• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Šimon vypadá dobře :wink: ,spal krásně,vzbudil se jen dvakrát na čůrání a ani nechtel odsát nudličky..........tak sjedem k zubaři a zeptám se kdy nás vezme :wink:

leni,
co vůbec hodinky líbyli se????????????kdes je teda sehnala???????? :wink:
21. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak nejedem nikam,nejede mi vůz...............baterka :angry: :angry: :angry: ,takže manža nic nedostane,než mi jí nabije po,ut je v práci a středa jedem k mamce :zipper_mouth:
21. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to je dobře, že je na tom prcek líp. A hodinky jaké? Máš na mysli ty k narozeninám? Ty jsem dávala už 2.11. a sehnala jsem je přes net. Líbiíly se.

Holky, mně je nějak hůř, jsem malátná, strašně potřebuju spát. Dítě chce taky spát, takže do toho prudí... čekám ale na ty z mBank, mají přijet mezi 10-11. Jak by zazvonili, tak by mi Dana vzbudili a bylo by po spaní. Takže ho natahuju a sebe teda taky.
21. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co máte ten teploměr do ucha... Daneček dostane od pradědy k Vánocům 1000 Kč, tak uvažuju, že ho půjdu koupit. Na netu je hodně chválený Brown teploměr. Co vy? Je to fakt nějak přesný? Aby mi to nezměřilo místo 39 třeba jen 38, protože my při 39 už máme dávat diazepam....
21. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Samozřejmě jsem měla na mysli Braun, ne Brown
21. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jak jsem psala mela jsem dva,ten první jsem poslala dál,nebyla jsem s nim spokojená a ten druhý jako dobrý,ale já si ho stejnak přemeřuju,ale holky řikaly,že maj nějaký supr,tak ti určo poraděj :wink: a jak pak to????????snad neomarodíte Vánoce,tak se vylež a bylinkuj :wink: ,jj myslela jsem ty k narozeninám,uvažuju,že bych manžovi taky koupila nejaké,teda estli se nekdy dostanu do mesta,snad zítra,ale vůbec nevím jaké :unamused:
21. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
uka jakej?????? :wink:
21. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Braun IRT 4520. Na netu jsem četla, že v nějaké studii vyšel jako nejpřesnější a když to špatně zavedeš do ucha, tak tě to upozorní.

No já vám holky nevím ... průdušky, malátnost, horkost, ale teplotu nemám, v krku nebolí. A to poctivě jím už několik měsíců echinaceu. Vyležet se moc nemůžu, nemám kdy. Za chvíli je tady pán z mBank, už volal. Pak hned jdeme spát. Jenže já cítím, že bych potřebovala proležet celej den. A chlap přijde z práce tak nejdřív v 17,30
21. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,a
a babičky?????????

já mám den D!!!!!!!!!!!!
včera jsem si nechala poradit od chlapa,jakou si mám koupit barvu,tak už zářim i já,ne jen kočárek :frowning2: ,pak to auto,takže nikam, nic nejedu,pak se vracim domu a slyšim vodu,no od sousedu do mezi patra,kde mám už zabalené schované dárečky,takže vyházet,mokré rozbalit, a šimon mel vánoce...........prej maminko,jéééééééééé dárečky hrát jooooooooooooooooo,no to bylo,kecu,když jsem mu je nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,když uspávala,přišel mi soused říct,že musel vypnout teplou vodu,aby nebouchnul kotel a před chvilkou mi začal protejkat záchod a nikde nikdo :angry: :angry: :angry: :angry: ,takže už radši budu dneska doma a nikam nejdu :wink:
21. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, babičky jsou v práci. Jedna přijde domů ještě později než přítel a druhá tak v 16,30 a v tom už nevidím takovej rozdíl. Spala jsem hodinu a 3/4, ale klidně bych bývala pokračovala, kdybyse malej sadista neozval.

Ty jo, teď dočítám, co se u tebe děje! Co to máš proboha za den? Tak ať ho ve zdraví ustojíte a zítra vstaň prosím tě pravou nohou...
21. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Já totál nějak nestíhám...... :confounded: Kristík prudí,není moc dobře naloženej,nudle odsávám,u nás sněhu hrůza,tak aspoň Jiřík s dětma lítají venku celý nadšený.....

Chlap balí dárky dětem a já chci jet se sousedkou do Tesca

Natt teda Ty máš zážitky!!!!!!!
21. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli venku na hodku,jsem stahaná jak kun :grinning:
21. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my jsme byli na Úštěku na andělech, bylo to moc pěkné a nebylo moc lidí jak byla zima!

jinak jsem byla u dr. mimi v pořádku a mám jít na ultrazvuk do nemocnice. No říkala po novém roce že to stačí, ale půjdu teď ve středu ještě a pak si prodloužím asi pobyt u našich. Myslím že by tam teď nemuselo být tolik lidí, ale to si jenom myslím, tak uvidíme!

natt,
teda, fakt zážitky. Věřím že kdyby jsi šla jenom do sámošky tak se ti něco přihodí§

leni,
dejte se do kupy, taky to na vás nějak leze, ale snad bude na vánoce dobře. Hlavně aby byli zdravé děti, my už to nějak zvládnem, ikdyž někdy je to těžké :confused:
21. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak to je chytrejsi teplomer,nez ten nas.Ten neumi upozornit na chybu.
21. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Natt, ty máš tedy den... - tak snad už sis vybrala. Jakou barvou záříš ty??? :grinning: Vánoce mají být veselééé!!!

Leni, já ho mám u mamky (teploměr) - dostanu ho pod stromek a pak teprve otestuji. Mám pořád paragon a kdyby jooo proměřoval, tak ho vrátím.
Ale mně jde hlavně o měření teplotky v noci, když spinká - na čele..

Prin, to je super, že je miminko OK. :slight_smile:

Terez, kdyby můj manžel balil dětem dárky :grinning: :grinning: to by to dopadlo :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak víte nekdo neco o Bell????????????jsou v pořádku?????????? :frowning2:
21. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek,porád ještě žiju,jen nevim co dřív.Te´d mám v troubě ještě jedny perníčky,tak mám chvilku času.Pokusím se dočíst :slight_smile: .
Tak u Rubeše to bylo super,sice jsme chvilku čekali neb ti před náma jaksi asi podecenili počasí a přijeli pozdě,ale dobrý.A čekáme fakt HOLČIČKU :dizzy_face: .Já jsem to věděla :dizzy_face: .Holky mě před pár lety umřela v červenci babička a krátce po ní mi umřela v červenci teta (obě z maminčiny strany) a nám se povedlo v červenci počít obě holčičky :slight_smile: .....náhoda......možná :slight_smile: .No každopádně se říká,že když někdo umře někdo další se narodí,takže budem mít zpátky dvě ženský v rodině :slight_smile: .No a Rubešovi to šlo hezky od ruky,ptal se mě na srdíčko,tak jsem mu řekla,že už jsem tam byla 2x a musim ještě jednou,že jako mi psal Podolský zhoršenou vyšetřitelnost......tak Rubeš během pár minut všechno vyšetřil a napsal zprávu,že je srdíčko v pořádku :slight_smile: .Odhad porodní váhy ještě moc nejde zcela určit ještě nejsem v tejdnech,kdy dítě nabírá tuk,ale podle měření je to zatim výhledově 3,5 kg :sweat_smile: .Mimi jsme celý hezky prohlídly a kočička nakonec hezky usnulu a spala s hlavičkou podloženou ručičkama,ouplnej andílek :dizzy_face: .

Tak já zas letim k troubě,mějte se hezky,pokusím se pozdějš dočíst co a jak.
21. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jéééééééé to je krásný :wink: -gratuluju,možná na tom bude,me taky umřela babička a narodil se Šimonek :wink:

tak to mám konečně na youtube Šimonka narozky:
http://www.youtube.com/watch?v=FbJvbyXMuec
22. pro 2009 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,vy hnízdujete,rýmujete.........Tak hnízda záviddim,ale letos je už jasný,že je jen nafasuju :sweat_smile: .Všem marůdkům přeju brzký vyzdravení,snad pomůžou vánoční dárečky :slight_smile: a dobroty :slight_smile: .

Natt,teda to jsou občas dny co?! :unamused:

S teploměrama nevim co,my máme taky do ucha.Myslim,že to je do microlife nebo tak nějak...teď zrovna hned nevim,ve který tašce je :rolling_eyes: .Ale asi dobrý.manža sice přeci jen víc věří rychloběžce :grinning: ,ale myslim že jinak měří spolehlivě.
Jooo Natt,trampošku sehnala tchýně na netu,respektive manža jí našel :sweat_smile: a oni objednali.

Jinak dneska jsem si vystála šílenou frontu na vinnou klobásu,tak jsem jí radši vzala rovnou dvě kila :grinning: ,rozdělila jsem ji do čtyrech balíčků do mrazáku.Jo a taky ještě nemáme stromek.Dneska dopo jsme jezdili od čerta k ďáblu a nesehnali jsme :unamused: .Takže zejtra jedem znova.A holt něco vyberem.Chtěli jsme vysokou,hustou,rovnou borovici :grinning: ......takže asi holt koupíme co bude,klidně i smrček,když bude nejhůř, aspoň aby byl rovnej a hustej :sweat_smile: .A taky jsme celý léto a podzim mluvili o bobech a sáňkách,ale samo je z chalupy nikdo nepřivez,takže nemáme nic :rolling_eyes: ,tákže jsem zaběhla do bazaru u pošty a koupila jsem za stovku jendy jetý bobíky a už jsme protáhli Puclinu ve sněhu ve dvoře :grinning: .Jí nějak mráz nevadí.My se klepem jak ratlíci a ona venku lítá a pak řve,že nechce domu.Akorát hlásí,že TUDÍÍ ,myslí tim sníh :grinning: ,když do něj padne hubou :grinning: nebo ho zkoumá v ruce,páč mi chdodíme aj bez rukavic(teda když jdem jen tak na chvilku před barák jinak jo).

Prin,proč musíš na UZ do nemocnice,ke komu chodíš na gyndu?No a jak je? :slight_smile:

Já jdu asi už do pelechu, na zejtra mám už zae danej rozvrh.Dneska řemeslník doděla konečně přechodový lišty na plovoučku a práhu u vchodvejch dveří,takže zejtra můžu konečně umejt a připravit vestavnou skříň v prádelně,abych tam mohla konečně nandat všechno ložní prádlo ručníky,utěrky...apod.Manža ráno nandá garnyže,tak hned hodim záclony do pračky ať už můžou viset,pak jedem shánět ten stromek a ž bude Puclina spát ozdobim perníčky,pak by měl přijít instalatér neb nám neodtejká druhej záchůdek a večer snad konečně zabalim dárky :slight_smile: .Taky nemůžu sehnat ubrus na ten náš dlouhej stůl,tak ještě musim něco vymyslet :rolling_eyes: .....tak já už letim a dobrou :slight_smile: .
22. pro 2009 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,tak druhá ženská-super.... :slight_smile:
Kluci jdou dneska asi k doktorce,Šíma má pořád teplotu :frowning2:
Natt,Šímonkovi vše nej k svátku.. :slight_smile:
22. pro 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
děkuju i Vašemu Šimonkovi vše nej k svátečku :wink: ,hlavně at je fit :wink:
22. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak mě průdušky pořád bolej, ale nic víc, nerozjelo se to... teda zatím... piju pořád ten průduškovej čaj, včera jsem 1x měla paralen hot drink. Šla jsem dřív spát a ráno budíček v 5,40, protože ho vzbudil Tomášův budík. Ale díky bohu usnul, já se vyspala do 8,20 a on ještě spí.

Holky, díky za info ohledně teploměrů. To je fakt, dalo by se to kdyžtak vrátit. Akorát nevím, jestli toho Brauna seženu v DC, asi ho budu muset objednat přes net, což je pitomý při případných reklamacích apod.
Verčo a taky ho chci hlavně kvůli měření v noci a určitě se to bude hodit i do budoucna, kdy už se fakt v prdce změřit nenechá. Dobrá věc.

Bell, GRATULUJI K HLČIČCE :slight_smile: Koukám, že jsem se sekla u tebe i u Makinky. Mamka dělá na soudě, tak jsem jí nechala vinné klobásy koupit ve stojžeru na náměstí ve chvíli, kdy tam nebyla fronta a už je mám od pátku v mrazáku. Jo a v Jysku jsem viděla nějakej velkej ubrus, zkus mrknout.

Petrunko, ach jo, to je taková škoda, zrovna na svátky. Jděte určo k tomu doktorovi dneska, třeba ho to do Ježíška přejde. Moc bych vám to přála.
22. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile:

Šimonkům vše nejlepší k svátku... :hearts:

Marůdkům brzké uzdravení.

Bell, velká gratulace k holčičce... :hearts::hearts::hearts: - tak to je krása i s tím srdíčkem, mně taky Homola v UL napsal, že nejde vyšetřit kvůli habitu matky a Rubeš ho projel úplně v pohodě a uklidnil mě a když jsem mu řekla, co mi napsal Homola, tak se dost zasmál...!!!

Ajoooo, já nemám klobásy :grinning: Ale my jdem na Štědrý den k rodičům, takže neřeším. Buď koupím a nebo nekoupím... :slight_smile:

Leni, právě že Petík při měření v zadečku hrozně vyvádí - nenávidí to...

Jdem fotit do sněhu, včera se to moc nepovedlo, nebyla jsem s fotkama spokojená, tak oprava... :wink:
22. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát mi volal manžel...nic moc,malej má náběh na anginu,takže dostal ATB do nosu i prášky..no,snad aspoň brzo zaberou. :frowning2:
22. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dneska je Šimonkův den... tak to také přeji Šímům všechno nejlepší k svátku,hlavně zdravíčko... u těch našich Šimonků z diskuse se to docela hodí :slight_smile:

Verčo, Daneček zatím u tohodle měření nevyvádí, ale je mi jasný, že to časem začne vadit všem dětem, když dorostou do určitýho věku.

Petrunko, tak atb zabírají tak za 48 hodin, tak to máte akorát, aby se na vás u stromečku začal culit, že je mu dobře :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky přejeme Šimonkův vše nej, hlavně moc moc zdraví...

bell,
deme tam na velký ultrazvuk. Nevím jak jiné dr. ale Černá tam posílá. Ona sice ultr. má, ale je to proto, aby mezi tím jejím a tím v nemocnici nebyl velký rozdíl v délce těhotenství no a podle výsledku mě přesně v týden kdy se to má, udělá odběr na vývojové vady, takže je to vlastně pro jistotu! Jinak samo gratuluju k holčičce, že by druhé kolo byli holčičky...myslím jako všeobecně, moc jich tu nemáme :sweat_smile:

tak já mám na vánoce hotovo kromě balení dárků, to mě čeká dneska a nazdar :slight_smile:

leni,
hlavně ať jsi v pohodě a nejste na vánoce nemocní!
22. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, díky :slight_smile:
22. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak mám trochu préé..hihi kluci odjeli,já musím umýt nádobí :angry: ,Kristík si hraje,dnes jsme byly naposledy na Vojtovce

Šimonkům vše nejlepší k svátečku :slight_smile: :slight_smile:

Verčo můj chlap si z práce donesl krabice a vše do nich balí zvlášť,zkrátka si s tím vyhraje,to já na to nemám nerva!!

Bell gratulace k holčince :slight_smile: ,jj ve většině případů se ta generace vymění.....

Kristík stále kašlík a rýma,snaží se capat víc a víc,v puse má totálně naběhlé dásně,možná to nachlazení s těma zubama jde "ruku v ruce"

Já už nic nepeču a nekuchtím,teda čeká mě salát a obalení řízků,vinné klobásy dodá soused řezník asi tam večer naběhnu :grinning:

Dnes nákup v Tescu-jídlo přes Vánoce ,páč včera manža byl v garáži,tak jsme to dnes absolvovali s dětma....

Lidi nakupují jako blázni!!Ale chápu když je víc lidí v rodině a dělají se "merendy",u nás teď piju pouze já :grinning: a to jěště minimálně,páč opilcova rána už jsou dááávno tabu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simonkum vse nejlepsi!!!A Bell gratululace k holcine,tak jsme na tom stejne! :grinning:
22. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek