Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
prin
6. pro 2009
Ahoj všem,
natt,
krásné fotky a fakt to letí =-)

maki,
gratuluju k holčičce :-N

jinak, tak jsem doma dumala, jestli budeme mít holčičku nebo chlapečka a ráno mi říkal Michal, že naše kamarádka potratila v pátém měsíci, no teď je mi naprosto fuk co to bude, hlavně když to bude a bude fakt zdravé, člověk se fakt nemá rouhat, mě to teda sebralo, ale nechci nikoho proboha strašit!

a teď dobrá správa, náš známý vydal pohádkovou knížku, a je super! Je to o Českosaském Švícarsku a je tam deset pohádek. Dycky třeba vybral nějaké místo, to tam popsal a vysvětlil to dětem pohádkou o čertech, no nádhera, má Jára další dárek. Ikdyž ještě na to bude asi malý, ale nevadí :-N
nattally
6. pro 2009
prin,
jéééééé to je mi líto s tou kamarádkou
😞 ,taky jsem si řikala,že porodem to nekončí,proto jsem nechtela vedet,co to bude,protože kdykoliv se muze neco stát,pak už ten strach trvá o to mimi celej život,je to smutný,ale co se má stát,stane se stejnak a ty se tim nestresuj,s Jarouškem neni čas,tak na to myslet,jako když ženská čeká první mimi,to čte co nemá,moc se sleduje a má na to všechno čas :-| ,tak bud v pohodě a užívej si těhotenství,všechno dobře dopadne 😉

dekujeme všem za pochvalu,moc se nám to povedlo a všichni byli spokojení 😉 ,pak mám jeste video,ale až mi ho manža nekam stáhne 😉
terezam22
6. pro 2009
Ahojky všem,
Tak jsme doma,na oběd jeli jen kluci ,Kristík šel spát až kolem poledne a stále má rýmu.
Já loupu ořechy :-S
verca111
6. pro 2009
Prin, jak se ta knížka jmenuje?
prin
6. pro 2009
Verčo,
Poslední čert, je to moc hezky ilustrované. Měli jsme doma, ale včera nám ji děda zabavil, tak si za chvilku deme pro druhou...tak já ji vyfotím a dám sem aby jsi viděla jak to vypadá :-N

Natt,
díky! já se nestresuju, ale prostě na to člověk myslí, no zase jak říká jeden můj kamarád, všechno se děje pro něco 😕
verca111
6. pro 2009
Prin, to budeš hodná, připadně i napiš, kde se to dá obstarat... 😉
Jinak souhlasím s tím postoje, že co se má stát se stejně stane, takže nemá cenu se nervovat...
lenik_25
6. pro 2009
Prin a ten kamarád autor se jmenuje jak? 🙂
prin
6. pro 2009
Tak jsme tam nakonec nebyli, ale jak ji budu mít, tak hned foto dodám!
Jmenuje se to Poslední čert, autor je František Kvíz-možná ho znáte, bydlí v Křešicích a dá se to koupit v knihkupectví za tuším 230,- kč, jo a je to moc pěkně ilustrované! 🙂
prin
6. pro 2009
Jo a ted mi říká Michal že když by se vám to líbilo, tak se ho zeptá a jestli by ještě měl doma, tak by to od něj bylo za 200,-! 🙂 Tak se třeba mrkněte v knihkupectví a dejte vědět. Já bych vám ji ukázala, ale fakt ji teď nemám, škoda!
verca111
6. pro 2009
Prin, já jsem jako hodně petriot, takže do ní určo půjdu... 😉
terezam22
6. pro 2009
Prin já bych jí taky brala tu knížku síííím 🙂 😉 🙂 😉
larakroft
6. pro 2009
Jé, já chci čerta i bez vidění 😃
prin
6. pro 2009
Tak já se to pokusím zařídit a dám vědět! Zeptám se zítra nebo v úterý, prostě co nejdřív, aby jste to měli doma, aspoň se někde srazíme a poznám všechny osobně :-N
verca111
6. pro 2009
JO jooo, super!!!

Holky, nevíte, jestli se někde v DC dá koupit ten infra teploměr, jak má maki? Nechci ho objednávat z netu... :-S
verca111
6. pro 2009
Jo a do Rákosníčka samozřejmě nejdem. :-|
nattally
6. pro 2009
veru,
určitě,my ten první z lékárny u slunce,ten druhej z Lidlu 😉
nattally
6. pro 2009
jo a na Vánoce jedem k mamče 😉
makinka.1
7. pro 2009
Zapomela jsem podat info o rozdilu vysetreni Rubes x Zahradka.Treba to tehulkam nynejsim i budoucim k necemu bude dobry.Takze hlavni a zasadni rozdil-teda pro me urcite,je to,ze Zahradka 3D UTZ vysetreni dela pouze jako nadstandartni vykon,nenapise lekarskou zpravu pro osetrujiciho gynekologa,tudiz o lekarsky strance je to vysetreni vlastne k prdu.Je to vylozene pouze pro potechu oka budoucich rodicu.Samozrejme poda info,rekne,ze mimi je zdravy,kdyby tam videl problem,tak to urcite povi,ale na papir vam nic neda,takze na srdicko a pripadne dalsi vysetreni stejne musite k Podolskymu stravit den cekanim....
Rubes ma zrejme i kardio atestaci,takze jeho vysetreni je plnohodnotny,napise zpravu,kterou akceptuje jak osetrujici mudr.tak doktori v nemocnici.Sice se me Sedivy pred porodem ptal,kde mam papir od Podolskyho,ale kdyz videl zpravu od Rubese,byl spokojenej.A Rubes ma lepsi ultrazvuk,coz mi potvrdil i Zahradka.U Zahradky sice delsi DVD,ale jen protoze nahraval vsechno a kdyz se na 5 minut zakecal,tak obraz stoji,tudiz se to musi nechat sestrihat.(Kdybyste znali nekoho,kdo to umi,prosim dejte mi info,ja jsem na tohle leva),Rubes nahraval jen fakt live filmecek,nikde zadny prodlevy,strihat se nemuselo.
Cena-Rubes 50E,Zahradka 1000 korun.Mily a prijemny jsou oba. 🙂
prin
7. pro 2009
Ahoj holky,
takže knížky by měli být a vemu teda 3 kusy! 🙂
lenik_25
7. pro 2009
Ahoj holky,

tak my dneska do Rákosníčka taky nevyrazili. Fakt se mi moc nechce do kolektivu, dokud nebude trošku klid s tou chřipkou a vůbec s nemocema. Jsem ráda, že jsme zas delší dobu zdraví a radši to zaklepu. Dneska jedeme akorát ke kamarádce Lucce s Anetkou, cestou dom nás nabere autem taťka.

Maki, díky za srovnání, já jsem si to tak i myslela.

Prin, já knížku nechci... ptala jsem se jen na autora. Ale díky.
mami29
7. pro 2009
Ahoj Prin, myslis ze by se ta knizka libila i tatkovi, ktery je blazen do knizek o Decinu?
lenik_25
7. pro 2009
verca111
7. pro 2009
Prin, děkuji a těším se... 🙂

Maki, to je super popis, určo užitečný...

Natt, moc díky - pozdě 😃 Já šla kolem hlavní lékárny, tak jsem tam vlítla a vybrala ti nakonec tento:
http://www.miminko-shop.cz/miminko/eshop/47-1-P...
Má tak nějak stejné parametry a mně vyhovují ta megačísla a svítící k tomu 😉

Leni, já taky nechci chodit do Rákosníčku, dokud nepřejde vlna repsiračních nemocí...
terezam22
7. pro 2009
Ahoj holky 🙂

Mám zadělaný těsto na vanilkový rohlíčky 🙂
Zítra pokračujeme se sousedkou...

Prin počítáš i se mnou?chtěla bych tu knížku pro Jiříka 😉

Kristík pořád rýmu no a je docela ukňouraný ...
verca111
7. pro 2009
Knížka vypadá kráwně!!!
Terez, ty jsi pilná jako pilník 😉

Petík má taky rýmu, ale už je to lepší.
prin
7. pro 2009
terez,
No chtěla ji Lara, Verča a ty! 🙂

Lucko,
myslím že by se taťkovi mohla líbit, já ti ji vemu a když to stihnu dneska, tak zítra do Cipíska a uvidíš jestli ji budeš chtít! 🙂
terezam22
7. pro 2009
Verčo a kde jsi knížku viděla?Nebo už jí máš??

Ále holka pilná to jo,víš jak děláš jedno a další stojí a hromadí se.....
On je chlap ode dneška v nemocnici(nic vážnýho)tak bych chtěla stihnout co půjde,ale s dětma hihhi no nevím...
Už lloni jsme zadělávaly těsto se sousedkou a to je bájo rychle ,jěště pokecáme a ona má parní čistič tak mi jěště vyčistí sedačku 😉 hodná to holka 😃
verca111
7. pro 2009
Terez, Leník dávála kousek výš odkaz...
mami29
7. pro 2009
Prin, moc dekuju.
terezam22
7. pro 2009
Verčo jj dík já jsem slepá 😃 😃 no fakt je to mooc pěkný!!!