• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj všem,
natt,
krásné fotky a fakt to letí :confused:

maki,
gratuluju k holčičce :sweat_smile:

jinak, tak jsem doma dumala, jestli budeme mít holčičku nebo chlapečka a ráno mi říkal Michal, že naše kamarádka potratila v pátém měsíci, no teď je mi naprosto fuk co to bude, hlavně když to bude a bude fakt zdravé, člověk se fakt nemá rouhat, mě to teda sebralo, ale nechci nikoho proboha strašit!

a teď dobrá správa, náš známý vydal pohádkovou knížku, a je super! Je to o Českosaském Švícarsku a je tam deset pohádek. Dycky třeba vybral nějaké místo, to tam popsal a vysvětlil to dětem pohádkou o čertech, no nádhera, má Jára další dárek. Ikdyž ještě na to bude asi malý, ale nevadí :sweat_smile:
6. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
jéééééé to je mi líto s tou kamarádkou
:frowning2: ,taky jsem si řikala,že porodem to nekončí,proto jsem nechtela vedet,co to bude,protože kdykoliv se muze neco stát,pak už ten strach trvá o to mimi celej život,je to smutný,ale co se má stát,stane se stejnak a ty se tim nestresuj,s Jarouškem neni čas,tak na to myslet,jako když ženská čeká první mimi,to čte co nemá,moc se sleduje a má na to všechno čas :unamused: ,tak bud v pohodě a užívej si těhotenství,všechno dobře dopadne :wink:

dekujeme všem za pochvalu,moc se nám to povedlo a všichni byli spokojení :wink: ,pak mám jeste video,ale až mi ho manža nekam stáhne :wink:
6. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,
Tak jsme doma,na oběd jeli jen kluci ,Kristík šel spát až kolem poledne a stále má rýmu.
Já loupu ořechy :confounded:
6. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, jak se ta knížka jmenuje?
6. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,
Poslední čert, je to moc hezky ilustrované. Měli jsme doma, ale včera nám ji děda zabavil, tak si za chvilku deme pro druhou...tak já ji vyfotím a dám sem aby jsi viděla jak to vypadá :sweat_smile:

Natt,
díky! já se nestresuju, ale prostě na to člověk myslí, no zase jak říká jeden můj kamarád, všechno se děje pro něco :fearful:
6. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, to budeš hodná, připadně i napiš, kde se to dá obstarat... :wink:
Jinak souhlasím s tím postoje, že co se má stát se stejně stane, takže nemá cenu se nervovat...
6. pro 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin a ten kamarád autor se jmenuje jak? :slight_smile:
6. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme tam nakonec nebyli, ale jak ji budu mít, tak hned foto dodám!
Jmenuje se to Poslední čert, autor je František Kvíz-možná ho znáte, bydlí v Křešicích a dá se to koupit v knihkupectví za tuším 230,- kč, jo a je to moc pěkně ilustrované! :slight_smile:
6. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ted mi říká Michal že když by se vám to líbilo, tak se ho zeptá a jestli by ještě měl doma, tak by to od něj bylo za 200,-! :slight_smile: Tak se třeba mrkněte v knihkupectví a dejte vědět. Já bych vám ji ukázala, ale fakt ji teď nemám, škoda!
6. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, já jsem jako hodně petriot, takže do ní určo půjdu... :wink:
6. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin já bych jí taky brala tu knížku síííím :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
6. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já chci čerta i bez vidění :grinning:
6. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se to pokusím zařídit a dám vědět! Zeptám se zítra nebo v úterý, prostě co nejdřív, aby jste to měli doma, aspoň se někde srazíme a poznám všechny osobně :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO jooo, super!!!

Holky, nevíte, jestli se někde v DC dá koupit ten infra teploměr, jak má maki? Nechci ho objednávat z netu... :confounded:
6. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a do Rákosníčka samozřejmě nejdem. :unamused:
6. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
určitě,my ten první z lékárny u slunce,ten druhej z Lidlu :wink:
6. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na Vánoce jedem k mamče :wink:
6. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomela jsem podat info o rozdilu vysetreni Rubes x Zahradka.Treba to tehulkam nynejsim i budoucim k necemu bude dobry.Takze hlavni a zasadni rozdil-teda pro me urcite,je to,ze Zahradka 3D UTZ vysetreni dela pouze jako nadstandartni vykon,nenapise lekarskou zpravu pro osetrujiciho gynekologa,tudiz o lekarsky strance je to vysetreni vlastne k prdu.Je to vylozene pouze pro potechu oka budoucich rodicu.Samozrejme poda info,rekne,ze mimi je zdravy,kdyby tam videl problem,tak to urcite povi,ale na papir vam nic neda,takze na srdicko a pripadne dalsi vysetreni stejne musite k Podolskymu stravit den cekanim....
Rubes ma zrejme i kardio atestaci,takze jeho vysetreni je plnohodnotny,napise zpravu,kterou akceptuje jak osetrujici mudr.tak doktori v nemocnici.Sice se me Sedivy pred porodem ptal,kde mam papir od Podolskyho,ale kdyz videl zpravu od Rubese,byl spokojenej.A Rubes ma lepsi ultrazvuk,coz mi potvrdil i Zahradka.U Zahradky sice delsi DVD,ale jen protoze nahraval vsechno a kdyz se na 5 minut zakecal,tak obraz stoji,tudiz se to musi nechat sestrihat.(Kdybyste znali nekoho,kdo to umi,prosim dejte mi info,ja jsem na tohle leva),Rubes nahraval jen fakt live filmecek,nikde zadny prodlevy,strihat se nemuselo.
Cena-Rubes 50E,Zahradka 1000 korun.Mily a prijemny jsou oba. :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
takže knížky by měli být a vemu teda 3 kusy! :slight_smile:
7. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my dneska do Rákosníčka taky nevyrazili. Fakt se mi moc nechce do kolektivu, dokud nebude trošku klid s tou chřipkou a vůbec s nemocema. Jsem ráda, že jsme zas delší dobu zdraví a radši to zaklepu. Dneska jedeme akorát ke kamarádce Lucce s Anetkou, cestou dom nás nabere autem taťka.

Maki, díky za srovnání, já jsem si to tak i myslela.

Prin, já knížku nechci... ptala jsem se jen na autora. Ale díky.
7. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Prin, myslis ze by se ta knizka libila i tatkovi, ktery je blazen do knizek o Decinu?
7. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, děkuji a těším se... :slight_smile:

Maki, to je super popis, určo užitečný...

Natt, moc díky - pozdě :grinning: Já šla kolem hlavní lékárny, tak jsem tam vlítla a vybrala ti nakonec tento:
http://www.miminko-shop.cz/miminko/eshop/47-1-Pece-o-novorozence/0/5/192-Thermo-talk
Má tak nějak stejné parametry a mně vyhovují ta megačísla a svítící k tomu :wink:

Leni, já taky nechci chodit do Rákosníčku, dokud nepřejde vlna repsiračních nemocí...
7. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Mám zadělaný těsto na vanilkový rohlíčky :slight_smile:
Zítra pokračujeme se sousedkou...

Prin počítáš i se mnou?chtěla bych tu knížku pro Jiříka :wink:

Kristík pořád rýmu no a je docela ukňouraný ...
7. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Knížka vypadá kráwně!!!
Terez, ty jsi pilná jako pilník :wink:

Petík má taky rýmu, ale už je to lepší.
7. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
No chtěla ji Lara, Verča a ty! :slight_smile:

Lucko,
myslím že by se taťkovi mohla líbit, já ti ji vemu a když to stihnu dneska, tak zítra do Cipíska a uvidíš jestli ji budeš chtít! :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo a kde jsi knížku viděla?Nebo už jí máš??

Ále holka pilná to jo,víš jak děláš jedno a další stojí a hromadí se.....
On je chlap ode dneška v nemocnici(nic vážnýho)tak bych chtěla stihnout co půjde,ale s dětma hihhi no nevím...
Už lloni jsme zadělávaly těsto se sousedkou a to je bájo rychle ,jěště pokecáme a ona má parní čistič tak mi jěště vyčistí sedačku :wink: hodná to holka :grinning:
7. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, Leník dávála kousek výš odkaz...
7. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, moc dekuju.
7. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo jj dík já jsem slepá :grinning: :grinning: no fakt je to mooc pěkný!!!
7. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek