• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt, já vím... :wink:
Byly na patentky, úplně super a Petík si je nesundaval... A už dost o nich... :sunglasses:
17. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,ouplně tě chápu.........já když dávám bábě Ouclinu,tak ji řikám vždycky,že,jestli ztratěj čepici,tak je zaškrtim obě :angry: a zdůrazňuju kolik času mi ta čapka zabrala při výrobě.Neb Puclina je ráda sundavá a zahazuje(ne zimní,ty si teda radši nechává).No a jednou bába hlídala v kočárku venku,když jsem byla u dr. a koukne jen tak do kočáru a tam se na ní Janina zubí s holou hlavou,tak chudák lítala s kočárem sem tam po trase kudy šli až jí našli v kaluži u Střeláku :grinning: :grinning: :grinning: .Puclina teda zatim měla náhradní na hlavě,co jsem jí prozíravě dala sebou do tašky.Ale bába byla statečná a hned jak jsem přišla,tak se radši práskla sama :grinning: .Tak třeba se tvojí mamce taky zadaří,když se proběhne po trase :grinning: .
17. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak jsem si dneska hezky naplánovala, že v 9 vyrazíme do města, rozvezu dárky našim kočičkám, co jsou v nových rodinách, něco pokoupím a v 10 se sejdu s Makinkou na kafi... a můj mrňousek to vyřešil za mě... satánek jeden... vstával v 6,15, takže půjde spát právě v těch 10. No ale stejně je tam strašná kosa, do toho se mi ho ani nechce tahat. Nakonec to vyřeším tak, že počkám na chlapa, až dorazí z práce kolem 15,00. Nechám mu tady dítě, rychle naklušu do města a za dvě hodiny snad budu doma. Bez kočárku jde všechno rychleji.
18. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

U nás se dneska hezky spinkalo do půl osmé...
My se chystáme do Modré čajovny - mám tam sraz se svou třídou, oni tam mají vánoční "besidku" a pozvali nás - byli jsme tam s Petíkem i vloni, ale to byl jak malý Ježíšek a studenti si ho tam kolovali :grinning: :grinning: :grinning:
Takže my v tom mrazu jen přefrčíme tam... :wink:

Bell, díky za podporu, uvidíme. Já říkám, že jestli jí najít máme ,tak jí najdem ... :sunglasses:

Lení, ti nám dávají zabrat, víď? Udělají si režim, jaký chtějí... Petík tedy ať vstává v 6 nebo v 8, chodí kolem 11:30 - 12h spát jen jednou za den.
18. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se to spaní poslední dobou moc nedaří, včera vstával v 6. Ale já myslím, že je to tím, že už má ráno slabý spánek a slyší tatínka, jak se chystá do práce a to ho vzbudí úplně... o víkendu spí líp.

Verčo, to je paráda, tak si to tam s Péťou krásně užijte :slight_smile: Tebe ti studenti stejně vždycky měli a mají rádi :slight_smile:
S tím vstáváním a spaním v poledne to máš aspoň rozumně načasované. Daneček se prostě vzbudí někdy v 6, někdy v 7,30, jindy třeba až v 9,30 a pak prostě jde spát cca za 3,5 hodiny a nic s tím nenadělám.
18. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak jsme přišly od doktorky, Kristík dostal kapky do očí+ něco na kašel,mám odsávat z nosíku.

Dnes jde chlap na vánoční večírek z práce tak si večer konečně udělám ty vosí hnízda+nějaký kuličky asi.
18. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já vosí hnízda snad v životě neudělám... pořád to jen plánuju. Dneska mě čeká halda žehlení a odpo do města, navečer přijedou naši, večer kámoš, který se nám stěhuje pryč. Zítra když se zadaří a přítel bude mít v pořádku zdraví (má natažené svalstvo za krkem a nemůže hnout hlavou, dneska byl na chirurgii), tak trhy v Úštěku, v neděli už SNAD :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Leni já se k tomu taky chystám jako.....(babi moje má přísloví-hihi hladovej kadit,slušně řečeno :grinning: )

Lucko-mami29 nemá dnes Tvůj malej Míla svátek??Jestli jo přejeme vše nejlepší :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si na vosi hnizda uz preventivne vyndala maslo z lednice-takze MUSIM!Ale odpol dorazi Radka,tak nevim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem lemra lina.
18. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, v tomhle teda taky lemruju. Ale zrovna jsem konstatovala, že děti jsou sadisti malí, co nás nenechaj odpočinout. Ráno buďajs v 6,30 a když šel spát, tak jsem chvilinku požehlila a když jsem si šla dospat to ráno, v tu ráno mě volal a bylo po spaní... padám na držťku :grinning:
18. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jesteze mi spali do 8. :wink: Ted ho po obede soupnu do pelechu a dodelam ty vosi hnizda,uz mam na ne tu hnedou hmotu,jeste krem a plnit.
18. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, to já se teď zrovna peru se strachem, že tady usnu, jak mi padá hlava... a dítě si tady bezprizorně bude dělat, co se mu zlíbí.
18. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...u nás nehrozí budíček později,jak v 6:30..takže dneska mám volno,odvedla jsem Šímu do školky,dojela pro něco do města a pak sebou flákla na gauč a hodinu a půl o sobě nevěděla.Už jsem to fakt potřebovala,protože takhle vstávám každý den a to jěště většinou jsem vzhůru v noci-chodím malýho přikrývat,nebo uklidnit,když křičí..
Leni..neusneš,neboj..prostě víš,že nesmíš,tak neusneš..:slight_smile:To mi připomnělo,když byl Šimon miminko a já ho po nočním krmení dávala do postýlky.Pak jsem se kolikrát hrůzou budila,jestli jsem ho nezalehla,kde je a on si dávno klidně chrupkal ve svý postýlce..:slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...

Moje nepečení skončilo - udělala jsem ty úžasné hrnkové rohlíčky - jsou fakt SUPER - díky za recept.
O víkendu vlítnem na nepečený - Adam musí pomáhat, sní toho vagón, tak ať ví, co to dá práce - vloni taky dělal se mnou hnízda a kuličky...
Letos ho asi do koulí nutit nebudu, mohlo by se mu udělat nevolno z vůně rumu po jeho jarní rumové aféře... :grinning: :grinning: :grinning:

Čajovna byla fajn, Petík se tam hlasitě křenil na děti, oni z toho srandu, tak dobrý. Jen tam vůbec nechtěl na zem a chodit, mají tam takovou zvláštní podlahu, tak asi proto. On ani venku ještě nechce chodit...

V Mateřince jsem koupila super rukavičky, holt k čepici a šále, no... :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak to je super, že Péťa pobavil kolektiv :slight_smile: Je to zlatíčko. A Daneček taky nejlíp chodil doma, tam měl jistotu, drny na zahradě mu dělaly problémy a teď už běhá i po nich :slight_smile: A když venčíme psa, tak pes jde po chodníku a Daneček, kterej ho vede na vodítku, je na trávníku.
18. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já vím, že se dočkám, zatím neprotestuje v kočárku, tak mi to ani nevadí v tomto počasí... :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
super,že uspeli,my už je přímo sežrali :grinning: ,máš rukavici????????? :wink:
18. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam 50 vosich hnizd v krabici a minimalne tak 6 v sobe. :grinning: Musim vopatrne,pac jsem rumem nesetrila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki jsi jednička! :grinning: :grinning: bacha na vopici :grinning:
18. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, jsi machrovkyně! Já mám jen těsto a krém. Když se k tomu nedostanu, tak všichni dostanou lžičky a ať si poraděj :grinning:
18. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky reseni... :grinning: Namazat na piskot,namocit do kremu a je to. :grinning:
Asi pujdu za Maxem do postele,jsem nejaka hotova.Pa.
18. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme návštěvu. Přítel se loučí se svým kamarádem, co se stěhuje z DC do Klášterce. Byli zvyklí spolu zajít 1x za týden na pivko a tak vzpomínaj a já tu zívám. Jsem unavenáááááá!!!
18. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já konečně uspala a jdu konečně neco zabalit.................vůbec se mi nechce,Tomáš vaří svíčkovou :wink:
18. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím,že mám dárky zabalený,zítra se chystáme na velký nákup,stromeček je na balkoně,maso v mrazáku,cukroví v krabicích(většinou nakoupený)...prostě letos snad stresy nehrozí.Zítra jsme chtěli na Úštěk,ale asi to vzdáme,v tý zimě se nám fakt nechce.Mrzí mě to,ale dneska jsme byli venku na bobech-jen asi 3/4 hodiny a Šíma brečel,že ho bolej nožičky.Měl je úplně studený,červený a já měla zrzlý ruce...,tak to asi nemá cenu..
18. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já machrovala odpoledne na segru,že mám balící papír a večer to zabalim,zabalila jsem neteř,synovce a čtvrt šimona a nemám nic :unamused: :unamused: ,takže asi budu pokračovat zítra,ale vůbec me to nebavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já jela v 8 večer pro tchána,už to klouzalo,ale našli se takový ti deb................ co jezdej jak hov........... :angry: :angry: ,mela jsem i čepici a byla zima i tu minutu k autu :frowning2: :frowning2:
18. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,ježíš svíčková.........já mám nějakej hlad a máme tu nějak vyžráno :unamused: ,poslední zbyttky jídla schovávám na ráno.............jedině,že bych ještě po tajmu zašla do špajsky na cukroví :sweat_smile: ,ale z tej svíčkovej mi úplně tečou sliny,sakriš.

Holky,my vstáváme tak nějak pravidelně teď v půl osmý s manžou.Posunulo se nám to ze sedmi,páč manža teď jen skočí do kalhot a seběhne pár schodů do práce,ale jsem vděčná aspoň za tu půlhoďku navíc :slight_smile: .Ovšem dneska ráno....to zas byl hysteráček 10 minut vkuse řvaní v koupelně ani nevim proč asi,že bylo ráno nebo že jsem dejchala moc nahlas nebo nevim,tak jsem prostě v klidu seděla na záchodě a čekala až jí to přejde nebo až mi praskne hlava a bude klid :rolling_eyes: :grinning: .
Vosí hnízda...k těm se asi už letos nedokopu, ani na koule.Máš můj obdiv Maki :wink: .Já dneska odpo připekla ještě nějaký perníčky a jsem jak přejetá parním válcem :unamused: .

Jinak hlásím,že jsme dneska jen tak mimoděk zjistili,že Puclina umí chytat míč :astonished: .Jako by se nechumelilo ho prostě chytne do rukou jak frajerka :astonished: ,manža jí ho hodil a hned za mnou letěl ať se na to jdu taky podívat :grinning: .A to ho chytala ve stoje na skříňce :grinning: :rolling_eyes: .To mi připomíná,že se z tej naší hororlezkyně asi už zcvoknu.K vánocům by měla dostat od jednej báby trampolínu a od druhej klouzačku,tak si od toho slibujem,že se snad vyřádí a budem mít taky trochu klidu :unamused: .......snad....jen,aby jí to brzo neomrzelo :rolling_eyes: .

Závidim všem,holky,který máte nakoupený dárky.Zejtra jedem k tomu Rubešovi,tak snad cestou dom něco pokoupíme.Si to vemte takovejch příprav,takovejch peněz a za pár dní bude po všem,pak se jen nechá opadat stromek než půjde k popelnici a je to :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .Chjo.
18. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
co za pár dní,za hodinu :unamused: ,ale ta dětská radost za to stojí :wink: :wink: ,už se těšim :wink: :wink: ,tak já ti pošlu ju,klouzačku máme,bazen s balonkama k tomu,ted v zime je to užitečné!!!!!!!!!!!!!! :wink:,kde koupila babi trampolínu????????????????? :wink:

:fearful:
18. pro 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jsem šťastná, že mě dneska Daneček nechal vyspat aspoň do 7,20. Venku to vypadá na pořádnou Sibiř. Do toho Úštěka bychom strašně rádi jeli, ale jedu jedině bez Danečka, protože do -15 ho fakt tahat nebudu. Když se mnou venčil psa, tak taky plakal, ten mráz úplně štípal. Takže v prvé řadě bychom museli zjistit, kdo z rodiny pohlídá. Ani jedna z babiček zatím nemůže. Máme ještě tetu a tchána, co se ne jednou nabídli. No a chlap má hnuto s krkem a na té chirurgii dostal analgetika a musí prostě chodit na masáže a čekat, až se to samo srovná. Dva dny neřídil auto, tak kdyby nemohl ani dneska pořádně otočit krkem, tak na to prdíme, ať se někde nevymlátíme.
19. pro 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Dnešní noc-v 1h ráno Kristík budíček a vzhůru byl do 4h do rána,to už jsme ho pustili i hrát si do obýváku,vzal si hrací telefon měl vysmáto.
Ráno vstával po 8h....tak že žádný spaní dlouhý nebylo!!
19. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás tedy bylo superspaní - do 8:30 - to tady nebylo nejmíň půl roku... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

My taky ten Úštěk vzdali kvůli té zimě. Já tedy včera byla s Petíkem odpolko přes hodinu venku (v kočárku) a měl jen hejla :D
Já si rozemelu piškoty a dám se do hnízd a v noci musím zabalit dárky - Adam bude pryč, tak to využiju...

Bell, tak držím palečky, ať vám Dr Rubeš řekne to tajemstvííííííí :slight_smile:
19. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek