• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Nazdárek, zdravím všechny po 150-ti letech :slight_smile: Občas vás ještě pročítám, ale jsem strááášně líná psát :wink:
Leni, ten chlap, co volal záchranku, byl můj švára. Byl s dětmi bobovat a nějak se k tomu přichomýtl. Když mi to včera vyprávěl, byl z toho dost špatnej. Říkal, že si v tu chvíli ani neuvědomil, jaký číslo má volat. Jinak držím palce, ať se to s mamčou co nejdříve srovná.
4. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak jsem Vás teď narychlovku dočetla,bože to je storry jedna za druhou!!

Verčo co malej Petík?Je už OK?

Leni,Ty máš teda dny....nejdřív pejsek pak špatný zprávy,no s tou holčičkou to musel být mazec!Jěště že se najdou lidi co umí ihned reagovat!!

Já mám dnes od rána lítání-nejdřív do školy,pak domů,sprcha ,pak gynda,natankovat a domů ,oběd prckovi a jedeme do školy a hned na oční kontrola já + Jiřík,pak nás čeká nákup a huráá domů!!!

Jiříkovi se do školy moc nechtělo no a mě hlavně to jěždění v tomhle počásku....

Kristík je docela v poho až na to,že ráno se zase budí brzy ode dneška-páč na 6h vstává chlap a prcek jak slyšel budík hurá do kolbenky taky :grinning:
4. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky, tedy co to čtu???
Leni, to je Tomáš dobrej, že pomohl - nevím, jestli bych takovou situaci ustála.... snad je ta malá OK...

U nás je lip, tak snad to tak půjde dál...
4. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj...
Leni,to je fakt přítel dobrej,já bych se asi složila...
Holky,Šimonek normálně ráno odmítl vstávat do školky... :slight_smile: To se nidky nestalo,nějak se přes ty Vánoce rozespal a ráno naě volal,že chce ještě spinkat :slight_smile: .Ale nakonec si to rozmyslel,že teda půjde za kámoškama do školky.
Verčo,ať je Petíkovi líp..
4. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, neboj, já jsem to ani tak nepochopila, že jsi to myslela zle :slight_smile: Já taky ne :slight_smile: A dobře pořiď!

Zdeni, to je svět malej. Přítel říkal, že na toho telefonujícího ještě volal, jaké číslo má vytáčet. To jsou prostě stresující okamžiky, které nám můžou všechno vymazat z hlavy. A můj chlap se z toho přežral čokoládou :grinning:

Terez, no moje dny byly teď teda fakt kruté. Doufám, že to bude za mnou. Ale pořád si říkám, HLAVNĚ že jsme ZDRAVÍ :slight_smile: Jinak to známe, Daneček taky reaguje na budík, to je peklo.

Verčo, Petrunko, nevim nevim, jestli bych to já ustála. Taky jsem ho doma chválila.
4. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,muj chlap by si teda spis nalil koralku na stres... :grinning:
Jinak podavam reference na pizzerii Michelangelo ve Foru-vyborny!Ja mela pizzu s parmskou sunkou a pikantnim salamem a super.Roman mel testoviny taky s prosciuttem a taky si liboval.Pizzu jsme jeste vezli domu. :wink: Puvodne jsme mysleli,ze pojedeme do Lipy,ale Max usnul,tak jsme sli tam.Akorat jsme udelali chybu a na kafe sli do Cafe in,misto do toho Meinla,byla jsem tam poprve a nemohli jsme to hned najit a ja mela ukrutnou chut na kafe.Ale tam fakt nic extra,zadny vyber zakusku,jen medovnik,kafe dost slaby....
4. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
maki,
tak my jsme tam přišli a hned známej referoval,že do tý pizzerky nemáme vubec lézt,že už dvakrát pizza hnus.......takže aspon,že Vám chutnalo :wink:
4. led 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,ježišmarjá,úplně me z toho zatrnulo.Ještě,že u toho byl.Někdy je opravdu každá minutka drahá než dorazí odborná pomoc.Teda,ale fakt mě z toho mrazí.Můžem si všechny jen přát a doufat,že kdyby se někdy mělo něco stát našim dětem,že se najde nějaká dobrá duše,která se pokusí jim taky pomoct :confused: .
4. led 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Makinko, viď? Jenže on přišel a kořalka nikde a čokolády plná mísa :grinning: Tak si zahrál na ženskou, my si takhle utěšujeme stresy spíš :grinning:
A jak je na tom ta pizzerie ve Fóru cenově? Už jsem po ní pokukovala... Jo a ta kavárna Meinl super! Já si tam minule dávala nějaký piškot, co byl podobný tiramisu a posledně takový tvaroh s ovocem, nebylo to ani přeslazené, spíš kyselejší s rybízem a nahoře jahody. Tak to byla lahoda, to bylo ještě lepší.

Bell, jojo, je to šílený, když si člověk představí... no radši ani nepřemejšlet.
4. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,dáváte dětem nad rok a půl ještě dětský příkrmy? Jaňule už je několik měsíců nedostává vůbec před tim už od roka jenom tak občas nebo jen na cestách.Jenže se nám teď začla hrozně nípat v jídle a jí docela málo,takže to je horor půl dne vařit a pak koukat na nenajedený dítě a přemejšlet,co jí dám jinýho :rolling_eyes: no a jak navečer dostane něco jen trochu s cukrem,tak je prostě k neuspání.Dneska jsem jí udělala krupicajdu s kakaem a uspávali jsme s manžou skoro dvě hodiny :rolling_eyes: .Tak přemejšlim,že bych jí přeci jen koupila ještě nějaký, aspoň večerní,příkrmy.Ovšem mám zasejc obavy,že když už si zvykla na normální stravu,tak to dětský bláto ve skleničkách chtít nebude :rolling_eyes: .....no nevim.
4. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo,holky,kde jste všechny byli?V Rákosníčku nás bylo dneska asi jenom 6 nebo 7.My přišli pozdě :sweat_smile: jako vždy a to i přesto,že jsme šli mimořádně brzy.Nějak jsem nodhadla dobu na odhazování sněhu z auta :sweat_smile: ,tak jsem si řekla,že budem jen v herně a nikde ani noha,takže jsme nakonec do zádu na pacičky šli.Naslibovala jsem totiž Janičce,že si jedem hrát s mimkama :slight_smile: .Teta isntruktorka dneska Janičku lanařila na cvíčo pro starší děti,aby se tam nenudila,tak nevim no.Zas mám strach,aby jí ty starší děcka neušlapaly :confused: .Ještě uvidim,stejně než se rozmyslim,tak budu rodit a pak už tam budem chodit až příští rok rovnou na starší neb starší budem :grinning: .Taky hlásim,že Jaňule umí rikat PIZZA :grinning: .Jsme si pro ní pak došli k Tahirovi a doma se jí ptám,jestli chce tu dobrou pizzu a ona jo jo pizzu :grinning: .Teď je s ní fakt sranda.Před tim jsme jí museli zopakovat slova několikrtá než nám je řekla,ale teď je zopakuje okamžitě :grinning: .Hlavně se nustále stupňuje CO TO JE? a už se nesmíří jen tak s nějakou odpovědí,musíme vše vysvětlovat hezky polopaticky a žádný odbejvání :grinning: :grinning: :grinning: ,no fakt sranda,ale musíme si dávat pozor na pusu neb když jsem viděla venku chlapa jak dělá myšky s autem,tak jsem nadávala a Janička se ptá co to je,co to je a já na to,ále nějakej blbec o ona hned no jo hm bbec :grinning: :grinning: :grinning: .
4. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Bell, já příkrmy ve skleničkách ještě kupuju, dokonce má občas nějaký příkrm od 8 měsíců, i když už mu byl rok a půl. Dám tak 1 skleničku za týden, jinak vařím. Ale mám to doma právě pro to, když se rejpe v jídle, to fakt nemám chuť mu ani vařit a trávit dobu u plotny. A nebo když se mi prostě nechce nebo někam jdeme, použiju skleničku. A tak 3x týdně dávám ještě i ovocnou přesnídávku od Hamánka.
5. led 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni IP :wink:
5. led 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni IP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, tak co? Už jsou nové botičky doma?

Verčo, jak je na tom Péťa?
5. led 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak mě dnes čeká výstup do ZOO s Jiříkem na kroužek,autem mám bobky,páč nevím jak to tam vypadá......
A doufám,že večer bude moct chlap ho vyzvednout,já bych se pěšky po...strachy!!!Tím lesem...

Jo a budu na sebe tvrdá!Přstanu jíst sladký,mám nějak rozházenou střevní mikrofloru(a hlavně kvůli tomu spodku,páč to sladký tomu napomáhá),příští pátek jdu na čínskou medicínu jsem zvědavá co dostanu za "humusácký" čajíky který ale bezvadně pomáhají!! :grinning: Ale při vaření musí mít slabší nátura roušku :grinning:
5. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,dík,já to asi ještě se skleničkama prubnu,to rejpání je fakt hrůza.Odpo pojedem nakoupit,tak zkusim pár nakoupit na zkoušku.Snad mě s tim nevyhodí :unamused: .Mě už to právě přišlo jako,že bych jí skleničkama odbejvala,ale robot nejsem :unamused: .2x denně vařit a k ničemu a ještě když vařim tak jí pořád okřikuju,protože ona se samo nudí a zlobí :rolling_eyes: ,tak máme takovej začarovanej kruh.Když nevařim a mám něco v zásobě třeba od večeře nebo si přivezem tuňákovou pizzu :sweat_smile: z města,atk je hodná jako andílek.Někde jsem v nějakym letáku zahlídla příkrmy v plastových talířkách,tušim že od hami,ale zatim jsme to ještě nikde neviděla :confused: .To by možná bylo vůbec nejlepší,aspoň občas :rolling_eyes: ,chjo.
5. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, my nebyli v Ráksníčku, protože Petík měl tu srajdu... :wink:

Leni, díky, je na tom o hodně líp, konzistence je už fajn, zadeček taky lepší a už nepláče, když mu to čistím. A frekvence se též snížila na únosnou míru. Od včera (po konzultaci s dr) jí jogurt a pije i mlíčko a snáší to dobře. Nicméně budu preventivně dávat laktobacilíky, dokud nedobereme to balení.

My jsme ještě mimi (nedelých 15m), takže já stále Petíkovi vařím zvlášť - nebo odebírám naše před kořeněním. On je zlatej, sní všechno - dokonce snědl i růžičkovou kapustu :wink: kocour jeden.
Skleničky mám doma pro případ SOS nebo cestování.
5. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo Verčo,my trpíme s Janičkou.po většinou papáme dětská jídla :sweat_smile: a už nám to pěkně leze krkem,takže budem muset to nějak rozseknout.Já i když jí odendám zvlášť a sobě si to třebas ještě dosolim,tak ona se ve svym nípe a pak chce ode mě z talíře :rolling_eyes: ,no děs.Nám se dost rozhodilo papání po Mikuláši :rolling_eyes: ,to přičuchla ke sladkýmu :rolling_eyes: ,takže večer když jde do postele,tak občas ztropí scénu,že chce papat..no tak já letim aspoň pro křupky nebo pro banán,že jako chudinka měla zase málo u večeře a když doběhnu,tak na to koukne odstrčí to rukou a řekne bonbon :rolling_eyes: .Takže jsem vyhlásila zákaz sladkostí.............jenže to mi je k prdu neb teď hodně často pobejvá u babiček,že jo no.Takže bojujem s jídlem a bonbonama a kolou(čokoládou-Janička řiká jenom kolá) :rolling_eyes: ach jo.A přeju Petíkovi uzdravenej zadeček,Taky jsme si párkrtá vyslechli brekot při mytí opruzeninek po řídčím kakání a takový ty bolavý puchejřky :frowning2: .......i když už neni zrovan mimino,tak jí to v těhle případech natíráme niveou na opruzeninky.Joooo byla jsme dneska u Košařky a když jsem papírovala u Venduly,tak koukám,že se tam na mě culí Petík na PF z nástěnky :grinning: :grinning: :grinning: .
5. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell, ty skleničky zkus. Hele, já mám taky pocit, jako bych ho odbejvala, prostě beru to tak, že od maminky je to nejlepší a musí mu to zákonitě nejvíc chutnat :slight_smile: Ale dneska u oběda jsem se teda spletla. Já navařila dvě porce. Jednu snědl večer a dlabal jak zjednanej. U oběda dal ale tři lžičky a dělal takový scény, že snad půjdu na nějakej kurz trpělivosti nebo nevim. Já bych ho přetrhla, co on u toho jídla dělá!!! Bell a na to sladký bacha! My jsme ho už asi ve 13 měsících museli přestat absolutně dávat, mám na mysli i piškoty, Bebe brumíky apod. Jogurty jsem vyměnila jen za bílé. Jakmile přičuchne ke sladkýmu, tak odmítá jíst normální jídla. Dá se to ale naučit, takže my na tento režim opět najíždíme. Taky se nám to rozhodilo o vánocích.

Verčo, když měl Daneček průjem a měl rozdrážděnou prdku, tak taky řval, když jsem ho otírala, omývala, prostě se toho čímkoliv dotkla. Chudinka. Já taky dávala ty laktobacílky déle, už když to přešlo. Mně přímo doktorka řekla, že se tím absolutně nedá nic zkazit, protože to navíc posiluje imunitu a to je teď žádoucí. A růžičkovou kapustu taky Daneček baští. Dávám tu naše jídlo, pokud to není moc kořeněné, jinak mu taky odebírám nebo vařím zvlášť. Nevadí mi to. Mně to vaření baví,a le pak jsem mrzutá, když se u toho vzteká, přestože den předtím mu to děěěsně jelo.
5. led 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to ja sklenicky pouzivam docela casto,kdyz jsme dopol ve meste a nestiham varit,nekdy jen,kdyz jsem proste lina mu varit extra,my mame treba jidlo pro nej nevhodny a nemuzu mu odendat.Rozhodne nemam pocit,ze ho odbejvam,naopak,Hipp v biokvalite je asi hodnotnejsi,nez jakykoliv se sebevetsi laskou uvareny domaci zradylko.Pokud clovek nevari z domaci zeleniny a z domaciho nebo BIO masa,tak to tu kvalitu nema,at se clovek snazi sebevic.Nehlede na to,ze to jidlo ze sklenicky by melo byt mikrobialne v naprostym poradku a co si budeme nalhavat,sterilni kuchyn nema nikdo.I kdyz je fakt,ze v tomhle veku uz detem nejaka ta kontaminace nevadi,ze jo. :wink:
Sladky neresim,Max to nechce,coz mam velikou radost.Teda deda ma neustale pocit,ze to neni normalni,ze nechce sladky (on ho ma rad) a o Vanocich mu cpal vanilkovy rohlicky.Nevzal si(hura)ale na dedu jste stejne krikla,porad ho pokousi.Mel by byt rad,ze to nechce.S druhou vnuckou maji opacny problem,holky silna,nic nez sladky neji a lila by do sebe colu po litrech.To je ale taky podle nej spatne,tak nevim,co dedecek nacvicuje.Jinak tema cola-u nas se to nekupuje a diteti to JA nikdy napit nedam.A zabiju kazdyho,kdo to udela. :angry:
Vecer ji Maxule kasi,ma je rad,zapije to jeste 180 mlika a je klid do rana.
5. led 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Makinko a co jiné druhy kromě Hippu? Nemáš nějaké srovnání? U nás se zrovna čučí na Kouzelnou školku, takže mám chvilku čas :slight_smile: Máš velkou výhodu, že Max nechce vůbec sladké. To Daneček jo, ale fakt toho měl zatím jen absolutní minimum. I v kočárku vozím rýžové a kukuřičné chlebíky, protože on je miluje.
Prosím tě, kolik je té druhé vnučce, že pije colu??? Pro mě je to kyselina. Já jako dospělá pozřu jen výjimečně colu light, jinak mi to přijde jak totální lepič a rozežírač žaludku. A Max ti jí pořád sladké kaše? Ty jo, to se máš, Dandule to od roka prostě nepozře, je to škoda. Je to rychlé.
5. led 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja a Leni,ta pizza ve Foru stala 160,ale byla to jedna z nejdrazsich.Jinak okolo 120-130 korun.
5. led 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Martinko, díky :wink:
5. led 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,
botičky nemám,už nemeli mé číslo :frowning2: :frowning2: ,pak už jsem nic nesehnala,ale zase má Šimon :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a já si pak koupila u nás v Tescu kalhoty a vestu,kalhoty odnesu zítra na zkrácení a zas mám co nosit :wink:
5. led 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, já si taky koupila v Tescu kalhoty, k tomu svetr a takovej kožíšek jako vestu.
5. led 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,
fotky užasný,malej je proste fešák,ty nádherný oči :wink: ,tak to jsi taky šikovná,jak krásně jsi pokoupila,takový levný nákupy me baví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni malej je k sežrání,no pěkně si fotila :slight_smile: :wink:
5. led 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díííky :slight_smile:
5. led 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek