Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
makinka.1
7. pro 2009
Verco,ten je super,tak to docela zavidim.Ten nas nesviti,musim si na nej vzdycky posvitit mobilem,kdyz merim v noci.
verca111
7. pro 2009
Maki, díky, já ho vzala, protože prd vidím - kdybys viděla náš digi budík v ložnici, tak upadneš - čísla mají asi 5 cm 😃 - takže toto pro mě bylo rozhodující...
makinka.1
7. pro 2009
Ty jo,mate digitalni orloj,ne? 😃
verca111
7. pro 2009
No něco takovýho, jen se ti panáčci tam nechtějí ukánět 😃
Ale osvítí to slušně ložnici a bez brýlí přečtu hodiny 😉
verca111
7. pro 2009
TO slovo, co vypadá jako ukájet má být uklánět 😃 😃 😃
prin
7. pro 2009
Tak jsme teď s Járou dopekly a du pro ty knížky, takže se můžeme domluvit na nějaký srazík a předám! :-N
nattally
7. pro 2009
tak jsem žila v domění,že se chodí na dvouletou prohlídku,před chvíli v Hypernově me naše sestřička ujistila,že určitě neeeeeee :-| .............až ve třech letech,tak nevim,kde jsem to vzala 😃 ,tim líp,nemusíme tam chodit 😉 ..........ale dvouletá je zase v zubnim,tak to me asi zblblo 😉

veru 😃
lenik_25
7. pro 2009
Terez, to je moc prima, že si se sousedkou takhle rozumíte 🙂
terezam22
7. pro 2009
Leni jjj to rozumíme 😃 holky už Vás pomalu doháním 😃 mám perníčky,obalovaný vykrajovánky a teď peču vysněný Jiříkovi vanilkový rohle 😃 hůůůů
nattally
7. pro 2009
ak jsem si koupila hlívu i já,ale tabletky,manža volal z práce ,že se necejtí nejlíp,tak aspon nekdo musí fungovat 😉
nattally
8. pro 2009
leni,
no tak teda fotky jsou užasnéééééééé.................Daneček je fakt andílek......... 😉 ,fotky závidim :-p
lenik_25
8. pro 2009
ooo děkuji 🙂 Už se těším, až je nechám vyvolat a půjdou do alba.
makinka.1
8. pro 2009
Leni,to je sladky!!! 🙂
Holky,to je venku hnus,co?Maxovi se spustila ryma v plny parade,porad za nim litam s plinou a utiram,kasel se taky nejak zhorsil,tak jsem zase dala mucosolvan a doufam,ze to nebude horsi.Nerada bych k doktorce.
prin
8. pro 2009
Leni,
fotky moc pěkné :-N

Jinak holky, jak to vidíte s předáním těch knížek? Kdy se domluvíme na srazík? Pokecáme před vánocema, trochu vypnem :-N
makinka.1
8. pro 2009
Tak jsem to zakrikla,teplota uz leze... Zatim jeste nema ani 38,ale vecer to vyleze,to je jasny.
lenik_25
8. pro 2009
Holky, moc děkuji 🙂

Makinko, no nepovídej! Už zas? Chudinka malej. Člověk by mu pomohl, ale není jak...
makinka.1
8. pro 2009
No jo,zase nachlazeni.Ja zatim jeste odolavam.Vzdycky si to vyzereme,kdyz Roman odjede. :-S Snad to bude jen obyc ryma,ne chripka.
lenik_25
8. pro 2009
Makinko, to by asi mělo rychlejší průběh
verca111
8. pro 2009
AHojky 🙂

Leni, fotky jsou překrásný!!! To je andílek - super převlek 😉

Maki 😞 chudák - my zlehka donudláváme - ale minule se m urýma vrátila po 10 dnech - po návštěvě Rákosníčka, takže teď ani heverem!!! Zase budeme podruhé vynechávat plavčo.

Prin - to záleží, jak máš čas ty... Já tento týden už nic moc - snad pátek odpolko - je to blbý?
Nebo příští týeen, to zatím NIC nemám - jen snad už to plavání v PÁ dopol.

Dneska jsem byla změnit design - nechala jse se víc natmavo s míň melírem a pěkně sestřihnout - vzadu krátké , vepředu delší - tak snad se budu Ježíškovi líbít... 😃
makinka.1
8. pro 2009
My plavco uz skoncili a rozhoduju se,jestli vubec podavat prihlasku do te polikliniky.Asi na to kaslu,uz se stejne moc necitim a riskovat nachlazeni se mi nechce.Rakosnicka tez vynechavame do odvolani.Holt zadny kolektiv,pekne tady v lese zvlcime... 😃
Leni,ja taky myslim,ze chripka ma spis takovy rychlejsi nastup.My se s tim defakto potykame uz tyden,bud jen teplota nebo jen ryma a kasel,ted holt uz vsechno najednou....
verca111
8. pro 2009
My jedem další kolo v plavču, bude tento pátek 3. lekce a my byli 1x 😞 ]-(
prin
8. pro 2009
Verčo,
no mě je to jedno, asi ale příští týden, já bych byla klidně hned pro pondělí, záleží ještě jak ostatní...nemyslím teď jenom ty co mají tu knížku ale i ostatní... :-N
verca111
8. pro 2009
No fajn, pondělí je u mě zatím v pohodě - co ostatní? 🙂
lenik_25
8. pro 2009
Verčo, díky. To šila moje mamka. Vlastně šila i Mikuláše a oblékla čertici. Já mám taky od včerejška jiný design a taky tmavší. Hnědé a blonďaté melíry. Si dáme někdy rande, ať se okouknem 😃 😃

Makinko, ach jo 😞 Tak až vám bude líp, tak vás přijedeme potěšit 🙂
terezam22
8. pro 2009
Hoj holky 🙂

Peču peču peču 😃 😃 😃

Leni Daník vypadá božsky 😉

JJ pondělí nic nemáme srazík klíďo dáme 😃 😉

Kdo kupujete sobě či dětem Oscillococcinum je akce v lékárně nad Albertem(bývalá Hypernova)2+1zdarma cena 250kč!!!Super....

Maki přejeme brzké uzdravení!! 🙂

Verčo aby ten Ježuch nezůstal u Vás na večeři nebo i dýl a my ostatní "utřeme nos" 😃 😃
nattally
8. pro 2009
třídní schůzky 😉
tak me segra vyslala na třídná schuzku našeho pubertáka 😃 ,chudák učitelka,já bych to třískala,detičky si delaj co chtej,při hodině prej delaj zvuky zvířat,nebo spí nebo mluví a dva učitelé už to vzdaly.......... ]-( ,nejdřív jsem se smála,jak mluvila,vzpomela jsem si na sebe,co jsme prováděli 😉 ,ale to co dokážou oni to fakt ne ]-( ]-( ,kdyby aspon nosil pomucky a obcas si neco přečet,ale to néééééééé,tak jelikož maminka je na nej sama,tatínek má novou rodinu a nechce bejt ten spatnej,tak má smulu chlapec,dokud se nezlepší,protože mi jsme s manžou byli ti,kdo mu obcas strčil nejakou kačku,dobil kredit,nebo koupil ten jeho slavnej Ecko nebo Horsefeathers hadřík a to nestojí málo peněz...........když to s nim jinak nejde a to je v 7.třídě,až potká tohle nás,tak ty děti budou jeste horší :-x :-x :-x ,tak jsem zvedavá jestli má tetičku na háku,nebo se začne snažit,to mu jeste dělám referáty,aktuality a on jeste držkuje,no jak chceeeeeee :-p
nattally
8. pro 2009
terez,
no snad dorazí i k ostatním,když je i Leník krásná,no že bych taky změnila učes???????? 😃
verca111
8. pro 2009
NO tak zas taková Krasomila fakt nejsem 😃 😃 😃
terezam22
8. pro 2009
Holky to bych si rovnou musela nechat vyyměnit hlavu a o zbytku nemluvím 😃 😃 😃 já dnes koukala na starý fota bože vlasy jsem měla dlouhý do půli zad proč já trubice to nechala vostřihat to nechápu ]-( no změna je život,ale teď poslední dobou si připadám jak totální matka ze vsi 😃 :-p -nereda se oblíkám,o malování hahaha..ani nemluvim...

Natt..... já bych to ve škole nařídila povinně třískat třískat a zase třískat-Igor Hnízdo na ně!!Jo ale v dnešní době mají dětičky préééé...... a nedej bože aby to bylo horší....

Jednou jsem u Hypky "sjela"puberťáka co si otevřel colu a zátka mu "omylem"vypadla z pazoury-říkám něco Ti upadlo mladej...koukal na mě jako puk a pak se ohnul a SCHVÁLNĚ se do koše netrefil tak jsem mu řekla,že děkuju bohu že nejsem jeho matka a to je prkotina...co udělal ,ale mě to tak namíchlo!!!

Začni psát odpověď...

Odešli