• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,
tak my včera docela peklo. Jarda se vzbudil a od té doby celý den plakal a spal jenom něco přes hodinu.Večer už byl horký, tak jsem mu dala čípek a v noci pořád vzhůru,plakal, tak jsem mu dala ještě nurofen. No dneska bez teploty, spinká a je v pohodě :slight_smile: Už dva dny předtím byl mrzutý. Natekly mu zase dásně a lezou zřejmě stoličky nebo prostě nějaké další zoubky! Člověk by si to s nima hned vyměnil! :frowning2:
Máma mi říkala že prý řádí nějaké dvoudení horečky a pak pohoda.Neteř to prý měla taky! Tak snad se vám to vyhne! :wink:
19. lis 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak dneska byla zase couračka po městě. Už tam nesmim, zase jsem nakupovala. Asi mi to ale neprojde, páč zítra razím s "matkama" do kavárny v kině Sněžník.

Natt, tak to je suepr, že vám tak hezky vyšlo focení a že Šimonek dělal modela. Už se moc těším na fotky. Hned je musíš vokázat :slight_smile: A navigace po Praze super, bez ní ani ránu. Ale je fakt, že se nám podařilo zajet do nějaké pitomé uličky a navigace z nás byla těžce zblbá. Ale zvládli jsme to :grinning: A PLAYBOY? Teda to mě překvapilo :grinning: Oni tomu ty děti stejně prd rozuměj a když viděj prsa, tak si asi říkaj, že je to dobrá kavárna :grinning:

Simcecz, aha :slight_smile: A my se se spánkem naštěstí pořád držíme dopoledne (20 minut až hoďka), po obídku tak dvě hodiny a navečer kolem páté tu půlhodinku. Definitivně chodí spát kolem sedmé večer.
19. lis 2008 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin, prohlizela jsem si alba - Jarousek je moc roztomiloucky. Je mi lito, ze mate takove trapeni.
Chtela jsem se zeptat, kolik mu bylo, kdyz jste byli na vitani obcanku...
Ja mam totiz pocit, ze az tam pujdeme, tak uz se nas Kolohnat nevejde do te kolebky. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :rolling_eyes:
19. lis 2008 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
verča111,
fakt jo........no chudák segra,taky jí malem omejvali včem ho ta naše máma podporuje........ :zipper_mouth:

leniku,
jj taky jsem nejela uplne přesně,když mi to tý jejich mega křižovatce řeklo,otočte se o 180 stupnu,všude auta,tak jsem jela rovně :wink: ,fotečky ukážu neboj,už se taky těšim,ale už bych nejela,prej domácí prostředí,bylo to ve sklepě,Šimon klepal kosu,prach,ale zvládnul to :wink: - Tomáš pak řikal,že kdyby to vedel,nikam nejede,ale fotky za tu cenu stát budou stát :wink:
19. lis 2008 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, teda Péťa je kus chlapa, už vám asi neutečeme, pěkně nás začínáte dohánět. Ten tě jednou bude chránit, to budeš koukat :slight_smile: A noc u našich zvládl Daneček na jedničku. Spal tam snad líp než doma, hihi :slight_smile: Usnul jim v sedm a vstával někdy v půl páté na žvanec a pak spal dál. Doma se musí uspávat kecáním s plyšovým slonem, tam mu to šlo hned. A prý měl ráno nakáknuto v plíně, smrděl jak herodes a bylo mu tak krásně a tak klidně spal, že mamka šla ještě vyvenčit psy a nechala ho dál spát posr... :grinning: Asi za dvacet minut se vzbudil a zůstal tam s ním jen můj táta. Myslíš, že ho přebalil? Kdepááák, chodil s ním po pokoji, smáli se na celé kolo a čekali, až babička přijde přebalit :grinning: Doma pak Daneček následující noc předvedl divadlo, vstával tak 10x za noc. Ale přikládám to tomu, že byl plný dojmů :slight_smile:

Já jsem ráda, že se do Ikey jen tak nedostanu, páč to by zas bylo outraty!!! :grinning:

Pavlí, teda to koukám. Chudák Jaroušek. Co to je za horečky? Z těch zoubků asi takhle hrozné ne, nebo myslíš, že by to bylo možné? Asi ta dvoudenní horečka :frowning2: Chudinka malej, jsem ráda, že už mu je lépe.
19. lis 2008 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Nattally, ale oni v tom chodi skoro vsichni teenageri - proste deesna moda ted, no! Kolik mu je?

Leni, no ja doufam, ze vas nedozeneme!!! Tak to jsou vasi sikovni a mela bys to nejak zaridit, jako ze kazdy patecek bude Danecek u nich spinkat, kdyz jim to tak jde, ne? ;)
19. lis 2008 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky. Tak jsem se k vam pridala jestli to neva. Ja jsem take z Decina a moc maminek neznam, tak jestli to neva, tak s vama rada pokecam
19. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj skin_if.Vítám tě a klidně pokecej.Napiš o sobě něco víc,jsme zvědavé(teda já jo..:slight_smile:)
19. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak to máme dneska ale počasí, co? Asi vzdávám i procházku, jestli se to nezlepší...

Verčo, já bych to klidně brala, kdyby si ho brali každý týden. Ale je mi blbé se i zeptat, to je hrozně často :grinning:

Skin_if, ahojky. Nebyla jsi včera s námi v Rákosníčkovi? Zdáš se mi povědomá a ta povědomá maminka měla taky Verunku :grinning:
20. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsichni,ahoj Skin,vitam te! :wink:
Hlasim navrat z plavca,rozhodne byla studenejsi voda nez posledne i v satne nebylo takovy teplo-to mi teda nevadilo,posledne tam bylo na padnuti,potila jsem se az na prd...Ale voda nic moc,Max byl ke konci uz dost studenej a ted parkrat kychlal,doufam,ze nebude mit rymu.Pristi tyden jdeme 2x mame nahradni lekci.Takze st+ct.To bude narocny.Dneska s nami byl i Roman,tocil nas na kameru. :wink:
20. lis 2008 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo,
bude mu 12......

Leniku,
závidim............. :wink: ,babičku,máma ted taky v Praze hlídala,zajeli jsme v klidu po nákupech :wink: ,ale to je tak párkrát do roka,co tam jedem :wink:

Skin,
vítám te.práskni neco na sebe........Verunka je hezká,máš hezký fotečky :wink:
20. lis 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt - hm, tak to je jasny, nasemu je 13... :sunglasses:

Lenko, tak se nejak jakoby v zertu zmin, treba to klapne. Adama si od asi roka a kousek brala tchyne pravidelne v utery rano a vracela ho ve stredu odpolko - ja mezi tim chodila do prace a taky jsem se tu jednu noc vychrupla...

Maki - to by bylo pekny, kdyby tam nastydnul, chudacek, snad to dopadne dobre. Ja chci taky chodit na plavco, az bude Peta dost velky...

Skin, Verunka je moooc krasna...
20. lis 2008 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem !
Skin-if vítám tě :slight_smile:

Leni a jak teda bylo v Rákosníčku ? Líbilo ?

Maki, já se v úterý na plavání ptala, jak teda s tou vodou a ona nám klidně řekla "já si myslela, že si ani nevšimnete, že je studená !" ..... no chápeš to ? A tak prý jim kolem 20. přijdu nějaký ty trubice a bude zase teplá. Luci teda zpočátku taky klepala zuby, ale pak si zvykla a všechny děti byli v poho. Už je to tam sranda, chodí třeba po "molu" z těch molitanových (nebo co to je za matroš) desek a pak skočej do vody :sweat_smile: , člověk nechápe, jak to můžou vůbec zvládnout :confused: .
20. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem,
tak jsme se vrátili z Ústí a zase jsme utráceli :unamused:

Verca111,
no když jsme šli na to vítání, tak Jardovi byli dva měsíce, my jsme šli dost brzo! Moc děkuju za pochvalu :slight_smile:

Leni,
myslím že to je zubama, zase slintá jak blázen a má to nateklé, takže tak, ale nedá se nic dělat! :fearful:

Maki,
tak jak nám slíbili, mělo by to být zítra v pohodě, tak dám vědět, jsem zvědavá!

vítám novou maminku! :slight_smile:
20. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, taky vítám všechny nově příchozí...

Dneska ráno bylo ve školce ještě jednou focení na vánoční téma, tak jsem se tam vtírla s Míšanem, konečně nám to klaplo a budu tam mít děti obě :slight_smile: Pro ty co nevědí - jedno focení už proběhlo, ale náš chlapáček jako na potvoru celé dopolko spal (což jindy nedělá, že ?!?!) tak jsem se do školky nedostala a vyfotila se jenom Luci. Takže teď budeme mít vánoční fotky dvoje. No ale my to určitě udáme :wink:

Jinak jsem zahájila pečení cukrátek. Zatím mám perníčky a od mamči jsem vyfasovala rohlíčky. Pokračovat budu lineckým atd. Teď ještě čekám, kdy začne pořádně mrznout, abych mohla rozmrazit mrazák - mám tam snad 20 kilo ledu a nejdou pořádně otvírat šuplíky :angry:

Jo a ta naše žoužel stále neleze, ale zato přeplazí celý obývák během okamžiku. Už se naučil otevírat šuplíky a taky zavírat - i s prstama samozřejmě. :unamused:
20. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
nové fotky v albíku, je tam mimo jiné i ta s lyžema, jak jsem o nich nedávno psala :slight_smile:
20. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
To jsem zvadava s tim bazenem.Hani,to bych asi vystartovala,kdyby mi tohle rekla...Me samotny nebylo zrovna nejtepleji nakonci te lekce. :unamused:
20. lis 2008 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

taky vítám novou maminku :wink:

dneska jsme měli srazík s maminama, byli jsme v kině v té kavárně, a pak jsme se chtěli jít najíst, šli jsme do Švejka, hspoda skoro prázdná a oni nás tam nepustili se 4 kočárkama, no řekli nám nevíme kam by jste to tady daly :rolling_eyes: neřeknu kdyby to bylo nějak malé a ještě k tomu plné lidí, ale tohle nás nakrklo, nakonec jsme skončili na Kocandě, ještě že tAm mají nekuř. část. :wink:
20. lis 2008 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamky,

Skin, vítám tě tu a napiš víc!!!

Tak my byli dnes na tom focení, celkový dojem, BOMBAAAA!!!! Teda ještě si počkám na fotky, k náhledu by měli být v neděli, už se těším, malá se fotila v princeznovských šatech, jako baletka, jako kovboj, jako méďa, vánoční sob, v kádi a už ani nevím, no byli jsme tam skoro dvě hodiny, Klárka je příjemná sympatická holka a teda s těma mrňatama to fakt umí!!! No už se fakt moc těšim na foto!!!

A jako třešnička na dortu mi Jeník povolil v Olympii koupi vymazlenýho kabátku, jsem z něj nadšená, ještě jsem chtěla juknout do botek, ale to prej už by nerozdejchal :grinning: :grinning: :grinning: , no hlavně, že zvlád ten kabáteček. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jé vy už pečete? Já objednávám :wink:
20. lis 2008 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ryan,tak to je sila,asi bych se hadala.Ja chtela jit,ale nejak jsme nestihali a kdyz tu mame tatku,tak uzivame rodinky...Pristi pondeli zase frci,tak uz budu mit cas zajit treba do Rakosnika...
Peto,kde jste byli na foceni?
20. lis 2008 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.kk-studio.cz/

Maki, tady, teda to studio zní vznešeně, má takovou komůrku usebe doma, ale dostačující, má spoustu pomůcek s kterejma fotí, tu káď, starej kufr...má tam toho mraky, takovej trošku chaos a čurbes, ale mlaý se tam líbilo, hlavně kabely, stativy, světla.... :sunglasses:
20. lis 2008 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky. Moc dekuji za krasne uvitani to jsem vazne necekala :slight_smile: Jmenuji se Vera a v unoru mi bude 23let. 17.zari v 10hodin se nam narodila Verunka a jeji miry byli 3680g a 51cm. Ted uz ma 5500g a 56cm. Je moc sikovna a dela nam samou radost. O me moc nevim co napsat :unamused: Jestli vas neco zajima, tak se ptejte. Jinak v Rakosnicku jsem nebyla, ted si ani nevybavuji co to je :confused: A chtela jsem se zeptat jestli chodite na plavani co bazenu. Ja bych s malou taky chtela chodit ale zatim jsem nikde nesehnala informace, tak mi o tom dystak neco posnete prosim. Od kolik tydnu se muze a jak casto, kdy to je a kolik to stoji.
pbauerova : muzu se zeptat kde jste se nechavala fotit? Chtela bych s malou a tatkou taky nejaky fotky ale nevim kdo by mohl byt dobry. Jediny koho takhle na foceni znam je Oskar. Predem dekuji
20. lis 2008 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
pbauerova,
no to mi ani neřikej,a kolik budeš platit????????a já se táhnu do Prahy............ :unamused: ,fotečkymusíš ukázat

Dančo,
a kdo přišel????????,,a jsem to nejak nepostřehla :frowning2: ,zrovna dneska jsme se nudili :unamused:

Zdeni,
bylo to samý nebo jiný,segra ani neřikala........ :wink:
20. lis 2008 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
pbauerova : a ta pani je z Decina?
20. lis 2008 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo,Peto,kolik budes platit za kolik fotek?
Skin,staci si tam vzit zadost-co nejdriv,maji hodne deti,zaregistujes se a oni ti okolo pul roku mimca pisnou sms,kdy mate nastoupit.10 lekci stoji 1000kc.Neco plati pojistovna(nevim,jestli vsechny,ale nase jo :wink: )
20. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
A Peto,kde je to studio?
20. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky je to v Teplicích, kousilínek od centra, platit bych měla 1000-1500 (teda doufám :wink: ), jak to bude přesně a za co to dám vědět, nebojte. Ale zatím co můžu posoudit, tak přístup a prostředí bezva, teda u nás je to trošku jinak, já tu Klárku a hlavně jejího muže znám, je to bejvalej spolužák ze středí a byl to vždycky docela můjj dobrej kamrád a byli jsme i po škole i malinko ve styku, celkově prostě bezva lidi, takže není čeho se obávat Každopádně Teplice jsou za rohem, Olympie po cestě.......... :wink: :grinning: :wink: Samozřejmě, kdyby se vám pak naše fotečky líbily, tak vám to tam domluvim, ať je na vás obzvláště hodná, ale má nabito docela dost dopředu, já čekala skoro měsíc, dám do albíčka jedno foto, co mi dávala k náhledu...

Věruško, ty jsi mláďátko :slight_smile: , mě bude v neděli 32, nechceš si to vyměnit :zipper_mouth: :dizzy_face: :sunglasses:
20. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo, to jsem ráda, že máš z toho focení takhle dobrej dojem :wink: , to určitě i ty fotečky budou super. A co Dorka, ta neprotestovala ?

Ještě jsem vám taky chtěla napsat, že na Skřivance opravdu udělali dětský koutek (resp. kout - je celkem velkej) a je to nekuřácká hospoda. U toho koutku je stůl, takže teoreticky se dá nějaký menší srazík udělat i tam :slight_smile:

Skin, jak píše Maki - zaregistruj se na plavání co nejdřív :wink: . Chodíme tady na plavání téměř všichni. Je to pro děti super, akorát teď holt párkrát problémy se studenou vodou, ale snad se to zpraví.
20. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jukněte do mého alba dočasně...teda takhle krásně malá samozřejmě nepózovala, občaš, Hani, i dost protestovala,ale snad se pár hezkých fotek vybere.
20. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto,krasny.Ja bych k ni urcite chtela zajet.Kdybys mi to domluvila,to by bylo fajn,kdyby mela do Vanoc cas...Dala bych fotky Romcovi pod strom! :slight_smile:
Super,na Skrivance je detskej kout,parada! :slight_smile:
20. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek