• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
30. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, taky bych byla nas...!!!

Laro, to jste šikulky, jak jste to zvládli :wink:
30. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přezdívka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdo byste chtel........... :wink: ,já jsem si objednala jinde takový stejný.........ale manža mi aktivně dneska přinesl ten samý,takže já mám nový i s krabicí a prodám za 120 kč,kdyby nekterá z Vás chtela písnete do IP,mám ho a doporučuju,ale dva mi jsou k ničemu :unamused:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29304373&tab=8
30. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

Přejeme krásného Silvestra,hlavně hodně zdraví Vám všem :slight_smile:

Jdu vařit pápáápá
31. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak Daneček ještě stále spí.... :sweat_smile:

Verčo, díky za tip.

Natt, není vůbec zač.

Laro, ty vogo, teď jsem se lekla, že jak přeješ Nattally, že měla svátek Zdena, to je moje tchýně :grinning: Uf :grinning: I tobě přeji povedeného Silvestra a hlavně perfektní vstup do nového roku. Ať se vydaří!
31. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro a díky za přání Danečkovi.
31. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my si užíváme u našich, ale chtěla jsem vám a dětičkám popřát do nového roku zdraví, štěství a hlavně zdravé a hodné děti a ať dělají jenom radost!
:slight_smile:
31. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
néééééé až v červnu :wink:

taky přejeme všem podařeného Silvestra :wink: ,hlavně zdravíčko a štěstíčko :wink: ,pořádně si to oslavte :wink: ,my budem doma a odpočívat :wink:
31. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...přidávám se k přáním no nového roku..hlavně to zdraví a spokojenost :slight_smile:
Já jsem zatím v práci,končím v pět,vyzvednu u švagrový malýho a půjdem domů.Manžel bude na noční a já bych nejradši šla spát brzo,ale to nemá význam,stejně by mě vzbudily petardy...tak s to pokusím nějak přežít,asi si pustím film.. :slight_smile:
31. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já se přidávám s novoročním přáním - hlavně to zdraví, aby bylo a to ostatní už pak půjde samo... :slight_smile:
Krásně si to oslavte, já tradičně půjdu uronit o půlnoci nad postýlku..... :sunglasses:
31. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3652431&vReferer=

Nazdar ženy, matky, těhule apod.,
sice už ani moc nenakukuju, prostě není čas, ale přeju vám tu všem v tom roce 2010 poustu radostí, uspěchů, lásky, zdraví a vůbec vše co si přejete ať máte vrchovatě :wink:
Petra a Dorotka
31. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,taky přeju všem v roce 2010 jen to nejlepší,hodně,hodně moc zdravvíčka štěstíčka :slight_smile: .
31. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a dětičky, už sem asi nakukuju v tomto roce naposledy, tak vám všem za sebe i rodinku přeji, abyste si všichni hezky užili Silvestra, ať už jste někde ve víru velkoměsta nebo doma. Vkročte do toho nastávajícího roku pravou nohou, ať se vydaří. Hlavně všem přejeme zdravíčko, to je nejdůležitější.

Dneska "slavíme" doma nad talířem jednohubek, vepřového kolena s křenem a chystáme se i na zmrzlinový pohár. No tak to bude míchanice :grinning: Pak teda nějakej ten zdravej životní styl by to chtělo, co? O půlnoci to u nás bude asi jako u Verči, budu ronit nad postýlkou :grinning:

Péťo, moc hezká fotka :grinning:
31. pro 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
daneček právě ukradl ze stolu jednohubku se slanou rybou... :grinning: A utíká s ní před tatínkem, má úplně mastnou pusu a je spokojenej :grinning:
31. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechno nejlepsi vsem!!!
31. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky jeste nespí a si nebude...................byli jsme popřát kamarádum a ted jsme doma :wink:
31. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a máme tu Novej rok :wink: ,tak jsem holky s Váma uronila slzu a malej se ani nehnul a to je rachot přím pod oknama :wink:
1. led 2010 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co holky??????????jak bylo?????????? :wink:
1. led 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak u nás se Silvestr vydařil. Pohodička doma, pustili jsme si na DVD Na samotě u lesa, dali si bílé víno a šáňo a šli jsme spát v 1,30. Daneček mě nechal hezky vyspat do 8,30, ale i tak to s ním půjdu v poledne asi zalomit :slight_smile: Ale pohodička. Taťka nám ještě spí.
1. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my sli spat ve 22 hodin a taky to bylo fajn.Byla jsem unavena a mam nejak nerviky na pochodu,pac me boli kycle a porad tu byla nejaka navsteva,vubec jsem si neodpocinula,porad jen matlam nekaky chlebicky.Dneka konecne klid!!!!Zitra bohuzel zase prijede navsteva z Prahy,ale pak uz nechci aspon tyden videt doma cizi lidi!
Holky,nevite,jestli maji zitra ve Foru otevreno?
1. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, tak to znám. My to takhle měli po vánocích, pořád samé návštěvy a když už jsme měli mít den volna, tak v ten den se tady vystřídaly další dvě. A já byla utahaná jako kotě. Dneska taky máme válendo. A ty se právě musíš jako těhulka šetřit a ne kolem návštěv lítat. Lehni, nožky hore a nech se obskakovat. Makinko, my se zítra do Fóra chystáme na kafe do Meinla, kolem poledne počítám. Tak DOUFÁM, že nezklamou a otevřou :slight_smile: Jedeme si zítra pro pejska a máme být v Mostě až mezi 14-15 hod, Daneček má být u našich přes noc.
1. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bysme jeli az odpol,az vylifruju navstevu,tak kdyby bylo zavreno,tak mi pisni sms,at se tam nevypravujeme zbytecne,ju? :wink:
S tema navstevama,dneska me dobila tchyne,vcera tu na me soucitne koukala,jak se tu belham a dneska nas pozvala-se poseru-na KAFE!!!Kazdy rok k nim jsme zvani na novorocni obed a letos na odpol kavu.To je mi platny,ze jo,to mi fakt ulehci zivot. :confounded:
1. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, napíšu ti sms, jestli je otevřeno nebo zavřeno, cca kolem poledne. Kdybych nepsala, tak mě třeba jen prozvoň, jsem totální skleróza. Ale myslím, že budou mít otevřeno. Zavřeno je všude dneska, zítra už snad nikde. Tchýně dobrá! Já si pamatuju, že i loni snad odpadl ten novoroční oběd, že jo?
1. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz si to moc nepamatuju,ale asi jo.Ona je ted nejaka opatrna na vareni a na peceni.Cukrovi i vanocku koupila a to je v duchodu... :confused:
1. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla letos tu možnost porovnat doma dělané a kupované. Tchýně nepekla, já ano. Sice to cukroví, co jí udělali U Pekaře, bylo dobré, ale prostě domácí je domácí a je to znát. A mě to pečení letos (totiž loni) moc bavilo.
1. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..my byli s malým včera u švagrovců a bylo to fajn.Šiomonek se vyblbnul s bratránkem,šli jsme domů před desátou.Doma okamžitě vytuhnul a nevzbudily ho ani petardy :wink: :slight_smile: .Ráno spal do osmi,což docela šlo,navíc spal docela dlouho i po obědě,takže jsem to zalomila s ním.
Před chvílí si ho vyzvedli naši,protože zítra jdeme oba do práce,tak tam bude přes noc a zítra odpoledne ho dovezou.On byl v pohodě,to spíš mě bylo líto,že ho uvídím až zítra večer a to navíc už asi bude i spát,až přijedu z práce.Teď nám to vychází docela blbě a tři ze čtyř víkendu v lednu bude aspoň jeden den u našich.Ale co,aspoň se navzájem užijou...
1. led 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás taky byla pohodička domácí, Petíka petardy nevzbudily, i když na ně reagovala i chůvička, co má u postýlky :fearful:

Já dělala k obědu čočku na rajském protlaku, je ot moc dobré, Petíík měl s námi :wink:
Zítra budou ve Fóru určitě mít otevřeno - to by byli sami proti sobě :wink:
1. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si taky myslim,spousta lidi vyrazi na nakup a courat se....
Petardy v baraku vzbudily jen me a psa.Bracha nespal,koukal z okna a pes knucel na chodbe.Nakonec ho musel bracha vzit az do kuchyne,byla pry polosilena.Ona se strasne boji petard a bourky.
1. led 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,

Včerejšek pro našeho Kristíka byl dost hektický-přijela moje kámoška s dcerkou,tak děti blbly a vypadalo to že tu je nejmíň dětí 5!
Malej šel spát po té 19h jako vždy,ale do půlnoci jsme se u něj střídali s chlapem a konejšili!Po půlnoci usnul a spal do půl osmé.
My šli spát i s dětma až skorem o 1.30h ráno!Sousedi měli rachejtlí a dělobochů jak na slavnostech Děčína :grinning:

Dnes jsme šli na pochod na špičku Chmeláku tam bylo lidí!!!Kámoška hlídala Kristíka a tak jsme vyrazili jen s Jiříkem a Lucinkou.Pak mi kámoška říkala ,že malýmu to došlo asi po 10minutách,že tam nejsme my a začal řvát,ale zvládla ho ukonejšit a hrála si s ním + mu dala obě a spát! :wink:
1. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek