• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Zdař bůh ve spolek :slight_smile: ,tak my byli taky doma.Njedřív to vypadalo,že u nás nejspíš někdo bude,ale sešlo z toho.Koneckonců místa máme dost,ale úložných prosto pro návštěvy přes noc málo,tak jsme si to rozumově zdůvodnili,že až radši příští rok až budem pořádně zabydlení.A hlavně se nám chtělo už jen ležet na gauči a cpát se chlebíčkama a jednohubkama :grinning: .Puclinu jsme nechali dýl vzhůru a ona to využila.Do 22 tu lítala sem tam a blbla na klouzajdě a trampošce...v podstatě nám dělala Silvestrovský program neb v telce to stálo vcelku za prd.Pak se ještě chvilku bránila,že nechce koupat a spát,ale jak lehla tak hned usnula :sweat_smile: .Ze shora ze sídliště aj rodinnejch domků od Ploučky lidi stříleli ohňostroje jako blázni,ale Jaňule byla tuhá,jen jsme zkontrolovali vedle tchýni pejska jak to zvládá a šli jsme pomalu do hajan....teda asi tak ve 2 a v půl osmý už byla Jaňule vzhůru :unamused: .Vyrazili jsme na brzkej oběd k našim a pak na bobech do lesňáku pod nemocnicí :grinning: .Snížek měl úspěch a Puclina nám málem usnulu už cestou zpátky k autu,z auta jsme jí doma vynesli už tuhou a to jsem jí pak ještě doma sundavala čepici,boty,bundu oteplováky,punčocháče,svetr..... :grinning: ani to s ní nehlo :grinning: :grinning: :grinning: .

Maki,mě už taky nějak moc všechno bolí.Nějak mi poskočilo břicho a už ho mám nějak dost velký a ještě se mi mimčo asi otočilo hlavou nahoru,takže mám zmáčklej žaludek a plíce a už se mi začla rozvolňovat stydká spona zase,takže občas mi křupe při chůzi :rolling_eyes: ,u Janičky jsem to měla taky asi jak to tělo vědělo,že je velká,tak se na to samo připravovalo :rolling_eyes: .....no prostě taky ráda chodim jenom tam,kde mi uvařej :sweat_smile: .
1. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, prosím o recept na tu čočku. Ráda bych jí do Danečka dostala, ale posledně jí vůbec nechtěl. První lžičku okamžitě vyflusnul.

Makinko, neboj, myslím na tebe, budeme tam mei 11-12 hod, tak písnu.

Myslete na nás, zajtra si jedeme pro pejsanku :slight_smile:
1. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já jsem jen tak po očku četla něco o pejsku,ale nestačila jsem moc dočítat.Jakou pejsanku :grinning: budete mít ?Kapesní nebo něco většího? Já bych si tak přála labradora,ale než se k němu odhodláme to ještě bude trvat asi nějakej pátek :frowning2: .
1. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám fotky z procházky z dnešního zasněženého Nového roku :slight_smile: : http://www.facebook.com/album.php?aid=7144&id=100000433962732&saved#/album.php?aid=7144&id=100000433962732 .Dávám te´d fotky FB,protože sem na MK už mi jich moc nevejde a navíc je musim porád zmenšovat,což tam se nemusí :slight_smile: .
1. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni:

Ingredience:
čočka 1 balíček
cibule 1 ks
rajský protlak 1 konzerva

Podle chuti:
tymián 1 špetka
cukr
uzenina 200 g
ocet
sůl

Čočku namočíme alespoň na 2 hodiny do vody. V téže vodě následně uvaříme čočku do změknutí.

Do jiného hrnce dáme trošku oleje, vsypeme nadrobno nakrájenou cibuli, kterou osmažíme dozlatova. Přidáme na kostičky nakrájenou jakoukoliv uzeninu (párek, šunkový salám, uzené) a necháme osmahnout. Poté přidáme malý rajský protlak. Směs zalejeme trochou vody, přidáme sůl, cukr, tymián a trochu octa podle chuti.

Poté směs přimícháme k čočce a můžeme podávat. Kdo má rád sladší, více si směs přisladí.

Čočku podáváme s pečivem nebo plátkem masa - my to jíme jako samostatné jídlo...
1. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,tys to rozepsala jako,když si sepisuješ vlastní kuchařku :grinning: .Každopádně recept taky vyzkoušim :slight_smile: .
1. led 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, já to zkoírovala z webu, kde mám založenou kuchařku :D :D :D

Doporučuji server www.vareni.cz - tam jsme se zaregistrovala a mám tam svou kuchařku a recepty které se mi líbí, si tam dávám... Už jich tam mám asi 20 a to jsem tam chvilku - už jsem podle toho dost vařila :wink:
2. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak to je fakt kuchařkovský :slight_smile:

Bell, mělo jít o pejska maltézáčka. Nepouští chlupy, vyrůstá do 23-28 cm (fenka je menší, pejsek mívá těch 28 cm). Nakonec jsme se právě v té kavárně, kde jsi mě viděla, rozhodli, že si pejska nevezmeme. Teda rozhodla jsem se tak já sama. Dneska byl celkově hooodně negativní den, takže jsem na pejska nějak ztratila sílu a energii. Dost jsem se nepohodla se svojí mámou a fakt mě to totálně vysílilo.
2. led 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je škoda.No,ale bude lepší když si ho pořídíte až se na dalšího hafana budete cejtit připravený.Maltézáček by byl supr :sweat_smile: ,takovej mazlínek :slight_smile: .Já bych k vám do tej kafárny šla,ale už jsme byli úplně kaput.To už jsme tam dvě hoďky bloumali a Puclina začla děsit kolemjdoucí,že občas nečekaně zaječela jako tur.Zrovna jsme šli najedený ze shora ze Šmaku čeké kuchyně :sweat_smile: a už jsme jen koukali co tam je.Pak jsme se přece jen vrátili a doběhli si do mekáče pro čokoládový šejky..miminko v bříšku si řeklo :sweat_smile: .A jeli jsme dom.Na parkovisku jsme shodou okolností parkovali vedle Simce :sweat_smile: .Já jsem si myslela,že je to ona,když jsme tam zajeli(podle nápisu dráček v autě :sweat_smile: ),ale nevim,jestli mě viděla neb akorát byli na odjezdu,když jsme se hrnuli k autu,zkusila jsem jí mávnout,ale odrážel se mi obraz od předního skla tak nevim,zda mě viděla.Hele z negativních dnů si nic moc nedělej,občas prostě jsou :unamused: ,je fakt lepší nechat rozodnutí na jindy až na to bude vhodná chvíle.A rodiče...no to....ty mě vytáčej pořád,holt je to jiná generace.I přes to je mám ráda,ale občas je lepší nad některýma názorama radši mávnout rukou,jinak by člověk musel zuřit nonstop :sweat_smile: .

Verčo,ahá tak odtud fouká vítr :grinning: ,ty jseš pěkná šibalka koukám :grinning: .Mrknu na to :wink: .
2. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, my jsme zrovna přijeli a šli rovnou tam, máme to tam moc rádi. :slight_smile: Přítel tě hned poznal, že jsi to ty, co jsi nám koupila ty lištičky na postýlku. A mimochodem, sluší ti to těhulko! Bříško ti teda fakt povyskočilo od té doby, co jsme se neviděly, to je pravda. Ale je to moc hezký. S tím pejskem je to fakt škoda, ale je to na dlouhý vyprávění, víš. On ten čas přijde a pořídíme si ho, ale od rána všechno nahrávalo tomu, že tam jezdit nemáme, všechno bylo hrozně negativní. A s tím sporem... nejde nad vším mávnout rukou, bohužel. Ono čeho je moc, toho je příliš a už nejsem ta mámina malá holčička, která na slovo poslouchá maminku a mlčí se svými názory. Ale právě i to je na dlouhé vyprávění :slight_smile: A hlavně v tomhle případě šlo o blaho mého dítěte.
2. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Leni, to je mi líto, že jsi pod tlakem okolností musela změnit rozhodnutí, ale jak píšeš, určitě se to změní a pejsánek bude... ;)

Koukám, že Fórum je malé, že??? :D :D :D

Bell, nejsem šibalka, jsem TAK hodná, že jsem se s vámi podělila o svůj zdroj :wink:
2. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,vari tam dobre,v tom Foru?My se tam chystame zitra,teda jestli nezapadneme snehem.Nebo jestli mame jet na obed rovnou do osvedceny Lipy. :wink:
2. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
to jed rovnou do Lípy :wink:

taky se chystáme zítra :wink: male uvidíme

leni,
tak to je mi líto,tolik jsi toho pejsánka chtela,ale neboj jak píšou holky,až přijde čas,bude určitě tvuj.......spor s mamkou me mrzí,ale neboj to přejde a všechno se urovná,taky už pár hádek u nás probehlo :cry: :cry: :cry:
2. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,nic moc.......jako šlo to,ale myslela jsem,že koupíme Jaňuli nějakou polívku nebo tak něco ono prd.Byli jsme rádi aspoň za bramborovou kaši....z prášku samo a zobla pár kousků z řízku v bramboráku.Já měla játra od šikmookejch,takže ode mě nic.Znám i lepší jídla no.Na rychlý občerstvení to asi stačí,ale na pochutnání...... :unamused: .

Leni,no jsou prostě dny,já kolikrát si řikám,že je snad lepší si sednout a radši už nic nedělat a nezařizovat,aby se to všechno jen nehoršilo :rolling_eyes: .No a mávnutí rukou.........já se hádám taky a naši mě furt peskujou,že je porád peskuju jak malý haranty :sweat_smile: a rukou mávnu až doma,když jsem vytočená a chci se už uklidnit.Občas to odnese manža,kterej mě musí vyslechnout jak se vynadávám na prázdno(ještě jednou doma),když už mě stejně neslyšej :sweat_smile: .

Verčo,no já to myslim v dobrym :slight_smile: jak jinak :slight_smile: .A Forum je fakt malý neb jsem tam krom výše jmenovaných zahlídla ještě několik známých tváří z Děčína :grinning: .Ale musim říct,že slevy teda nic moc.Já jsem zvyklá,že když maj ve značkovejch krámech slevy,tak fakt pořídim nějakej kousek za pár kaček a ne ze 4000,- zlevněno na 3000,- :rolling_eyes: .Měla jsem představu,že seženu nějakej model co bude vyrážet dech tak za 200,- maximálně :sweat_smile: .
2. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za info,Lipa to jisti. :wink:
2. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, jo tak to máš přesně stejný představy o slevách jako já... A to jsme tedy obě propásly předvánoční slevy v H&M v Drážďanech, kdy tam zimní věci vyprodávali za 5 € !!!! :angry:

Holky, Petíkovi rostou zoubky - řekla bych, že ne stoličky, ale přímo STOICE!!! Koukla jsme mu do pusinky a to se mu tam tedy namůže vejít ... :astonished: Ale dostal k tomu srajdu, už za chvíli začne třetí den - jen za dnešní noc jsem 4x přebalovala... CHudákh Samozřejmě se strašně oprudil :angry: - takže jen ho umýt je boj a pláč. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. led 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

dneska si jedeme pro Danečka k našim, tak už teď je mi z toho špatně, jak se po včerejšku budu bavit s mámou. On mi nikdo toho pejska nezatrhnul, ale to rozhodnutí padlo právě po tom, jak bylo všechno negativní a já jsem si chtěla v tu chvíli spíš zalézt do kouta a s nikým nemluvit. Přítel mě z toho na kafíčku z větší části vytáhl, tak to bude ok.

Ve Fóru jsou slevy tedy nic moc, ale zamilovali jsme si EXE, tam jsme nakoupili kalhoty, trička, mikiny... za fakt pěkný slevy. Třeba včera jsem si tam koupila na uklidnění mikinu z 999 Kč na 299 Kč, což mi přijde hodně dobrý. A mají tam teď i trička za 199 Kč.

Verčo, chudineček, tak ať ho to netrápí moc dlouho. Nás stoličky vždycky potrápí. Ale říkám si, že hlavně, že ne s teplotami, jen s ooobr velkou protivností :grinning:
3. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ten průjem šacuju na něco jinýho než zuby :frowning2:
Volala jsem na pohotovost, poradila se s dr. Kdyby byla stolice zelená nebo byla krev, tak mám jít ráno na výtěr... On ještě pořád kadí čočku (měl ji předevčírem) a v tom má červený šlemy - jak mám vědět, jeslti to je rajský protlak nebo krev?????
3. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
chudinka brouček,tak se držte,a dej vede.........myslim,že by si krev poznala,neboj

leni,
tak my byli dneska ve Foru taky,já si koupila v New Yorkru bundu a v C a A Šimonovi zateplený rifle za 135kč a kiču ze 400kč na 98kč,tak jsem částečne spkojená,chtela jsem botičky a blbec jsem si je nekoupila :unamused:
3. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozřejme mikču :wink:

jo a Leni neboj návstevu zvládneš,budeš mít sebou přítele a mamku už to taky určo přešlo,tak se neboj a s chladnou hlavou :wink:

jinak jsem videla maki v elektru,pak koukali na skříně a pak nekam zmizeli,ale bříško pekný :wink:
3. led 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz se lekla,zes me nevidela,kdyz jste tam byli taky.... :grinning:
3. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny zdravím!

Veru, držím palce, ať to brzy přejde a hlavně ať to fakt nic není!

Leni, když si nejsi 100% jistá, je fakt lepší do pejska (zatím) nejít :wink: No a rodiče...ty si holt člověk nevybírá...

Holky, my nikde nakupovat nebyli. Chodíme bobovat na kopec, no a já blbec měla nápad, že pojedeme s dětma na Telnici, když furt tak básní o tm, jak pojedou s dědou do Trentina (důsledky reklamní masáže). Že to bude průs*r mi začalo bejt celkem jasný, už když se děda domlouval s Densou (kámoška, co chtěla jet s náma) - že prý aby tam nebyli lidi, musíme vyjet z Dc ve 1/4 na 8. Blbost. S dětma se dřív než v 8 nevykopeme. Vykopali jsmese v 9. Než děda ometl auto, navlečené děti se servaly na domovní chodbě. Už předtím se strhla strašlivá hádka kvůli helmám. Ony jsou sice obě naprosto stejné velikostně, ale ta stříbrná Mackovi padá moc dozadu, takže má celý čelo holý. I rozhodla jsem, že Macek si vezme Ondrovu helmu a opáčně. Scéna. Pak ta rvačka. Třetí byla moje hádka s tátou, jestli si vzít (já) lyže a boty či ne. (Chtěla jsem si vzít buď obojí, nebo nic, podle toho, jestli mám za dětmi na svahu běhat, nebo jezdit - on že si mám vzít jen lyžáky a zapůjčit si novější model, že bude s OBĚMA klukama na cvičné loučce - blbost) Cesta proběhla až na samozřejmé dotazy "kdy už tam budem" co kilometr v pohodě. Na Telnici jsme viděli, že jedeme opravdu pozdě. Nebohá Denisa (studentka SŠ) si za 300 koupila 2h permici a nakonec to sjela sotva 4x. Cvičná loučka byla kvůli "šišule" pro veřejnost zavřená. Takže jsem Macka vzala i s lyžema do náručí (moje výbava zůstala v autě) a na dětský pomy. Ondra je zvládal celkem v pohodě obě, děda ale šílel z toho, že vůbec nedělá, co mu říká, že místo mezi kuželama jel mezi kuželama (rovně přímo do fronty místo pěkně cikcak), no a já musela Macka nosit v náručí (tahání za hůlky se neosvědčilo) kousek do kopečka a pak se s ním mordovat dolů. Holt jsme z Norska rozmlsaní. Teda kluci, mně by Telnice až tak neva...akorát teda v Norsku je dětská poma zadara, zatímco na Tellnici stál dopolední dětský lupen 70 káčé :astonished: Takže záhy šly lyže dolů a děti na párek s kečupem. Nechápu, k čemu jsem domácí svačinku vůbec chystala. Jo...a svatosvatě jsem musela klukům slíbit, že už v životě na Telnici nepojedeme a lyžovat budeme jen v Norsku a v Trentinu...chudinky...děda je chce vzít ještě ve čtvrtek dopoledne...že nebudou lidi :grinning:
3. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to bude OK :wink: .

Verčo,přeju a´t je Petíkovi líp.Když tak holt radši tren výtěr než přemejšlet,jestli je to zbytek protlaku."Přinejhoršim" ti řeknou,že je to opravdu z rajčátek :wink: a ne nic horšího.

Laro,ale jinak máte rodinný výlety rádi,že :grinning: :grinning: :grinning: .
3. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell - i děda tam na kopci řval na kluky, že jsou knedlíci a ať radši sedí doma na p*deli a čumí na fotbal :grinning:
3. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Moc díky, že na nás myslíte, jsme na tom lépe - konzistencí už jsme u kojence ( z vody - tak to je pokrok, ne?) a frekvencí ze 2h na čtyřech :wink:
Barva se taky změnila a rajčátka už tam nejsou. Dneska měl rýi se zeleninou, banán, jablečnou přesnídávku a nemléčnou kaši - to vše na radu paní Dr a od všeho jen trochu - a dobrý :wink: Vypil cca litr tekutin a s velkou chutí, tak věřím, že to bude v cajku. Jen ta paviání prdelka je tedy maso :frowning2: - ale my to vybojujem...

Laro - ty jo, to jsou lázně, co? Úplně jako bych slyšela mojí ségru :grinning: :grinning: :grinning:

Natt, ty jsi tedy nákupčí na jedničku :wink:
3. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Natt, já kašlu na to, jestli to mamku přešlo. Ten její nerozum se už tolikrát opakoval, že nebudu splachovací já. Tentokrát už fakt ne. Včera jsem pro Danečka nejela, jen jen přítel, protože jsem byla fakt mimo. Mimochodem, hezky jste ve Fóru pořídiíli.

Laro, tak tak, musí to být rozhodnutí na 100%.

Verčo, tak to bude dobrý. My jsme si protrpěli už tooolik průjmů! Důležité je, aby pil, jídlo není na prvním místě v tomhle případě. A my máme tedy většinou kašovitou stolici (haha, teda ne my, ale Daneček), výjimečně pevnej bobek. A to už neřeším. A když přijde průjmik, tak dávám pribotika. Buď ten NutrolinB nebo teď jsme zkoušeli "Laktobacílky" - prášky na rozdrcení. Je jich v krabičce 30.
4. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a včera se stalo něco strašnýho. Přítel vyrazil sám pro Danečka k našim a vylezl z baráku a tam asi 13letá holčina a držela asi 18měsíční sestřičku, která jí spadla na schodech a nedýchala. Než doběhli rodiče, tak jeden chlap volal záchranku a Tomáš držel to bezvládné tělíčko v náruči a snažil se jí probrat. Prý hrůza, jak mrtvolka, vůbec nereagovala. Až když jí slabounce proplesknul, sáhl do pusy kvůli zapadlému jazyku a pořád na ní volal. Prý se zakuckala a pak jí šly zas oči v sloup. Pak už přiběhli rodiče a přijela záchranka.
4. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,Leni to je sila,az me polila husina :frowning2: .Snad to dobre dopadlo.Nechtela bych to videt.Jesteze pritel vi,co a jak.Mozna ji zachranil zivot.
4. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, možná ano a můžu ti říct, že mi z toho bylo pěkně nanic, když mi to vyprávěl. Chudáci rodiče, ti si museli prožít! Snad je holčička v pořádku.
4. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
já to nemyslela nijak zle :frowning2: ,ježíš,snad je malá v pořádku a supr jak přítel zareagoval,šikovnej :wink: ........díky zítra si jedu pro ty botičky,teda jestli si to ejste nerozmyslim :wink:
4. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek