• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj Bell :slight_smile: Vítej zpátky v civilizaci :slight_smile:

Takže my určo dneska nejdeme, neb to máme z Boletic minimálně na půl hodiny cesty a to Daneček ještě pořád chrní. Já jsem si schrupla naštěstí taky. Myslela jsem, že jen deset minut, ale hodiny ukazovaly o hodinu a půl víc... tak vám nevim.
14. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leniku,
jj jasne,to chápu,že je pořád ten kolotoč ,že je to stereotyp,ale neboj po Vánocích přijde jaro,všechno rozkvete a my matky taky,hold tu zimu musíme nejak přetrpet a zvládnout :wink: ,tak se drž a užívej Vánoční pohody a teš se jakou bude mít Daneček radost z dárečků :wink: :wink: ,hlavu zhuru :wink: ,to uteče :wink: :wink: :wink:

já si taky dáchla :wink: a pak čumim do dvou :angry:

zítra jedu na Besídku do Boletic :wink:

moncap???????
jsi tu jeste nekde??????nakoukneš jste o.k.?????????????

tak holky????????jak bylo????? :wink: :wink: ,my zašli jeste koupit do deichmanu jedny snehulky :wink:
14. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: :slight_smile:

Natt a Leni bylo to dobrý :slight_smile: :wink:

Děti už jsou vykoupaný,Kristík v postýlce,ale pořád slyším jak se převaluje...
Jiřík si vybere pohádku na dobrou noc a já juknu na ČT1 na Vyprávěj a zalomím to taky :grinning:

Prin dík moc za knížku je fakt moooc pěkná!!!

Natt já jedu ve středu do Běláska,mám tam fotečky tak už se na ně těším :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, na jakou besídku?

Terez, Daneček už je v postýlce půl hodiny a taky ho slyším, jak tam vyvolává a něco vysvětluje hlasitě plyšákům.

Před chvílí jsem mluvila s taťkou, je mu dobře a mamka mu domluvila a dá si už pozor. No jo, neuvědomuje si, že už není nejmladší... chytla ho druhá míza.
14. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
jak to????????prej dáme vedet :frowning2: :angry: :angry: :angry: ,zítra tam sjedu
14. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
Barče do školky na vánoční :wink: ,Šimon už je natěšenej :wink:
14. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak já dneska vylezla z pelecha v 6,20. Razíme na kontrolu v roce a půl. Daneček ještě spí, takže ho bohužel asi budu muset budit... no jo, když je někam potřeba jít, je to vždycky takhle.

Natt, aha, tak si s maminkami poplačte :grinning:
15. pro 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Teda Leni to jsi dobrá!Já mám denně budík na 6.40h a denně vstáváme v 7h pak to jsou pochopitelně mety...

Kristík měl zase uřvanou noc :frowning2:

Venku není taková zima,ale koukám z okna a poletuje sníh bléééé!!!!

Natt pak napiš jak se Ti fotky líbí :wink:
15. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo že jsme ty kluky vyfotily :grinning: :grinning: tak příště fakt musíme :wink:
15. pro 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...

Ještě ke včerejšku - jsem ráda, že jsem poznala prin a děkuju za knížku.
Když tam na mě a terezu byly těhule v přesilovce, tak jsem si říkala, že to SNAD není nakažlivé :grinning: :grinning: :grinning:

Všem třem těhulkám to moooc sluší... :slight_smile:
15. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo jj snad není abychom se po vánocích nedivily :grinning: :grinning:

Máš pravdu holky jsou fakt rozkvetlý :slight_smile: :wink: a já jim ty pupíky upřímně závidím :slight_smile: !!!
15. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO ani mi neříkej........!!!!!!!!!
15. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, Danečkovi dělali kontrolní výtěr, měl ecoli bakterii /nenakažlivou/. Tak jsme museli do 7,45 být u doktorky, protože v 8,00 si to odvážejí do laborky.

Jinak v 18 měsících máme 11,10 kg a 82,5 cm :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, odkaz nefunguje...
Daneček má pěkné míry - a jste tedy ranní ptáčata, já když mám bát někde na 9, tak to je s jazykem na vestě... :confounded:
15. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, protože mi to admin samozřejmě smazal :frowning2: To mě fakt mrzí, ani vám jí nemůžu ukázat :frowning2:
15. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, já než se sama nachystám, potřebuju půl hodiny, pak Danečka převlíknout, dát léky a snídani, to je taky určitě půl hodiny. No a tak je potřeba vstát v 6,20, abychom kolem 7,30 mohli na 100% vyrazit. Jinak nestíhačka.
15. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ti ty fotky Verčo poslala na gmail. Pak ještě Makince. Kdyby někdo chtěl, tak mi sem může písnout mail a já mu je pošlu, když to jináč nejde...
15. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
... tak a jdu vyprat, pověsit prádlo, uvařit Danečkovi polívku, dobalit dva dárečky k vánocům, vyžehlit, nandat cukroví pro odpolední návštěvu...
15. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, štěňátko roztomilýýýýýý :slight_smile: A koukám, že admini tady pracují rychlostí blesku!!!!!!
15. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny,jsem zpet z glukozovyho testu!Byl to humus,bleeeee!Ale uz mam v sobe rizek,tak je mi lip.Maxule je u babi,pry byl v noci hodnej,privezou ho az vecer,takze jdu pect ty rohlicky,konecne!!! :wink:
Jooo,Verco a Terez,tajne jsme vam naplivaly tehu bacily do piti! :grinning: :grinning: :grinning:
Leni,pejsek je sladouckej!
15. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki :grinning: :grinning: doufám že holčičí bacily když už :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja urcite!!! :grinning:
15. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, neskutečně bleskově! :frowning2:

Makinko, věřím, že v tu chvíli byla fakt největší chuť na řízek, hihi :grinning: Hlavně, že už to máš za sebou. Já si dodnes pamatuju, že jsem na něm byla v březnu 2008 a nevypila to na ex, což byla velká chyba. Dopila jsem poslední a s ooobrovským sebezapřením. Jo ty jsi měla Maxuli pryč i přes noc? Ty se máááš!!! Co já bych za to teď dala. Ale teď to vůbec nehro.
15. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, víš, že by mi to zas až tak nevadilo??? :wink:
15. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
besídka super,detičky užasné............ale šimon nejdřív řval,že chce domu a pak jsem ho od detí nemohla dostat,jeste jsem ráno sjela pro fotky a jsou nádherný :wink:

leni,
já chci taky fotky zdenablahovcova@seznam.cz

fuj a test na cukrovku,taky jsem si nedala říct a blbec jsem to ochutnala a pak taky už nedopila :frowning2:

jeste jdu juknout jak jsme s tema váhama byli my :wink: v 18 m
15. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my meli 11,5 kg a 83 cm,tak skoro nastejno :wink:
15. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, až je mi líto, že jsem tam nebyla, taky by mi ten "bacil" ani nevadil :slight_smile:

Natt, hned posílám. A tebe ten sajrajt nenutili dopít??? Mně jo.

MATEŘSKÁ NA ÚČTĚ!!!! SUPEEEER, UŽ TEĎ!!!
15. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
néééééééé,já už bych to nevypila, :unamused: ,čekám stále nic nemám :wink:

ty máš ge?????????banku???????????
15. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

tak řikal,manža,že mám taky mateřskou :wink:
15. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek