Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
makinka.1
29. pro 2009
Ja pri Maxovi mela vyvolavanej porod prave kvuli cukru v moci-tehotenska glykosurie se to jmenuje.Musela jsem chodit do dia poradny na kontroly a na krev.Me vyvolavanej porod vyhovoval,vedela jsem,kdy to bude a Roman tu mohl byt se mnou.
nattally
29. pro 2009
jo to je ono 😉 ,ale když máš ted to samé,proč nemuzeš 😉
nattally
29. pro 2009
nic já jsem tatar,už to čtu pořádně 😉 ,promin 😉
bellatrix13
29. pro 2009
Holky máte krásný fotky z vánoc 🙂 .Taky přikládám odkaz na naše nový foto 🙂 : http://www.facebook.com/profile.php?id=10000043...
bellatrix13
29. pro 2009
Maki,to se máš.Já jdu na cukr až 14.1. 8-( a na moje dotazy,jestli to náhodou nejni už dost pozdě mě ujišťovali,že do 28. týdne mám čas,takže jdu přesně ve 28+0tt ....to jsem na to zvědavá.I u Jaňule jsem šla takhle jen tak tak.........tak si nejsem jistá,jestli jsem třebas přece jen ten cukr zvýšenej neměla a nevědělo se to.....nevim......Pak mi v porodnici dělali po porodu ještě jednou ten test,ale až třetí den a to už moh ten těhu cukr bejt zase dávno pryč..takže vim prd jen to,že jsem rodila obříka.No uvidíme jsem na to zvědavá 8-( 🙂 .
nattally
29. pro 2009
bell,
to nefunguje????????? :-|
bellatrix13
29. pro 2009
Natt,je to odkaz na facebook.......já sem ten odkaz zkusim hodit ještě jednou,ju.
bellatrix13
29. pro 2009
http://www.facebook.com/album.php?aid=6923&id=1... ........tak možná te´d by mohlo? =-)
bellatrix13
29. pro 2009
Mami29,koukám,že naše dítka dostali k vánocům stejnej dárek 😃 helmu s páskem na nářadí 😃 .U nás je to te´d velkej hit.Ta naše opice malá chce furt něco šroubovat a vrtat jako tatínek 😃 .Jak jsme se teď stěhovali tak se furt něco šroubovalo.Kupovala jsem to v Jordance 😉 .
bellatrix13
29. pro 2009
Holky,tady ještě vkládám PF,snad to půjde zobrazit 🙂 : http://www.facebook.com/profile.php?id=10000043...
verca111
29. pro 2009
AHojky 🙂

Maki, gratuluju k dobré kontrole. Věřím, že porod zvládneš a při troše štěstí tam bude i Roman 😉

Bell, prohlédla jsem si fotky - máte to moc moc krásné a Jani je kočička roztomilá... 🙂
Poslala jsem ti na FB žádost o přátelství 😉

My byli dneska ve Fóru - docela pohoda tam. Petík konečně začíná chodit i venku 🙂 tak mám radost a o veselí je postaráno.

Taky přikládám odkaz na naše PF...

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs...
bellatrix13
30. pro 2009
Verčo,tak jsem ráno zapla PC a koukám na poštu a řikám si ...kdo to jeee Veronika Evelína..... 😃 než mi to došlo.To mi bylo tajem,že máš dvě křestní jména 🙂 .PF je parádní 😃 !Gratuluju k chození venku a teď si kup francovku na masáže nohou,páč se za nim pěkně naběháš 😃 .
U nás je teď nový,že se nám za poslední dva tejdny Puclina dost rozkecala a mimo jiné se jí rozšířila slovní zásoba o slovo SRAJDA 😃 a aby toho nebylo málo,tak te´d s tatínkem se učí psát srajda na magnetickou tabulku,jí to samo nejde,ale huláká furt dokola srajda srajda 😃 😃 😃 a taínek píše a píše 😃 .
makinka.1
30. pro 2009
Hmm Bell,ja jsem rikala,ze ti to Vendula povedela blbe,ze jsi se mela objednat driv.Fakt dela jen do 28.tydne,ted jsem to zrovna cetla. http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=70 To je docela mozny,ze jsi s Janickou mela vyssi cukr,kdyz byla tak velika.Kolik jsi prenasela?
Verco,to bych musela porodit driv,Roman odjizdi presne v den terminu porodu. 😞
lenik_25
30. pro 2009
Krásný den, tak my jsme dvě noci po sobě vstávali v pět a dneska v 9,30 🙂 Jupí. Včera jsme si koupili v akci plazmu, tak nám ji dneska přivezou. To se to bude večer koukat na tévé 🙂

Makinko, tak to máš malinko kg nahoře. To je paráda! A jsem moc ráda, že je všechno v pořádku. A buď zas v klidu s tou vyvolávačkou. Prý vyvolávaný porod víc bolí, tak si užij ten nevyvolávaný a třeba to bude lepší... to je trochu nadsázka, ale třeba to tak opravdu je.

Bell, já myslím, že to do toho 28tt fakt stačí. A fotky máš nádherné. Jakou máš zdobičku na perníčky? Máš je nádherné! Ty jo a ta obří štědrovečerní tabule! Nádhera! A tak krásnou ložnici a kuchyň tiše závidím.

Verčo, my byli ve Fóru v pondělí, včera v Olympii. Nakoupili jsme dost oblečení ve slevách, udělali jsme si fakt druhé vánoce. I Danečkovi jsem sehnala fakt bomba triko s dlouhým rukávem v "Name it" v Olympii ze 300 Kč na 150 Kč. Gratuluji k chození Péti, už našel tu správnou odvahu...
verca111
30. pro 2009
Bell 😃 😃 - ty naznáš lesní žínku Evelínku??? 😃 😃 😃
To bude Janičku umět velmi praktické slovo 😉 - nevíš, kdy se to bude hodit...
Děkuju za pochvalu PF 😉

Maki, tak se budete už týden předem náruživě loučit, no...!!! 😎 😎

Leni, my ani nenakupovali, jen jsme si to tam užívali a taky jsem tam našla super místo a mám krásný fotky - podívej se na FB do Prosince... 😉
nattally
30. pro 2009
bell,
tak jsem asi jediná komu to nejde,tak jsem si poslala žádost o přátelství na facebooku a uvidíme 😉

veru,
mám stejný obleček,ale dala jsem mu na večeři jen botky se sobíkem z tesca vid????????? 😉
lenik_25
30. pro 2009
Verčo, na fotky určitě mrknu 🙂 My do Fóra jezdíme rádi hlavně kvůli skvělé kavárně Julius Meinl, je úplně dole. Tam dělají takové dobrůtky! V sobotu se tam asi stavíme, až pojedeme pro hafanku.
nattally
30. pro 2009
leni,
a kolik stojí takovej nealergickej psík,jestli to neni tajné 😉
bellatrix13
30. pro 2009
Maki,no právě.Vendula mi řekla kolem 15.12. si tam zavolej,no a já teda přeně 15. volala a objednali mě na 14.1. 8-( .Jaňuli jsem přenášela 3 dny...to docela šlo no nevim.Možná tim,že byla velká,tak tak nějak to furt všude připomínám neb nechci bejt moc za hrdinu a klidně by mi stačilo miminko s úplně normální průměrnou váhou.

Leni koupila jsem si zdobičku u abraháma -takovou plastovou tubu s našroubovacíma nástavcema,cena příznivá,řikala jsem si ,že se to bude dobře držet.....jo prdlačku 8-( .Byl to děs už jenom to naplňovat, 8-( ty nástavce furt byli ucpaný ačkoliv jsem cukr několikrát prosela,aby v náplni ani pidihroudičky nezůstaly.Už vim,že příště si koupim prostě jenom cukrářskej pytlík a nerezovou násadku tu nejtenčí co maj a hotovo.Za 5-10let už to budu mít v malíku 😃 😃 😃 .Děkuju za pochvalu bytu.Ta tabule to taky děkuju.To byla taková solidní anabáze 😃 .Já furt sháněla ubrus na ten náš velkej stůl,jenže buď se mi nelíbily nebo byly moc drahý a nebo bych musela dát 2 až tři na jeden stůl.Dokonce jsem snad všechny vietnamce ve městě oběhla,jestli bych tam neobjevila nějakej poklad tak za stovku a nic.Nakonec jsem obejvila na dně stěhovacího pytle jednen malej ubrus,co jsme koupili v loni v rajchu asi za 3 eura,dala jsem ho naštorc k tomu dvě dečky,co někdy před stolety přišly jako bonus z nějakýho katalogu,zbytek byly papírový ubrousky z krámu za 44,- :-N .Pro jistotu jsem stůl zaplnila jídlem,ještě upekla perník (v nový formičce ve tvaru hvězdy) a na zbytek stolu jsem poházela jako dekoraci ty perníčky a bylo a ono to nakonec fakt vypadlo docela uspokojivě.To zelený prostírání jsme koupili v jysku za 54,- kaček 4ks a adventní věnec jsem si dělala sama (na to jsem teda koupila za 79,-kaček tavnou pistoli). :-N

Verčo,to byli rodiče v rozšafné náladě,když ses narodila,co?! 😃 Ale je to pěkný aspoň máš dost obzvláštněný jméno 🙂 .

Jo maki,přiklánim se k intenzivnímu loučení před datem porodu 😃 😃 😃 .Budu držet všechny palečky,aby vám to vyšlo 😉 .Já si taky řikám....jak to asi bude.Když se blížil porod Janičky,tak si kámoška dělala srandu,že by nechtěla bejt zrovna u Járy na křesle až by to na mě přišlo 😃 ať jí dám radši včas vědět jako první 😃 ,že má svoje zuby ráda.No uvidíme.Před vánoci mi psala spolužačka jakej měla porod druhýho mimča.9.12. se jí narodila holčička a měla to jentak tak.Manžel přilít domu jeli do porodnice a oni je poslali domu a sotva dorazili dom,tak už zase volali babičkám,aby vyzvedli malýho kluka ve školce a jeli hned zpátky.Rodila málem v autě,takže žádný papírování,žádnej klystýr a malá Alenka byla na světě na to tata a to měla 4,12kg takže taky pěkná Puclinka 😃 .Něco na tom bude,že ty druhý děcka jdou ven rychlejš 😃 ......a když se budete řádně loučit,tak určo i o nějakej ten den dřív 😃 😉 .
nattally
30. pro 2009
bell,
9.12. jakého roku????????,,to jsme my 😉 ,ale Alenka myslim ten den žádná,co já si pamatuju,předemnou Tibor,pak Šimon,pak Kubíček a pak dvojčátka 😉 ,jeste si pamatuju,že se me ptali,jestli muze ten tatka projít kolem me,me to bylo fuk at jde,stejnak tam bylo stopadesát lidí :-p
nattally
30. pro 2009
jo tak vidiš letos 😉
lenik_25
30. pro 2009
Natt, od 3500 Kč bez PP až po 10000 Kč s PP. My máme bez PP za 4 tisíce.
lenik_25
30. pro 2009
Bell, já se to pokoušela zdobit z normálního igeliťáku a teda prdlo mi to a čáry byly na můj vkus moc široké. Takže si na příští rok určitě pořídím ten zdobící cukrářský sáček s tou nejužší dírkou, jak budeš pořizovat ty. Ale na to ještě času dost.
verca111
30. pro 2009
Bell, to byla legrace, to není moje druhé jméno... ty sis nevšimla, jaká mají lidi na FB jména 😃 ?? 😃

Holky, zdobení perniků:
Kupte si takoý ty sáčky se zavíráním - jak mají takovou tu linku, co se zamáčkne do sebe - neplníte lžičkou pohodlně a růžek ustřihnete nůžkama na nehty - osvědčená metoda - léta praxe a max spokojenost.
Zdobičky se ucpávají, mohlas, Bell, ušetřit, bych ě od ní odradila mik fik 😃
Ani cukrářský sáček nic moc - Leni, natrénuj na Velikonoce 😉
bellatrix13
30. pro 2009
Natt toho 9.12. to bylo letos Alenka je úplně čerstvý miminko 🙂 .

Verčo,tak tos mě dostala 😃 .No ja FB víceméně kecám s kámoškama,který tam maj svoje normální civilní jméno 😃 ,maximálně dvě příjmení co vyvdaly 😃 .Se zdobením si nechám poradit neb letos mě to fakt prudilo :-| .
nattally
30. pro 2009
leni,
dekuju moc 😉

bell,
jj už jsem to pochopila 😉 😃

jinak Vám jedu v klídku domu z hypky a na kruháku u tesca mi to tam seklo jedno auto a druhý nejakej maldej frajírek......ve starym golfu,nepřipoutanej s kamarádíčkama chtel zamachrovat avjel mi tam,tak jsem na to duplo,samo to ujelo a já zastavila snad centák před nim,chtela jsem vystoupit a hned mu tam rozbít hubu,no co frajírek se usmál,ukázal fakováče a ujel.............no já mela snad tlak 200/200,tak jsme doma a jak nepiju dala jsem si panáčka 😞 😞 😞 ,zmetci mladý ]-( ]-( ]-( ]-(
nattally
30. pro 2009
maki,
bydlš uplne až nekde vzadu na samotě 😉 ,poštáci na tebe troubí??????? 😉
larakroft
30. pro 2009
Ahoj holky!

Žiju!

Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala a ani vám nepopřála krásné Vánoce a vše nej k různým svátkům (Dan, Šimon, Adam, Nattally 😉 :-S Od pátku jsme byli v Jihlavě u Zdendovy sestry, přijeli jsme ve středu na oběd a pak už to jen frčelo, tu středu se dřelo do půlnoci a na Štědrý den ještě v 5 jsem věšela závěsy v našem novém obýváčku, ale ve 3/4 na 6 už jsme večeřeli (u našich) a stromeček pro Ježíška byl nachystaný už tam - to byl můj vůbec nejkrásnější dárek!
Ještě jsem to ani nestihla nafotit, zkusím to dnes večer a pak to hodím na Modrou střechu, abyste se taky mohly pokochat, my se kocháme furt :-N Nejsou tam teda ještě prahy, za gaučem chybí nějaké zásuvky. V pokojíčku jsou sice zásuvky všechny, ale zase tam není moc nábytku, komody mi bude dělat kamarád až po Novém roce. No a k psacímu stolu jsem blbka koupila malou desku, vůbec mě nenapadlo, že v systému Amon z Ikey rozhodně všechny nohy ke všem deskám nepasují :-p
Jo, ale zato když jsme byli v té Jihlavě, půjčili jsme si od kámoše Tranzita a dojeli si do Brna pro náš krásný obří stůl (pro 12 lidí) - měli slevu 20% na skladové zásoby 😉 (tak holt bude čekat v Jihlavě v garáži, až bude mít cestu kolem můj táta se svým Transportérem, stejně ho zatím nemáme kam dát...ono vlastně v tom bytečku krom pokojíku a obýváku nic jiného není, takže čůrat se běhá k našim dolů :-N

No nic...dočíst vás zatím moc nestíhám, snad to ještě doženu...

Takže vám všem přeju povedeného Silvestra a v roce 2010 hodně štěstí a zdraví, lásku a spoustu radosti z těch našich ratolestí!
nattally
30. pro 2009
lara,
dekuju za přáníčko 😃 ,ale nejsem Natálie-(jen přesdívka) 😃 -jsem Zdena 😉 ,ale za Šimonka děkuju 😉
nattally
30. pro 2009
veru,
jak se to píše??????? se S nebo se Z :-p

Začni psát odpověď...

Odešli