• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Petrunko, to je SUPER :slight_smile:

My dnes neměli v plánu NIC, ale dorazil tchán, tak to je fajn, máme dědu doma... :wink:
26. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

Petrunko tak konečně!! :slight_smile:

Dnes jsem našla další dva zuby Kristíkovi!Celkem jich má 10! :slight_smile: a už zdárně začíná capkat,no zatím jako po pár pivech,ale to vypiluje :grinning:
Až se probudí jedeme po babičkách :wink:
26. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mel Šimon přes noc zvýšenou teplotu a chtel domu,takže jsme mu ráno dali panadol a spal tři hodky,se vypotil a vypadal fit,ale v autě zase usnul :frowning2: ,tak jsme místo domu jeli na pohotovost :unamused: ,nemá angínu,nemá chřipku,ale má hnisavou rýmu :angry: :angry: ,dostal pamycon a augmentin duo,ted tu s tíou staví dráhu na fazolky,pomalu rozbaluje dárečky,co u nechal ježíšek doma,sice nemá teplotu,ale nudlá,ale vypadá dobře,takže jen ta rýnu,tus me nejak nezvládli :angry: :angry: :angry: ...........

petrunko,
to je dobře,že je Šimonkovi dobře :wink: :wink:
26. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tak to mají Šimonkové něco společnýho,taky máme PamyconTak ať jste brzo úplně fit!Vypadá to,že návštěvu zvládl v pohodě,teplotu nemá,pořád smrká a trochu kašle,ale to se dá v klidu zvládnout.Takže zítra babička...a taky tety a prababička :slight_smile:
Já teda taky smrkám jak o život,ale to nevadí,já to přežiju v pohodě,hlavně,že malýmu je líp..
26. pro 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jsem ráda,že mu ho dali,on vetšinou hned zabere,už dve hodiny si tu s tatkou hrajou s fazolkovou dráhou :wink: ,naštěstí nekašle malej vubec a teplota od toho rána nebyla žádná :wink: ,proste má jen hnusnou zelenou,ale když ji neodsaju,tak sama neteče,tak odsáváme a odsáváme,at se mu nikde neusadí :wink:
26. pro 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šímovi zase teče z nosu pořád,takže s tím problém není..navíc si sám řekne,že chce smrkat a už mu to jde dobře..já jsem tak ráda,že už nemá teplotu.Do tří let nebyl moc nemocný a jen,co nastoupil do školky,má podruhý angínu a anitbiotika..
26. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak Vánoce byly naprosto úžasný! Daneček si je užil naplno. U večeře jsme museli všichni (byla tu tchýně) tleskat, Daneček nadšený, veselý, no vložím brzy fotky, to jsem musela zdokumentovat. Zdlábnul pečeného pangase s bramborovou kaší, měl i rybí polévku a pangase si zopakoval ještě před spaním, jak mu to jelo. Ke stromečku se doslova rozeběhl a hned se vrhnul střemhlav na odstrkávací motorku. Večer usínal dvě hodiny v kuse, asi jako to bylo u Makinky. Pořád něco vykládal, vyprávěl plyšákům v postýlce dojmy a asi až ve 22,30 vytuhnul. Byla to fakt nádhera!!! Už se nemůžu dočkat příštích Vánoc, jak jsme si to užili. Teď máme přes půl obýváku stan s tunelem a v něm Daneček vegetí a má v něm polštářky a hračky :grinning:

Kamčo, gratuluji!!! Moc jsem se těšila, až se dozvím, že jsi těhulka, fakt ti to moc přeji. A termím máš parádní. Daneček se narodil 25.6.
26. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, taky Dolcegustujeme :grinning: Ale já nesnesu kofein, takže "čokočínuju" :grinning: Dneska jsme dokoupili kapsle. A jakou máš barvu, my takovou fialovou metalízu :grinning:

Martinko, hezké fotky :slight_smile: A chleba se mi tu hromadí... Co děláte ve středu?
26. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, tak to je super, už se z nemocí vylížete a bude to jen dobroš :slight_smile:

Nám 23.12. vylezl 11. zub, tak už nás taky za chvíli bude moct sežrat.

Natt, dočítám, že jste marodi. Tak snad díky vitamínkům bude mít rychlejší uzdravování.
26. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jééééééééé ten musí být krásný :wink: ,máme oranžovou metalízu :wink: ,nekoupila babička,ale koupil mi ho manžel :wink: taky nespal,to asi žádné dítko z radosti :wink: ,taky usnul kolem 11,už set těším na fotky,taky dám,až si vzpomenu na heslo,kam dávám fotky :grinning: ,malej vypadá v poho :wink: ,ani nemá stále teplotku :wink:

jsem četla,že delaj i kafe bez kofeinu dolcegustácký :wink: ,ale čokoláda vedla i u mamky,když jsme zkoušeli :wink: .máš k tomu hrnečky???????? :unamused:
26. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,30.12.chceme jet do Nemecka.Jeste presne nevim,jak to bude,po prijezdu to mame s Romcou vzdycky drobet hekticky a ted o Vanocich obvzlast.Urcite ti dam vedet.
26. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak jsme dneska vstávali v 7 a venku je tak černočerná tma, že mi připadalo, že je tak pět, klidně i míň. Tak tu sedím v pyžamu a Daneček jí chleba a řehtá se u Teletubies a Lokomotivy Tomáš v TV.

Natt, tak to já se hned podívám na stránky dolce. Kdyby měli kafe bez kofeinu, jdu hned do něj. Díky.

Makinko, a jó, ty máš od pondělí doma Romču... tak to neřeš. Až ti to vyjde, tak ti to vyjde. Jen si ho užívej :wink:
27. pro 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

U nás byla tedy noc... Petík se budil od 22 h co dvacet minut, v půl dvanácté jsem ho vzala do obýváku...
hrál si úplně vzorně skoro hodinu, pak jsem ho s mlíkem uložila a stejěn se vzbudil na mlíko o půl šesté. Pak spal do 8. Spustila se mu megarýma a kašel aaaaaach joooooo !!!

Leni, na kterém programu dávají Teletubbies? Já je nikdy nenatrefím...
Fotky jsou hezké - Daneček si to užil :slight_smile:
27. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Přidala jsem pár fotek :wink:
27. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, teď si to nemůžu vybavit, na čem jsme to viděli, ale mám pocit, že Barandov.

Terez, moooc hezký. Stejně jsou to jiný vánoce, když jsou děti... nádherný.
27. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jj :slight_smile: to je jasný,hlavně že jsou zdravé!!A jak jsem četla-doháníme Vás máme 10zub :wink:

Kristík dnes v noci budíček po 3h ranní,tak usnul u nás v posteli,pak jsem ho přenesla a spal do 8h.
Teď spí po obídku a pak jedeme celá rodina do Hefaistosu máme tam sraz se ségrou a jejíma dítkama,tak musím udělat společné foto :slight_smile: Kluci mají totiž jen jednoho bratrance zbytek je převaha ženských :grinning:

Včera jsme oběhli babičky,prababičku,pradědu a strýce dotáhlo se domů dalších X kravin :grinning:

Dnes dopolko jsem byla u sousedky i s dětma,tak si pohrály a my probraly co jsme prožily a zažily,hihhi,to byl absťák,jsme se skoro týden neviděly!! :grinning:
27. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kluci jsou fešáci :wink: ,moc Vám to jako rodinkám sekne :wink: mě se vejdou jen dve fotky :frowning2:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3643572&vReferer=
27. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já vás zdravím od našich z moravy. Je fajn se nechat rozmazlovat :slight_smile:
Tak čtu jak jste se měli krásně o vánocích a ani jsem vám nestihla popřát krásné vánoce, tak se omlouvám a dodatečně přeju :wink: Taky jsme si je moc užili asi jako všichni tady a hlavně děti, super :sweat_smile:

Leni,
taky u nás zvítězila motorka a zbytek dárků muselo počkat :sweat_smile:

tak já se zase ozvu! Domů jedeme až asi 11 nebo 12.1!
Jo a jinak jsem byla 23.12 v té nemocnici na ultrazvuku a udělala jsem dobře, protože tam nikdo nebyl a ještě jsem trefila na Závěrku, takže paráda a hlavně je všechno v pořádku!
:slight_smile:
27. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
super,že je mimi v pořádku jen tak dál :wink:
27. pro 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme při pondělku :slight_smile:

Zdeni, Šimonek u stromečku je roztomilínek :slight_smile:

Prin, gratuluji k dobré kontrole a věřím, že vše půjde takto pěkně dál :wink:
28. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsme všichni spali do 10:15 h :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no a celej den je po spánku :wink: už dvakrát jsem tam dala fotku,co jsme dostali,ale po každý mi to rychlostí blesku asi admin smazal :angry: :angry: ,chtela jsem Vám ukázat našeho pejska :wink: -Beníka :wink:
28. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky přeji hezký povánoční čas.

Zde je odkaz na některé z vánočních fotek http://www.facebook.com/album.php?aid=13775&id=1837335471&l=7c464580c8

moc jich nemáme, natáčelo se video jak Míla trhá balící papír. A bylo mu celkem jedno čí je to dárek.
28. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :wink:

Holky fotečky všech úžasný :wink:

Prin to je dobře že u Tebe vše OK :slight_smile: Moravu hmmm taky bych si dala říct,ale já nejradši ve sklípku a vínečko :grinning: to bych chtěla zažít :slight_smile:

Natt já mimi štěně viděla nádherný,tak je vyfoť se Šímou,to Ti pak nevymažou :wink: jo a my taky máme Beníka-jezevčíka tvrdohlavýho :grinning:
28. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, pěkné :slight_smile: A my měli včera dlooouho návštěvu, tak jsem šla spát až v 00,45 a ve 4,45 budíčeeek!!! Já myslela, že mi šibne. Naštěstí to asi bylo hlady, tak po mlíku usnul znovu a já vstávala v krásných 10,00 a Daneček až v 10,45. Pak jsme ho šoupli k babičce a jeli do Fóra. Máme nové džíny ve slevě. Chlapovi jsme dokonce sehnali super džíny zlevněné z 1600 Kč na 499 Kč. Paráda. A ty máš nového pejska??? Jako od vánoc??? Pošli na lenka.harsanyova@seznam.cz, budu ráda.

Pavli, vy jste tam jeli až teď nebo jste tam byli už na Štědrý den? Tak motorka u vás taky zvítězila... :grinning: U nás teď zas vede stan s tunelem, děsně v něm vříská radostí a schovává se a piští, když na něj nakukujeme zvenku tunelem. Až přijedete, musíte se přijít s Jarouškem podívat na nového pejska, jedeme pro něj (resp. pro ní) tuhle sobotu. Hezky odpočívej, relaxuj a užívej těhotenství. Jsem moc ráda, že je vše v pořádku.

Lucko, pěkné fotky :slight_smile:
28. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
tak pejsek bude??????????? :wink:
28. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejdřív vám musím napsat, ať si tuto sobotu 2.1. koupíte Děčínský deník. V rubrice 52 úsměvů pro rok 2010 budou vyfoceni oba moji chlapi. A bude to stát za to :slight_smile:

Natt, ano pejsek bude... fenka Kačenka.
29. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
Šimonek už je úplně fit,jen dobírá ATB a ve čtvrtek jde na kontrolu.Navíc si ,šikula malej,zvykl spát ráno do osmi hodin.To se sand nikdy nestávalo.Po tom neustálým budíčku kolem šestý,je tohle luxus.Akorát se bojím,že s nástupem do školky to zase padne do satrým kolejí..Aspoň jsem si přes Vánoce odpočinula a zítra zase do práce..:frowning2:
29. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Dneska jsem byla v poradne,vsechno O.K.Cukr v moci zvysenej jen trochu,takze holt budu rodit bez vyvolavacky proste az to na me prijde....a to taky znamena,ze si Roman nebude moct vyjednat volno v praci,kdyz nebude vedet presny termin.
Jinak nahore mam 3,3 kg. :wink: Kosarka tam nebyla,pry ma chripku,Vendula mi jen poslechla ozvy.
29. pro 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
jak ne vyvolávačku?????????,kvuli zvýšenemu cukru v moči???????????já nemela cukrovku tu tehu,ale tohle jsem mela,ted nevim,jak se to jmenuje,musela bych najit okopčenou tehu prukazku,ale vyvolávačku jsem dostala a ne jednu a ne jeden čípek :unamused:

petrunko,
tak vidiš luxus,taky jdem ve čtvrtek na kontrolu,ale malej je uplne v poho :wink:
29. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek