• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
laro,
tedaaaaa doma to máte moc krásný,takový hodně utulný a domácký,nevim jak to nejlíp nazvat........no nádhera :wink: -závidim :wink:
10. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
já je videla ve výprodeji asi za 150 kč a já jelito je nekoupila :unamused:
10. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to vše porhlédla.

Laro, u vás doma ta pohoda dýchá i z fotek - máte tam krásně domácky útulno, to měla natt pravdu... :wink:
Hnizdečko si děláte krásný, vzali jste to od podlahy - doslova - ale ten výsledek stojí za to !!!!

Já už se taky těším na stěhování do baráčku - to bude krása. Byt je po rekonstrukci elektriky, oken a podlah a je tam hnová kuchyň, takže se asi budeme pak rovnou stěhovat.

Bell, Janinka na lyžičkách nemá chybu!!!! :slight_smile: Já jsem u Adama počkala do 3 let - pak jsem mu sehnala jednak brusle s jedním nožem a začali jsme chodit bruslit a pak lyže s přezkáčkama - oni pěkně drží nořičku a je to por ty děti snazší. Ale zase když tu ten sníh JE, tak se to musí využít.
My dnes ráno vyběhli bobovat - no to byl řev, Petan spadl pusou do sněhu a bylo po zimních radovánkách...
:unamused:
10. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, díky za tip, ale lyžičky kupovat nebudeme. :slight_smile:
10. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, opravdu to máte doma nádherné a útulné!
10. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.K tomu rezimu-My dneska vstavali v 11,15 :grinning: (Teda podruhy,at vas hned neuvadim v uzas :stuck_out_tongue_closed_eyes: )Tchyne nam totiz pred 4 dny drobatko preonacila spani,dala ho vecer spat uz nekdy po 19 hodine,ze prej byl unavenej,ze byli venku(jakobychom my s nim nechodili )Normalne chodi po 20 hodine a ona to moc dobre vi.K veceru dela stasne unavenyho,po koupani zase velmy obzivne a nekdy nespi jeste ve 21.No,ale ona ho nekoupala,jen otrela a nacpala ho do postele.On vytuhnul,baba mela desnou radost,jak pekne uspala a ja sla do vrtule,kdyz tam Roman v 19,30 volala a tchan hlasil,ze uspavaji.Samo,ze rano strasil v 7.Zrovna jako na potvoru jsme druhy den museli k zubari,takze jsme ho museli vzbudit okolo 7,30 a tim jsme dokonali dilo zkazy.Od ty doby vstava v 7,misto v 8,30,v 9,jako doted. :confounded:
Dneska vstaval v 7,15,v 9,30 uz byl otavnej jako svitiplyn,evidentne nedospalej,furt jecel,vsechno spatne,zmoulal si oci.Tak jsme v 10 zalehli vsichni a vstavali v 11,15.Romanovi se to hodilo,byl vcera na pivu a me taky,pac jsem nevimproc nespala od 1,30 asi do 3 rano.Jsem zvedava,jak to bude s odpol spanim.Ted je naladen na tu nejlepsi notu,vyhnala jsem je oba ven a ted teprve pecu maso k obedu.Dobra nedele... :grinning:
10. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda dneska při nedeli v 9.30 :wink: ,lae odpolko už mi neusne,ted jsme se najedli dali jsme si pangase s bramburkama :wink: a polehává,ale chce jit sankovat,tak asi pojedem k segre na kopec :wink: ,teda nesmí moc na nej neco padat,to pak řve a chce okamžitě domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........

já jdu k zubaři zas ve středu,už prej konečně zuby zaplní a se šimonem ve čtvrtek,takže uvidíme :wink:
10. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Laro pěknej byteček :slight_smile: pohodička,naklizeno,to nezám čoveče :grinning: a doplňky,polštářky hahaha to by leda měli kluci polštářovou bitvu nebo tatík pohodu pod hlavou :grinning:

Maki no holt chytré babičky,co to zvládnou líp jak mi!Na "zabití" :grinning:

Já dnes měla "super"noc!!-do 1h ráno jsem nemohla usnout,už večer při koukání na TV jsem se škrábala po těle,ale nevěnovala tomu žádnou pozornost,po vysprchování jsem zalehla,vše OK a najednou cítím jak mě svědí krk,břicho,nohy,tak jsem šla do koupelny,chlap za mnou že co se děje -říkám podívej se na mě a já samej pupínek jak od kopřivky,ale asi to udělal kocour páč ho chlap celý den bral do kuchyně(aby chudák tolik nemrznul)no a já jsem na kočky alergická :angry: tak jsem v noci slupla Zodac a do rána jsem byla OK.

Tak že když už spí děti tak zase já mám problém :grinning: :confounded: :angry:
10. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda,to je Janicka sikovna,na tech lyzickach.Max by mel hysterak.On ho ma bohuzel i na sankach... :unamused:
Laro,krasny obyvak!
10. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no až já Vám ukážu jak my chodíme ven z bobama :grinning: ,to budete koukat,jelikož náš miláček,nechce aby na nej neco padalo :unamused: ,takže až dorazí manža,stáhne mi fotky z tel,do pc :wink:
10. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, s těma režimama spaní a bdění.........koukám je to boj na všech frontách :confused: .Člověk si libuje jak to má zmáknutý a vždy se najde dobrá duše,která to naruší :rolling_eyes: .

S těma lyžičkama....no naše Jaňule se furt všemu chechtá,válí se ve sněhu,leží na zádech a směje se,že jí padá sníh na čumák,leze po čtyrech za pejskem(tchýnin) a hrabe se v závějích,na lyžičkách se chcechtá,že padá na zadek.No prostě kašpar.Dneska jí odpo vzali naši bobovat do údolíčka(kousek od nemocnice) a prej jí fakt nechali jezdit z kopce samotnou,že se prej chehctala na celý kolo :grinning: .Dědek za ní běhal a bába oprašovala od sněhu :grinning: .No a tak mi jí pořád vymejšlíme nějakou zábavu,v zimě v létě a většinou se užije nejvíc legrace s těma nejobyčejnějšíma věcma :grinning: .Na léto měla bazének za 79,- a na zimu má lyže a boby z bazaru.Jsem zvědavá jaká bude naše další holčička,jestli bude taky takovej smíšek nebo jestli bude jiná a jaká,bůhví.Ale ty lyže bych doporučila všem ,fakt je to super na blbnutí,jen se připnou k botám a je to.Lyže s přeskáčema dostane fakt až tak ve třech až bude mít z toho rozum :slight_smile: .
10. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, tak něco jako tvoje tchýně je moje mamka. Teda byla. Už hlídat nebude.Držím palce, ať se to brzy vrátí do starých kolejí, jak jste byli zvyklí. Nám to vždy trvalo tak 7-10 dní. U nás to ale nebylo s uspáváním, ale s jídlem.

Terez, ty jo, taková reakce. My když jedeme k našim, mají kocoura, tak jedem domů se štiplavejma a slzícíma očima.

Dneska jsem tu od 12 hodin měla tchýni, teprve před chvílí vyrazila domů. Byl to opravdu prima den. Daneček se s ní vyblbnul, udělala jsem kuřecí prsa na grilu, dali jsme kávičku (já bezkofeinovou, jak jinak)... chlap byl celý den v práci, ostatně jako snad všichni policajti. V Dc se hrál fotbal a přijeli drážďanští fanoušci, takoví magoři. V Drážďanech přichystali hráčům zajímavé překvapení. Když fotbalisti přišli na hřiště, tak tam bylo od fanoušků vykopáno 11 hrobů s křížema se jmény hráčů... tak se čekalo, že tady bude bugr a naštěstí téměř úplně klid.
10. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak to máte ještě s mamčou nedořešený? :confused: .Já vim,že je to kříž s těma rodičema......my měli taky dneska menší debatu na téma čokolády ze stromečku :rolling_eyes: a hned na to jí dědek oblíkal a řikáme :oblíkni jí pořádně jdem pak ještě vyvenčit Safinku(pes tchýně) ..no takže jsme jeli domu s dvouma spořádanýma bonbonama ze stromku a na dvoře jsme zjistili,samo až když se Jaňule po nějaký chvíli válela se psem ve sněhu,že má nedozapnutý oteplováky,vyhrnutý vnitřní nohavice přes botu,nezapnutej protisněžnej pás v bundě a rukavice na půl žerdi samo nezapnutý :rolling_eyes: ,takže z ní cestou po chodbě padal všude sníh a pak ještě i doma,když jsme jí svlíkali :rolling_eyes: .Naštěstí to byla jen chvilka,ale v tej zimě,mohla bejt rýma hned jak z praku.No prostě. :rolling_eyes: Ale tak holt porád debatujem a neustále upozorňuju,pořád dokolečka a dokolečka,jak jí oblíknou,jak nakrmit,jak uspat...................atd. atd. atd......,ale prostě babiček a dědečků je prostě třeba a navíc je s nima ráda jak s našima tak s rodičema manži,takže člověk ledacos překousne.
Těch policajtů jsme si všimli.U lidlu jich stálo :confused: hafo,když jsme jeli kolem.Zrovna jsme si řikali,co se probůh děje a až pak ve zprávách jsme se to dověděli.
Jo a taky už je na tuty jasný,že se snížila mateřská :angry: ,tak to mě sejří dosti.Mě to připraví o hooodně peněz měsíčně.Budu ráda,když budu dostávat aspoň tolik,co mám teď tu zrychlenou rodičovskou.........ale dost pochybuji,myslim že to bude spíš míň :angry: .
10. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak ještě že ti pomohl ten Zodac.... Naše Luci se taky opupínkuje a drbe, když si hraje u tchánovců s kocourama. Ovšem ne kvůli alergii, ale jdou na ni blechy :angry: Má vždycky opupínkovanej celej "bůček" a stehno, jak číčáky chová na klíně. Tchánovci je začli odblešovat, až když jsem si opakovaně stěžovala, protože mi to fakt nepřišlo normální - neustále ožraný dítě :confounded: Nejdřív jsem nevěděla, co to má, ale když to měla opakovaně po návštěvě u nich, tak mi to docvaklo. Bohužel, jdou na ni i jiný neřádi - vši, klíšťata, komáři - blééééé.

Zdenčo, vaší bobovací výbavě jsem se fakt nachechtala. Dobrý :grinning: :grinning:

Leni, s tou mamčou je mi to líto, že jsi musela dojít až k takovýmu rozhodnutí :frowning2: Já když se občas nepohodnu s našima, tak je mi z toho úplně šoufl. Nesnáším rodinný rozepře....
10. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, :grinning: :grinning: :grinning: ,slíďák obecný :grinning: :grinning: :grinning: .Tak to jsem ještě neviděla,že by takhle někdo boboval :grinning: :grinning: :grinning: .
10. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem holka šikovná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,i se jedna pani zastavila a pochválila me sama od sebe,jak jsem to pekne vymyslela :wink: ,když on mi jinak ven nepujde,když sněží :wink: ,pořád řve,že na nej padá sníh...........tak jsem ho musela nejak provětrat :wink: :wink:

leni,
jako vážně?????????pořád zle :frowning2: ,neboj to bude dobré

budte rádi všichni za jakou koliv pomoc,nebo hlídání,co já bych za to dala :wink: ,no jo no hold s babičkama je kříž,ale opravdu si myslim,že to nedelaj nijak schválně,proste jsou rozmazlovací a třeba taky to dělaj schválně,jestli vás to vytočí nebo ne.............já fakt nemuzu říct,nemám zkušenost :unamused:

bell,
:grinning: ,jo a super cena za dolce :wink: ,já teda nevim,kolik stjí to naše a radši se ani nekoukám :zipper_mouth:
10. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
hraješ farmu??????dej si me za sousedku ju-díky :wink:
10. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak u nás opět brzký budíček!!Tatík udělal sunar a malej už od 6h běhá....a že by jěště šel spát..to si můžu nechat zdát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Natt :grinning: :grinning: :grinning: zaručeně originální nápad :grinning:
A neboj mě taky nikdo nehlídá,když nepočítám asi 1x tchýně u mě doma(2 hodiny,někdy sousedky,ale s tou si vypomáháme vzájemně ve všem co jde)

Naši(moje babi) by rádi hlídali,ale co si budeme povídat,moje mamka která u nich žije tak má na starosti je (jako své rodiče-běhání s nima po dr a zařizování všeho)ale babi je dost tvrdohlavá a stále si myslí,že ona na to všechno ještě má..... :confounded:
11. led 2010 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Natt, tak to je dobrýýýý :grinning:

Holky, jak jsem byla na sociálce nahlásit to nové číslo účtu, ta jsem se ptala, kdybych tento rok byla těhotná, jak by to bylo s penězi. Tak prý sice se ten příspěvek v mateřství (první půlrok) snížil, ale když si zažádáte, tak vám to dorovnají do těch 7600, co máme teď. Teda kdo je na tři roky, jinak nevím.

S mamkou jsem se viděla jen jednou a to když jsem byla na návštěvě u babičky a ona se tam náhodou stavila. Jen jsme se suše pozdravili. Měla snahu mi nabídnout trs banánů, ale já jí řekla, že je nechci. Jinak si nevoláme, přestože to předtím bylo tak 1x-2x denně. Já prostě ten první krok neudělám, tentokrát už ne. A hlídání... když budem chtít jet na odpoledne na pár hodin třeba na kafe nebo nákup, ráda pohlidá tchýně. Jen to hlídání přes noc mi odpadlo, což je mi líto. Ale nejsem jediná, tak co...

Zdeni, tak to nemám ráda.
11. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Leni,to je mi líto,že to s mamkou stále není dobrý... :frowning2:
Natt,vážně jsem se vačemu bobování nasmála,manželovi se to taky líbilo :grinning: :grinning: :grinning:
Na stránkách Děčína v Dotazech jsem se dozvěděla,že se k placení popelnic musíme přihlásit.Měla by být přihláška jako příloha v příštím Zpravodaji,nebo je na recepci na magistrátu.Takže tam volat nemusím a rovnou si tam asi zajdu,vezmu přihlášku,vyplním a nechám tam.To bude asi nejjednodušší.
11. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
a ptala jsi se,jestli by jsi šla automaticky na 4 roky,nebo by jsi si mohla vybrat na 3 roky :wink:
11. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem se neptala.
11. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně to je zatím ve hvězdách. Třeba těhotná vůbec nebudu a půjdu do práce příští rok a basta fidli šmidli
11. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,na 4 roky to máš automaticky pouze,pokud nemáš zaměstnavatele.Pokud jsi stále zaměstnaná,tak platí stejné podmínky jako u prvního...máš nárok na PPM a volbu roků :slight_smile:
Leni, a ty bys chtěla další?Já myslela,že až tak za pár let...
11. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni,
tak jsme byli u dr. a napsala nam doporuceni na tu ortopedii, tak zitra rano jedeme do nemocnice. jezdi tam doktorka z vansdorfu, co dela miminkum kyclicky. tak pujdu za ni, asi lepsi nez do polikliniky.
11. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, chtěli bychom :slight_smile:

Lucko, to je fajn, aspoň ho prohlídnou. My chodili na kyčle do polikliniky, když byl Daneček úplný mimčo. A byla jsem tam spokojená. Ale ta doktorka z Vdf je prý skvělá.
11. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobry,to jako jeste clovek musi pro prihlasku,jo?To nemuzou poslat slozenku???Se picnu...
Leni,to myslis materskou?Oni by ji dorovnali?To jsem nevedela.Teda me se to netyka,ja mela velkou vyplatu,takze na tom budu asi jako Bell,prijdu na matersky o dost penez,pocitam,ze pujdu dolu tak o 2800,oproti matersky s Maxem. :confounded: Bell,ty jsi na dvouletym rodicaku?Tos to ale docela pekne vychytala,ze jsi rovnou otehotnela znovu,vid? :wink:
11. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vy drndy :slight_smile:

Zdeni, tedy v pláštěnce je malej boží!!! Jsi šikulka :slight_smile:
Zdeni, přiidej si mě na FB a budem taky sousedky, jo? :wink:

My taky chodíme bobovat a sáňkovat - sáně mají větší úspěch...

Holky, co blbnete s těma babičkama??? Babičky jsou přece děti kazičky - tak si vzpomeňte, proč jste rády jako děti chodily k babičkám? My se u jedné mohly se ségrou dlooouho dívat an TV a druhá nám zas vždycky dala nějakou tu korunu (asi by se mi jako mamce ani jedno moc nelibilo, ale od toho prostě babči jsou :wink: )
Já vím, když nabourají spaní a jídlo, je to děsný - však mě taky čeká zkouška ohněm - od února jdu do té práce zlehka a mamka bude dva dny v týdnu Petíka hlídat a dávat i spát v poledne... Řekla mi, že mu bude vařit, tak jsem jí řekla, že mám vždy zásobu v mrazáku, tak jí v neděli na ty dva dyn jídlo dodám (albych to měla pod kontrolou :wink:)
Ale jinak tedy musím říct, že si moc moc vážím vztahů v naší rodině - to je prostě paráda, pohoda, kdo může, pomůže (takže mě v nemocnici drbali, protože tam s Adamem na vyšetření byla moje mamka a k hospitalizaci hotam vezla ségra...!) a nějaký hádky nehrozí (ťuk ťuk ťuk!!!)...
Ale taky to není odjakživa, nejdřív se leccos muselo vybouřit... :wink:

Včera jsem šla s kočárem k našim - vedle Košařový - no masakr, od závor nahoru to šlo jedině po silnici a když jeho auto, tak jsem musela dát kořár do závěje :grinning:
11. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nevite,kde se da v Decine sehnat ceskej cesnek?Klasickej palicak?Me uz ty cinsky sracky ze supermarketu vytaceji!Po cesneku to ani nevoni,za tyden ta hlavicka zmekne a vyschne,takze je to na vyhozeni a o nejakych vitaminech silne pochybuju...Na podzim ho meli na trhu a ja debil si neudelala poradnou zasobu,byl sice drazsi,ale byl to cesnek!
11. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek