• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni,jo,v úterý-na Kateřinu,což je moje ségra..tak nějak mě dostala k svátku :wink: :slight_smile:
21. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,
jj taky,taky celej život si na to jméno nemůžu zvyknout :wink: ,táta chtel abych byla Endžíla nebo co,podle nejaký rakety a kluk Sváta :wink: ,takže na druhou stranu jsem na tom jeste dobře a s holkou si ho pletou,taky to měl být holka,teda aspon podle nás :wink: ,kartářka řikala,že druhý bude holka a když ne,tak prej bude mít hodně ženský rysy,nevím co tim chtela pani říct :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a nevíš kdy budou ty první fotky?????????? :wink:

holky moooc dekujem všem za pochvaly :wink: ,pak jich dám víc na tý motorce :wink:

Milo,
já si koupila v lékarně takovej polštárek,vždycky ho nahřála a jsem na nem i spala s hlavou zabořenou v polštáři,aby to bylo pořád v teple

petrunko,
a co autoškola???????jak válčíš???????? :wink:

maki,
bude mít Maxík sourozence?????chcete jestě jedno??????

leniku,
takhle posílá pusinku :wink:

no už se těšim na Dorotčiny fotky,hned se pochlub :wink:
21. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt..autoškola?No nevím,docela to jde.Bála jsem se,že to bude horší.Žádná hvězda nejsem,ale snad se to naučím.Zatím jezdím mimo město,tak to není tak hrozný :slight_smile:
21. lis 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,me se to hodi bud v utery nebo v patek. :wink:
Natt,uz neplanujeme dalsi.Zatim... :grinning:
21. lis 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt (Zdeni) :grinning: , tak s tím jménem jsme na tom stejně -taky ho moc nemusím. Abych to přežila, tak jsem alespoň naučila svoje kamarádky, aby mi říkaly Zdeňka,tak jak to má být, protože úplně nesnáším alternace jako Zdena nebo- nedej Bože- Zděna (to používají hlavně starší ročníky)!!! Jo a původně jsem se měla jmenovat po taťkovi (samozřejmě v ženské verzi,že?). To bych si užila ještě víc, on se totiž jmenuje Blažej. Nakonec mi naši dali jméno po babičce, aby si jí nerozhodili. Jo a s mým (naším :wink: ) jménem mají dost problém cizinci. Např. na škole při němec. konverzaci - vyučoval nás Němec a ten mi říkal Ssdenkááá. A když jsem byla s jednou známou v Itálii, tak mi její příbuzný "nemohl přijít na jméno", zkrátka to zaboha nevyslovil, tak si mě přejmenoval na Angelu.Dobrý ne ?!? :grinning: :sunglasses:

Ty fotky nevím, kdy budou. Zatím nikdo nic neříkal.
21. lis 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s kartářkou mám taky zkušenost. Předpověděla mi buď 2 holky nebo 1 kluka (taky s jemnými rysy) :astonished: , no a mám 1 holku a 1 kluka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A manžel podle ní měl být blonďák a mám černovlasýho...
21. lis 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :slight_smile: Teeda, vy jste toho napsaly :confused: !

Tak kdyz se tu mluvi o veku, tak mne je 37 - jsem tady za kmeta, ach jo :grinning:

Fotky mate vsechny krasne...

Ja si uz taky davam prihlasku na plavani - a to jsou Petovi dnes 4 tydny.

Peto, inventivni znamena vynalezavy - to by te zas tak urazet nemuselo, ne?

My jsme dneska cely den byli pryc, sli jsme se podivat do skoly, zatim ne na deti, jen na personal, pak na nakupy a do banky zaplatit darky, co jsem objednala z netu... Vanoce uz mam celkem v kupe :slight_smile:
Odpolko jsme si udelali holt destivy vylet pres cely Decin - sla jsem domu pesky s kocarkem...
21. lis 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, já se neurážim, my přece něco vydržíme, jen jsem nevěděla co to je a tahle nesmrtelná hláška se k tomu prostě hodí :grinning:
21. lis 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy,
týden jsem tu nebyla - nestíhám, práce spousta a času málo :unamused: . Doma se k netu nedostanu, manžel pracuje na pc do noci a v pracovní době to nestíhám. Teď jsem dočetla pouze pár posledních stránek. Jsem doma s Elí sama, táta má zakázku, dělá kuchyň, tak je u zákazníka. Do konce roku ho čeká ještě jedna další kuchyň. Uffff...

Natt, nádherný fotečky mrňouska :dizzy_face: , v tom růžovém tričku vypadá maličko jako holčička :grinning: K tomu jménu Zdeňka - nejste jediné, kdo to řeší, mám tchýni s tímto jménem a i ona na to nadává, myslím, že je snad dokonce Zděňka, ale používá špíš Zdena. Jméno si hold člověk nevybere. Já měla být Denisa, moje jméno mi nakonec vybrala babička.

Maki, blahopřeji k narozninám. Vypadáš fakt báječně. Štíhlá jako proutek :dizzy_face: .
Já před týdnem oslavila 34.narozeniny, v neděli máme rodinnou oslavu, slaví je i manžel, tomu bude 35 let. Dali jsem si společný dárek - 3.1. odjíždíme poprvé bez Elišky na dovolenou, pojedeme lyžovat do Francie, malou ohlídají naši.
21. lis 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
ráda bych se přidala do vaší diskuze, pokud to bude možné-jmenuji se Renáta a jsem těhulka v 16tt a budu se stěhovat z Pardubic do Děčína>manžel dostal pracovní nabídku. Nikoho v Děčíně neznám, a tak bych se ráda alespoň přes internet pomalu seznamovala.

Moje první otázka je - jaká je v Děčíně porodnice? jaké máte zkušenosti?
21. lis 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rendy, vítej u nás :slight_smile: Vy se stěhujete do Dč za prací? To jsem už dlouho neslyšela, vždyť u nás je tak veliká nezaměstnanost :confused: . Tak vám přeji, ať se vám tady na severu líbí. Pardubice trochu znám, je to krásné město, jezdím každoročně na školení do Lázní Bohdaneč, to je kousek.

O místní porodnici ti napíší holky, já jsem rodila jinde... a už je to dlouho. Ale nám týdenního synovce, švagrová rodila tady a byla fakt spokojená. :slight_smile: Jenom naříkala na jídlo, měla zde hlad. Ono hodně záleží jaký je průběh porodu a tak. :grinning:
21. lis 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami,no s tou stihlosti teda nevim,ja jsem sice dlouha,ale kdyz jsem se videla na videu z bazenu...no rozkydla jsem teda pekne! :angry: Musim neco udelat s brichem!Tobe dodatecne k narozkam vse nej a manzovi taky,i kdyz ho neznam. :grinning:
Rendyx ahoj,vitam te.No,decinska porodka,co rict?Saly docela fajn,jsou vybaveny a moderni,hekarna nic extra,jen 2 kamrliky,v kazdym 2 postele,kdyz je obsazeno,manzu tam nepusti,az na sal.Sestinedeli,vybaveni des bes,ale dneska jsem se dozvedela,ze od 5.12.bude zavreno a budou rekonstruovat sprchy,takze hlavni problem snad bude odstraneny :grinning: .Pokoje jsou dimenzovany pro 2 mamci,ovsem rodi se jako o zivot,takze jsou tam postele 3.Sestry docela ujdou,jen obcas je nejaka nakvasena,ale to je asi vsude.Na doktora ja mela stesti,rodil me snad nejoblibenejsi zdejsi doktor,Mudr.Sedivy.Ostatni moc neznam,kazdej rika neco jinyho,ale treba primarku bych osobne k porodu nechtela...
21. lis 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami: ano, manžel je ekonom, nevím, jestli tu můžu jmenovat tu společnost, jak jsem četla pravidla diskuze,tak asi ne, nesmí se zveřejňovat název firmy,tak nevím :confused: povede tu jednu malou - zatím malou firmičku.tak uvidíme.
ano - je to krásné město, ale my jsme rodilí PARDUBIČÁCI odchovaní perníkem :grinning:

k synovci gratuluji!! my si asi necháme překvapení....
21. lis 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
makinka.1: no tak nevím-koukala jsem na jejich www.stránky-přijde mi to takové-no obyčejné-jak píšeš...žádné super kvality...
apropo-mám se tedy hlásit k porodu nějak dříve, jako např. U Apolináře? Sestřenice je tam nahlášena již od 13tt...

To je další otázka do pranice-poradíte mi dobrého gynekologa? A hlavně který bere ještě pacientky-vím,jak to chodí u nás - všude plno, ale opravdu se mi nechce jezdit do poradny až do Pardubic :slight_smile:
21. lis 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky taky vítám novou maminku, konečně je tu někdo těhu :wink:.

Myslím, že ty jako nová pacientka která ještě v DC gynekologa nemá by to mohla zkusit třeba v nemocnici tam prý přibírají nové pacientky, já osobně chodím k Šedivému, je to nejjj.. dr z DC

Já byla v porodnici spokojená, ale po dvou dnech jsem si vzala nadstandart, byla jsem po císaři a chtěla jsem soukromí, už kvůli těm sprchám a WC.

Tak snad se vám tu bude líbit já osobně mám DC hrozně ráda i když je to taková vesnice :wink: :slight_smile: a to nejsem rodačka :sunglasses:
21. lis 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a k tomu jak jsi se ptala jestli se musíš hlásit takhle brzy tak ne myslím že ve 33týdnu tě tam pošle gynekolog, ale na to máš ještě čas.
21. lis 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
rendy,
vítám te......no porodnice dobrá já chytla primářku o porodu psát nebudu mela jsem tu asi ze všech nejhorší,ale jinak v poho,jj problém sprcha,ale když to předelávaj,tak to stihneš,píšu na hekárně se mnou manža byl,a pak péče,taky supr,nekterý sestřičky jsou užasný a porodní asistentka Kotalíková je snad nej,prostě uzasná :wink:

maki,
na hekárnu může manža..........se mnou tam byl :wink:
21. lis 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
promin ted to čtu,jj je to tak :wink:
21. lis 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za přivítání - jsem zapomněla poděkovat.

ryangi : jsem tu sama těhotná? Tak to je pro mne překvapení - jinak jste tu všechny tedy maminky, předpokládám.

Snad se mi v Děčíně bude opravdu líbit - sice je pro mne těžké opouštět rodinu, ale znáte to - hlas srdce... Ale stěhování přijde až po Vánocích, jedeme se podívat na vánoční trhy v Děčíně - známí vyprávěli, že je to u vás prý moc hezké...
A s tou vesnicí - Pardubice není o moc větší vesnice :slight_smile:

Jinak nevím,jestli tu nebudu nejstarší prvorodička - je mi 29... tak nevím.... ale nějak "nebyl čas???" :slight_smile:
21. lis 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo,ja ho tam chtela mit a mela jsem smulu a to jsem tam nejdriv byla sama a stejne ho tam pani Kotalikova pustila jen na chvili.Ale jinak byla hodna,je to stara porodni baba a umi to. :wink:
Jo a jidlo hnus... :angry:
21. lis 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
rendy,
no to nevim kdo to povídal,a myslím,že letos ani nebudou :unamused:

Zdeni,
no tak Zdeňka vůbec...........to bych asi nepřežila,Zdenu ještě zkousnu,ale jinak doma mi řikaj Zdenčo :wink:
21. lis 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maki viď a to já to jedla celé dva měsíce apak ještě týden, děkuju za tvé salátky ty vždycky bodly :grinning:

Kdyžtak nakoukni do profilu tam máš zákl. info. Jo a nejstarší prvorodička nebuedeš koukni tak na dvě str. zpátky tam se řešil věk.

A v jaké části DC budete bydlet?? Js,e zvědavé viď.
21. lis 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ryan to odnesla s tim jedlem nejhur,to je fakt.Tech 5 dni se jeste dalo,ale jist to 2 mesice,tak umru.Vse pro tehotne a kojici matky,ze? :angry:
No s tema trhama teda fakt nevim,nikdy to tady nic moc nebylo,kdo chce hezky vanocni trhy,jezdi do Drazdan... :wink:
21. lis 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendy vítám tě!!! moje spolužačka utekla za prací z DC do Pardibic, tak že by "výměnný program" :grinning:

S Děčínskou porodicí a doktorama je to těžký, já osobně si jak na hekárnu, porod, doktorku, oddělení šestinedělí, laktační poradkyni prostě nemůžu vynachválit. Dokonce jsem já, JÁ, velmi mlsná těhule chytla i celkem dobrý jídlo, hlad jsem neměla, ale věřim, že se našly takový kterým nechutnalo a znám takový co si stěžovaly. Ty sprchy to bylo ouvej, takže jestli se budou rekonstruovat, tak fakt tleskám!!! U mě doktoři fakt bezva, mě rodila moje obvodní gyn, která si celý moje těhu fakt vypiplala, můj porod vyvolávaly a byl rychlej a bez komplikací. Jak píše Maki, tady se chodí k porodopisu cca v 32tt :wink: , takže žádný Apolinářský stresy, mě tam lanařili k registraci v6tt, děsný :slight_smile:
Jinak překvápko pohlaví je bezva, to bylo to první co jsem na sále na dr hejkala "Co to je?????" a co jména, už máte nějaké favority?

Holky já mám kámošku Zdenku a mě se to jméno moc líbí!!!!
21. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, tak to je super. Daneček se zas narodil na svátek mýho táty. Ten si to přál od chvíle, co jsem oznámila, že jsem těhotná a splnilo se :slight_smile:

Makinko, tak já myslím, že v úterý by to šlo.

Angelo :grinning: tak mě kartářka řekla, že nebudu mít dítě nikdy, protože budu mít problémy s krví :grinning:

Kamčo, dodatečně přeji všechno nejlepší k narozeninám. A tu dovču si určitě užijete :slight_smile:

Vítám novou tvář Rendyx :slight_smile: Ahoj :slight_smile: To jsem ráda, že k nám zase někdo přibyl. Na děčínskou porodnici si nemůžu stěžovat. A na jídlo taky ne, já jsem totiž po porodu nechtěla vůbec jíst, takže mi to ani nepřišlo, že by byly malé porce. Ale snídaně třeba dva loupáky, oběd čtyři knedlíky s omáčkou... to se mi nezdá málo... ale já to stejně skoro nejedla. Jak psala Maki, tak sprchy jsou v DC porodce dost zastaralé, ale ty se dočkáš už nových. Hekárny dvě po dvou postelích a na sále můžou rodit dvě ženské. Ale prostředí mi přišlo fajn, nestresující. A taky mě rodil Šedivý, což je asi nejlepší gynekolog tady. Ideální by pro tebe asi bylo přihlásit se tady do předporodního kurzu, jehož součástí je i prohlídka prostředí. Já jsem na kurzu byla zrovna s Makinkou. A bylo to tam fajn, mně se to tam líbilo. Můžu poskytnout i kontakt na sestru, u které se kurz objednává, mám ho ještě v mobilu. K porodu jsem se hlásila ve 32tt, takže pohoda. A k tomu kurzu se zapisuje myslím kolem 23tt...

Natt, Kotalíková mě sprdla, tu si pamatuju :grinning: Měla asi blbej den :grinning:

V Děčíně jsou hezčí historické trhy na jaře než ty vánoční. Ale já chodím na všechny. O vánocích si nenechám ujít svařáka, loni jsem to málem s pupkem obrečela, hihi :grinning: Ale klobáska mi neunikla :grinning:
21. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napsala jsem příspěvek a on se mi tu neobjevil :frowning2:((( že by šotek?

Tak jen ve zkratce - bydlet budeme v ulici Dvořákova - myslím,že se tomu říká Kamenická???

Jinak tedy nevím - jak s těmi trhy - mluvili něco o zámku, nebo co, že prý tam bývá výstava hraček???
21. lis 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jj jak jsem psala nekde jsem četla,že letos nebudou.........tak nevím :frowning2:
21. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak jeste dva mesice a muzem chodit k Rakosnickovi taky. To je moc super. Holky mate uzasne deticky a je moc fajn, ze si tady takhle pisete. Ja chci ted zacit chodit cvicit abych schodila jeste tech 15kg ale nemam s kym a samotnou me to proste nebavi :frowning2:

Me mala posledni tyden usina desne pozde a vnoci nekdy zlobi :unamused: Ted uz je zase vzhuru a nechce spat. Ale pres den by spala porad, tak ja uz nevim co s ni :confounded:
21. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Rendy, vitej...

I ja musim decinskou porodnici vice mene pochvalit - byla jsem tam presne pred mesicem a vsechno OK :slight_smile:
Holky uz to tady vsechno popsaly...
Ja jsem slysela (dneska), ze tu rekonstrukci odkladaji az po Novem roce, tak nevim... :grinning:
Dvorakova je hned u Kamenicke, to je pravda.
Ty trhy pry nebudou na Prokopce, ale na zamku ano a taky se zase bude rozsvecet strom - vloni nejak nepocitali, ze tam prijde tolik lidi a ja jsem si tam moc prala, abych tam letos byla s kocarkem - ejhle, podarilo se :sunglasses:
21. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám budoucí novou děčíňačku :slight_smile: . Vzhledem k tomu, že jsem určitě největší vlastenec Děčína, tak ti musím napsat, že Děčín je opravdu ÚŽASNÉ, SKVĚLÉ a BÁJEČNÉ město, prostě nej nej nej :grinning: Určitě se vám tu bude líbit :wink: . Zámek zvětšiny opravený, zámecký rybníček s kačenkama, mateřský centra, nový dětský hřiště, dostatek obchoďáků, dostatek dětských obchodů, prostě paráda :wink: . No holky řekněte, že je Děčín dobrej ? :grinning: (né že bysme nebyli téměř co 14 dní v Ústí nebo v Teplicích, ale jsme tu spokojený :grinning: )
Porodnice dle mého názoru je taky v pohodě. Holky už všechno napsaly, nevidím tady problém. Prý se teď zavírám, to jsem teda slyšela, ale jen na měsíc. A doktoři všichni dobrý, teda asi kromě primářky.
To jsem vám taky chtěla napsat, moje známá teď byla na UTZ ve 32.tt a měla tam primářku. A ta vůbec neuměla s tím ultrazvukem, řekla, že se jí všechno zdá v pořádku, ale ať přijde ještě za 14 dnů, až tam bude jinej doktor, že z toho neumí vyčíst váhu a ty ostatní záležitosti, co jsou důležitý.... :confused: . Takže je z toho pěkně rozhozená, no na těhotenský pohodě to asi nepřidá.

Manža se mi po operaci kolene stále neozval, tak začínám být nervózní. Už tam byl ve tři hodiny :unamused:
21. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek