• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni,obcas dame Hami,ale jsou tam docela tvrdy kousky,tak nekdy prudi.Ale staci to pomackat vidlickou.On je hajzlik,zjistil,ze Hippky mu chutnaji nejvic,je tam hodne omacky,to on rad.Srovnavam chutove a musim rict,ze na chut jsou vazne nejlepsi.Sunarek jsem jeste jako jediny nezkousela,Hamanky ji jenom kuskus+kure,jiny nechce,je fakt,ze me taky nechutnaji.A nejhorsi byla vyziva z Rossmana,to jejich Babylove,to byl humus,ze jsem to otevrela,oba jsme ochutnali 1 lzicku,vyplivli a dali psovi. :unamused: Jiank mu ale varim taky i extra v kastulku,kdyz nam delam neco,co by nejedl.Zalezi na casu a teda ted u me i na tom,jak mi je.Zacalo mi posledni dobou docela casto tvrdnout bricho...Ale dneska schaloval brkasi s prirodnim krutim rizkem jako my a capl se jako o zivot. :grinning:
Jediny,co me mrzi,ze nesnese takovy ty nadymavy veci,jako je cocka,vadi mu i kvetak,ruzickovou kapustu jsem radeji nezkousela...Ono mu to chutna,ale ty noci....Ale zkusili jsme ve sklenicce brambory+maso+zeleny fazolky a to mu smakovalo a dokonce po tom vubec neprdel.Zajimalo by me,jak to upravuji.Tu cervenou cocku jsem delala presne podle navodu,dokonce jsem ji namocila,ackoliv se to pry nemusi a stejne prdel a bolesti mel celou noc.A to je pry nenadymava a vhodna pro deti.... :unamused:
5. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem dneska koupila na zkoušku pár skleniček od sunaru a od hippu a uvidíme.Dneska teda měla k večeři šunkfleky a trochu rybí pomazánky co si zobla ode mě a zatim nespí.Manža uspává a stále slyšim vzdálený protesty :sweat_smile: .Maki,já se snažim vařit pokud možno,co nejvíc zeleninový jídla a o tom,že by byli nějak extra bio si teda iluzi nedělám to je jasný :sweat_smile: ,snad jen přes léto,když byla zeleninka ze zahrady.Ale zasejc jsme si řekli,že čim dřív si zvykne na běžnou( ne teda na všechno samo)zvykne tim míň problémů bude,když jí někde (třeba babičky nebo pozdějš ve škloce) naservírujou něco né moc košér.Jenže to je právě to..............s větší frekvencí odkládání Puclina na hlídání se jí taky dost změnili chutě :rolling_eyes: .S čokoládou teda bojujem.Před tim jí měla jen občas za to teď :rolling_eyes: .Zrovna dneska jsem si jí vyzvedla u mamky s hubou od čokolády neb jí baví sundavat bonbony ze stromečku...no a my ze stejnýho důvodu radši na stromek ani žádný nedávali :confused: .....tak pak něco zakazuj.A odpo jsme jeli na nákup tak byla u druhý babičky,co teď bydlí vedle na patře s náma a přišla s lízátkem v puse..Na váze teda už moc nepřibírá neb to stačí všechno vylítat,ale to jídlo,to jídlo,to je děs.Aspoň teda konečně začla jíst maso,hurááá,na Štědrej večer jí krmil tatínek kaprem a ona furt,že chce rybu no a teď když vidí nějaký maso,tak křičí ýba,ýba :sweat_smile: a my kejvem a řikáme to víš,dej si, to je výborná kuřecí rybička nebo vepřová nebo hovězí rybička :grinning: :grinning: :grinning: .Colu teda to si nedokážu ani představit,že by jsme jí dali :astonished: ,za to bych asi taky vraždila kdyby jí tim někdo napájel.Já jsem před tim psala,že chce kolu,ale to v jejím žargonu znamená čokoládu,protože to neumí vyslovit celý.No každopádně budem bojovat.......vánoce :rolling_eyes: .Už aby báby odstrojili stromečky.Jsou sice moc hodný,že hlídaj.......ale je to děs no.
5. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,ja rozumela colu,ne cokoladu... :grinning: Ale neboj,najdou se i takovy,co to detem davaji,zrovna nedavno nadavala moje kamaradka,ze byla u jiny kamosky na navsteve a najednou kouka,jak jeji kluk prisel z kuchyne s colou v lahvi.Kamaradka nacepovala svoji dvoulety dcerce i jemu.Nez mu to sebrala,mel pulku v sobe.Pry pak celou noc spal po pul hodinach.A ted vidi hnedou limonadu a chce to,pac mu to samozrejme chutnalo a ted dela sceny.Takovou kamaradku bych tezce vyrvala.....
Leni,neteri je 9 let,ale tam je to jasny,kdyz to pije doma jeji matka,tak je vcelku jasny,ze se k tomu dostane i holka.... :confounded:
Jinak ze stravovani ve skolce a pak ve skole mam osypky uz ted.Preventivne.Ale treba se za tech par let neco zlepsi a prestanou varit ty hnusy z pytliku....
S tema babickama je to opruz,baby by meli mit rozum.Je jasny,ze rozmazlujou,ale kdyz pak dite neji hlavni jidlo,tak by meli zmirnit....Max jeste za svuj zivot neochutnal nic,ani lizatko,ani bonbon,cokoskou jsem mu parkrat postrouhala kasi,ale zadnej velkej uspech to nemelo,spis mu tam davam trosku kakaa.On vyplivne i nepocukrovanou babovku nebo treba okraj kolace,jen to testo,hned fuj...Takhle chleba se sunkou,to jooo.Ze sladkyho ji jen mlecny vyrobky,ale bily jogurty mu stejne chutnaji vic,nez ovocny,kase taky radeji ji jen obilninovy,nez ty s prichutema.Jo a abych nekecala,cokoladovy Bebe dobre rano,ty ma rad.Tak 1,2 nam vzdycky slohne.... :wink:
5. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,super fotky :wink: ,měli jste koukám na focení i super sluníčko. :slight_smile:
5. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,tý jo já kdybych dala Puclině colu,tak by jsme asi zešíleli :confused: ,už takhle je jak motorová myš a ještě po patřičné dávce kofeinu :grinning: .Manža jí teda pije rád,ale naštěstí nemá ráda bublinkový limonády,páč jí pálej na jazyku,tak se oklepe a hlásí,že pálí už když nějakou limonádu zahlídne(po většinou teda mojí fantu,po který mě ukrutně pálí zžáha,ale pořád mám na ní nepřekonatelnou chuť :sweat_smile: ).Zaplať pánbůh.Ty hele Maki,jak vypadá tvrdnutí břicha?Já jsme u Janičky nic takovýho neměla a teď se mi taky už párkrtá stalo,že mi šli takový nepříjemný tlaky od podbřišku směrem nahoru k pupíku......tak nevim.Stalo se mi to teda pokaždý,když jsem se nějak víc rozčílila,takže sem si sedla,uklidnila se a bylo to dobrý.To mi připomíná,že jsem to ani dneska neřikala Košařce.Akorát si mám teda hlídat tlak,teď už po druhý mi musela Vendula měřit tlak několikrát,aby mi mohla napsat ten nejnižší do průkazky :rolling_eyes: .Tak se mám prej uklidnit a nerozčilovat se..........jenže to se řekne.mě teď vytočí kdeco.Sice se hned zase uklidnim,jenže že jo no.Manža řikal,že mrkne kam uklidil ten starej rtuťovej tlakoměr a změří mě,že prej ten je nejspolehlivější,že dělali ve škole nějakej pokus s digitálnim a rtuťovym a digitální to projel na celý čáře.No a Vendula má právě ten digitální.Tak uvidíme.Otoky nemám a bílkoviny jsou taky v poho,tak se fakt asi jen rozčiluju a tlak lítá sem tam.
5. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky,se musim prásknout jakej mám teď báječnej jídelníček.Za poslední dva dny jsem snědla tuňákovou pizzu,salát s tuňákem a rybí pomazánku a teď jsem před hoďkou vymlaskla 250ml smetany ke šlehání :fearful: (33% tuku) a ještě bych si dala,naštěstí jsem koupila jen jednu.A taky bych furt dokolečka jedla játra a dušenou mrkev :grinning: .Miminko si teda diktuje jídelníček.......ale kupodivu to moje zažívání zatim stíhá.Ovšem nejsem jako Maki,já už mám nahoře skorem 10 kil :sweat_smile: ........holt ty smetánky apod. :sweat_smile: a taky jsem tip,kterýmu stačí se jen na jídlo podívat a už se mi dělaj tukový zásoby :sweat_smile: .
5. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,to je ono.Ja to mela i u Maxe a docela hodne,musela jsem brat magnezium.Je to takovy tlak odspodu nahoru a bricho jako beton.Dneska jsem to ukazovala Romanovi a on misto,aby se dotkl dlani,tak pichnul prstem,ja myslela,ze se poseru.Je to stahovani delohy,v urcity mire je to normalni,neco jako trenink,ale nesmi to byt moc.
Tlak mam dobrej,i kdyz vytocit se umim taky.Ale spis mam nizsi.
Ty jo,apetit mas teda dobrej :grinning: .To ja bych po tomhle sedela na hajzlu nonstop.Hlavne po ty smetane :grinning: ....S jatrama neblbni,jsou plny vitaminu A,to pry neni dobry pro mimi.
5. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,sakriš.Tak to jsem měla Košařce říct.Teda stalo se mi to jen párkrát a jen na chvilinku.Tak uvidm,kdyby mě to ještě potrápilo než půjdu 2.2. zasejc do poradny,tak už jí to budu radši hlásit.S těma játrama teda,na ty mám spíš nonstop chu´t,ale dostanu se knim jen občas.Manža je nejí a Puclina by je ještě neměla.......takže si je občas po tajmu osmahnu na cibulce jen pro mě :sweat_smile: .Akorát tu mrkev jíme naštěstí všichni :grinning: .
5. led 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
to tvrdnutí radši řekni,taky jsem na to brala magnezium :wink: ,teda ty máš chutě???????to jsi tu smetanu normálně vypila samotnou ju :grinning: ,tak to bych asi nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem vzhuru,opet me chytly záda,tak hned od dr,kam jdem se Šimonem na kontrolu na imunitu,se razim objednat k dr na záda,už jsem tam mela být dávno,ale nic me nebolelo,a ted je to nejak často :angry: :angry: a co je hlavní že se nehnu a pak řid a lítej kolem dítěte,takže pomažu i když nerada........ :frowning2:

holky nechodil nekdo z Vás na masáže do plavečáku?????????
6. led 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Kristík budíček v 5h ráno :angry: dala jsem mu mlíčko s tím ,že usne...hahahaha akorát dostal příval energie :grinning: (a to se bzbudil už 1x v noci)a někdy spí krásně do rána!
Cestou do školy v autě vytuhnul tak si říkám přenesu ho,otevřel očka a už nezabral,tak půjde až po obědě.

Bell :grinning: dobrej jídelníček!Já teda smetanu ke šlehání taky miluju a to jak v tekutým stavu,tak šlehanou a v těho jsem jedla poháry obložený šlehačkou no děs :grinning: ale přibrat za těhu třebas 20kg tak mě asi kutálej z kopce :grinning: u Jiříka mě bylo furt zle ,ale chutnaly mi ryby a banánový koktejl!To jsem furt mixovala :grinning:

U Kristíka jsem jedla víc a taky mi naskočilo 11kg a jedla jsem normálně bez různých kombinací.

Kristíkovi vařím stále zvlášť-včera měl červenou čočku,brambor+kuřecí maso.
Chutná mu celkem vše,,baští líp jak Jiřík,ten se nimral dost!A hlavně nás nemůže vidět u stolu ,že jíme!Přitom on už je většinou po jídle!Stejně stojí a "žebrá" :grinning:
6. led 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak my se chystáme na sociálku nahlásit jiné číslo účtu, pak do Billy a utíkáme domů, ať to stihneme do oběda. Jestli mi usne v kočárku, tak to bude konec!

Bell, mně tvrdlo břicho od 18tt a musela jsem brát asi 5 tablet magnesia až asi do 37tt, pak už se to vysadí a nechá se děloha volně "pracovat", protože pak už stahy nevadí. Řekni to, prostě dostaneš hořčík a jestli by to bylo častěji, budeš muset doma léžet. A teda chutě máš solidní... já u toho snídala, když jsem četla, co jsi všechno snědla... a teda je mi mírně nevolno, hihi :grinning: A já ti nevim, pamatuju si, že játra v těhu by se jíst neměla, stejně tak plísňový sýr.

Natt, tak držím palce s těma zádama. Jinak jsem slyšela, že v plavečáku masírujou dobře. Pak ještě snad v Hypernově.

Terez, fuj, v pět! Ty děti kolikrát nemaj soucit, co? Haha a jedla jsi víc a přibrala 11 kg? Já měla v době porodu nahoře 22 kg a fakt to byla teda síla se pohybovat, tomu věř.
6. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni s Jiříkem 9kg a potkala jsem se s kamarádkou s tím že jsme si řekly kdy která rodíme-ona mi říká že za dva a já že taky za dva,ona mi odpoví ale já za dva týdny!Ty za dva měsíce né!!?? A já že né že taky za dva týdny tak se na mě podívala s tím že kde to dítě nosím :grinning: páč ona přes 20kg nahoře...

Tak proto říkám,že jsem měla s Kristíkem víc :grinning:
6. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ähojky holky, tak jsem se sem zase dostala. Jak byl pritel doma tak byl u pc a nebyla moznost se sem dostat.

Mela bych takovou otazku, Mila jsou mu 2roky a 2mesice se mi zacal zase pocuravat. pres leto byl nauceny v pohode si rikal a ted si rika akorat na kakani a jinak mu je to jedno, nic nerekne az pak ze je louze. vubec nevim jak na nej, kdyz ho posazuju tak je v poho treba cely den ale jak to necham na nej tak prevlikam. a kdyz se ho zeptat, tak mi rekne necci a za minutu je obcas louze.
6. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,taky jdu 2.2 na kontrolu.V 9 rano.
Holky,dneska jdeme na Avatar a pak do Tunelu na vecu,ja se tesim!!!Akorat mam vztek,vypadla mi plomba,v patek musim k zubari,pujde i Max,to bude paradicka. :unamused:
6. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

K těm skleničkám:
Já taky kupovala a kupuju stále docela hodně - i když vařím a ráda pro Petíka, tak občas nestíhačka ,nebo to s sebou prostě nejde vzít. A taky kupuju takové, co obsahují maso, které běžně nevařím - jako je jehněčí, telecí, losos...atd.
Nejvíc se mi pozdává HIPP - voní (!) a je chutný. Pak taky celkem ujde Hami.
Mně jako největší hnus přijde Sunárek - od 6m tam dávají bílý pepř a dívala jsem se a od 12m tak je taky - no jako nevím proč...!!!

Bell, tak pij Magnézii, bude ti to svědčit na to bříško ;)
Tedy tvůj jídelníček by mě zabil :grinning: :grinning:
Ale moje mamka je taky ujetá na šlehačku a pije jí - brrrrr!!!

Mami a není nastydlý? Že by to třeba necítil...?
6. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až se tady ukáže Prin, tak dotane lutaj tutaj! Prý že mám jít to číslo účtu nahlásit na sociálku na druhou stranu k magistrátu. Před polednem jsem se tam dostala, dítě mi už usínalo v kočáru, což jsem nechtěla dopustit a oni mi řekli, že musím do polikliniky. Tak jsem samozřejmě nic nevyřídila a jsem akorát o tři stovky lehčí, protože jsem samo něco pokoupila :angry:

Takže na socku opět v pondělí, tentokrát k poliklinice... a to už to vezmu současně s Rákosníčkem.

Ke skleničkám... My jsme Hipp zkoušeli jen asi 1x v těch srdíčkových vaničkách a je to moc dobrý. Ale přijde mi teda zrovna tahle značka děsně drahá. Možná blbě koukám. Kupujeme Hami, když byl menší, jedl jen Hamánek. Sunárek kupuju taky, ale jen jedno jídlo - tresku na smetaně s rýží. On to miluje. Jinak můj názor je taky ten, že Sunárek je chuďově největší blivajs, je bez chuti, takovej divnej.
6. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,
tak jsem si vzala brufen a k dr jen zavolám.......já vím,já vím......... :frowning2:

byli jsme na imunologii,27 jedeme na krev do Ustí,21 jdu se Šimonem k zubaři,já jdu k zubaři zítra v 7.30 to me zabije,ale na masáž se objednám,jestli na to jde použít ta permice od Leníka,bere dál Rybomunil,vysadíme jen jeden den,jedno pondělí na očkování,které dosud nemáme a pak zas až do léta,pak vysadíme a zas na zimu a pak už snad neeeee..........to se všechno uvidí podle krve,ale dr z nás mel radost :wink: ,že to je uspech,akorát ta jedna hodnota v krvi kde mel 0 se mu nezdá,že to nikdy nevidel,tak uvidíme,na té krvi mám být 7 ,to me zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale jsou tam šikovný,minule ani nebrečel :wink:

Bell,
jo bell já ti neporadim s příkrmama,já to nedávala nikdy :wink: ,on mi to nejedl,ale pokud si veme,myslim,že se nic nestane :wink: ,taky jsme se míjeli ted nevim jestli v pondělí na vjezdu do Březin,ale asi jsi nevidela :wink: a jak se teda vůbec bude malá jmenovat??????????bude to ta Julinka?????? :wink:

mami,
jj nestežuje si,že ho bolí bříško???????? :unamused: ,jak píše verča,že by mohl být nastydlý,ale u tech detí to muze být cokoliv,nec se mu nemusí zdát,nebo to taky dělá naschvál :unamused: ,tak se dá opet do kupy a bude to lepší :wink:
6. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dík s tim magnesiem,zatim se mi to stalo párkrát,ale až to zase přijde tak Košařce brnknu.Včera jsem to líčila manžovi,že to bude to tvrdnutí a on,že jsem jí to měla říct,že jemu jsem jen tak řekla,že mě tlačí břicho tak to znělo jako když mu řikám,že mám prdy :grinning: ,že jsem měla bejt přesnější :grinning: .Koupim magnesii a občas si cucnu.

S těma příkrmama....Leni máš pravdu hipp je drahej jako čert :unamused: a zvlášť ty srdíčkový talířky,ty jsme teď taky koupili za 44,90 děs běs,jestli se v tom bude nípat,tak to snad dojim za ní.Jooo dneska jsem dělala čočku dle Verči receptu :slight_smile: a je to fakt dobrý a superrychlý,dokonce jsme to snědli bez rejpání hurááááá :grinning: .

Maki, jdu na 9,30 :grinning: ,tak to se tam při tej rychlosti odbavení určo sejdem :grinning: .Čoveče Avatar akam na něj jdete? Manža na něj chtěl jít před Vánocema do Sněžníku,jenže jsme to nějak nestíhali.Pak jsme se těšili,že se mrknem ve Foru,jestli to tam nedávaj,ale narazili jsme na ceduli,že otvíraj až na jaře 2010 :rolling_eyes: .Tak ještě,že by jsme jeli jak jsm ezvyklý do mulitikina do Práglu :unamused: .
6. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,jj to jsme míjeli při odbočování :grinning: ,já jsme si to mylslela,ale nebyla jsem si jistá,protože jsme se zrovna rozhlížela a zahlídla jsme tě až fakt snad na vteřinu :grinning: .V pondělí před desátou,zrovna jsme razili do Rákosníčka :grinning: .
6. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, na tu permici by to mělo jít.

Bell, tak to je úspěch, u nás čočka nefrčí. Ale já to zas jednoho dne zkusím. Má různý "jídelní nálady" :grinning:
6. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,
šmarjááá holky, tak už vím, proč jsem sem dlouho nepřispívala :slight_smile: Než dočtu jednu stránku, tak už nevím, kdo co psal a na co reagovat dřív a úplně se v tom ztrácím :wink:

Leni, taky na vás včera zvonili takoví "agenti s teplou vodou"? Jsem šla otevřít, za dveřmi ženská s chlapem a prý "tak jsme tady". Tak čučím jak vyvoraná myš a říkám : "a co jako?!?!". A ta ženská mi říká "no jste Zajíčkovi?", tak říkám, že jo a ona:"vy jste nám volali". Tak říkám nevolali. A ona zase: "my vám neseme toho zajíčka". No to už jsem nevydržela a třískla jim dveřma před ksichtem. Nevím, co to mělo znamenat, v každým případě tady nějaká parta courala ještě dneska. Akorát by mě zajímalo, co nesli těm ostatním, když Zajíčkům nesli zajíčka ?!?! Svět se fakt zbláznil :confounded:
6. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni,
:grinning: :grinning: :grinning: ,se tu třískám :grinning:
6. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste?????????tak jsem docvičila,douklidila a jdu dát koupel a spát..............ráno zubař,ach joooooooo :frowning2: :frowning2: ,už se mi tam nechce,když me nic nebolí,ale nebojte samozřejmě,že jdu :wink:
6. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jojo,Hipp je bohuzel nejdrazsi.
Bell,Avatar byl ve Snezniku,pro velky zajem pridavali 3 predstaveni od 16 hodin,dneska bylo posledni.Bylo to UZASNY!!!Fakt doporucuju jet klidne az do Prahy,kdo ma rad sci-fi,tak to musi videt.Myslim,ale,ze to nadvhne i ty,kdo tenhle zanr az tak nemusi.Je to bezva udelany,uz pro ten zvuk a zazitek z D je to super.I jsem plakala.... :grinning:
Jinak Sunarky v misticce maji v DM za 29,90,je to 230 g.Dneska jsem na ne koukala v ty krasny,novy DM u Sportissima. :wink: Nechali jsme tam 1500,boooze! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,já jsem po tom Avataru odpo pátrala a zjistila jsem,že přidali dva dny promítání pro velkej úspěch......chjo......manža už se málem běžel oblíkat,že pudem,ale přišel z práce už dost pozdě.Tak uvidíme.Buď to prubnem na konci ledna v Hraničáři v Ústí nebo vyrazíme do Ikea bez Janičky a zaběhnem zasejc do Metropole,tam to teď taky nějakej čas poběží v multikině.Věřim,že to musí bejt supr.My viděli dokument jak se to natáčelo a už z toho jsme byli nadšený. Jinak v krásný nový DM jsme právě pokoupili v úterý :grinning: .Prubla jsem ty jejich pleny na plavání,tak zejtra uvidim,jak fungujou a ještě jsme zasejc přikoupili jejich tréninkový plenkový kalhotky jsou docela supr.Dobře se po stranách roztrhnou(když je plná)při sundavání a dokonce smaj pásek,že se daj i s nákladem uvnitř zabalit a vyhodit to pampersky nemaj.A hlavně před drogerkou v klidu zaparkuju,hodim si Janičku do vozejčku pokoupim co potřebuju a zase jedem dom.Žádnej kočár,žádný složitý hledání parkování :slight_smile: .

Zdenkaz, :grinning: :grinning: :grinning: mělas jim říct,že si spletli svátky,dneska byli tři králové ne velikonoce :grinning: :grinning: :grinning: .
6. led 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
a za kolik maj ty tréninkáče............... :wink:
7. led 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko

Zdeni, to je góóóól :grinning: U nás nikdo nebyl :grinning: Co by vymysleli u Pavlíka nebo Haršányové? :grinning: Leda by nám nesli nějakýho Pavlíčka :grinning:

Natt, ty cvičíš?

Makinko, taky tak ráda nakupuješ pro Maxína? Já jsem ve svým živlu, i když kupuju skleničky, plíny, ubrousky... asi nějaká úchylka. A to nové DM dobrý jo?

Holky, jsem magor, když od 18 měsíců ještě netrénuju dítě na nočník???
7. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Leni,já začala se Šímou a nočníkem kolem druhýho roku.Stejně to nejdřív vůbec nechápal a pořád jsem jen prala slipky a tepláčky..já být Tebou,počkám klidně na lepší počasí a začnu až v létě,kdy může třeba u rodičů běhat po zahradě nahatej.
7. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, já to právě zkoušela a první den jsem si myslela, že to chápe, dokonce si přinesl nočník a vykakal se. Ale pak jako když utne, prostě vůbec nechápal, bral nočník jako nějakou židličku. Tak jsem se na to vyprdla. Navíc pak měl průjmy, tak to jsem vůbec nočník neřešila. Teď je v poho, ale nějak se mi do toho teď ani nechce. A co jsem si všimla, tak to fakt ti kluci kolem mě pochopili až kolem 2 let.
7. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyť jo..já totož šílenství okolo nočníku moc nechápu..znám maminy,co se děsně chlubí,že jejich dítko už od 14 -18 měsíců chodí na nočník...Já teda měla trochu nervy na pochodu,když to pořád nemohl pochopit,ale dneska to vidím jinak a u případnýho druhýho dítěte to tolik řešit nebudu.Však on nikdo nebude do dospělosti v plínkách.A když občas projíždím jiná témata tu na Koňovi,tak jsem na tom ještě dobře.Kolikrát tříleté děti nechtjí kakat jinam,než do plíny,mají plínu ještě na noc a to malej zvládl pak rychle.Když už pochopil,o co jde,tak se jich zbavil i na noc rychle.
7. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek