - hrnkový miluju :slight_smile:

Lení, co jsou žabí hubičky? A co vínové?
28. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
rohlíčky jsou vynikající,to jsem ani nečekala :wink:

rohlíčky:
1 hrnek hladké mouky
3/4 hrnku ořechů
2 lžíce moučkového cukru
1/2 másla

vínové:
30dkg hl.mouky
1 hera
6 lžic bílého vína

Veru,
ty se obalujou taky za tepla v moučkovém cukru,je to rychlé,dobré křehké,vykarjuješ je,jako linecké

perníčky:
450 g hl.mouky
150g m.cukru
120 g teplého medu
1/2 lžičky prášku do pečiva
100 g měkké hery
1 lžička v.cukru
1/2 lžičky skořice
1 vejce
1 žloutek
1 lžička koření na perníčky

vypracujeme testo a do druhého dne necháme odležet,vyválíme,vykrojíme na plechu potřene žloutkem

vínocé jsem dodelala,je taky výborný,pak jsme šli na procházku,ted si barvim hlavu a odpoledne se juknem na námestí,neteř tam má vystoupení
:wink:
28. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čááu holky :slight_smile:

Bože Vy jste pekařky :wink: mě šlehne,já tady rozbombardovanej byt,chlap maluje ten pokoj klukům,ale jěště to nemá,vrtal díry aby mohl dát houpajdu Kristíkovi,Jiříkovi slíbil do rohu provaz na šplhání,tak se vše protáhlo a musel něco štukovat,takže jěště nezačal malovat....................a mě asi klepne
28. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, díky, zkusím. :wink:
Na náměstí jsme byli, ale Petíkovi se tam moc nelíbilo, tak byl rychlý svařáček a rychlá obchůzka :slight_smile:
28. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt rohlíčky zkusím :slight_smile: páč Jiřík se po nich může "utlouct"a na otázku zda se těší na cukroví a bude pomáhat řekl,že si přeje 10kýblů rohlíčků :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
videla jsem tě,probehnout,šla jsi kousek kolem me,alenechtela jsem hulákat :wink: ,my se taky koukli jen na neteř a mazali,začala být zima :wink: ,zítra ho oblíknu víc a vemu i kočár :wink: ,sice bude protestovat,ale nosit ho teda nehodlám :angry: ,a asi i na večer ukavice,má vždycky ruce jak led

terez,
tak se pak pochlub s pokojíčkem :wink:
28. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak Natt už to napsala, mám recept podobný, místo Hery dávám máslo, ale ono je to asi jedno. Je to vynikající hlavně rychlé, jednoduché :slight_smile: A žabí hubičky jsou taková vykrojená kolečka, doprostřed se dává ořechová nádivka s citronovou kůrou a pak se to přehne napůl a na krajích utěsní. Když se to upeče, vypadá to fakt jak žabí huba s vyplazenym jazykem :slight_smile: Můžu dodat recept. Připomíná mi to ořechové hřebeny, jen v malinkém vydání.

My jdeme zítra na rozsvěcení stromku a omrkneme při té příležitosti trhy a svařáčka :slight_smile: Toho nejen omrknu :grinning:

Jo holky, kde seženu mletý hřebíček??? Já ho dneska ve dvou krámech (kaufland, Lidl) nesehnala ani za boha. Neměli ani koření do perníčků.
28. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
nattally
jojo zacla jsem pomerne brzy samozrejmne to planovany nebylo ale stalo se :wink: skolu jsem bohuzel nedodelala chybi mi rok a ted me to stve :confounded: a copak si dnes delala?my jsme byli az v sazave a taky v praze jsme od rana na cestach ted konecne doma :slight_smile:

lenik 25
no urco to ma sve pro a proti :slight_smile: je fakt ze uz si s malou marecek nevyhraje ale zase se mi snazi pomahat a to je dobry :slight_smile:
28. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncap,
pekla,procházka,spánek,na náměstí,ke kamarádce na kafe a domu :wink:

taky zítra jdem,už se nemuze dočkat :wink:
28. lis 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, tos měla. :slight_smile:
o ale asi bylo, když jsem probíhala náměstím k autu - přijel pro nás taťka... Dnes to tamtudy takyp roběhnu, jdu odpolko k našim, tak to mám na trase.
29. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli na stromečku:
videla jsem jít verču,maki,leníka :wink: ,stáli jsme u stromečku a musela jsem to natočit,ted si to tu pouští pořád dokola :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,ty jsi FBI.Ja te nevidela.Jen Leni. :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my stáli u stromečku a ani jsme se nehli a náš kočár musel být k nepřehlédnutí :grinning:

moncap,
jak se jmenuješ?????????já ani manža si nejak nevzpomínáme :zipper_mouth:
29. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko,

jaky jste meli vikend?

Ja castecne pripravy na vanoce, baleni darku pro maleho a dokoupeni dalsich. V nedeli jsme chteli jet na stromecek ale nevyslo to tak jsme se aspon prosli po Boleticich a koukali na svetykla v oknech.

Moncap: jasne muzeme nekdy vyrazit. Mas hezke fotky male, prijde mi ze nejak rychle roste aspon podle fotek.

Leni: nesli byste zase nekdy ven?
30. lis 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem :slight_smile:

Tak máme za sebou Mikulášskou v Rákosníčkovi a Daneček byl spokojený, nebál se. Stejně jako Verča jsme hned potom pomalu utíkali domů, aby nám děti usnuly až doma a ne v kočárku. Daneček tomu v kočárku moc nedá a poslední dva dny měl hodně nespací.

Verčo, stihli jste to??? My skoro ne. V 10,55 jsem byla na zastávce a bus nám jel až v 11,14!!! Na mě šly mrákoty, že mi usne v busu. Pak mu stačí pět minut a nespí celej den. No tak jsem šla ke Grešíkovi a koupila tam směs koření do perníčků, nic jiného neměli. Mám i kandované ovoce a zkusila jsem (já de..l) sojový jogurt, jako že pro sebe udělám něco dobrého... už neudělám!!! Když jsme v Boleticích vystoupili z busu, na Danečka už šly "mrákoty", oči v sloup, jak byl unavenej, ale maminka ho zvládla celou cestu od zastávky domů něžně propleskávat a udržela ho téměř na vteřinu přesně. Už spí v postýlce! Huráááááá... ale bylo to teda těsně.
30. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My u stromečku viděli z dálky probíhat Verču a 2x jsme potkali Maki, viděla jsem i Bell s rodinkou. Natt, tebe jsem bohužel neviděla :frowning2: Příště prosím jasnější kočárek :grinning: A pochlubte se, kdo koupil dítěti tu svítící hůlku? Tam jí bral snad každej, kdo měl i neměl kočárek :grinning: Taky jí doma máme. To byl řev, když musel jít spát bez ní :grinning:
30. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My hůlku nemáme, já je tam neviděla... :frowning2:

Leni, NESTIHLI JSME TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tedy autobus jo, tak s chlupem, že kdybych šla o dvě minuty dýl, tka nám frnkl - to jsem fakt skoro celou cestu běžela...
Ještě u nádraží byl Petík OK, ale na další zstávce zatuhnul (V 11:10) - stále však spí v ložnici v kočárku u otevřenoého okna a asi ještě chvíli vydrží, když si vybavím, jak byl na hadry... :frowning2: Chudák...
30. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, hůlky měly pod pódiem před soudem :slight_smile: Vy jste to nestihli??? Ty jo, ještě jsem si na zastávce říkala, že vy už jste doma a ukládáš v klídku do postýlky :confused: Já přišla domů taky zpocená, jak jsem pádila od autobusu, aby neusnul. Lidi si museli myslet, že jsem blázen - propleskující dítě a utíkající při tom. Péťa náhodou vydržel dlouho, ten už by snad býval usnul v herně, jak byl hotovej... Tak hlavně, že se ti nevzbudil. Daneček by otevřel oči hned, jak by byl v paneláku a konečná na celej den.
30. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a na trhu jsem neviděla nejen ty svítící nesmysly (ale u nás tedy zabodoval balónek naplněný heliem!!!) a ani nikoho z vás - já jsem opravdu slepá :grinning:

Na MMB jsem koupila v létě klukům ty svítící tyčinky, ještě jich máme hafo, tak holt musíme vystačit s tím :wink:
30. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak pod podium jsme nezašli...

Petík spal 1,5h... už je vzhůru a po obídku, no nevím nevím, jak to do večera doklepem - uvidíme..... :fearful:
30. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak já taky nevidela tyčky :frowning2: :angry: .........koupila jsem si jen svařák v tom hrnečku,svařák vypila sousedka,která se tam objevila,jelikož já nepiju a me zustal hrnek :grinning: ,tak uvidíme jestli budou mít i ve středu na kamionu :wink:

bell jsem taky neviděla,maki kolem me prošla a leniku ty jsi stála kousek ode me,zrovna jsi vysvetlovala manžovi,at Danečkovi,neco vrátí nebo dá,ale co to nevim,tak jsem ani nehulákala :grinning: ,abych taky nedostala vynadáno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leniku,
taky jsem radši když spí doma v postýlce,ale nekdy se taky nezadaří :unamused: ,jasně do středy,jestli jdete do ještě zvyraznim :grinning:
30. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek