• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj holky,
dekujeme moc za přáníčka :slight_smile: :wink:

zítra už jedem kmamce,tak nevim kolik bude času,,.................

tak Vám všem chceme popřát krásné Vánoce,hlavně zdravíčko dětem a samozřejme i Vám,at Vás potěší ta dětská radost,která nás všechny asi potěší stejnak nejvíce,užijte si krásný štědrý den a pak se pochlubte...........Zdena s rodinou :wink:
22. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt Tobě taky krásný svátky a opatrně po cestě!!
22. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, nevím, jestli Tě tady ještě stihnu, také přeji heké Vánoce a krásně si je užijte. Ostatním ještě jistě stihnu popřát, určitě se tady ještě stavím.

Dneska toho mám hafooo, jdu převlíknout peřiny, vyluxovat, vytřít, pak běžím pro maso, udělám br salát, dobalím dva nové dárky a ještě chci udělat vánočku
23. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
Já dneska pobíhala po měste,sháněla poslední věci..zítra už nikam nejdu,,je všude mooooře lidí.
Šíma vypadá líp,ráno měl ještě zvýšenou teplotu,ale teď se zatím drží.Tak uvidíme,ale zdá se,že ATB zabrala ryche.Teď ovšem nastala další potíž-udržet ho v klidu :unamused: .
Ani já a manžel nejsme úplně fit,tak snad to všichni přežijeme v pohodě..
Odpoledne se chystáme postavit a ozdobit stromek,udělat salát,uklidit...
23. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja o vanocce tak premyslim,asi prubnu tu co sem davala Verca....
Natt,hezke Vanoce!
Ja jdu zitra s Maxem odpol ke tchanovcum,takze ja NEVARIM,salat NEDELAM,rizky NESMAZIM a jen se budu FLAKAT! :grinning: Jediny,co udelam zitra je misa chlebicku,to odvezu k nim,az nejdu s holyma rukama a jestli se povede ta vanocka,tak jim kus vezmu ochutnat.
Stromek ozdobim dneska vecer,docela se tesim.
23. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to zakřikla,zase měl trochu teplotu..ale to neva,věřím,že zítra to bude dobrý
23. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, jen si to užívej! To je moc prima, že se o tebe tak hezky postarají. Já jsem letos poprvé na Vánoce bez rodičů, už mám svou rodinu... a tak si všechno dělám sama...
23. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky kdyz se narodil Max uz zustali doma sami,k rodicum jsme jeli az 25.Kdyby tu byl Roman,tak jsme taky doma.Holt kdyz clovek vyrodi bejby,tak se stava samostatnou jednotkou :grinning: .I kdyz je hezky byt pohromade.
Leni,jak ti je?
23. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:
Tedy dnes by mě od města nidko nedostal - to musí být maso... :slight_smile:
My byli na velkém nákupu v pondělí v noci a včera jsem doklusala pro to, oc jsme zapomněli nebo nekoupili...

Právě jsme dohnízdila (mám jich něco kolem 50) a už mi zbývá jen vyluxovat a vytřít a ozdobíme stromečeeek :slight_smile:
Ráno jsem si napsala seznam a podle něj jsme s Adamem kmitali a už máme vše hotovo!!!

Užijte si svátky v pohodě a pokud možno ve zdraví se spoustou lásky a dětské radosti - stejně to děláme hlavně kvůli ní....
23. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata Vám i vašim rodinkám přejeme krásné prožití dnů svátečních i všedních :slight_smile:
Dětem bohatého Ježíška a všem mooc zdraví a lásky :slight_smile: :wink:
23. pro 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki hmm pěkný :wink: :wink: :grinning:
23. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki - super :slight_smile: Přesně takhle vypadala ta moje a taky naštorc na plech :grinning:

Hele:
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs223.snc3/21035_103130436378631_100000450254154_81927_3925951_n.jpg

tedy nevím, jestli to bude fungovat...
23. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Funguje :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všem krásné vánoce, dětem krásného ježíška a ať se vám splní vše co si přejete.
24. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Vánoce plné pohody a dětské radosti přejí Petra,Martin a Šimonek :slight_smile:
24. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco a je vyborna!Diky za odkaz,ukladam na priste! :wink:
Adamkum a Evickam vse nej a vam vsem krasny Stedry den!!! :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše milé kamarádky a kamarádi, už tu mám návštěvu, ale jdu na vás jen krátce juknout, abych vám popřála.

Krásné Vánoce, hezky si je užijte... hlavně těch rozzářených očí vašich dětiček. Užijte si Štědrý den hlavně v klidu a pohodě, žádný stres, radši dobroty a pohádky. Už se s Danečkem těšíme, až vás zase uvidíme a popovídáme si ...

Adámkům a Evičkám taky vše nej! ať je dnešek veselej :grinning:
24. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, ještě ti odpovím... včera večer se mi najednou udělalo dobře... takže fajn. Děkuji
24. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny přejeme Vám krásné svátky,dnešní den i večer ať se vydaří :slight_smile:

Adámkům a Evíkům vše nej :slight_smile:
24. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je dobre,ze je ti dobre! :grinning:
Ja cekam,az se drak probudi a palime k babi a dedovi. :wink: Takze se loucim,mozna tam budeme az do zitra.Takze vam vasem,hlavne detickam preju krasneho jeziska!!!! :slight_smile:
24. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
přeji všem krásné prožití vánočních svátků - těhulkám pohodové dny a krásná kulatá bříška, ostatním maminkám hodné a zdravé dětičky. :sweat_smile: Krásné vánoce, bohatého Ježíška a splnění i těch nejtajnějších přání. :dizzy_face:
24. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE :slight_smile: .Všichni si to krásně užijte,všem dětičkám přeju nádherný zážitky a spoustu dárečků :wink: :slight_smile: a hlavně všem,co nejvíc domácí pohodičky :dizzy_face: .
24. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsichni.Tak jsme doma,vcera to probehlo bezva,Maxule vzorne sedel u vecere a dlabal masi s bramborem.Dostal Lego duplo vlacky,autak a hlavne krabici drevenych kostek-zabava nejvetsi.V 8 prijel Romanuv bracha s rodinou,maji stene yorksira,takze Maxule nadsenej,no povim vam,ze sel spat v 21,15.ale ve 22,30 jeste nespal!Byl rozdovadenej,porad mi neco vykladal a chtel hracky.Pak tada vytuhnul,ja uz byla polomrtva.... :grinning:
Jeee,Kamilko,tobe to tam pekne naskakuje!!!! :wink:
25. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
včera to bylo hezké............já dolstala Dolce :wink: ,takže pořád koumáme nej kombinace :wink: ,malej dostal hlavně lod Eliáše a mašinku Tomáše a je spokojenost,fakt si s tim vyhraje :wink: ,zbytek uvidíme až vybalíme doma,ale jak nás bylo hodně,nevedel co se děje :wink: ,domu jedem zítra........užívejte svátky :wink:

kami,
jj naskakuje pekne,jen tak dál,pak dej vedet,co to bude :wink:
25. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:

Včera byly děti hodný,Jiřík od 9h rána se ptal kdy že bude večer :grinning: ,z dárků pod stromečkem byly nadšený oba,Kristík mimořádně hodný,no nejvíc ho bavilo hrabat v krabici do které se házely papíry a prázdné krabičky :grinning:
Jiřík nadšen ze stavebnice a Kristík dostal vozík s kostkama.+ dohromady auta atd....všelijaký kravinky

Dnes tu byla švagrová s rodinou.Zítra jedeme k našim + ke tchýni.
25. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...my si to včera taky užili.. :slight_smile:
Šimonek měl přes den ještě trochu teplotu,ale jinak vypadá už docela fit,jen ještě dost smrká.Snad to bude brzo ještě lepším,abychom mohli na nějakou tu návštěvu po příbuzenstvu.
U nás vše proběhlo celkem v poklidu,dárečků zase nebylo tak moc,zato udělaly radost.Nejvíc asi sada nářadí pro malýho,pořád něco opravuje :slight_smile:
25. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridala jsem foto z prvni varky nasich letosnich Vanoc :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3640408&vReferer=
25. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, i u nás to bylo moc moc pěkné :slight_smile:
Petík ještě ani nevybalil všechny dárky, vybral si dva a s těmi zatím nějak vystačil, takže to máme trochu an etapy :grinning:
25. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě nemá od včera teplotu-huráááááá....Dneska jedem na chvíli k tchánovi a zítra snad k našim,když bude i nadále fit..:slight_smile:
26. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek