• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Makinko, uvidíme, má odulou dvojku a stoličku dole, těsně před prořezáním. Ale sen to mohl být taky. To už se nám taky stalo. Maxík ti ukázkově spí, je to brouček. A neboj, na to nakupování věcí na advent jsem si letos vzpomněla. Bylo to moc fajn. Vidíš... první vánoce s prckama a máme k němu tuhle vzpomínku. A věnce se nám loni moooc povedly. Já letos taky žádný nedělám, jen si naškubu u našich větvičky do vázy, aby se to tu provonělo.
11. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, normálně jsem se zamilovala do boloňského psíka, bišonka a maltézáka... krásné kuličky. Je to vhodné i pro alergiky, tahle plemena nelínají. Už uvažuju, že Oskárkovi pořídíme k Vánocům kámoše... ale asi mi to neprojde.

Terez, my jsme noční řev právě nikdy moc neměli, Daneček spal od narození celou noc, 1x se budil na mlíčko a to bylo všechno.
11. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
díky za rady :wink: ,zajdu tam,babička nás zas zaukolovala a my musíme lítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak leni,nevim čim to je,ale už druhou noc,kdy malej nechce spát,proste protestuje,řve,nejdříc chce mámu,pak tátu,včera už byl fakt histerickej,pak si vymejšlel i aby mohl jít do obýváku,že chce chleba se sýrem ,jsou vyčuraní,tak doufám,že dneska už to bude lepší,jinak už ho nechám vyřvat,to takhle nejde :angry: ,pak by chrápal nevim do kolika,ne ne,pekne v 8 jsem ho vzbudila a ted jsu zas usnul až v půl 2,tak nevim co zas blbne :unamused:

psíka bych chtela taky,ale nevím noooo,asi ne,já bych spíš chtela to nahaté morče :wink: ,do toho jsem se zas zamilovala já :wink:
11. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nahaty morce?To je uplne bez,jako ti potkani bez srsti?Snesu vsechno,i obycejny mysi,kdyz je kocka prinese,pavouky,zaby,ale toto neee.Nelibi se mi ani ti nahati psi,ani kocky.Zvirata maji byt chlupaty,kdyz to maji v genech...Tyhle "upravy"nemam rada.Bisonek,jo,to je jina... :grinning:
Leni,my zase cekame 4 dole vpravo,uz je skoro videt.Ostatni uz ma venku.
11. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlap nechce, tak tady za bišonka nebo maltézáka oroduju... obojí je pro alergiky a je to muchlací
11. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Natt,Šimonkovi dodatečně vše nej k narozeninám.
Náš chlapeček si taky te´d nějak usmyslel,že se mu večer spát nechce,dělá scény..potřebuje desetkrát napít..
Nejhorší je,že v noci,když se vzbudí,tak huláká,dokud nepříjdem.Je to sice jen pár minut,ale sousedi to asi neocení..:frowning2:.
Jinak máme první fotky ze školky a jou moc pěkný-zimní motivy-na sáňkách apod...Fakt pěkný
11. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
jj bez srsti,je to jako nahatý pes :wink: ,me se to líbí,to morče vypadá jak malé prase :wink: :wink:

lenik,
oroduj,oroduj :wink:

petrunko :wink:

pavouka nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se nezdaří a to už jsem objevila i inzerát paní z Děčína... nějaká Hana Malá.
11. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
uvidíš :wink: ,třeba ju :wink:
11. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš co, máme už jezevčíka. Ale když jsme k němu mohli mít dvě kočičky... které bohužel musely z baráku kvůli alergii...
11. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se taky ty nechlupatý zvířata eklujou... :unamused:
A taky mi přijde vtipný slovní spojení "pes pro alergiky" :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se eklujou jen nechlupaty zvirata,co maji byt normalne chlupaty.Treba hadi nebo jesteri mi neva,chovala jsem si i hroznyse Karla. :grinning:
11. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no holky,každýmu se líbí neco jiného :wink:

maki,
a ty jsi myslela naturu nebo Grešíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale sehnala jsem,sice jsem pracne Šimona vyndala zabalenýho z kočáru,a v behla tam a ono nic,tak nastestí to maj hned vedle :wink: -mluvim o polštářkách
11. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky. :wink:

Tak dnešní uspávání bylo na 3x!!!Vždy tak po 5-10min řev jak blázen,stál v postýlce a vyváděl...

Psy-to je téma hihhi moje tchýně chová od retrívrů až po čivavy kde co...kdyby ste měly zájem :slight_smile: :wink: :wink: :wink: to je hotovej psinec...ale má je pěkný to zasejc jo!!!Ale jak se objevíme mezi dveřma vyběhne tak asi 15malejch raťafáků z baráku štěkají jeden přes druhýho no to je mazec! a zbytek má venku (ty velký psy) já ani nevím dohromady kolik jich má ,pamatuju si pár jmen :grinning: :grinning: a šmitec!!

Jsem dopekla poslední várku cukroví,teď jen mazat a zdobit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mě néébaví!!!!
11. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, však jo, tak jsem to myslela - ti naháči... :grinning: :grinning:

Terez - tyjo, to je mazec takových psů...
Hele, jsem dobrá, stále jsi mě s tím cukrovím nenahlodala :grinning: :grinning: :grinning: - ale někdy je to dřina :wink:
11. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo :grinning: no u nás kdo jedinej o to stojí jsem já a Jiřík no a malej jak vidí,že se nám pusy hejbou tak by taky dlabal,ale letos ještě dostane minimum!!!Má smůlu....být u tchýně už má ve dvou měsících lízátko a na to knedlo zelo :grinning: taklhe u mě chudák strádá!! :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a ted jsem to zapomela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak takhle u nás Petík taky strádá a ještě dlouho bude :wink: Já jsem na tohle děsně háklivá...!!!
Právě že u nás po tom není poptávka - jen uplácáme hnízda a kuličky a hotovka. A upeču vánočku - zadělám v pekárně - dělala jsem to vloni a bylo to geniální :wink:
11. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,ja dodneska myslela,ze Gresikovi patri oby ty obchody. :confused:
Verco,dej recept na genialni vanocku.Taky mam pekarnu. :wink:
12. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak včerejší noc byla pekelná!!!Kristík se probudil na 1.30h a do 5h se s přestávkama budil a řval jako ďas,jako by se vždy lekl ze spánku tak nevím jen jsem chlácholila a chlácholila....

Já dostanu mňamozní vánočku od sousedky :slight_smile: :wink:
12. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco diky :wink:
12. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
jo to nevim,ale je to možné :wink: ,ale já vbehla prvne tam :wink: ,no hlavně,že jsi me správně nasměrovala,jeste tam nejaký dárečky dokoupim,až se dostanu sama :wink:
12. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja pocitam,ze par prkotinek koupim zitra na zamku na trhu.Teda jestli tam bude k hnuti. :wink:
12. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lůco vše nejlepší k dnešnímu svátku :slight_smile: :wink: :slight_smile:
13. pro 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Lucce přejeme všechno nejlepší k svátku.. přejeme i Lucince od elektrony, jestli sem občas nakoukne... :slight_smile:

My se chystáme za chvilku vyrazit na Starák k rodičům, tam se Daneček vyspí po o a půjdeme na vánoční trhy. Chlapa mám bohužel ve škole, ale jsem ráda, že se mnou jdou oba naši i skorotchýně :slight_smile: Danečkovi namažu Gesichtík, dostane rukavice a fusak... je tam pěkná kosa.

Terez, takže jste taky nespali? Ty jo! Mně se dneska taky nechtělo z postele, ale jsem ráda, že vstával v 7,15, protože je tu předpoklad, že usne už před polednem a dostanem se na trhy nějak rozumně a ne ve čtyři odpoledne.
Tvojí sousedku bych brala! Nepůjčuješ jí? :grinning:

Jinak samozřejmě oba obchody patří Grešíkovi. Na 100 % ano.
13. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my dneska po o asi spat nepujdeme,pac jsme meli super luxusni noc.Od 20,30 do 8,15 bez jedinyho probuzeni.A pak jeste mazlenicko do 9,no sladky.Takze snad se Radky Tomasek probudi po obebe nejak rozumne,abysme taky vysli nejak driv a ne ve 4... :grinning:
Luckam vse nej!
13. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no ale dnešní noc byla super spaly jsme až do 8h !!Teď zdobím perníčky,pořád jsem to odkládala.....
13. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, to tedy byla nějaká kouzelná noc - my taky spali o hodinu dýl než obvykle...
A už spinkáme po o, takže taky doufám, že dorazíme na zámek ještě za světla...
13. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
u nás taky dobrá noc :wink: ,akorát já usla až kolem druhé :frowning2: ,proste jsem neusla :unamused:

jinak už máme doma stromeček :wink:

já byla dneska s kamarádkou v Ustí na nákupech :wink: ,tak snad už máme všechno,jen pořád nevim,co tem našim,když ti rodičové maj všechno :frowning2:

tak jak bylo na trzích???????? :wink:
13. pro 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek