• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Maki, posala jsem mejlík, hodím ti pak info.
Přeju sladké sny!!!
20. lis 2008 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
pbauerova,
taky čekám na fotky..........jsem zvedavá,taky jsme focený v truhle,ale to až na posled a Šimona to nebavilo........fotka super......malá je krásná :wink:
20. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky. :wink:
20. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Peto, koukam, ze jsi velmi inventivni, to je dobre. Jsem taky moc moc zvedava na ty fotky!!!

My se chystame do atelieru, az bude Peta trochu koukat a vnimat, ted porad spinka...

Ty kavarny s kocarky tedy opravdu nic moc - v te u Stellinky maji na dverich cedulku, ze tam smi max. 4 kocarky (myslim) - takze kazde mistecko, kam se s kocarkem muze, je fajn...
20. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
V te internetce u Stelinky jem byla a kocarku se tam opravdu moc nevejde ale aspon neco lepsi nez nic. Jinak ja se bavim i s holkama z jinych stranek a 14.12. mame uz 4ty sraz v Teplicich. Tak kdybyste taky nekdo chtel, tak dejte vedet. Jezdi tam tehule ale ted uz hlavne mamci s miminky. A vy se spolu i schazite vy co si tu pisete? Kolik vam komu je let jestli se muzu zeptat?
20. lis 2008 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
A pridala jsem nejake fotecky :sunglasses:
20. lis 2008 ve 23:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Skin_if, hezké fotečky, mě je o rok více než tobě :wink: Jinak k tvé otázce jestli se scházíme, občas se potkáme ve městě, koukáme na sebe a nejsme si jisté, že jo holky. Jinak se navzájem známe přes známé atak. Měli jsme asi tři nebo čtyři srazíky, ale nikdy jmse se nesešly všechny, tak by jsme to mohly napravit. :wink: :wink:
21. lis 2008 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak si představte,že se mi to nastydnutí vrazilo do dutin a mám zánět dutin.Beru antibiotika a k tomu 2x denně ještě nějaké 3 prášky,k tomu 2 vstřikovače do nosu - no hrůza.Pokud to nepovolí,jdu v pondělí na punkci.Ale už je to od včerejška lepší,jenom to nechci zakřiknout.Takovou bolest hlavy a takový tlak v hlavě jsem ještě nezažila.Normálně jsem v těch záchvatech bolesti přestávala i vidět. :angry:

Vítám novou maminku a věkem se přidávám do té " starší " generace - mám kristovy léta,v září mi bylo 33.

Jo a ještě se vám musim pochlubit,ve středu jsem u Bati koupila Káje zimní botičky,původní cena 899,sleva na 290.Byl poslední pár - velikost 20 a ta je přesně naše.( ale včera jsem nechala 560!!!§ korun v lékárně - a to jsem měla všechno na recept,takže se to vyrovnalo ) :frowning2:
21. lis 2008 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Mílo,tak to je blbý,koukej se rychle uzdravit :wink: :wink: :slight_smile: .Botičky super.My tuhle byli v Deichmannu a taky jsme výhodně nakoupili Šímovi botky na zimu-hned dvoje-do města a na ven :slight_smile: .
Skin-pěkný fotky.Mně bude příští úterý 28.
Já měla včera už pátou jízdu-jela jsem na Bevešov a Českou Lípu.Docela dobrý,jen mi většinu času pršelo a jednu chvíli i docela dost,to jsem měla trochu strach.Zrovna jsem jela po docela úzký silnici.Nějak to letí,mám pomalu půlku kurzu za sebou a měla bych se začít pořádně učit na zkoušky.Jenže,když otevřu učebnici a začnu číst zákon,tak do deseti minut usínám :frowning2: .Tak si aspoň ve volných chvílích dělám testy na netu a to docela jde,většinou jsem úspěšná.
Šíma je trochu nastydlej,ale je to už lepší.Včera jsme nebyli venku,tak razíme teď aspoň na chvíli,ať se vyvětrá.Snad nezmoknem.
21. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme doma z plavání. Vida bych řekla opět nic moc, ale lepší než minule! :fearful:

Jinak co se toho věku týká, tak mě bude příští měsíc 30. :grinning:
21. lis 2008 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak má fotečky............jsou v albu Šimonek :wink: :wink: ,ale zrzavej neni,jak to na nejakých fotkách vypadá :wink:

mě bude v březnu 27 :fearful:
21. lis 2008 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den všem :slight_smile:

Maki, teda s tou teplotou vody je to síla. Už se to nějak moc opakuje ne? Takoví prckové jsou hned marodi. Jinak do Rákosníčka doražte, bude se vám to líbit.

Natt, mamka je v tomhle fakt super, pohlídá mi, když potřebuju. Ale zas jí nechci otravovat moc často. I s tátou by se ale pro Danečka rozdali.

Verčo, zkusím to :slight_smile:

Hani Ele, v Rákosníčku super, moc se mi tam líbí a Danečkovi tuplem. Vydává tam z toho nadšení super zvuky :grinning: A stou Skřivanku je to bezva, dřív se mi tam moc nelíbilo, byla tam šílená obsluha. A s kočárkama jak?

Prin, jojo, zubama si prostě musíme projít všechny. Aspoň, že víme, že je to jednoho dne přejde, viď? Snaž se odpočívat, kdykoli si odpočívá Jaroušek.

pbauerova, já ani nepeču ani neobjednávám. Teda jak se to vezme. Mamce pomůžu s cukrovím a kus si vezmu domů. A babičku jsem ukecala na pracny. Má je boží. Jú a ta fotka Dorotky je nádherná! Tak to je šikovná paní. Už se těším na další fotky a začnu o tom taky vážně uvažovat. Co píšeš, tak je to docela dost fotek a ta cena není tak strašná. Oskar má 3 fotky za 500 Kč a každou další prý za 150 Kč.

Skin_if, tak to jsi tedy nebyla ty. Vidíš, jsi té paní podobná a má taky Verunku. Akorát starší. Jé, vy jste měli míry skoro jako my. Skoro úplně bych řekla :grinning: Daneček měl 3650 g a 51 cm :slight_smile: Teď už má tak 7 kg :grinning: Rákosníček je mateřské centrum u rybníka přímo nad tím obchůdkem Sluníčko. Každou středu je tam kroužek pro miminka od 4 měsíců, kde s nimi cvičíme, říkáme říkanky, blbneme na balónech atd. Na plavání jsem Danečka přihlašovala už ve 3 týdnech, i když je to až od půl roku. Paní na recepci mi řekla, že je tolik miminek, ať si přihlášku radši podám hned. Je k vytisknutí i na internetu. Kdybys chtěla, dám ti odkaz. Pak se to musí hodit na recepci plavečáku. Nebo si to můžeš vyplnit i přímo tam.
21. lis 2008 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
my meli 3640g a 51 cm

my nedávali za focení,ale za každou fotku dám 85kč co budu chtít,celé cd v plné kvalitě a všechny fotky 2000kč a jedna fotka v plný kvalitě na cd 100kč...........tak nejaký určitě vyberem,moc se mi líbej..... :wink:

Leniku,
no to j jasný,ale odpočinek závidim :wink:
21. lis 2008 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Mílo, ty jo! Tak to je síla, hlavně ať to povolí a nemusíš na punkci. Jumbo na ní byl prý několikrát. Já naštěstí ani jednou (ťuk ťuk). Tak brzké uzdravení. A jinak můžu potvrdit, že botičky, co jsi koupila Káje, jsou fakt nádherné. Zaslouží si to, když už tak krásně ťape :slight_smile:

Petrunko, na Benešov jsem jela závěrečné jízdy, resp. z Benešova zpátky k autoškole Central. Tam jela kámoška, zpátky já.

Tak můj věk je docela jasný z mého nicku, je mi 25 :slight_smile:

Skin_if, Verunka je nádherná. A pěkně vlasatá :slight_smile:

Natt, teda ty fotky Šimonka jsou super!!! Nejlepší je ta na motorce a jako brouček, jak si přikrývá pusinku. Nádhera!
21. lis 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, to je dobrá cena
21. lis 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
leniku,
dekuju,už se taky těšim na Dorotky fotečky,všechny jsem tam nedávala,vybrala jsem jen neco.........jj docela jde :wink:
21. lis 2008 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
leniku,
to posílá pusinku :grinning:
21. lis 2008 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Prin,lepsi,jo?Tak to jsem zvedava,pristi tyden jdeme 2x.
Milo,hlavne bud v teple,ja zanet dutin mela asi ve 12 a byla jsem 5 tydnu v nemocnici,kazdy den punkce,nic moc.Nezabirala mi lecba antibiotikama,bylo to hnusny.
Ja se priznam,v pondeli mi bude 38...
21. lis 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki - já vim,že dutiny jsou " pěkná sviňa ",moje ségra s nima byla 3x na operaci a málem na to umřela,brali čí čelní kost a část zasaženýho mozku,bylo to tenkrát drsný,byla přes rok v nemocnici - obyčejná zastydlá rýma.Vypadá to,že mi antibiotika zabraly,ten tlak v hlavě povolil,akorát pořád skoro nic nevysmrkávám.Snažim se být v teple,včera jsem byla celý den v posteli,ale dnes už musim fungovat.Ráno školka,odpo školka a navečer musim zajet nakoupit. :frowning2:

Jinak holky,fotky máte úžasný,normálně jsem taky o něčem takovém začala uvažovat.Já se zrovna vrhla na natočené kazety z léta,přehrávám to z kamery na video,zrovna stáčím hodinu plavání z 1.8.To se Kája neuměla ještě ani posadit - je to hezké vzpomínání.

Jo Maki - věk nádherný,jsme pořád mladice,víš?Sice mě strašně bolí záda,špatně se mi vstává,bolej mě klouby,ale pořád jsme mladý holčiny. :grinning:
21. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Milo :grinning: porad mlady holciny,jojo!!!Ty zada....
Tak to si tvoje sagra uzila jeste vic nez ja,ty jo,nevedela jsem,ze to muze zasahnout i mozek... :unamused:
21. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj lidičky,
já budu v neděli přesně 32 let mláda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Natt, moc hezký fotečky, cena taky, :wink: :wink: :wink: , malej drsnej motorkář nemá chybu :sunglasses: :grinning: !!!!

Sin, taky super foto!!

Milo, jejda, brzy se uzdrav!!!!!!!!!!!

Verčo, ani přibližně netušim co je to inventivni (za prvně nevim co to je za druhně mě to uráží :grinning: :grinning: :grinning: ), prosím osvětu. Peťulkovi pusinku na pupíček :slight_smile:

Jo holky ještě na vysvětlenou, ona mi dá ty fotky jen v digi podobě, nechat je vytisknout si budu muset sama, ale viděla jsem u ní fotky na plátně a ty jsou suprový ( akorát jsem koukala ve fotokině, že 30x20 stojí 300Kč , takže to buď bude muset počkat, nebo holt normálně na papír, to už by mě asi zrujnovalo) no jsem na to zvědavá, co z ní vyleze a za kolik :wink: .
21. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
já chodim vyvolávat velký fotky vedle Stelinky a ta nejvetší co delaj je za 130kč.........jsou velký,asi ten formát co řikáš ty,visej na steně a já tam nedošáhnu s metrem :grinning:
21. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
týýý brďo, jste toho zase od včerejška napsaly.

Natt (taky Zdeni, viď?) :grinning: tohle 2.školkový focení by mělo být od někoho jinýho. Nějaký Rendl.Prý tam už chodí fotit roky a dělá hezký fotky. Taky byl moc příjemnej.

Mílo - ty bláho, co to vyvádíš? :cry: Zkusila jsi se napařovat nad hrncem s ručníkem ?Tchýně mi jednou vyprávěla, jak měla dutiny taky a přesně jí doktor hrozil punkcema a tyhle napařovačky jí moc pomohly.Prý to z ní všechno teklo proudem. Nejlepší je údajně do toho hodit heřmánek nebo samotná vařící voda. Nemají se do toho dávat žádný dráždivý věci jako francovka a tak. Drž se !!!

Jsem stejně mladá jako Míla - v únoru mi bude 33. :wink:
21. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt- teď jsem zkoukla ty fotky a Šimonek je na nich fakt božíííí!!!! A jak krásně pózoval. Má takovej jemnej obličejík - nepletou si ho lidi s holčičkou? :slight_smile: :wink:
21. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo- jéééé, kde vzala Dorotka tolik vlásků? Nejdřív máte albík celý" bez" a najednou skok - takový háro ?!?! :astonished: :grinning: Za jak dlouho jí to narostlo?
21. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Nattally, mně to připadá, jako by se spíš něčemu divil, ale každopádně je to nádherná fotka :slight_smile:

Makinko, tak ty budeš velký oslavenec :slight_smile: To bychom měly někdy zajít na dorta a zapít tě vínkem :slight_smile:

Mílo a co k té léčbě ještě zkusit napařovat, jak píše Zdenka? A do té vody si kápnout nějakou mátu nebo eukalyptus... To jsem ani nevěděla, že měla ségra takové problémy, to je hrozný.

Petruš, ty budeš taky slavit jo? No tak dvojnásobná oslava :slight_smile:
21. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto,mame narozky tesne po sobe!!! :slight_smile:
No na dorta klidne muzeme vyrazit treba pristi tyden,nebo okoukneme tu Skrivanku,ne?
Ten Simonek-motorkar vazne nema chybu!!!
Taky me naparovali nad bylinkama,hlavne repik lekarsky.Nemela jsem to rada,ale fakt to pomaha,delam si to i kdyz mam velkou rymu.Pak ze me tece jako z vola... :grinning:
21. lis 2008 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, a hned po vás ještě já...to je dobrý :slight_smile:
Natt-vážně super fotky :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Meganarozeniny!!! :grinning:
Aaa,me se to foceni zdalo hned podezrele levny,Peto! :wink: Coz o to,fotky bych si mohla vytisknout i doma,ale ono to strasne zere barvu.Ale zase 20x30 za 3 kila,to je sila!
21. lis 2008 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, tak jo, mně je jedno, kam zajdeme, hlavně když zajdeme. Už jsme se dlouho neviděly. A je fakt, že ta Skřivanka stojí za pokus :slight_smile: Nemůžeme akorát ve středu :slight_smile:

Petruš, kdy ty máš? V úterý?
21. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek