• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Já s tím pondělkem uvidím... MHD...

Natt, to je krásný! :slight_smile: Hezky jste si to užili a zavzpomínali.

Verčo, plavčo super. Parádní fotky. A jak pod vodou hezky vyplazuje jazejček :grinning:
9. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Já klidně na tu 15h taky můžu... :slight_smile: :wink: to pondělí

Natt Šimonkovi vše nej k narozeninám :slight_smile: :slight_smile:
Natt měly by ty fotky být už tento týden zítra či pátek no já si je vyzvednu až příští středu...
9. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro - Canon. Koupila jsem nakonec vše ve Fotolabu v pohodě :wink:
9. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Veru, tak to jsme kolegyně :slight_smile: Mám 1000D, hrozně mě to baví.

Prin, mně by se to v ty tři celkem hodilo, protože ve 14,30 vyzvedávám Ondru ve školce, akorát se tam nemůžeme zdržet, no, tak půl hoďky asi.
10. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schválně, tady je něco z mojí "tvorby", kdyby to některou z vás zajímalo :sweat_smile:

http://www.dfklub.cz/veronika-kucirkova-kroftova/4965/fotograf.html
10. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, tak to jsme kolegyně - já mám 350d a taky mě to mooc baví.
Máš krásný fotky...
Já mám něco tady: www.hobbyphotos.ic.cz
Ale co mám Petíka, tak jsem tam nic nedala, protože ty stránky předělávám.
A v roce 2008 jsou některé ty galerie prázndé, tak jen pro trpělivé...
10. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, Veru, super...já zatím je zběžně nahlídla. Ale ten rezavej chlapeček, myslím Martin, vy jste příbuzní? Chodil s Ondrou do školky :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, Verčo, vy jste obě tak šikovný! Mě focení taky moc moc baví, akorát jsem si toho užila v práci a teď už na to nějak nezbývá čas. Jediné, že fotím pořád dokola dítě... ale na profi fotky na makro a tak jsem si netroufla, respektive jsem je ani nezkoušela.

Dneska jsme byli s Danečkem venčit psa a celou dobu Daneček vedl Oskara na vodítku, šel hrdě, nesl se jak h...o na lopatě a lidi se hrozně smáli. Nějaké staré babky nadšeně vykřikovaly "To by chtělo obrázek! To by chtělo obrázek!" Teď peru, chystám se žehlit, v troubě mám rybu, jdu dělat bramborovou kaši... a odpolko konečně popřejeme malé kamarádce, které byl 2.12. rok.
10. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
máte moc krásné fotky, jste šikulky!! :slight_smile:

tak jo, tak to pondělí platí!

Leni,
musíš zajít na sociálku jak je vedle kina sněžník na tom rohu, vyplníš papír a je to! :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, díky :slight_smile:
Jo, to je můj synovec - ségry syn. Vždycky, kdžy k nim jdu ,tak koukám na váš domeček... :slight_smile:

Holky, díky, zas taková sláva to u mě není - hlavně, co je Petík, není tolik času a síly a nejsem tak mobilní... Ale ono se to zlepší :wink:

Prin - OK, těším se.
10. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, nemělo by se tam rezervovat místo? Já tam klidně zavolám, ale nemáte některá číslo?
10. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlo, díky. No vidíš, já jsem si říkala, že spíš budu muset k poliklinice. U toho kina Sněžník je právě ta bývalá vojenská správa. Takže super. Zajdu tam, jakmile budu mít nový účet.
10. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
segra mi poslala odkaz na super stránky, mrkněte, třeba se vám bude něco líbit...www.fler.cz
10. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,
taky dorazime na sraz.
10. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mami,
no jasně, budeme se těšit! :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin - dobrá stránky - u nás nošení dříví do lesa, moje ségra takové=hle šperky vyrábí - tedy ty z korálků a drátků - je moooc šikovná...
10. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Ted jsem dorazila z Usti z kontroly srdicka,minuly tyden nebylo vse videt,dneska uz to dovysetrili a vse v poradku,holcicka ma srdicko jako zvon. :wink:
Akorat cesta desna.Modra je rozkopana,jela jsem asi 45 minut,nez jsem vyjela z tech semaforu...A za Libouchcem konec sveta,snih a mlha jako prase.Zpatky jsem to vzala podel Labe.
10. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, už sníh jo? To víš, my jsme se dneska nevykopali z domova. Je to paráda, když člověku dneska potvrděj zdraví miminka, viď? Moc gratuluji. Zdravíčko je na prvním místě.
10. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,snih a mlha,vazne humus.
Uz jsem na pocest zdraveho srdicka sezrala snad pulku asi ne moc zdravy tvarohovy stoly s mandlema.Je uuuuzasna-made in pekarna u Pekare. :wink: V utery jdu na ble glukozovy test,doufam,ze mi to sladky zase zatrhnou,jinak budu jak bedna kytu. :grinning:
10. pro 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, gratuluju ke zvonečku vaší holčičky :slight_smile:
Fotky jsou moc pěkné a je vtipné, že my máme stehnou kuchyň - já si jí tedy nevybrala, ona tu jaksi byla, když jsme koupili byt :grinning:

Holky - NA PONDĚLÍ JSEM UDĚLALA V HEFAISTU REZERVACI - je to ten stůl v zadnější místnosti nejblíž dětskému koutku a je to na moje jméno (případně vám ho napíšu do IP - na přání)... :wink:
10. pro 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne stehnou ale steJnou :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde seženu takovej ten bylinkovej polštář?????????????? :wink:
10. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Nature jich maji metraky. :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A asi budou i v neděli na zámku... :wink:
11. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno... ehm dobré. Takovou noc, co jsme měli my, bych vám nepřála. Vůbec nechápu, co Danečkovi přelítlo přes nos. Od 4 pořád přerušovaně vzhůru. Usnul v pů sedmé a v sem totální řev, že jsem myslela, že si snad něco skřípnul, tak jsem tam naběhla, vzala ho do náruče a on se mě držel jak klíště a nechtěl pustit. Když se uklidnil, zas usnul. Teplotu neměl a nemá. Zdá se v pohodě. Asi zuby :frowning2: Ale peklo teda :frowning2:

Natt, v Johance je mají taky.
11. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, ty svíčky v gelových kuličkách vypadají zajímavě, moc hezky, když se to zapálí. A teda ta duha!!! Krása.
11. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :slight_smile: :wink:

Maki tak Vaše holčinka je takový předvánoční dáreček :slight_smile: to je dobře že je vše v pořádku! :slight_smile:

Já včera odmrazila lednici+mrazák,teď vymyla,udělala další těsta a odpolko budeme vykrajovat s Jiříkem a péct :slight_smile: večer budu mazat to co už je upečené...

Zítra jede Jiřík do Liberce se Zoo kroužek do Babylonu.A pustí nám na zítřek domů tatíka na celý den,tak musím vařit,uf jsem si za ten týden odvykla :grinning:

Leni to teda musela být noc....jj občas to Kristíka taky chytne a stojí to za to,jak si odvykneš nočnímu řevu a vstávání tak je to pecka...

Tak v pondělí v Hefaistosu :slight_smile: snad mě nic neklepne do tý doby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,jojo,krasnej darecek. :wink:
Leni,treba se mu neco zdalo.Max taky kolikrat uplne vyjekne ze spani a pak place,kdyz ho neco boli,tak spis knoura.Dneska spal pekne v kuse od 20,30 do 5,pak se najedl a anemohl zabrat asi hodinu,ale povedlo se a dali jsme haji do 9,15. :wink:
Leni,ty kulicky jsou super,kdyz to sviti vecer,potme,je to fakt duhovy.Nejak jsem nestihla umotat venec,tak jsem to vymyslela takhle.Vzpominas,loni jsme nakupovaly veci na advent spolu-sakra,to nam to uteklo,vid...
11. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek