• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ja pri Maxovi mela vyvolavanej porod prave kvuli cukru v moci-tehotenska glykosurie se to jmenuje.Musela jsem chodit do dia poradny na kontroly a na krev.Me vyvolavanej porod vyhovoval,vedela jsem,kdy to bude a Roman tu mohl byt se mnou.
29. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je ono :wink: ,ale když máš ted to samé,proč nemuzeš :wink:
29. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic já jsem tatar,už to čtu pořádně :wink: ,promin :wink:
29. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte krásný fotky z vánoc :slight_smile: .Taky přikládám odkaz na naše nový foto :slight_smile: : http://www.facebook.com/profile.php?id=100000433962732&v=wall&ref=nur#/album.php?aid=6923&id=100000433962732&ref=mf
29. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,to se máš.Já jdu na cukr až 14.1. :rolling_eyes: a na moje dotazy,jestli to náhodou nejni už dost pozdě mě ujišťovali,že do 28. týdne mám čas,takže jdu přesně ve 28+0tt ....to jsem na to zvědavá.I u Jaňule jsem šla takhle jen tak tak.........tak si nejsem jistá,jestli jsem třebas přece jen ten cukr zvýšenej neměla a nevědělo se to.....nevim......Pak mi v porodnici dělali po porodu ještě jednou ten test,ale až třetí den a to už moh ten těhu cukr bejt zase dávno pryč..takže vim prd jen to,že jsem rodila obříka.No uvidíme jsem na to zvědavá :rolling_eyes: :slight_smile: .
29. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
to nefunguje????????? :unamused:
29. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,je to odkaz na facebook.......já sem ten odkaz zkusim hodit ještě jednou,ju.
29. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mami29,koukám,že naše dítka dostali k vánocům stejnej dárek :grinning: helmu s páskem na nářadí :grinning: .U nás je to te´d velkej hit.Ta naše opice malá chce furt něco šroubovat a vrtat jako tatínek :grinning: .Jak jsme se teď stěhovali tak se furt něco šroubovalo.Kupovala jsem to v Jordance :wink: .
29. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Maki, gratuluju k dobré kontrole. Věřím, že porod zvládneš a při troše štěstí tam bude i Roman :wink:

Bell, prohlédla jsem si fotky - máte to moc moc krásné a Jani je kočička roztomilá... :slight_smile:
Poslala jsem ti na FB žádost o přátelství :wink:

My byli dneska ve Fóru - docela pohoda tam. Petík konečně začíná chodit i venku :slight_smile: tak mám radost a o veselí je postaráno.

Taky přikládám odkaz na naše PF...

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs177.snc3/20435_103331676358507_100000450254154_87612_8088402_n.jpg
29. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,tak jsem ráno zapla PC a koukám na poštu a řikám si ...kdo to jeee Veronika Evelína..... :grinning: než mi to došlo.To mi bylo tajem,že máš dvě křestní jména :slight_smile: .PF je parádní :grinning: !Gratuluju k chození venku a teď si kup francovku na masáže nohou,páč se za nim pěkně naběháš :grinning: .
U nás je teď nový,že se nám za poslední dva tejdny Puclina dost rozkecala a mimo jiné se jí rozšířila slovní zásoba o slovo SRAJDA :grinning: a aby toho nebylo málo,tak te´d s tatínkem se učí psát srajda na magnetickou tabulku,jí to samo nejde,ale huláká furt dokola srajda srajda :grinning: :grinning: :grinning: a taínek píše a píše :grinning: .
30. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm Bell,ja jsem rikala,ze ti to Vendula povedela blbe,ze jsi se mela objednat driv.Fakt dela jen do 28.tydne,ted jsem to zrovna cetla. http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=70 To je docela mozny,ze jsi s Janickou mela vyssi cukr,kdyz byla tak velika.Kolik jsi prenasela?
Verco,to bych musela porodit driv,Roman odjizdi presne v den terminu porodu. :frowning2:
30. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den, tak my jsme dvě noci po sobě vstávali v pět a dneska v 9,30 :slight_smile: Jupí. Včera jsme si koupili v akci plazmu, tak nám ji dneska přivezou. To se to bude večer koukat na tévé :slight_smile:

Makinko, tak to máš malinko kg nahoře. To je paráda! A jsem moc ráda, že je všechno v pořádku. A buď zas v klidu s tou vyvolávačkou. Prý vyvolávaný porod víc bolí, tak si užij ten nevyvolávaný a třeba to bude lepší... to je trochu nadsázka, ale třeba to tak opravdu je.

Bell, já myslím, že to do toho 28tt fakt stačí. A fotky máš nádherné. Jakou máš zdobičku na perníčky? Máš je nádherné! Ty jo a ta obří štědrovečerní tabule! Nádhera! A tak krásnou ložnici a kuchyň tiše závidím.

Verčo, my byli ve Fóru v pondělí, včera v Olympii. Nakoupili jsme dost oblečení ve slevách, udělali jsme si fakt druhé vánoce. I Danečkovi jsem sehnala fakt bomba triko s dlouhým rukávem v "Name it" v Olympii ze 300 Kč na 150 Kč. Gratuluji k chození Péti, už našel tu správnou odvahu...
30. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell :grinning: :grinning: - ty naznáš lesní žínku Evelínku??? :grinning: :grinning: :grinning:
To bude Janičku umět velmi praktické slovo :wink: - nevíš, kdy se to bude hodit...
Děkuju za pochvalu PF ;)

Maki, tak se budete už týden předem náruživě loučit, no...!!! :sunglasses: :sunglasses:

Leni, my ani nenakupovali, jen jsme si to tam užívali a taky jsem tam našla super místo a mám krásný fotky - podívej se na FB do Prosince... :wink:
30. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak jsem asi jediná komu to nejde,tak jsem si poslala žádost o přátelství na facebooku a uvidíme :wink:

veru,
mám stejný obleček,ale dala jsem mu na večeři jen botky se sobíkem z tesca vid????????? :wink:
30. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, na fotky určitě mrknu :slight_smile: My do Fóra jezdíme rádi hlavně kvůli skvělé kavárně Julius Meinl, je úplně dole. Tam dělají takové dobrůtky! V sobotu se tam asi stavíme, až pojedeme pro hafanku.
30. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
a kolik stojí takovej nealergickej psík,jestli to neni tajné :wink:
30. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no právě.Vendula mi řekla kolem 15.12. si tam zavolej,no a já teda přeně 15. volala a objednali mě na 14.1. :rolling_eyes: .Jaňuli jsem přenášela 3 dny...to docela šlo no nevim.Možná tim,že byla velká,tak tak nějak to furt všude připomínám neb nechci bejt moc za hrdinu a klidně by mi stačilo miminko s úplně normální průměrnou váhou.

Leni koupila jsem si zdobičku u abraháma -takovou plastovou tubu s našroubovacíma nástavcema,cena příznivá,řikala jsem si ,že se to bude dobře držet.....jo prdlačku :rolling_eyes: .Byl to děs už jenom to naplňovat, :rolling_eyes: ty nástavce furt byli ucpaný ačkoliv jsem cukr několikrát prosela,aby v náplni ani pidihroudičky nezůstaly.Už vim,že příště si koupim prostě jenom cukrářskej pytlík a nerezovou násadku tu nejtenčí co maj a hotovo.Za 5-10let už to budu mít v malíku :grinning: :grinning: :grinning: .Děkuju za pochvalu bytu.Ta tabule to taky děkuju.To byla taková solidní anabáze :grinning: .Já furt sháněla ubrus na ten náš velkej stůl,jenže buď se mi nelíbily nebo byly moc drahý a nebo bych musela dát 2 až tři na jeden stůl.Dokonce jsem snad všechny vietnamce ve městě oběhla,jestli bych tam neobjevila nějakej poklad tak za stovku a nic.Nakonec jsem obejvila na dně stěhovacího pytle jednen malej ubrus,co jsme koupili v loni v rajchu asi za 3 eura,dala jsem ho naštorc k tomu dvě dečky,co někdy před stolety přišly jako bonus z nějakýho katalogu,zbytek byly papírový ubrousky z krámu za 44,- :sweat_smile: .Pro jistotu jsem stůl zaplnila jídlem,ještě upekla perník (v nový formičce ve tvaru hvězdy) a na zbytek stolu jsem poházela jako dekoraci ty perníčky a bylo a ono to nakonec fakt vypadlo docela uspokojivě.To zelený prostírání jsme koupili v jysku za 54,- kaček 4ks a adventní věnec jsem si dělala sama (na to jsem teda koupila za 79,-kaček tavnou pistoli). :sweat_smile:

Verčo,to byli rodiče v rozšafné náladě,když ses narodila,co?! :grinning: Ale je to pěkný aspoň máš dost obzvláštněný jméno :slight_smile: .

Jo maki,přiklánim se k intenzivnímu loučení před datem porodu :grinning: :grinning: :grinning: .Budu držet všechny palečky,aby vám to vyšlo :wink: .Já si taky řikám....jak to asi bude.Když se blížil porod Janičky,tak si kámoška dělala srandu,že by nechtěla bejt zrovna u Járy na křesle až by to na mě přišlo :grinning: ať jí dám radši včas vědět jako první :grinning: ,že má svoje zuby ráda.No uvidíme.Před vánoci mi psala spolužačka jakej měla porod druhýho mimča.9.12. se jí narodila holčička a měla to jentak tak.Manžel přilít domu jeli do porodnice a oni je poslali domu a sotva dorazili dom,tak už zase volali babičkám,aby vyzvedli malýho kluka ve školce a jeli hned zpátky.Rodila málem v autě,takže žádný papírování,žádnej klystýr a malá Alenka byla na světě na to tata a to měla 4,12kg takže taky pěkná Puclinka :grinning: .Něco na tom bude,že ty druhý děcka jdou ven rychlejš :grinning: ......a když se budete řádně loučit,tak určo i o nějakej ten den dřív :grinning: :wink: .
30. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
9.12. jakého roku????????,,to jsme my :wink: ,ale Alenka myslim ten den žádná,co já si pamatuju,předemnou Tibor,pak Šimon,pak Kubíček a pak dvojčátka :wink: ,jeste si pamatuju,že se me ptali,jestli muze ten tatka projít kolem me,me to bylo fuk at jde,stejnak tam bylo stopadesát lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak vidiš letos :wink:
30. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, od 3500 Kč bez PP až po 10000 Kč s PP. My máme bez PP za 4 tisíce.
30. pro 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, já se to pokoušela zdobit z normálního igeliťáku a teda prdlo mi to a čáry byly na můj vkus moc široké. Takže si na příští rok určitě pořídím ten zdobící cukrářský sáček s tou nejužší dírkou, jak budeš pořizovat ty. Ale na to ještě času dost.
30. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, to byla legrace, to není moje druhé jméno... ty sis nevšimla, jaká mají lidi na FB jména :grinning: ?? :grinning:

Holky, zdobení perniků:
Kupte si takoý ty sáčky se zavíráním - jak mají takovou tu linku, co se zamáčkne do sebe - neplníte lžičkou pohodlně a růžek ustřihnete nůžkama na nehty - osvědčená metoda - léta praxe a max spokojenost.
Zdobičky se ucpávají, mohlas, Bell, ušetřit, bych ě od ní odradila mik fik :grinning:
Ani cukrářský sáček nic moc - Leni, natrénuj na Velikonoce :wink:
30. pro 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt toho 9.12. to bylo letos Alenka je úplně čerstvý miminko :slight_smile: .

Verčo,tak tos mě dostala :grinning: .No ja FB víceméně kecám s kámoškama,který tam maj svoje normální civilní jméno :grinning: ,maximálně dvě příjmení co vyvdaly :grinning: .Se zdobením si nechám poradit neb letos mě to fakt prudilo :unamused: .
30. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
dekuju moc :wink:

bell,
jj už jsem to pochopila :wink: :grinning:

jinak Vám jedu v klídku domu z hypky a na kruháku u tesca mi to tam seklo jedno auto a druhý nejakej maldej frajírek......ve starym golfu,nepřipoutanej s kamarádíčkama chtel zamachrovat avjel mi tam,tak jsem na to duplo,samo to ujelo a já zastavila snad centák před nim,chtela jsem vystoupit a hned mu tam rozbít hubu,no co frajírek se usmál,ukázal fakováče a ujel.............no já mela snad tlak 200/200,tak jsme doma a jak nepiju dala jsem si panáčka :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,zmetci mladý :angry: :angry: :angry: :angry:
30. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
bydlš uplne až nekde vzadu na samotě :wink: ,poštáci na tebe troubí??????? :wink:
30. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Žiju!

Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala a ani vám nepopřála krásné Vánoce a vše nej k různým svátkům (Dan, Šimon, Adam, Nattally :wink: :confounded: Od pátku jsme byli v Jihlavě u Zdendovy sestry, přijeli jsme ve středu na oběd a pak už to jen frčelo, tu středu se dřelo do půlnoci a na Štědrý den ještě v 5 jsem věšela závěsy v našem novém obýváčku, ale ve 3/4 na 6 už jsme večeřeli (u našich) a stromeček pro Ježíška byl nachystaný už tam - to byl můj vůbec nejkrásnější dárek!
Ještě jsem to ani nestihla nafotit, zkusím to dnes večer a pak to hodím na Modrou střechu, abyste se taky mohly pokochat, my se kocháme furt :sweat_smile: Nejsou tam teda ještě prahy, za gaučem chybí nějaké zásuvky. V pokojíčku jsou sice zásuvky všechny, ale zase tam není moc nábytku, komody mi bude dělat kamarád až po Novém roce. No a k psacímu stolu jsem blbka koupila malou desku, vůbec mě nenapadlo, že v systému Amon z Ikey rozhodně všechny nohy ke všem deskám nepasují :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo, ale zato když jsme byli v té Jihlavě, půjčili jsme si od kámoše Tranzita a dojeli si do Brna pro náš krásný obří stůl (pro 12 lidí) - měli slevu 20% na skladové zásoby :wink: (tak holt bude čekat v Jihlavě v garáži, až bude mít cestu kolem můj táta se svým Transportérem, stejně ho zatím nemáme kam dát...ono vlastně v tom bytečku krom pokojíku a obýváku nic jiného není, takže čůrat se běhá k našim dolů :sweat_smile:

No nic...dočíst vás zatím moc nestíhám, snad to ještě doženu...

Takže vám všem přeju povedeného Silvestra a v roce 2010 hodně štěstí a zdraví, lásku a spoustu radosti z těch našich ratolestí!
30. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lara,
dekuju za přáníčko :grinning: ,ale nejsem Natálie-(jen přesdívka) :grinning: -jsem Zdena :wink: ,ale za Šimonka děkuju :wink:
30. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
jak se to píše??????? se S nebo se Z :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek