• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Na trhy jsme se dostali brzy, protože Daneček spinkal od 11,15 do 12,45. Jako svařáček dobrej, trdelník dobrej, zelňák dobrej... ale stánky mě nenadchly. Chtěla jsem si koupit nějakou aromalampu a vánoční zvoneček, ale keramiky tam moc nebylo. Přijde mi, že na vánočních trzích je každý rok míň a míň stánků. Ale třeba je to jen dojem. Byla jsem moc ráda, že jsem tam byla s rodiči... až na ten závěr. Taťka se málo oblíknul, vzal si jen krátký rukáv a jarní bundu!!! No a má vysokej tlak. Na to 4 svařáčky a hned jak dorazil domů, zamířil do kotelny, aby bylo doma teplo. No a v kotelně to s ním seklo :frowning2: Nechtěl záchranku, nechtěl ani k doktorovi, prostě kolem sebe rozhazoval rukama a jak je v pohodě... tak si v pět hodin lehnul a doteď chrní a nahlas chrápe... dneska radši doma ani nezapijeme přítelovu úspěšnou zkoušku, kdyby taťku vezl do nemocnice...
13. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
ježíš a je taťka v pohodě? To mě moc mrzí!
Jinak my jsme na trhy ani nešly, vůbec mě to neláká, ale neboj, jestli jedete na Úštěk, tak tam si myslím určitě koupíš i zvoneček, já už se tam moc těším! :sweat_smile:
13. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme tedy na trhy šli a musím potvrdit, Leni, že tam bylo hlavně jídlooo!!! :angry:
Jako stánků s nějakými pěknými věcmi jako šafránu... :unamused:

Leni, co tatínek? Je OK? Doufám, že to bude dobrý...
13. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
no,já zase trhy tradičně proseděla v práci..:frowning2:
U nás no dobrá,jen ten budíček-zase před šestou,už nevím,co s tím lotrem dělat..:frowning2:
Leni,snad to bude v pořádku a taťka bude fit..
Prin,kdy že je to na tom Úštěku?
13. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
to jsem te zdravila já :wink:

leni,
no prosim te,tak piš,snad bude tatínek v pořádku.......
13. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem byla taky zvědavá jak jste pořídily na trzích,ale jak čtu o nic jsme nepřišli....

Leni jj napiš jak s tatíkem....bože tohle jsou zkrátka chlapi...kor když není zcela zdráv měl by dávat na sebe pozor!Hlavně ať je v pořádku!!
13. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,teda,tak to byl zaver!Hlavne,aby byl v pohode!!!
Ja koupila jen vceli svicku,jako kazdy rok,jinak nic.Ani jidlo,pac jsem namela ani chut,precpala jsem se u obeda.Meli tam hezky tricka s obrazky,ale takovy uz mame...Akorat me z toho capkani boli kycle,posledni dobou s tim mam docela problemy.
13. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tatínek je snad lepší, ale to víte, mám info jen od mamky po telefonu. Od těch pěti hodin 2x vylezl z pelecha a dal si i vývar s nudlema, což je u něj dost překvapující. Jak v tom běžně nestojí lžíce, tak to nejí. Pořád si stěžuje, že je mu zima. On musel strašně prochladnout a prostě dostal v tý kotelně pecku. Já ho furt vidim, jak byl bledej a měl úplně bílé rty... je mi z toho docela dost špatně. Myslela jsem, že budu ok, ale jdu spát s lexaurinem :frowning2:

Prin, měli bychom tam jet. Když budeme ok, tak určitě pojedeme. Jo a 21.12. ke mně přijedou z mBank, už mi volali.
13. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
neboj bude v pořádku...drž se a klid,dobře to dopadne,neboj tatka toho má jeste hodne před sebou :wink: ......lexaurin???????to je na nervy prášek vid,na sklidnění??????
14. pro 2009 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem,

Pěkná "kosa"venku :unamused:

Leni tak jak to vypadá s tatínkem??A Ty se necpi driákama holka!!
14. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, táta je normálně v práci, prý mu už ráno bylo dobře. To se mi trochu ulevilo. Ale nevěřím, že by to neudělal znovu. V sobotu má jít s partou kamaádů na bowling a vánoční pivo a už ho vidim, jak jde zas v krátkym rukávu a slaboučký bundě.
Terez, necpu se tím, neboj... ale... no napíšu ti do IP.
Natt, jojo na zklidnění to je a pomohlo to. Nějak mám pocit, že se mi poslední dobou nic nedaří, že žiju jenom ve stereotypu. Uvařit, uklidit, pečovat o dítě, pořád dokola. Ani ven se pořádně nedá chodit...do toho včera ten táta, to byla fakt velká kapka. Prostě to na mě padá.
14. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nepřijdete ještě někdo dnes odpolko v 16 do Hefaistu?

Leni, no jo, do toho ještě teď zima a krátké dny, to je na depku jak vyšitý...
Zvař ten Hefaistos, zrovna by ses třeba rozveselila. :wink:
14. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš už vidim to, jak v autobuse něco chytneme a budu mít doma zas o radosti postaráno
14. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni IP, jéé Ty nepřijedeš dnes na Teplickou??JJ my jsme zatím OK tak se taky bojím abychom něco zase nechytly!!
14. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni,
to je dobře že je taťkovi líp! Jinak pojedu do města dřív a vypadá to že bez dítěte, tak vám můžu vzít nazpátek, ještě dám vědět! Michal bude asi hlídat, měl by být doma a já potřebuju vypadnout sama, fakt! :confused:

petrunko,
je to teď 19.12 je to sobota a andělé se spouštějí podle toho co vím v 10, 13 a 17 hodin! :wink:

verčo,
teď teda nevím, ale nedomlouvali jsme se na 15 hodinu? Mě je to teda jedno, ale myslím že jo!
14. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,musim se omluvit,ale taky odpol nepujdeme,Maxovi se zase vic spustila ryma a nechceme nakazit zdravy deticky.
Neni to nic hroznyho,ale ,ale brat unudlany dite do kolektivu se nama,takze radeji jindy. :wink: Uzijte si to.
14. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, já myslím, žes psala v 16 a že Lara chtěla v 15?
14. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo jinak,prijdu,ale pozdeji a bez Maxe,berou si ho tchanovci,tak ho okolo 15,30 soupnu tchanovi do auta a prijdu na kafe. :wink: Pavli neboj,orechy donesu. :wink:
14. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bylo to na 15h fakt :wink: :grinning: mám to napsaný i v mobilu...
14. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, no jo, my se dohodly na třetí, ale já blbka to tam zalmuvila až na 4. - protože jsem tam byla minulý tn taky na 4. Tak v kolik se tam sejdem? Petík už spí, tak snad bychom to i na tu 3. dali...
Co jsem na mateřský, tak dělám tyhle renoncy... :frowning2:
14. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ty budeš v 15?

Já tedy dorazím co nejdřív -budu se snažit na 15 - musím ještě s balíkem na poštu, tak podle fronty.
14. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo no já myslela,že na tu 15h tam budu,ale tak neva aspoň jěště juknu do krámku a koupím co potřebuju a zkrátka tam dorazím,beru obě děti....
14. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drz mi misto na poste,taky tam musim! :grinning: Verco,ja taky dorazim pozdeji. :wink:
14. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, já asi nepřijdu. Jinak mám pro tebe taky tesco tašku ořechů... je už připravená u našich a ve středu mi jí sem večer hoděj autem. Já jsem to v kočárku nepobrala... ale na 100% s nimi už počítej. Budeš mít ořechovou party :grinning:
14. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
škoda, no nedá se nic dělat a tu párty asi fakt udělám :grinning:

no holky, já tam budu každopádně na tu třetí, protože myslím dorazí Lara a může jenom chvilku a taky Lucka (mami) :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky prin ja se bohuzel omlouvam bude oslava tchanovych narozenin. :frowning2:
takze to nestihame.
14. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jěště jsem Ti psala IP :wink:
14. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,huráááááááááá :grinning: ,teď před chvílí odešli technici a konečně máme zapojenej internet a TV .Já už skoro zešílela :rolling_eyes: .3 tejdny bez netu a tv.Tv už jsem skoro oželela,ale ten net to byla hrůza.bez onfi,bez zpráv,dárky budu muset koupit růču neb teď už nemá vůbec cenu něco objednávat :rolling_eyes: :rolling_eyes: no děs.Akorát jsme si pouštli dývka,takže už se ani moc nepotřebujem těšit na Vánoční program neb nejlepší komedie a pohádkyx už mám zkouknutý teď.....několikrát :grinning: .Pokusím se vás všechny dočíst a chystám se vystartovat na tu 15h do kafárny.Lara mi dala vědět,takže jsem se na odpo rezervovala jen tam.zatim nevim zda s Puclinou nebo bez,než šla spát tak chtěla jít vedle k babi.........no uvidim.
14. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k vánočním trhům,taky musim říct,že stály za prdlačku.Fakt tam toho letos bylo nějak málo :confused: .Jenom to jídlo a cetky a hromydy prázdbejch míst,kde se dřív tlačil stánek na stánek :confused: .Trochu mě to zklamalo.Za půl hoď ky nebylo na co koukat a to jsme se z toho 20min občerstvovali :sweat_smile: .
14. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeee, ahoj Bell... :slight_smile:

Holky, Petík ještě spí, takže já to na 15. určitě nedám... - ale budu kmitat jako vítr...
(Na 16 tam je ta rezervace :grinning:)
14. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek