• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Je Belll,dneska odhali tajemstvi sveho plodu!!!! :grinning: Tak at je u Rubese vse O.K.
U nas noc v pohode,teda az od pulnoci,do ty doby byl porad vzhuru.No,muzu za to sama,pac mel k obedu cocku.Pani nutricni terapeutka v TV povidala,ze cervena cocka nenadyma,takze je vhodna i pro maly deti.Bud kecala nebo mam extra citu.Zabral az kminovej cipek a namazani briska Pupikem.Ale pak spal jako mimino,kdyby ho v 9 rano nevzbudil blbej kocka skrabanim na dvere,tak spal jeste dyl.On se nas lovec musel pochlubit,ze zavrazdil sykorku :confounded: :pensive: .Peri mame snad vsude po kuchyni. :angry:
19. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ven taky nejdeme,je tu asi -13,to je uz moc.Andele na Usteku nehrozej,nevystrcim rypak z baraku,az v utery,to ma byt nad nulou.
19. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, chudáku :sweat_smile:

Verčo, třeba dostaneš od Péti k Vánocům superspaní :slight_smile:

Bell, dej hned vědět :slight_smile:

Maki, já to o tý červený čočce slyšela taky, takže máš asi cíťu. Ale ty jsi říkala, že na tohle trávení moc nemá... že nemůžeš dávat nic nadýmacího, viď? Mně Daneček čočku nechce, takže mám pořešíno. Ten kmínovej čípek, to je fakt dokonalej "vynález". Ty jsi to kupovala v tom Německu, je to tak? Nebo to mají i u nás? Ale neslyšela jsem o tom. Já jsem včera rozvezla ty dárky pro kočičky, co jsme museli dát pryč a skočila na Kamenický do Alberta. Za 2 hodiny jsem byla doma, ale byla jsem teda promrzlá na kost. Jediný místo, na který mi nebyla zima, byla oblast trika s krátkým rukávem, protože mám termo triko. No paráda! Nemůžu si to vynachválit. Přiznám se, že by se mi líbili z toho matroše i spodky pod kalhoty.
19. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petík čočku už měl, normální hnědou, ani ho nenadmula a moc mu chutnala - jako ostatně všechno :grinning: :grinning:

Leni, mně stačí spaní do 7:30, vše další je luxus... :wink:
19. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,ty cipky jsou z Nemecka,tady je namaji.Zase je musim koupit,pak i pro mimi.Cocka mu chutnala,nemel ji moc,je par lzicek na zkousku s masem a s bramborem,dala jsem tam i drceny kmin,abych to zmirnila,ale stacilo to.On bude mit zazivani po Romanovi,ten prdi snad uplne po vsem,treba jablka ma zakaz konzumovat,pokud nebude zbytek dne travit mimo dum... :grinning: O cibuli,zeli a lusteninach ani nemluvim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Termo pradlo je super,mam triko s dlouhym rukavem,ale uz se asi do nej nenarvu pres bricho,je to takovy pevny,silny matros,na lyze.Je sice elasticky,ale i to ma svoje moznosti,ze... :grinning: Vloni jsem na nej nosila jen funkcni bundu,a bylo mi fajn,vsichni meli mikiny a svetry a ja jen takhle na lehko,ale presto v teploucku.O tom,ze se clovek nezpoti ani nemluve-parada.Podvlikacky by se hodily,delaji uz pekny,vypadaji jako normalni elastaky.Az splasknu,chci si koupit celou vybavu,jak na zimu,tak na leto.A Maxovi budu kupovat ted po Novym roce spodni pradlo,takovou kombinezku,uz ji mam vyhlidnutou. :wink: Vcera mi pro nej prisla ta cepice-kukla z merino vlny,odpol snad kvuli ni pujdeme ven,abych ji prubla. :wink: :slight_smile:
19. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak tak, mně vyhovuje 7,30, ale nesmí to bejt míň. Víc klíďo píďo :grinning: To je jasný :grinning:

Maki, fakt se v tom člověk nezapotí, prostě příjemné teploučko a sucho :slight_smile:Ono je to drahý, ale vyplatí se do toho investovat.
19. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na trhy do Úštěka jsme nejeli, chlap ještě pořádně nepohne hlavou do stran. Zítra možná už konečně vyrazíme, na trhy do Ústí k Fóru. Nebyl jste tam někdo? Prý je to pěkný.

Dneska jsem zmákla 80 vosích hnízd,půlku jsem polila bílou čokoládou a půlku tmavou a posypala kokosem. Už jich máme asi jen 50 :grinning:
19. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já jsem ochotná bez keců akceptovat už těch 6:45 :slight_smile: Ale 7 je 7...
Adam totiž dloooooooooooouho vstával ve 4:30 :unamused:
19. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě začíná pálit v krku :frowning2:

Leni 80vosích hnízd????!!!Já jich dělala asi 20!!A to chlap tady chodí a furt mele kdo to všechno bude jíst.... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naše rodina přejídání a tuny nákupu na svátky nezná... :grinning:
V úterý koupím suroviny na salát,řízky mám a klobásy vinný donese soused,kapra nejíme,tak mám o starost míň...

Doufám,že prcek dnes bude spát!!Našla jsem mu další zoubek a teď večer zase zkoušel chodit sám!! :slight_smile: Tak možná do Šťedrého dne začne :wink:

Já večer zalezu s panadolem a zkusím to vypotit...mám jěště cucací tabletky.Tak brum brum :slight_smile: :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to jsi borka!80 kousku,to uz je pekny.Ja je delam bez cokosky.Ale tu jsme dneska nastrouhala do babovky,bylo to excelentni.Taky asi proto,ze nemam mliko a misto nej tam zahucela smetana. :grinning: Pak prijela Radka,privezla 10 slehackovych koupicek z Kaufu a ty jsem sezrala ted vecer.Predtim tim 5 vosich hnizd a asi 8 rohlicku.Jsem prase,zitra jedu v salatu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde je ta bell????????????? :wink:
19. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak dneska podle Verči luxus. Huráááá, vstávání v 8,20 :slight_smile:

Terez, haha, tak 20 bych jich udělala a hned by nebyly. Přítel je na nich poněkud závislý :slight_smile: A novou závislost si vytvořil na Verčiných perníčcích :grinning: My taky přejídání na svátky neznáme, ale vosí hnízda jsou vosí hnízda. Na Štědrý den bude prostě večeře a pak pár chuťovek a cukroví. Víc neřeším. GRATULUJI K ZOUBKU a třeba vám chození nadělí jako vánoční dárek pod stromečkem. Přála bych vám to. :slight_smile:

Makinko, tak já cukroví zrovna snídám :slight_smile: A ty si dopřávej, máš nárok. :wink:
20. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dneska v 7.45h mami odsát rýmu.............mela jsem tu neteř na noc a jeste mám.tak nevim,aztim my stačí jedno dítko,ta představa,že celej den o neco rvou,dohadujou a tak,v noci ejste vstávali oba a to se manža kasal,že bude vstávat k šimonkovi,ale žiju :wink:
20. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v pohodě v 7:30 - i když od 6 se chrul a vrtěl a kníkal... :slight_smile:

Mám udělanou hmotu na kuličky a chystám se na hnízda - asi dnes večer!

Lenko, ty jsi hnízdařka :grinning: :grinning:

Bell, tak jako nás napínáš???????
20. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hnízdařka jsem... ale jiné nepečné už nedělám. Letos už nic nedělám :grinning: hihi :grinning:
20. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Kristík dnes spal kráásně!! :slight_smile: Ráno jsem mu dala bačkůrky páč v ponožkách mu to klouže a on se víc a víc snaží na nožky :slight_smile:
Ale ta rýma a kšlík nás trápí pořád :frowning2:
20. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ....
My měli jet dneska k našim,mamka má svátek.Jenže ráno měl Šimonek teplotu a teď už mu to vylezlo na 38,5... :frowning2: Takže žádná návštěva,žádná školka a budeme doufat,že to bude do Vánoc dobrý.Ach jo,a já jdu zase do práce a nebudu s ním doma,zase to "vyžere" tatínek a to bude chudák v pondělí i úterý po noční...Naštěstí už většinu věcí máme doma,stromeček,nakoupeno..už zbývají jen drobnosti,co zvládneme ve středu..
Snad to nechytne někdo další..
20. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko držte se a Šimonek ať je brzy fit!!!
20. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez.díky.....taky se z toho brzo dostaňte
20. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tak to vám fakt přeju, aby byl do Štědrého dne úplně fit a aby to bylo jen něco chvilkového.
20. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šimon má taky nejakou rýmu,tak jsem nabhela ke Grešíkovi,nechala jsem tam 250 kč,kouila jsem si sirup při nachlazení,olejíček do inhalátoru a polštářek při nachlazení :wink: ,aůe teplotu nemáme nastestí :wink:
20. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.Tak jsem neodolala a sli jsme vyzkouset sanky.Jeste je malo snehu,po ceste to drhne,ale na louce to jde.Libilo se mu to,ani nechtel dolu.Akorat jsem si namohla zase kycel-teda ona je to uz spuis prdel,boli to jako cert.Se tu plouzim jako lemra.Jdu balit darky,drak usnul jako spalek. :wink:
Petru,Natt,at jsme do Vanoc v pohode.My lonsky Vanoce vyzrali zuby+nachlazeni+opruz,i savlovy tanec na Stedry vecer byl....Letos snad ne!!!!
20. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky snad ju..........má jen rýmu........ :wink: ale chci to podchytit,tak jsem nakoupila bylinky a inhaluje a vysáváme a polštářek se mu zamlouvá,tak to bude dobrý,musí,máme jet pryč,takže jako vždy.neco jsme si naplánovali a bum.půl roku nic,když má ten lék,ale rýma neni nic hrozného,holky maj teploty,klepu my ne............
20. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tak doufám,že rýmu přemůžete a teplota nebude...u nás zatím bohužel je,ale snad to nebude tak zlý.Má hlavně rýmu,tak má teplotu asi k tomu..Dneska bude spát u mě,manža je na noční,tak ho aspoň budu mít pod kontrolou..
20. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
snad se dáte do pořádku...řádí malej,jen jsem to chtela fakt podchytit,on se ráno vzbudil a řiká-maminko,rýmu,odsát chci :wink: ,ale běží tu inhalátor,stříkám Vincentku a je o.k.,taky má pořád ruce v puse,že by konečně poslední zuby????kéž by :wink:
20. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc moc vám přeju, aby se marůdci pochlapili a do Vánoc byli v cajku... :slight_smile:

Terez, věřím, že letošní Vánoce bude ťapkání :slight_smile: Moc ti to přeju...

My zatím dobrý - už jsme měli rýmy dvě, tak stačilo, že? :sunglasses:
20. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a mě i chlapa dneska začaly brát průdušky, takže taky bylinkujeme. Je to jen trochen, tak to snad přejde bez újmy. Danečkovi jsem preventivně taky koupila průduškový čajík.
20. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak se koukejte dát do ježíška dohromady :wink:
20. pro 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad ano. Dneska jsme měli jít na návštěvu k Míle, ale prý jí taky bolí dýchací trubice a malá Kája má rýmu. Tak radši nejdeme. Daneček je zatím jedinej ok. Tak to radši zaklepu.
21. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek