• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
vid,já ani nemluvim,od dlouhej na zadek vlasu,na ježka,ale fakt ježka a modrýho,mámu málem tenkrát trefil málem šlak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,taky jsem mela od blondaté,po černou a ted sem stále u červené :wink: ,ale taky jsem si je zničila,takže mi odrustaj šedivé a hned si je musim dobarvovat :unamused:

jinak já se taky nadelala průseru,ale tohle,co ti mladí dokážou?????????když si na to vzpomenu,jsme jednou zdrhly s kámoškou do Besedy,přišli v 5 ráno,ona rok,ale fakt rok zaracha a u me to máma vyřešila jinka,dala mi volnost a me to přestalo bavit,jak se řiká,zakázané ovoce nejlíp chutná,takže bylo po srande a ze me stala hodná holka,ale od 15-17,to bylo peklo,chudák máma,ježíš co me čeká,ale nelituju,ani jednoho dne a jeste dneska na to ráda vzpomínám?a škola?????ta šla,jen jsem byla líná a ted me to s...........,ale co muzu,do školy už nejdu :zipper_mouth: ,ale je fakt že jsem zas nekouřila,nepila,proste jsme zdrhali na diskotéky,obcas nekde přespali,zašli na mejdan a tak,ale drogy nebo neco takovýho me nikdy nelákalo,a že se toho holky kolem na zkoušeli,nevim,ale cigáro jsem snad mela v puse jednou a ožrala jsem se snad třikrát pořádně :unamused: ,ale nikdy mi to nezustalo,nekouřim a fakt nepiju-jak segra řiká,jsem hnusnej abstinent :grinning:
8. pro 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spát,ráno jdu zas k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko :slight_smile: všem!!

Natt pak písni jak u zubaře....

ÁÁÁ hurá mám pro Jiříka jeho stavebnici vysněnou,kámoška dělá v hračkářství tak mi jí rovnou koupí a doveze :slight_smile: za to dostane jako bonus krabici cukroví,je v práci pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak říkala,že ani péct nemá kdy...

Já mám skorem upečeno,jen mě neba to mazání, polévání čokoškou .....to zabere čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
hezke ranko.

Terez, ja budu dneska delat slehackovy a pak asi jeste neco nepecenyho a konec nebo to budeme jist az do velikonoc.

ja uz mam taky skoro vsechny darky jen musiim sjet jeste do mesta pro knizku brachovi a nevim kdy. vubec se mi tam s Milou nechce trmacet.
9. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno... teda už skoro spíš dopoledne. Já včera večer balila dárky a do postele jsem se dostala až ve 23,30. Jenže pak se synátor začal budit a budil se snad každou hodinku. Večer měl opruzelej zadek, tak jsem jen přebalovala a přebalovala, ale tím to asi nebylo. Možná zub. A protože noc probděl, ještě pořád spí a to je 10,20!!! Takže počítám, že přes den nedá ani minutu a večer bude peklo. Nemám ráda, když je to takhle rozhozený.

Lucko, hoď do placu recept na šlehačkový. Ale já nevim... už na to asi prdim. Máme několik krabic cukroví na balkoně. Sice je to pět druhů a jako šestý udělám teď někdy vosí hnízda...
9. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni
tak tady je recept na to šlehačkový, je rychlý levny a je toho docela dost.

250 g tuku
5 sklenic hladké mouky
2 žloutky
1 šlehačka

Zpracovat těsto, vykrájet tvary. po upečení obalit v moučkovém cukru s vanilkou.
9. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS: dost to nabyde takze spise male tvary.
9. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lůco dělám podobrý recept-

2,5hrnku polohrubé mouky
1šlehačka
1stužený tuk

vyválet vykrájet malé tvary obalit v mouč.cukru s vanilkou též:slight_smile:

Leni můžeš vybrat :grinning:

Teď peču košíčky no spíš to jsou koše :grinning: jsem si před lety koupila tu nejvetší velikost košíčků hamty hamty :grinning:
9. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, díky :slight_smile: Ono to asi bude hodně podobné tomu vínovému.
9. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, taky děkuju. A ať se koše podaří :grinning:
9. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jj to je jako vínové,to už mám :wink:

tak u zubaře pořád to samé,vydloubal,vrátila jdu 30.12. :frowning2: ,akorát mi to rozvrtal a tak to zas cejtim-ach jo

dneska v noci poprvé za dva roky, si náš miláček sám přelez ze svojí postýlky k nám,lehl si a spal dál,žádný buzení mami ke mě :wink: ,tak snad mu to vydrží,nebo to byla náhoda,uvidíme :wink:
9. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tedy já jsem si dnes užila shánění - jak za totáče... :unamused: Potřčebovala jsem novou kartu do foťáku a čtečku - holky, obešla jsem 5 obchodů a koupila až v 6.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A někde ani neznali ten typ karty - chlap na mě koukal jak zjara a ptal se co jako mám za foťák tak jako že co to mám za shit a když jsem řekla, že digitální zrcadlovku, tak málem omdlel... No fuj!!! GRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!

Natt, foukám na zoubek a Šimonek je šikulín...

Pekařky - provokatérky :slight_smile: Zatím odolávám :wink:
9. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, to byl nějakej amatér ne?

Natt, máš zásobu ibalginů?
9. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak dejte vědět kdo půjde v pondělí a kdy se vám to hodí? Mě je to tak nějak jedno, no, jestli bude doma Michal, tak nechám Jardu doma a pudu sama, ještě uvidím, ale protože někdy spí a někdy už ne, tak záleží na vás! :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jj mám :wink: ,ten u nás nechybí :wink: ,dala jsem si šlovíka se šimonem a už je to zas lepší

veru,
dekuju,doufám,že mu to vydrží

tak jdem na kávičku a Šímovi vyjímečně zmrzku,blíží se 16h16min,kdy já konečně před 2 rokama porodila :wink: ,tak me to tak nějak pořád bere a dojímá :wink: :wink: :wink:
9. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já nevím, on se červenal a zíral na mě jak na zjevení :grinning:

Prin, já bych tedy raději odpolko a tak kolem 15. hodiny...

Natt, to je krásný den, viď? Hezky si zavzpomínej, zatlač slzu a užijte si to... :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, tak to chápu, když byl Danečkovi rok, tak jsem vzpomínala celej den, co se zrovna tou dobou dělo, hihi :grinning:
9. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šímovi přeju, ať si dnešní "dooslavení" hezky užije, ať zmrzka chutná. A vše nej přeju i mamince Natt, protože podle mě by to měly slavit i maminky, jak ten porod zvládly a ustály :grinning:
9. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
no klidně! Tak v pondělí na tu třetí třeba v Hefaistosu, nebo kde?
9. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, co ty na to pondělí???
9. pro 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Maxovi je lip,tak treba v pondeli dorazime taky.Uz je veselej,i kdyz unudlanej,ale ten hnusnej kasel ho opusti,to je dobre. :wink:
Vy mi davate s tim pecenim,ja taky zatim odolavam,ale uz jsem si prinesla z pudy orechy,jakoze vyrobim aspon rohliky.... :grinning:
9. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, to jsou prima zprávy :wink:
9. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
slzu jsem nezatlačila v danou hodinu políbila synka i manžu,jak jsme to přes to všechno krásně zvládli a máme krásnýho kluka :wink: :wink:

leniku,
jeste v půl jedný jsem nespala,to mi zrovna praskla voda,myslim v noci,a tlemila jsem se,jsem přemejšlela jak nejšetrneji zbudit manžu,chudák byl snad za minutu oblíklej a staškou v ruce u dveří a nechápal,že se jdu jeste sprchovat,uklidit tu postel po vode a pak teprv jedu :grinning: :grinning: :grinning: ,já jela fakt vyladěná a natěšená :wink:

terez,
kdy budou fotky????????? :wink:
9. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
a fotky perfektní?????????to jsi si fotila ty???????? :wink: ,ten náš dábel v bazenu řve :frowning2: ,nebojí se jen,tam kde muze sám :unamused:
9. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, tak jste si to hezky prožili dnes... :slight_smile:
Fotila to kamarádka, já jsem to jen projela softwarem, aby to bylo OK :wink:
Nemám podvodní foťák...
9. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simonkovi vse nej! :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám dočítat, s bídou tuhle stránku! :confounded:

Šimonkovi vše nej!

Veru, a co máš za ten foťák? Já mám taky zrcadlo a ve Fotolabu v Prioru celkem v pohodě všechno seženu.

V pondělí budou i ty knížky? Mně se to odpo nehodí, od 16 máme na Vrchličáku volejbal, ale kdyby byli čerti, aspoň bych se tam stavila a vyzvedla to.

A vlasy jsem si taky včera ušmikla. místo dvou copů teď udělám sotva štětku, ale už mě fakt štvalo po každým tréninku vyčesat 3-5 hrstí vlasů vyškubaných nákrčníkem.
9. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro,
jasně i knížky, mám je pro všechny doma... :sweat_smile:
No můžeme se ve městě domluvit i dřív, já tam asi dřív pojedu...no a kdy by ti to vyhovovalo?
9. pro 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám na vás velkou prosbu. Měním účet, přecházím od České spořitelny k mBank a potřebuji někde nahlásit změnu účtu, kam by mi chodila mateřská. Kde to mám oznámit? V poliklinice nebo tam, kde je bývalá vojenská správa???
9. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek