Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
lenik_25
14. pro 2009
Ahoj Bell 🙂 Vítej zpátky v civilizaci 🙂

Takže my určo dneska nejdeme, neb to máme z Boletic minimálně na půl hodiny cesty a to Daneček ještě pořád chrní. Já jsem si schrupla naštěstí taky. Myslela jsem, že jen deset minut, ale hodiny ukazovaly o hodinu a půl víc... tak vám nevim.
nattally
14. pro 2009
ahoj leniku,
jj jasne,to chápu,že je pořád ten kolotoč ,že je to stereotyp,ale neboj po Vánocích přijde jaro,všechno rozkvete a my matky taky,hold tu zimu musíme nejak přetrpet a zvládnout 😉 ,tak se drž a užívej Vánoční pohody a teš se jakou bude mít Daneček radost z dárečků 😉 😉 ,hlavu zhuru 😉 ,to uteče 😉 😉 😉

já si taky dáchla 😉 a pak čumim do dvou ]-(

zítra jedu na Besídku do Boletic 😉

moncap???????
jsi tu jeste nekde??????nakoukneš jste o.k.?????????????

tak holky????????jak bylo????? 😉 😉 ,my zašli jeste koupit do deichmanu jedny snehulky 😉
terezam22
14. pro 2009
Ahoj 🙂 🙂

Natt a Leni bylo to dobrý 🙂 😉

Děti už jsou vykoupaný,Kristík v postýlce,ale pořád slyším jak se převaluje...
Jiřík si vybere pohádku na dobrou noc a já juknu na ČT1 na Vyprávěj a zalomím to taky 😃

Prin dík moc za knížku je fakt moooc pěkná!!!

Natt já jedu ve středu do Běláska,mám tam fotečky tak už se na ně těším 🙂
lenik_25
14. pro 2009
Natt, na jakou besídku?

Terez, Daneček už je v postýlce půl hodiny a taky ho slyším, jak tam vyvolává a něco vysvětluje hlasitě plyšákům.

Před chvílí jsem mluvila s taťkou, je mu dobře a mamka mu domluvila a dá si už pozor. No jo, neuvědomuje si, že už není nejmladší... chytla ho druhá míza.
nattally
14. pro 2009
terez,
jak to????????prej dáme vedet 😞 ]-( ]-( ]-( ,zítra tam sjedu
nattally
14. pro 2009
leniku,
Barče do školky na vánoční 😉 ,Šimon už je natěšenej 😉
lenik_25
15. pro 2009
Dobré ráno, tak já dneska vylezla z pelecha v 6,20. Razíme na kontrolu v roce a půl. Daneček ještě spí, takže ho bohužel asi budu muset budit... no jo, když je někam potřeba jít, je to vždycky takhle.

Natt, aha, tak si s maminkami poplačte 😃
terezam22
15. pro 2009
Dobré ránko 🙂

Teda Leni to jsi dobrá!Já mám denně budík na 6.40h a denně vstáváme v 7h pak to jsou pochopitelně mety...

Kristík měl zase uřvanou noc 😞

Venku není taková zima,ale koukám z okna a poletuje sníh bléééé!!!!

Natt pak napiš jak se Ti fotky líbí 😉
terezam22
15. pro 2009
Verčo že jsme ty kluky vyfotily 😃 😃 tak příště fakt musíme 😉
verca111
15. pro 2009
Dobré ráno...

Ještě ke včerejšku - jsem ráda, že jsem poznala prin a děkuju za knížku.
Když tam na mě a terezu byly těhule v přesilovce, tak jsem si říkala, že to SNAD není nakažlivé 😃 😃 😃

Všem třem těhulkám to moooc sluší... 🙂
terezam22
15. pro 2009
Verčo jj snad není abychom se po vánocích nedivily 😃 😃

Máš pravdu holky jsou fakt rozkvetlý 🙂 😉 a já jim ty pupíky upřímně závidím 🙂 !!!
verca111
15. pro 2009
NO ani mi neříkej........!!!!!!!!!
lenik_25
15. pro 2009
Terez, Danečkovi dělali kontrolní výtěr, měl ecoli bakterii /nenakažlivou/. Tak jsme museli do 7,45 být u doktorky, protože v 8,00 si to odvážejí do laborky.

Jinak v 18 měsících máme 11,10 kg a 82,5 cm 🙂
lenik_25
15. pro 2009
verca111
15. pro 2009
Leni, odkaz nefunguje...
Daneček má pěkné míry - a jste tedy ranní ptáčata, já když mám bát někde na 9, tak to je s jazykem na vestě... :-S
lenik_25
15. pro 2009
Hmmm, protože mi to admin samozřejmě smazal 😞 To mě fakt mrzí, ani vám jí nemůžu ukázat 😞
lenik_25
15. pro 2009
Verčo, já než se sama nachystám, potřebuju půl hodiny, pak Danečka převlíknout, dát léky a snídani, to je taky určitě půl hodiny. No a tak je potřeba vstát v 6,20, abychom kolem 7,30 mohli na 100% vyrazit. Jinak nestíhačka.
lenik_25
15. pro 2009
Tak jsem ti ty fotky Verčo poslala na gmail. Pak ještě Makince. Kdyby někdo chtěl, tak mi sem může písnout mail a já mu je pošlu, když to jináč nejde...
lenik_25
15. pro 2009
... tak a jdu vyprat, pověsit prádlo, uvařit Danečkovi polívku, dobalit dva dárečky k vánocům, vyžehlit, nandat cukroví pro odpolední návštěvu...
verca111
15. pro 2009
Leni, štěňátko roztomilýýýýýý 🙂 A koukám, že admini tady pracují rychlostí blesku!!!!!!
makinka.1
15. pro 2009
Cau zeny,jsem zpet z glukozovyho testu!Byl to humus,bleeeee!Ale uz mam v sobe rizek,tak je mi lip.Maxule je u babi,pry byl v noci hodnej,privezou ho az vecer,takze jdu pect ty rohlicky,konecne!!! 😉
Jooo,Verco a Terez,tajne jsme vam naplivaly tehu bacily do piti! 😃 😃 😃
Leni,pejsek je sladouckej!
terezam22
15. pro 2009
Maki 😃 😃 doufám že holčičí bacily když už 😃 😃
makinka.1
15. pro 2009
No ja urcite!!! 😃
lenik_25
15. pro 2009
Verčo, neskutečně bleskově! 😞

Makinko, věřím, že v tu chvíli byla fakt největší chuť na řízek, hihi 😃 Hlavně, že už to máš za sebou. Já si dodnes pamatuju, že jsem na něm byla v březnu 2008 a nevypila to na ex, což byla velká chyba. Dopila jsem poslední a s ooobrovským sebezapřením. Jo ty jsi měla Maxuli pryč i přes noc? Ty se máááš!!! Co já bych za to teď dala. Ale teď to vůbec nehro.
verca111
15. pro 2009
Maki, víš, že by mi to zas až tak nevadilo??? 😉
nattally
15. pro 2009
ahoj holky,
besídka super,detičky užasné............ale šimon nejdřív řval,že chce domu a pak jsem ho od detí nemohla dostat,jeste jsem ráno sjela pro fotky a jsou nádherný 😉

leni,
já chci taky fotky zdenablahovcova@seznam.cz

fuj a test na cukrovku,taky jsem si nedala říct a blbec jsem to ochutnala a pak taky už nedopila 😞

jeste jdu juknout jak jsme s tema váhama byli my 😉 v 18 m
nattally
15. pro 2009
tak my meli 11,5 kg a 83 cm,tak skoro nastejno 😉
lenik_25
15. pro 2009
Makinko, až je mi líto, že jsem tam nebyla, taky by mi ten "bacil" ani nevadil 🙂

Natt, hned posílám. A tebe ten sajrajt nenutili dopít??? Mně jo.

MATEŘSKÁ NA ÚČTĚ!!!! SUPEEEER, UŽ TEĎ!!!
nattally
15. pro 2009
leni,
néééééééé,já už bych to nevypila, :-| ,čekám stále nic nemám 😉

ty máš ge?????????banku???????????
nattally
15. pro 2009
leni,
😉 😉 😉 😉 😉 😉

tak řikal,manža,že mám taky mateřskou 😉

Začni psát odpověď...

Odešli