• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Maxule v noci opet zvysena teplota a lehce kasel,ted nic.Jestli je to viroza,tak zatim mirna.ja jsem O.K.
Teplomer mame tenhle:http://www.rajmaminek.cz/pro-nemocne-deti/baby-scan-infra-usni-celovy-teplomer/
Imunoglukan nam doporucila Podolska, je sice od 3 let,ale i v letacku pisou,ze na doporuceni lekare uz od roku. :wink: Kouipim si ho v prascich i pro sebe,at me nic neskoli...
3. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, tak to je dobrý nápad. Jestli je to viroza, tak fakt mírná, jak píšeš. Díky bohu za to. Na teploměr jdu hned mrknout. Je přesný?
3. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
jj policie nastoupila,ale než,tak lidi behali mezi autama,neřikám,že za to muzou,ale Děčín si to mel líp zorganizovat.bylo to fakt hrozný :angry:

maki,
teplomer vypadá dobře :wink: ,měří přesně?????????? :wink:
3. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
tak zas uvažuju,neco jsem si o tom nasla na netu........ :wink: ,snad je ted meli v makru v akci a nentu maj taky......pak když jsem zas počítala ty kapsle,no nevim,ale dobrý kafíčko si ráda dám :wink: ,znám 3-je dobrý,takže asi dobrý :grinning:
3. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, Děčín si to nemohl zorganizovat! Cola měla totiž zamlouvené náměstí a vše mělo být v poklidu, to je špatná organizace coca-coly, která kdyby očekávala dav lidí, měla si předem vyjednat povolení k uzavírce dopravy, víš. A v té akci je dolce gusto? My se na něj těšíme, já myslím, že je to dobrý strojek :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verči perníčky jsou úúúúžasnýýýýý!!! Doporučuju!!!! :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Dolce Gusto jsem dělala prezentaci....jj kafčo je dobrý,ale čokoška vítězí!! :slight_smile: :wink:
Už máš perníčky i ozdobený Leni??Se picnu,já teď domyla kuchyň.linku,jěště vytahám vánoční blbiny a konec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Test kavovaru:myslim,ze Dolce nevysel moc dobre..
http://www.ceskatelevize.cz/program/cerneovce/clanek1624/30.11.2009-18:25-1.html
Teplomer meri stejne jako digital,ale koukala jsem,ze rychlobezka nam namerila min...Mereni probihalo za prisnych podminek ve sklenici teply vody.... :grinning:
3. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkííí Kristík se chytl mé ruky a udělal pár krůčků!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,parada!!!Gratulujeme!!! :grinning:
Kaufland-sleva na Pampers,70 kusu za 288 kc,kilo sleva :wink:
3. pro 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki :slight_smile: jj dík

Teď už jen aby ty naše škvrňata byly zdravý.....
3. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-gratulace Kristíkovi :slight_smile:
3. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
no vidiš za chvíli se rozebehne???????????????nevíš za jak dlouho budou fotky??????????? :wink:

maki,
hezká cena :wink:

jinak mi na čerta nejde,jedna slavíme dva roky a jednak mu dneska neteř ukázala masku a on chudák mel takovej záchvat,že jsme museli i doma ted před spánkem svítit a to mu do ted tma nevadila a trvalo mu hodinu než zabral,pořád to opakoval a ted sebou mele,takže žádnej čert,aby z toho jeste nemel trauma,tak snad na to zapomene,když už tu masku neuvidí :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ,to jsou nápady ve 4 letech a to se toho sama do ted bála,tak jdu zkouknout ty kávovary od maki :wink:
3. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, gratulace ke krůčkům! Za chvíli ho budeš honit po bytě. S tím dolce gusto to ráda slyším, já totiš nekafíčkuju, je mi po kafi blbě. Já budu čokoškovat :slight_smile: Kafe určitě ocení přítel. Perníčky mám ozdobené, to ano. Ale není to nic extra, už mě u toho bolely záda, tak žádný ťip ťop.

Makinko, chytrej testík :slight_smile: Díky za info. Pořád přemýšlím, co koupit, abych ho nemusela měřit v zaďouchu, víš... přeci jen už to není u tak velkých dětí nic moc a v podpaží mi to ještě neudrží. Jenže jde taky o přesnost. DO KDY JE TA SLEVA V KAUFU??? Chystáme se tam v sobotu.

Natt, chudinka malej. Tak to bych taky čerta nezvala a nikam bych za ním ani nešla. Moc ho to vzalo.
3. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem pitomá,nebo v tý reportáži dolce nenaznel????????????????a nekdo má doma jiný presovač než dolce gusto???????????? :wink:
3. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
a to zdobíš a hned to zaschne???????? :wink: ,jaký máš recept ????????ma tu polevu,,jj ona chudák asi nechtela,ale on se toho hrozně lek,si pamatuju,že jsme to meli pujčený doma a já těhule seděla u počítače a manža na me mluvil,já jsem se votočila a div jsem neporodila,normálně me to rozbrečelo,jakej je to hnus maska.....jeste jsem dostala vynadáno,co se lekám.........no já mylsela,že ho zabim :angry:
3. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

My měli strašnou noc - Petík má opět rýmu, ale brutál, takže v noci se dusil, my o půlnoci odsávali... ble ble bleee...

Leni, vím, že perníky jsou super :wink: A jsem ráda, že se ti povedly...

Natt - poleva na perníčky je hrozně jednoduchá - musíš si prosít moučkový cukr (aby ti neucpával zdobící pytlíček) pak vezmeš 1 bílek a pár kapek citronu a do toho vmícháváš ten cukr. Tak dlouho, až to je tak hustý, že když nabereš na lžičku a uděláš tam jakoby čáru, tak zůstane jako žižalka a nerozteče se - ježíš, rozumíš tomu??? :grinning: :grinning: :grinning:

Terez, gratuluju ke krůčkům!!!!
Petík už docela pělně chodí, i si dneska v kočárku nechal celou dobu botičky, asi si zvyká u bačkůrek... :slight_smile:
3. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak Ondra odvčera chodí do školky a hned mi včera hlásil, že si nevzal na ven čepici. Myslela jsem, že ho přerazím a učitelky ještě rozcupuju a zašlapu do země :angry: Dneska byli na Hodině zpěvu s panem Uhlířem v divadle, tak byl nadšenej, má to moc rád. Jak jsem si už myslela, že to bude ok, že si budem užívat, tak v pondělí vyletěla horečka i Mackovi, z pondělka na úterek měl celou noc skoro 40 a nešlo to dolů ani za boha, skoro jsme nespali, na středu už to bylo lepší, ale taky nic moc. Až dnes už pohoda, ale zase řádí jako černá ruka, jak mu je líp a nemá to vybití.
Celý týden trávím naháněním čertů...nakonec kámoška půjčí masky a bratránek s jinou mojí kámoškou se toho ujmou...tak jsem zvědavá.
Za týden tu budeme mít tatínka, hůráááá :dizzy_face:
Předevčírem babička napekla rohlíčky, dnes jsme pekly tlapky, dopoledne jsem s Mackem nachystala těsto na citronové cukroví. Jinak úklid nic, ani jsme nestihli vynést vánoční výzdobu :unamused:
3. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo...dočítat nestíhám, tak pardón!
3. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo a to byl v pondělí tak fit, co? Tak ať je brouček brzy v pohodě. Perníčky na jedničku! :slight_smile:

Natt, Verča už to napsala, já jsem dělala citronovou polevu - 1 bílek, 200 g moučkového cukru, 1 lžíce citronové šťávy. Všechno dohromady mixnout, naplnit igelitový pytlík, udělat špendlíkem nebo malými nůžtičkami dírečku a zdobit. Zdobila jsem hned, jak perníčky vychladly a uschlo to brzy, za 2 hodiny jsem to dávala do krabice.

Laro, u nás jsou inzeráty na čerta a mikuláše, vzpomněla jsem si na tebe... ale dělají to asi 14leté děti... asi nic moc.
Co jsou tlapky?
3. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ráno jsme ještě venčili ségře psa, lítal po kopci jak pometlo...a před obědem už byl chcíplej.
Tlapky jsou medvědí pracky či jak se tomu říká :slight_smile:
3. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro,
jestli nemyslíš pracny,ale to asi nééé.........tak snad bude klid a má po teplote,jinak pak se spolehni na školku,a to včera přived synovec segru domu v punčochách a taky bez čepice,prej to tam nemela,já se sice třískala,ale segra řikala,že to moc k smíchu neni,když ted byla nemocná,no to je jasný že ne,ale pubertákovi to je jedno,hlavně,že ji přived :grinning:

leni,veru,
díky,pustim se po oslavě do toho :wink:

a kde je bell??????????????v Březinách nemají net teda asi :unamused:
4. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to asi joooo, jasněže myslim pracny :grinning: Jen se tomu říká všude jinak... Písnu Bell na mobil, jak se jim v novém daří.
Mackovi přes noc ta teplta vyletěla, přes 38 teda nemá, ale od půl páté zase nespal až do 7. Takže teď je tuhej...
4. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Byly jsme ráno u dr malej v noci X krát vzhůru,rýma,kašel,teče mu z očí ,no a mě je nějak divně.....(možná z nevyspání)Tak budeme zase zavřený doma...
4. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
tak ani jsem neměla čas vám napsat, dodělali nám ty okna, do toho omarodil Michal, mě teploty a dr.řekl že tam nic nemá a že je toho teď hodně, tak nevím, no už je fit, Járovi teče z nosu, do toho peču cukroví a dokupuju dárky a občas mi ještě není nejlíp tak odpočívám!

Leni,
jsem ráda že vánočka chutnala :slight_smile:

Terez,
gratuluju ke krůčkům :slight_smile:

Maki,
jsou ty tabletky i pro těhulky? Že bych si je preventivně koupila taky!

Jinak jsem byla u dr. mimi v pořádku, a jsem 9+4, přesně jak psala Verča Maki, nedávno ukazovala testík a už je v pátém měsíci a za chvilku bude rodit! Já jsem si říkala 9+4, dobrý, ale když si člověk řekne že je ve třetím měsíci, tak mi to přijde už dlouho :sweat_smile:

Jo a marodům přeju uzdravení, je toho teď opravdu hodně :unamused:
4. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den

Laro, no nekecej! Promiň, to je docela síla s tím pejskem. Jako chcíplej jako utahanej nebo mrtvej? Promiň, to vyznělo tak "obojak", tak teď nevím. Co mu bylo? A tlapky... už vím.

Prin, kdyžtak si zadej do vyhledávače Imunoglukan příbalový leták a měla bys ho najít. Tam určo bude, jestli je to i pro těhulky.
4. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, až budete fit, tak se někde "srazíme". Mám pro tebe sušený chleba a plata na vajíčka.
4. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ja myslim,ze ty akce zacinaji od soboty,tak asi v sobotu uz nebude....
Prin,nakonec jsem koupila pro sebe pilule,co se jmenujou vylizene HLIVA USTRICNA,je to to samy,jako Imunoglukan,ale o 100 levnejsi.Je to jen cisty prasek z hlivy,tak by to vadit nemelo,v letaku nic neni.U Imunoglukanu je v letaku,ze mas konzultovat pouziti s lekarem.Tak myslim,ze kdyz tam neni zakaz,ze je to O.K.
Natt,v tom testu dole bezi titulky a tam je poradi tech kavovaru,Dolce jsem tam zahlidla az za prvni desitkou,myslim....
4. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jakej pejsek? Náš Martin má teplotu :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Maki se mýlí, v Kaufu mají nově akce od čtvrtka, tak si najdi, kdy o plenkách psala a podle toho si to rozlušti...

Prin a Maki, opatrujte se, mamky.

Bell byla c Rákosníčku v pondělí, říkala, že net tam nemají, že má absťák... :wink:
4. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek