• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Makinko, tak to je škoda, my se tam jinak nedostaneme a zítra tam zrovna máme cestu :frowning2: Ale díky za info.

Laro, tak teď jsem se musela řehtat, přečti si tuhle větu, co jsi napsala: "Leni, ráno jsme ještě venčili ségře psa, lítal po kopci jak pometlo...a před obědem už byl chcíplej." Já si to vůbec nespojila s Mackem, ale s tím, že po venčení chcípnul (umřel) pes ségry. Ježiš!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
já teda nevím, ale jestli to Maki psala včera, jako ve čtvrtek že je tam mají, tak by je měli mít až do příštího čtvrtka, tak jestli tam zítra jedete, tak je to v pohodě :wink:
4. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni...Ježiš vidiš jaký jsem tele, já si po sobě četla jen ten poslední příspěvek a divila jsem se, kdes toho psa vzala :grinning: Pes je v pořádku, jen ten Macek ... ani jíst nechce.
4. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,
a nemá afty?????????
4. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kristík už spí dnes po druhý!!Úlně hotovej ,ukňouranej no síla :frowning2:

Laro s tím psem jsem taky pochopila,že se ulítal a chcíp :grinning: tak teď bude žít do sta let :grinning:
Leni my tomu daly :grinning: viď.....

Já jsem stále taková přešlá,dělám polívku ,tak snad mě to postaví na nohy,dřív jsem vařit nemohla fakt mi bylo divně od žaludku :confounded:

Chlap musí vyzvednout Jiříka ze školy nebudu malýho tahat a trmácet sem a tam......
4. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, to je v poho. Já po sobě taky nečtu. Taky mě napadly ty afty, když nechce jíst. Ale on nemusí jíst i proto, že ho pálí v krčku :frowning2: Chudika.

Terez, my už pohřbívali psa, co? :grinning:

S tím Kauflandem by to bylo prima. Hledala jsem akční leták na netu a nenašla, ale to neva.
4. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jo,oni to vlastne zmenili,v tom Kaufu,driv to bylo od soboty... :wink:
Tak jsem byla u doktora Zahradky a super.Je to na 100% holka,fotky dodam.Mimi je zdravy,to je hlavni,nadelal nam spoustu fotek a filmecek. :wink:
4. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak holka :wink: ,tak at už to uteče,jsem zvadavá,jaké vymyslíte jméno :wink: ,nebyla jsi v Tescu?????????

tak jsem nakonec řekla manžovi,že jestle chce,at dolce koupí,jestli ne,tak ne,at mám nebo nemám překvápko,jeste jsem chtela novej foták,lepší,když pořád fotíme,takže uvidim,co přinese :wink:
4. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, gratuluji k holčičce... :slight_smile:

Petík dnes po obědě spal od 11:45 do 15:30 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
a když spí tak dlouho,tak pak usne večer normálně?????????
4. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ano, šel spát asi o 20 minut později než obvykle... Ale takot spal poprvé - myslím, že jak má tu rýmu, tak to potřeboval trochu vychrupnout :wink:
Ale když je třeba unavený, v poledne spí jen hodinku a k veřeru je na hadry, tak ho dám schrupnout třeba od 18 do 18:45 a pak jde jak vždy v 19:30 do vany a normálka spát... :wink:
4. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,tak to je dobře,to já bych ho do postele nedostala........... :angry:
4. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den, tak jediný člen domácnosti, co je vzhůru, jsem já... nechápu. Když nemáme taťku doma, tak je vstávačka v půl sedmé! Se předvádí, pidižvík. Spí i pes :frowning2: No a to máme už teď vyrazit k našim. Mamka dneska slaví padesátiny, tak jí chci pomoct s přípravami a ještě musíme do krámu, pro kytku a tak...

Makinko, tak to je super! Moc moc gratuluji k princezničce :slight_smile: A už se na ní těším, až se na ní půjdeme podívat do porodnice.

Verčo, tak to je spáč! Ještě o něco větší, než Daneček, ten běžně dává 2,5-3 hodiny.
5. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, není spáč, to byla výjimka - běžně spí tak 2 - 2,5h...
5. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky.
Pro spionku-ano,v Tescu jsem vcera byla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no míjeli jsme se u košíků :wink: -copak za to můžu,že se koukám :grinning:

máme po oslavě,pak dám fotky :wink:
5. pro 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak o sobě dávám po pěkně dlouhý době zase vědět, abyste nemyslely, že jsem umřela nebo emigrovala :grinning:.

Jen dost nestíhám, ani dočítat, takže vůbec nemám přehled, co je u vás novýho. Mám celkem novou práci a jsem tam prakticky pořád od nevidím do nevidím už vůbec :grinning:, takže když jsem náhodou doma, tak buď dospávám, nebo řeším resty v domácnosti. Ještě že mám takovýho super chlapa, funguje teď jako chůva, hospodyně, dokonce už stačil vánočně vyzdobit byt, umýt okna a upéct pět druhů cukroví... prostě miláček.

Ale až si moje tělíčko trochu zvykne na tenhle režim, tak tu snad budu trošku častěji a budu aspoň stíhat dočítat, abych neměla mezery ve vzdělání a všeobecným rozhledu :grinning:
5. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:

Makinko holčička :slight_smile: :slight_smile: jéé moc gratuluju tak budete mít páreček,hmm taky jsem chtěla a máme dva rarachy no :grinning:

Ivo já si říkala kde jsi :wink: holt sis chlapa "ochočila a vychovala"k obrazu svému :grinning: taky gratuluju :grinning:

Kristík stále rýmu a zvýšenou teplotu na večír,Jiřík taky prská no honí se tu bacily mezi námi...

Byla jsem dnes na Mikulášský s Jiříkem,ale nebyl z jeho strany žádný vodvaz a vypadá to,že příští rok půjdu jen s Kristíkem na nějakou mimi Mikulášskou a jiříka už nikam nedostanu. :frowning2:

Zítra jdeme na oběd ke tchýni ooo nemusím vařit paráda!!! :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, no neke! Máš doma chlapa z nebe nebo co? On i dělá výzdobu??? Tak to je super :slight_smile:

Oslava u mamky byla paráda, jen strašně moc lidí, ale Daneček to zvládl na jedničku! Dokonce se mamka převlíkla za Mikuláše, sestřenka za čerta (bez nějakého obr maskování, tak se nebál). A hádejte, kdo byl andílek? Dandulka... tak až stáhnu fotky, to budete koukat, jak se to povedlo! :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pampersky jsme v Kaufu koupili, měli jich ještě hafo. 70 ks (9-18 kg nebo 7-18 kg, teď nevím přesně) za 185 Kč.
5. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda 285 Kč :grinning:
5. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to by je tam uz nemeli,za 185... :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: To teda ne :grinning:
5. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nejde vložit,ale jde to otevřít,když skopíruješ celej odkaz a dáš do vyhledavače :wink:
5. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, no krásný!!!
Je vidět, že jste si to užili a dárečky jsou překrásné :wink:
Šimonek už je velký kluk a má krásné tričko.
Dobrá je fotka dortu - mašinky mezi dvěma Plzněmi :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
dekuju,tričko mám díky tobe :wink: ,jj taky jsem pak na to koukala,dám tam jinou pak :grinning:
6. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, moc hezké fotky :slight_smile: A ten čas letí...
6. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
hrozně :unamused:
6. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek