• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tak Daneček dal nakonec tři hodiny od 12 do 15 a já si dala šlofíka taky. Poslední dva dny to měl se spánkem tak pitomé, že jsem ráda, že jsem to dohnala a s ním. Jdu konečně dát do oken výzdobu.
30. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, tak to vím, v jaké situaci to bylo... Daneček dostal natahovací vrtulníček od našich a hrál si s tím přítel a nějak zapomněl na to, že je to dítěte a ne jeho :grinning: Ale tebe jsem si nevšimla. Ale nenadávala jsem, to se divím... dělala jsem si spíš srandu.
30. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nattally,
monika potocká :slight_smile:

mami29,
lucko urcite muzem nekdy nekam vyrazit na prochazku :wink: dneska jsme se videli v samce vid :slight_smile: no mala roste jako z vody ale to se ti zda ze roste rychle :slight_smile: mame teprv 5 kilo eliska je drobecek :grinning: a co ty?druhy neplanujete?? :wink:
30. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
na náměstí jsem o víkendu bohužel nebyla,byla jsem celý víkend v práci.Kluci teda byli,ale jen prošli stánky a před rozsvícením jeli domů.Nevíte,kdy budou trhy na zámku?Jestli zase náhodou nebudu v práci..
Jsem na sebe docela pyšná,mám už většinu dárků..teda,nestihla jsem to do konce listopadu,ale aspoň to nebudu shánět na poslední chvíli.Dneska jsem domluvila dárek pro mamku a jejího partnera-poukaz na večeři,to jim snad udělá radost.
Cukroví asi vyřeším tak,že něco upeču a něco koupíme.Já sice docela ráda peču,ale nebaví mě to slepování,zdobení..Zaujalo mě to vínové cukroví,tak ho asi udělám a pak rohlíčky podle receptu od mamky.A pak si manža udělá asi ještě vosí hnízda.no,a něco asi koupíme.Stejně to nikdo moc nejí,pořád jsme někde po návštěvách a pak to každoročně vyhazujeme..
30. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jen co bude chvilka dočtu...

Verčo jen chci Tobě napsat jak si byla dnes na přechodu v Želenicích,tak to jsem byla já která na Tebe troubila a drze Tě nepustila :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já si to myslela, jen jsi mě zmátla vozem :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsem teď dala Petíka schrupnout a tady mi nagauči vytuhnul Adam - hotový krčálovství Šípkový Růženky... snad Petr dorazí z práce v bdělém stavu... :grinning:

Petan byl jetej a na hadry, no šílený, to jsem s ním ještě odpolko byla venku, pak přišli známí s miminkem - on byl za miláčka, ale před návštěvou a těsně po jejím odchodu byl hnusák obecný, tak šel chvíli chrupkat. Max v 18h ho vzbudím...
30. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, na zámku jsou trhy v neděli 13.12. A vínové cukroví určo udělej, je strašně rychlé a mňamózní :slight_smile: Křehoučké.

Dneska plánuju linecké a zítra bych ho slepila. Stejně jako Petrunka nerada slepuju, radši jen peču, obalím v cukru a basta. Ale zítra přijde tchýňka na návštěvu, tak chci mít 4 druhy na stůl.
30. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zensky.Tak jsme byli v Usti navysetreni srdicka,lec mimi bylo bokem,takze neco malo videl,ale musim znovu,pac pan docent je velika peclivka.Takze opet pristi tyden ve ctvrtek.Ale vas asi hlavne zajima neco jinyho,ze jo??? :wink: :grinning: Pan docent si je temer jist,ze je to........holka! :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki..takže bys měla páreček..to bych taky ráda:slight_smile:
30. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko fakt? No to je nádhera!!! Páreček ti moc přeju... Gratuluji :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak gratulace k holčičce????????? :wink: ,prej kluk :grinning:
30. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja fakt cekala na stopro kluka.Normalne jsem z toho byla chvili zarazena,ale jsem samozrejme rada... :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Maki, tak to je krásný, gratuluju... :slight_smile:
Docent Homola je pečlivka - akorát, že mně před AMC dělal UZ asi tak tři pikosekundy... a nic neviděl, tak jsem šla za tři týdny znovu - oni tam mají hrozně nekvalitní přístroj, pokud tedy za ten rok a půl nezakoupili jiný...
30. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, se mi dneska vůůbec nechtělo z postele. Včera touhle dobou už bylo světlo a dneska kde nic, tu nic. Čekám, až mi PPL kolem deváté doveze balík, dítě tu lítá s vařečkama a totálně všechno míchá :grinning:

Makinko, já čekala zas na 100 % holčičku, takovej zvláštní pocit a pak z toho byl Daneček :slight_smile: Ale byla jsem taky šťastná.
1. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
... hihi a samozřejmě pořád jsem...
1. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, email.... :wink:
1. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, už jsem jukla. Moooc dík :slight_smile: Krásné.
1. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,nevim,co tsm maji za pristroj,pac ja videla prcka asi 5 pikosekund.Na ty vetsi TV,na kterou koukaji rodice se totiz vypalovalo DVD pro predchazejici maminku,takze ja videla akorat tak nacitani vypalovacky. :angry: Roman stal Homolovi za zady,ale asi z toho taky nebyl moudrej,jen rikal,ze tam pindoura FAKT nevidel.... :grinning: Kdyz si vpomenu na ty nadherny zabery u Rubese....ach jo...to cesky zdravotnictvi.... :confounded:
1. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nemáš zač, pro mě je to radost :slight_smile:

Maki, tak to jste byli jinde, já byla někde, kde žádná TV pro rodiče nebyla :angry: a vypadalo to na tom monitoru jak zrnění - no hnus ....
1. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, čistě náhodou se ti nepodařilo zachytit, jak ho andílek hladí po tváři, že ne? To tam zrovna bylo plno maminek, co byly v záběru, co? Nevadí... jen se ptám, protože to bylo fakt pěkný :slight_smile: Ty největší vzpomínky na tyhle první chvíle ale nejsou nejdůležitější na fotkách, ale v hlavě :slight_smile: Tak to beru.
1. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no počásko nic moc,dneska jsme se vydali na focení do Běláska a při té příležitosti se tam rozvou dávály pokuty.......no paráda,nekomu se nezdálo,jak pekně stojíme,za sebou,já se teda přiznám v zákazu stání,ne zastavení,ale kam tam parkovat,že,stáli tak všichni :unamused: :unamused: ,sice mi jeden chtel dát 200 a ta pani co dával pokuty ten druhý dostala 100 kč,tak se ptám proč,když má stejnej přestupek,tak to mám taky za 100 :wink: aspon tak,první pokuta od řidičáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to je zajímavý,všichni tam tak stojej vždycky a dneska se to nekomu nezdálo...........no tak přece vystoupit a jít se vyfotit je doba nezbytně nutná že!!!!!!!!!!!!kor před mateřskym centrem :angry:
1. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, já pomlčím, já mám chlapa na městské policii :grinning:
1. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, byla tam něčí ruka s foťákem... :frowning2: :angry: - to víš, matky - lvice...!!!
1. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jj já vim :zipper_mouth: ,byla to moje chyba,ale aby se lidi nezbláznili,nikomu jsme nepřekáželi,nestáli před výjezdem a k tomu pekne v řadě,víš co mi to dalo práce takhle pekne zaparkovat???????? :grinning: ,když to neni 1000kč,tak t přežiju,hold se nám všem focení prodražilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to je tedy pech... U nás na sídláku taky občas chytnou slinu a vybírají a že tady mají co...!!! Ale Petr tedy parkuje správně, protože to auto nám tam stojí třeba i 3 dny... :sunglasses:
Zas jsi to měla se slevou :wink: jsi dobrá, že jsi se ozvala... To neměli soucit s matkami??? tssss!!!
1. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, škoda, ale nic se neděje :slight_smile: Chápu, matky lvice, máš pravdu :grinning:

Natt :grinning: To muselo dát práce :grinning:

Holky, já vás nemít... už má v lednici těsto na perníčky od Verči a v troubě se mi peče vánočka od Prin :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty už pečeš vánočku????????
Já až těsně před 24. - a zadělávám a kynu těsto v pekárně :wink:
Vloni byla super
1. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, já jí peču, protože přijde na návštěvu tchýně, ne jako nějakou vánoční tradici. Ale mám tu ingredience, že jí upeču i kolem Štědrého dne :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. a přiznám se, že jsem ji teď pekla poprvé, takže i takový pokus PŘED :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jí vloni riskla v tý pekárně a byla skvělá, pak jsem pekla v pekárně i mazance. Vánočku jsem ale pocitvě upletla a upekla na plechu. Ty jsi na tchýni hodná, doufám, že budu takym ít hodnou snachu...
1. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek