• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Verco,ten je super,tak to docela zavidim.Ten nas nesviti,musim si na nej vzdycky posvitit mobilem,kdyz merim v noci.
7. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, díky, já ho vzala, protože prd vidím - kdybys viděla náš digi budík v ložnici, tak upadneš - čísla mají asi 5 cm :grinning: - takže toto pro mě bylo rozhodující...
7. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,mate digitalni orloj,ne? :grinning:
7. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No něco takovýho, jen se ti panáčci tam nechtějí ukánět :grinning:
Ale osvítí to slušně ložnici a bez brýlí přečtu hodiny :wink:
7. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO slovo, co vypadá jako ukájet má být uklánět :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme teď s Járou dopekly a du pro ty knížky, takže se můžeme domluvit na nějaký srazík a předám! :sweat_smile:
7. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem žila v domění,že se chodí na dvouletou prohlídku,před chvíli v Hypernově me naše sestřička ujistila,že určitě neeeeeee :unamused: .............až ve třech letech,tak nevim,kde jsem to vzala :grinning: ,tim líp,nemusíme tam chodit :wink: ..........ale dvouletá je zase v zubnim,tak to me asi zblblo :wink:

veru :grinning:
7. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to je moc prima, že si se sousedkou takhle rozumíte :slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jjj to rozumíme :grinning: holky už Vás pomalu doháním :grinning: mám perníčky,obalovaný vykrajovánky a teď peču vysněný Jiříkovi vanilkový rohle :grinning: hůůůů
7. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak jsem si koupila hlívu i já,ale tabletky,manža volal z práce ,že se necejtí nejlíp,tak aspon nekdo musí fungovat :wink:
7. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
no tak teda fotky jsou užasnéééééééé.................Daneček je fakt andílek......... :wink: ,fotky závidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo děkuji :slight_smile: Už se těším, až je nechám vyvolat a půjdou do alba.
8. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je sladky!!! :slight_smile:
Holky,to je venku hnus,co?Maxovi se spustila ryma v plny parade,porad za nim litam s plinou a utiram,kasel se taky nejak zhorsil,tak jsem zase dala mucosolvan a doufam,ze to nebude horsi.Nerada bych k doktorce.
8. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
fotky moc pěkné :sweat_smile:

Jinak holky, jak to vidíte s předáním těch knížek? Kdy se domluvíme na srazík? Pokecáme před vánocema, trochu vypnem :sweat_smile:
8. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to zakrikla,teplota uz leze... Zatim jeste nema ani 38,ale vecer to vyleze,to je jasny.
8. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuji :slight_smile:

Makinko, no nepovídej! Už zas? Chudinka malej. Člověk by mu pomohl, ale není jak...
8. pro 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,zase nachlazeni.Ja zatim jeste odolavam.Vzdycky si to vyzereme,kdyz Roman odjede. :confounded: Snad to bude jen obyc ryma,ne chripka.
8. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, to by asi mělo rychlejší průběh
8. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Leni, fotky jsou překrásný!!! To je andílek - super převlek :wink:

Maki :frowning2: chudák - my zlehka donudláváme - ale minule se m urýma vrátila po 10 dnech - po návštěvě Rákosníčka, takže teď ani heverem!!! Zase budeme podruhé vynechávat plavčo.

Prin - to záleží, jak máš čas ty... Já tento týden už nic moc - snad pátek odpolko - je to blbý?
Nebo příští týeen, to zatím NIC nemám - jen snad už to plavání v PÁ dopol.

Dneska jsem byla změnit design - nechala jse se víc natmavo s míň melírem a pěkně sestřihnout - vzadu krátké , vepředu delší - tak snad se budu Ježíškovi líbít... :grinning:
8. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My plavco uz skoncili a rozhoduju se,jestli vubec podavat prihlasku do te polikliniky.Asi na to kaslu,uz se stejne moc necitim a riskovat nachlazeni se mi nechce.Rakosnicka tez vynechavame do odvolani.Holt zadny kolektiv,pekne tady v lese zvlcime... :grinning:
Leni,ja taky myslim,ze chripka ma spis takovy rychlejsi nastup.My se s tim defakto potykame uz tyden,bud jen teplota nebo jen ryma a kasel,ted holt uz vsechno najednou....
8. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedem další kolo v plavču, bude tento pátek 3. lekce a my byli 1x :frowning2: :angry:
8. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,
no mě je to jedno, asi ale příští týden, já bych byla klidně hned pro pondělí, záleží ještě jak ostatní...nemyslím teď jenom ty co mají tu knížku ale i ostatní... :sweat_smile:
8. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fajn, pondělí je u mě zatím v pohodě - co ostatní? :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, díky. To šila moje mamka. Vlastně šila i Mikuláše a oblékla čertici. Já mám taky od včerejška jiný design a taky tmavší. Hnědé a blonďaté melíry. Si dáme někdy rande, ať se okouknem :grinning: :grinning:

Makinko, ach jo :frowning2: Tak až vám bude líp, tak vás přijedeme potěšit :slight_smile:
8. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky :slight_smile:

Peču peču peču :grinning: :grinning: :grinning:

Leni Daník vypadá božsky :wink:

JJ pondělí nic nemáme srazík klíďo dáme :grinning: :wink:

Kdo kupujete sobě či dětem Oscillococcinum je akce v lékárně nad Albertem(bývalá Hypernova)2+1zdarma cena 250kč!!!Super....

Maki přejeme brzké uzdravení!! :slight_smile:

Verčo aby ten Ježuch nezůstal u Vás na večeři nebo i dýl a my ostatní "utřeme nos" :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
třídní schůzky :wink:
tak me segra vyslala na třídná schuzku našeho pubertáka :grinning: ,chudák učitelka,já bych to třískala,detičky si delaj co chtej,při hodině prej delaj zvuky zvířat,nebo spí nebo mluví a dva učitelé už to vzdaly.......... :angry: ,nejdřív jsem se smála,jak mluvila,vzpomela jsem si na sebe,co jsme prováděli :wink: ,ale to co dokážou oni to fakt ne :angry: :angry: ,kdyby aspon nosil pomucky a obcas si neco přečet,ale to néééééééé,tak jelikož maminka je na nej sama,tatínek má novou rodinu a nechce bejt ten spatnej,tak má smulu chlapec,dokud se nezlepší,protože mi jsme s manžou byli ti,kdo mu obcas strčil nejakou kačku,dobil kredit,nebo koupil ten jeho slavnej Ecko nebo Horsefeathers hadřík a to nestojí málo peněz...........když to s nim jinak nejde a to je v 7.třídě,až potká tohle nás,tak ty děti budou jeste horší :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ,tak jsem zvedavá jestli má tetičku na háku,nebo se začne snažit,to mu jeste dělám referáty,aktuality a on jeste držkuje,no jak chceeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
no snad dorazí i k ostatním,když je i Leník krásná,no že bych taky změnila učes???????? :grinning:
8. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO tak zas taková Krasomila fakt nejsem :D :D :D
8. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to bych si rovnou musela nechat vyyměnit hlavu a o zbytku nemluvím :grinning: :grinning: :grinning: já dnes koukala na starý fota bože vlasy jsem měla dlouhý do půli zad proč já trubice to nechala vostřihat to nechápu :angry: no změna je život,ale teď poslední dobou si připadám jak totální matka ze vsi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: -nereda se oblíkám,o malování hahaha..ani nemluvim...

Natt..... já bych to ve škole nařídila povinně třískat třískat a zase třískat-Igor Hnízdo na ně!!Jo ale v dnešní době mají dětičky préééé...... a nedej bože aby to bylo horší....

Jednou jsem u Hypky "sjela"puberťáka co si otevřel colu a zátka mu "omylem"vypadla z pazoury-říkám něco Ti upadlo mladej...koukal na mě jako puk a pak se ohnul a SCHVÁLNĚ se do koše netrefil tak jsem mu řekla,že děkuju bohu že nejsem jeho matka a to je prkotina...co udělal ,ale mě to tak namíchlo!!!
8. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek