• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt, mám Českou spořitelnu, ale už jen tak na měsíc. Jdu k mBank.
15. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj holky,
jsem ráda že se knížky líbí! :slight_smile:

natt,
já jsem tě poznala, nejdřív jsem sice tápala, ale pak mi to docvaklo :slight_smile:

jo a taky mi dorazila mateřská :sweat_smile:

verčo,
úplně jsem zapoměla pochválit ty perníčky, fakt super! Manžel je moc nejí, ale pár jich už sezobal! :slight_smile: Ještě jsem z nich udělala pár stromečků a dáme to k dárečkům. On mi Jára pomáhal vykrajovat, tak to musím :sweat_smile:
15. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin, to jsem ráda, jsou opravdu luxusní, já to vím :wink:
Těším se, že příští rok je taky udělám a s pomocníčkem... :slight_smile:

Jééé, já chci taky školkový foceníííí!!!
15. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsem dnes byla s Kristíkem u mojí ségry a viděla její nádhernou holčinku :slight_smile: bože tak kouzelný stvořeníčko ,já bych taky jěště chtěla :slight_smile:

JJ a perníčky taky dík za recept!! :wink: My je baštíme o sto šest :slight_smile: :wink: výborný!!!

Zítra si přivezeme tatíka domů :slight_smile: ááá začne kolotoč :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vsem co chteji:tfuj,tfuj tehulkovsky bacily!!!! :grinning:
Byla tam se mnou znama a te to skoro chutnalo,pila to asi na 5x.Ja bych se poblila,kopla jsem to tam na ex a fakt s velikym sebezaprenim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlo, pomáhal? Tak to je fakt moc šikovnej! Daneček mi leda tak visel za nohavici a kramařil mi pod nohy nádobí :grinning: Ty perníčky jsou fakt mňamózní. Já na ně moc nejsem, ale fakt chutnaj. Dneska je chválila i tchýně.

Terez, tak hurá do toho!

Maki, nastavuju se na balkoně :grinning:
15. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky koukám na Primu na pořad Ano šéfe!A mám totálně dost...vidím to prvně :grinning: a pak si představím jak jdu někam na oběd či večeři(radši si nepředstavuju kuchaře a ty podmínky ve kterých vaří)........ :confounded:
15. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
terez,
to je opakování,sledovali jsme poctivě každej díl :wink: ...........když to bys nesmela nic,tak si nic nepředstavuj :wink:
15. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Krasne ranko,

tak co maminky, uz je jezisek pripraveny nebo to bude vse dohanet v tomto tydnu.

Tady se musi jeste poklidit a mozna udelat vosi hnizda, nejak se nemuzu donutit.

Jooooooooooo a jinak nam dal Míla darek k vanocum uz ted. Po roce a pul si prestal cucat palec. :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
jsme ráno šli do Hypkya a lidi se zbláznili maj slevu na hračky 50% :wink: ............

dneska už neco zabalim :wink:
16. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja tam sla v pondeli pro Nescafe v akci 1+1 za 139 a meli prdlacku. :confounded:
Ja myslim,ze mam vsechny darky uz koupeny,dneska prisel posledni balicek.Jeste vlastne potrebuju koupit brachovi.Holky,kde je tu ve meste prodejna pracovniho obleceni?Chci mu koupit nepromokavy kalhoty do prace.
16. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
maki,
za ovo barem,jak byl dřív,tak v té ulici dole firma Motl :wink: -pracovní oděvy :wink:
16. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Diky.
16. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki ano... mezi OVO barem a ČSPLem
16. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
včera měl Šíma ve školce Vánoce,dětičky byly zpívat vedle ve škole na zahájení vánočního jarmarku,pak měly posezení ve školce s cukrovím.A dokonce přišel i Ježíšek a přinesl nové hračky..:slight_smile:.Večer jsem přišla z prce,ještě nespal a všechno mi to s očima navrch hlavy vyprávěl...:slight_smile:Fakt se těším,jak bude nadšenej ze stromečku doma a dárečků...
Leni..neslaví Daník dneska svátek?Jestli jo,tak vše nej,hlavně už žádný nemoci...
17. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak včerejší běhání po městě završil Kristík rýmou :frowning2: začal večer a dnes mu už tečou nudlíky!!Doufám,že se toho zbaví brzy,zase budeme odsávat.

Jiřík měl včera ve škole též besídku,cukroví a měly dárky pod stromkem,tak nešel ani do Lidušky aby to nepropásl :grinning:
Dnes jdeme na logopedii,pořád néé a néé mu naskočit R!Mě už klepne,Ř mu naskočilo a do toho začal to R říkat jako by krkem.Tak jsem mu včera vynadala,že to logopedka zakázala,že to ví, a on že už se mu pár výtečníků směje tak to zkrátka říká krkem,což jestli si zafixuje tak je to akorát na nic a hůř ho to odnaučím a R už nezvládne vůbec!! :angry: jj holt si vzpomínám na léta ve škole jak byly některý děti zlý...

Leni přejeme Danečkovi vše nejlepší k svátku :slight_smile: :wink:
17. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, moc moc děkujeme za přáníčka, svátek slaví :slight_smile: Dostane velkej bagr, knížku a ty hodinky od JOJO :slight_smile:

Petrunko, to bude paráda. Myslím, že to budou nádherný vánoce a Šíma bude napnutej a pak mu budou zářit oči, to je jasný... už Daneček, když dostával Mikuláše, byl radostí bez sebe.

Terez, no to u vás už není možný :frowning2: Tak přeju, ať není nutný odsávat.
17. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,
já jsem blbá, mě vůbec nedocvaklo že má Daneček svátek, vím že jsme se bavili, ale jak se nepodívám do kalendáře nebo mě to někdo neřekne, tak mě to nedojde!
To bych přinesla aspoň nějakou maličkost, ale samozdřejmě přejeme všechno nejlepší a hlavně, zdraví, zdraví, zdraví :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlí, ale prosim tě... neočekáváme žádné dary a já taky nesleduju kalendář :slight_smile: Díky za přáníčko
17. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,já snad nic zpětně nedočtu,jsem ráda,když se k netu dostanu aspoň ba chvíli :rolling_eyes: ,tady je porád práce jak na kostele..
Přeju Danečkovi vše nejlepší k svátku! :slight_smile: .
Kristíkovi ať je fit na ten velkej den za týden :slight_smile: .A Terez,děti ve škole jsou zlý :unamused: a nic s tim nenaděláš,děti prostě řeknou jeden druhýmu všechno-hlavně to nehezký :unamused: ,tak přeju Jiříkovi ať mu to r ř jde,ono se to poddá uvidíš :wink: .

Natt,já na toho Ano šéfe radši nekoukám,páč bych pak už nikam nechtěla nikdy zajít na jídlo :grinning: .Při studiích jsem dělala jednu šílenou brigošku v kuchyni a to ještě jakože v trošku dražší restauračce.........a co tam se dělo s jídlem :confounded: ,jsem pak dlouuuuuuho nemohla jít nikam na jídlo :grinning: .A manža chtěl bejt kdysi kuchař a na vejšce taky dělal u nějaký firmy,co připravovala rauty a ten nerad chodí na jídlo někam dodnes :grinning: .Ale doufám,že ˇvšude to tak neni,někde si přeci jenom člověk dá něco dobroučkýho :wink: .
17. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell, díky :slight_smile:
17. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
leniku,
přidáváme s přáním k svátku Danečkovi,přejem vše nej a hlavně zdravíčko :wink: ,Danečku a tu sestřičku,jestli ty bacily přežily cestu ze Staráku do Boletic a nekde nezmrzly :wink: :wink: :wink: :wink:

jinak já dneska jak magor,schánim taneční koberec Hannah Montana,neteř si vzpomela,že by chtela zrovna tenhle,už mám doma, jinej,tak jde do sveta a snad se sežene ten co chce a PPL to zvládne doručit,chudáci,ty ted makaj :wink: ,jinak má smůlu a nic nebude,protože je skoro vyprodanej,nebo zamluvenej,tak čekám co se uvolní a modlim se........... :zipper_mouth:
17. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Je,Danecek ma svatek,tak vse nej!!! :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki a Natt, díky :slight_smile: A k té sestřičce... já dneska navečer jedu na Starák, tak ať se nenamáhaj a počkaj... :grinning:
17. pro 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já celý den někdě lítám :grinning:

Danečkovi vše nej... k svátku.

Dnes vozila babi a ztratili rukavici od kombinézy, já to nemůžu rozdejchat - jediný teplý rukavice, ještě na cvok k tý kombošce... :frowning2:
17. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmm,to nastve.Takova pekna kombinezka a tad neni komplet. :unamused:
17. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo jééé to je škoda a to jsem jí Petíkovi obdivovala.....

Kristík si rukavice stahuje tak že se do ní zakousne a tu druhou už stáhne rukou!!!
17. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
My mame rukavice na gumicku okolo ruky.Jen tak to nesunda,kdyz ji ma pod bundou,ta ma na rukavech ten protisnehovy pruzny lem. :wink:
17. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No, holky, jsem nasr... , ale co nadělám, že? Mamka mi volala a omlouvala se, já vím, že za to nemůže... ale prý zítra za světla projde tu trasu... CHjoooooooo - to úplně nesnáším, když se takhle něco ztratí :angry:
17. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
veru,
no jo no,stalo se.......... :wink: ,nastve to,ale stalo se,víš kolik toho já už ztratila??????????? :wink: ,jj taky máme rukavice na šnůrky :wink: a je klid :wink:
17. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek