• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Makinka má pravdu, na té Tyršovce je to fajn. Sice to není nejlevnější krám, ale zato tam dobře nakoupíte. A když jsem čekala Danečka a oni začínali, tak tam kojící podprdy měly. Takové ty, co drží prsa v dobrym tvaru (hihi) a nebylo to jak pytle, ale opravdu pěkný prádlo.
12. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme doma od našich, musím vás dočíst, je toho nějak moc, ale teď jsem v rychlosti dočetla že scháníte kojicí podprsenky...já jsem kupovala jednu tady u nás v Boleticích na rohu v drogérii, paní tam má i textil a dala jsem za ní myslím 250,-, takže i cena super! :sweat_smile:
12. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nestíhám dočítat, ale
Bell, musím doporučit známou na Kamenický, na sídlišti, teda spíš vlastně Dvořákovka...je tam obchůdek vedle posilovny, moc příjemní a objedná Ti i případně větší či menší podprsenku, kdyby Ti velikost nevyhovovala. Já byla s kvalitou moc spokojená, i když jako třeba Maki jsem kojila jen chvilku..
12. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky,holky,já to oběhnu.Ono je to fuk,jestli člověk kojí měsíc nebo rok,tu podprdu si sehnat člověk musí dopředu.Maki,mě taky trochu poskočili kozy po porodu,ale ne zas tak moc.Respektive mi naskočili už v těhu a pak jen poskočili.Ovšem samo jsme si před porodem kupovala 85E a hned po prorodu jsem letěla kupovat F :rolling_eyes: a jak píše Lenik všude maj takový ty hadrový pytle :rolling_eyes: to je děs,že to vůbec pro maminy dělaj, a ještě,když se do toho vložej prsní vložky.....jsem najednou neměla co nosit neb to prosvítalo skrz oblečení a vypadalo to příšerně :unamused: ,než jsem si koupila úplně nekojící pevnou podprdu s odepínacíma ramínkama.Sice to byl trochu zápas a ramínka rádi vystřelovali až na záda,takže zapnout se to bylo ještě zajímavější :sweat_smile: ,ale připadala jsem si aspoň jako člověk a ne jako mlíkárna s volnýma svetrama,aby nebylo nic vidět.Tu jsem kupovala právě jak píše Terez v Křížovce a moc levná teda nebyla no :unamused: ,ale za tu úlevu to stálo.Zrovna tam mi paní řikala jak se to blbě shání a že její známá si přivezla nádherný kojící podprsenky z Ameriky s pevnýma snadno odepínatelnýma košíčkama v krásnejch barvách a vzorech........tak jsem si jenom posteskla,že holt něco sem jeěště nedošlo.Do Amreiky si fakt pro podrpdu nepojedu :sweat_smile: .Oběhnu všechny tipy,co jste napsali a uvidim,jestli něco ulovim,kéž by :slight_smile: .A v porodnici nám zase budou tvrdit,že hadrový pytle jsou na prsa nejlepší a ty jejich poporodní vložky,ze suchýho zipu taky :grinning: :rolling_eyes: .To mi připomíná,že se musim v lékárně poptat po těch poporodních vložkách s lepší úpravou než je suchej zip :sweat_smile: .
12. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,Simce,jsem tááák ráda,že jsem dala na váš tip se zimnim oblečenim T&GO :slight_smile: .Jaňule se v tom dvě hodiny válí na zemi ve sněhu,venku mrzne až praští a i když už jdem dom,že má mokrý rukavice a bundu,tak jí dom svlíkám a ono je to uvnitř krádně suchý,jen to prostě zvenku vypadá mokrý.Prostě parádaPřijdem domu s dítětem s teplýma ručičkama i tělíčkem.Ještě jsem jí k tomu koupila sněhulky s goretexem(dost výhodně na mimáči za polovinu úplně nový) a to je to samý,zvenku mokrý,uvnitř suchá teplá nožička.Teď když jdem pokaždý domu,tak si řikám,že se nám ty prachy docela vyplatili a ještě to užijem pro druhou kočičku. :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, viděly jste ve zprávách info o tom závadném nurofenu? Mrkněte, kdo máte doma sirup nurofen jahodový šarže 909263 do dubna 2012... je špatný, může buď neúčinkovat nebo naopak může způspobit problémy silnou dávkou, protože se v tom ibuprofenum špatně rozložilo. Vymění to prý v každé lékárně.

A gól je, že my ho doma máme!!! Zjistila jsem to dneska, a to zítra jdeme na očkování a očekáváme, že budeme Nurofen potřebovat. Už jsem 1/3 vypotřebovala při horečkách po Priorix tetra. Je mi teď jasný, proč mu vůbec nešla ta horečka srazit!
12. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hned jsem koukala..........my nemáme,ale taky jsem ho používala,když jsme meli teploty,takže pakárna :frowning2: ,to mi je ted prd platný :angry: :angry: :angry: ,nastestí mám ted už panadol,nebo dávám čípek :wink:
12. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky goretexovy boticky chvalim,mame dvoje od Elefantenu a super.Zvenku z nich kape a uvnitr sucho.
Bell,tak koukni na netu po tech vlozkach do podprdy,co se daji prat,byvaji z ruznych matrosu,treba biobavlna,nebo bavlna+hedvabi.Pry jsou jemny a nekousou.Maji je na tech obchodech s latkovyma plinkama. :wink:
12. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,mrknu :wink: .Mě teda na prsních vložkách sejří,že jsou vidět skrz pytlovou podprdu,ale snad se mi poštěstí sehnat nějakou pevnou.Já si kupovala ty jednorázový a fakt nic moc :rolling_eyes: ,zvlášť ze začátku,když jsem měla šíleně rozbolavělý bradavky :rolling_eyes: .Pak jsem si ještě kupovala v lékárně poporodní vložky od hartmanu a ty byly super,akorát je moc nemívaj,ale objednaj když se člověk shání.V nemocnici maj ty jejich šílený :rolling_eyes: .Už taky vim,že si má vzít do porodnice svůj kojící polštář neb tam je jaksi nevedou a když je ženská rozbolavělá a chce se v klidu rozkojit a ještě si nemá kam s miminem pořádně sednout nebo se opřít.........nic moc.No prostě si začínám balit pomalu tašku...teda hooodně pomalu :grinning: .Zatim času dost :slight_smile: .

O nurofenu jsem neslyšela,sakriš,my ho teda nemáme,ale už mě pěkně ser...s tim jak dodatečně zjistěj,že je něco špatně :rolling_eyes: .Máme akorát panadol....tak,aby za nějakej čas zas neřikali že se jim taky nepovedla nějaká várka :rolling_eyes: .

Holky,já jdu zejtra už po třetí k Podolskýmu :rolling_eyes: ,mě snad trefne.Poprvé mi napsal,že je vše v pořádku,ale že je zhoršená vyšetřitelnost vzhledem k poloze plodu a placenty na přední stěně :unamused: ,tak mě pozval na kontrolu....a napsal mi tam úplně to samé :unamused: a tak si mě pozval ještě jednou teď ve 28.tt :rolling_eyes: .Mezi tim jsem byla u Rubeše a ten mi,mimo jiné,udělal i to srdíčko,se závěrem,že je vše na stopro v pořádku a hotovo.Tak jsem volala Podolskýmu jakej mám nález na papíře od Rubeše a on mi stejně řek ať přijdu :rolling_eyes: .Ježííši to je děs.Sice půjdu až těsně před zavíračkou,ale stejně tam určitě vysedim důlek. :unamused:
12. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Bell,
já jsem ty prsní vložky jak píše Maky měla, myslím ty co se dají prát, asi se to vyplatí cenově, já je dostala, ale mě nevyhovovali protože jak to nemělo tu lepicí pásku, tak mi to docela padalo, takže jsem je používala jenom když mi došli ty lepicí. Kupovala jsem je v DM a byla jsem fakt spokojená! Ale každému vyhovuje něco jiného, tak uvidíš! :wink:
Jsem ráda že ti značka oblečení vyhovuje, je fakt super, my máme i rukavičky a botky jsme podědili Superfity a jestli budu kupovat příští zimu nové, tak určo tydle. Jsou sice drahé, ale zase budou pro dvě děti, tak se to dá! :wink:
13. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,no já si pořídim oboje.Koupim ty prací a zkusim je a jeden balíček těch lepících to,mě spíš hodně záleží na tom do čeho je budu vkládat :sweat_smile: .S tim zimnim oblečenim,fakt když to člověk vydělí 2 tak to zas taková hrůza neni :wink: .
13. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je paráda, holky už tady kojej :slight_smile: To jsou krásný "starosti" :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě né, :slight_smile: ,ale člověk už myslí na to,co všechno ještě,aby byl člověk včas připraven.Pak stejně ,až to přijde, tak budou i tak zmatky :grinning: .Zatim to jsou hezký starosti,ale až nás pak uvidíš s prvním šedivym vlasem..... :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, chápu, to je jasný :slight_smile:
13. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady už má na svých stránkách Ledńáček fotky.Vypadá to takhle jakože prostorný,ale dost to klame :grinning: Vložte si do fotek plně obsazené židličky tatínkama a babičkama u recepce tak cca 3-4 kočárky a hromadu bot :grinning: .Jinak to tam maj pěkný...jen prostě to zázemí...já nevim,mě to nějak moc netento.Bazén dobrý,pro mrňátka super........ale pro větší prcky... : http://www.plavanimiminek.eu/fotogalerie-bazen-poliklinika
13. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
souhlasím s tebou, když se to tam zaplní tak tam bude narváno a mě se moc nelíbí ani ty dřevěné lavice, to jako že maminky budou jedna po druhé dávat mimi na přebalovák? Dyť těm ostatním než se vystřídají bude dost kosa si myslím! Bazén fajn, ale zase mi vadí ten přístup do vody. Když budeš mít mrně, tak se ti do té vody pude dost blbě po těch schůdkách, to je v plavečáku o hodně lepší! A jak je ta herna, to tam budou hlídat ty starší děti, nebo jak nevíš?
No možná jsem jenom hodně náročná, ale za ty prachy, teda já chodit myslím určo nebudu! :unamused: Nějak nevím, ale čekala jsem od toho víc!
13. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,tak jsem se vcera dozvedela,ze nam vykaci vsechny stromy,celej kus lesa,co mame za barakem.Normalne jsem to orvala. :frowning2:Zustane jen rada modrinu podel cesty.Uz kus dal kaceli pred rokem a hned dalsi jaro sice nasazeli buky,ale ty strasne pomalu rostou.Jediny klad je,ze bude vic svetla,i kdyz ty nejvetsi stinici jsou prave ty modriny,co zustanou.Pakarna bude s vodou,az poradne zaprsi,tak to mame vsechno u baraku,ten les toho spoustu pobral. :cry: Myslela jsem na to celou noc.Fakt me to mrzi,jako dite jsem tam mela schovky,na houby za roh,ted tam bude hnusna paseka zarostla ostruzinama... :confounded: Ach jo...
13. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,no pro urychlení jsme sušili a oblíkali děti ve stoje a punčocháče nandavali až v tom koutku,aby je neměli mokrý od mokrý podlahy.A děti si tam každej hlídal sám ....tak nevim,jestli jako by je měla hlídat na tý recepci nebo,jestli si časem pořídí nějakou do party na hlídání..prostě tam hlídali babičky a tatínkové starší děti,než přijdou maminky s měnšíma z bazénu víc nevim.Aspoň co já jsem viděla.A děti podává instruktorka.Maminka si tam vleze po schůdkách a ona podá dítě přes zídku bazénu.Já jsem dneska četla na jejich stránkác pochvaliy od maminek.......tak nevim,jestli jenom mě to zázemí přijde dost k ničemu... :unamused: .Možná to jsou maminky,co přišli úplně poprvé s miminkama na nějaký kurz.Já nevim no.Myšlenka to asi původně byla dobrá,že to jako bude multifunkční a příjemné prostředí pro děti i maminky........ale já oceňuju hlavně praktičnost-kde se v klidu přezout,převlíknout,apod. to je hlavní,aby člověk nakonec nebyl jen utahanej a otrávenej.Do teď jsem nadávala na plavečák,ale už si začínám skoro řikat,že zlatej plavečák.Opravdu je nechci hanit.Nejspíš časem budou vychytávat mouchy.......ale pocity mám smíšené.Možná je to i tim,že pro mě je to dost fyzicky náročný oblíkat dítě ve stoje nebo v běhu a sma sebe a ještě druhou rukou dítě držet,aby nevlítlo do nějaký louže na dlažkách,třeba by to bez břicha tak náročný nebylo.

Maki,a proč to kácej?To je nějakej soukromej les? Nebo má město pocit,že jsou zase někde nějaký stromy zbytečný :rolling_eyes: ?Já jsem ořvala jako dítě,když nám pokáceli starej (hooodně starej) sad nad chalupou a udělali z toho pastvinu.Na každý druhý jabloni se stavěl nějakej bunkr :sweat_smile: ,aby byl snadnej přístup k letńákům :grinning: .Od tý doby jsem snad ani nebyla na stromě,sakriš.Nebo vlastně jo,když jsem čekalaJaničku,tak jsem měla takovou obrovskou chu´t na třešně,že jsem vylezla na zahradě na třešeň,ale to jsem byla těhu pár tejdnů,tak mě břicho k zemi ještě netáhlo :grinning: .
13. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme si dnes spravila naladu v Dojclandu na pakupkach v Elbe parku,mame krasny veci jak na Maxe,tak na Ruzofku,i na nas.Takovy hity,jako tricka z dvacky na 3E,na malou kalhoty za 1E,uplne sladky,salu slevnenou z 15 na 1E,no neuveritelny...podprda za 4E,k tomu kalhotky za 2E,prosimpekne v satenu a krajce,zadny bombardy. :grinning: A pardni korzet za 4 E,uz abych slehla :grinning: Koukala jsem po pevnych kojicich podprdach,abych podala info,lec nebyla ani jedna. :confounded: Uplne me dostala zimni kombinezka pro holcicku v Topolinu,meli ji za 7E!!!kdybych vedela,jak nam Ruza naroste,tak jsem ji vzala uz na pristi zimu.Jsem to snad mohla vzit,za ty prachy bych ji prodala vzdycky...Za hadry jsme nechali asi kilo a mame 23 kusu,nepocitam balicky po x kusech.Fakt dobrej nakup.Maxuli jsme koupili uz k narozkam detsky pianko,uplne se do nej zamiloval na navsteve,tak ho bude mit. :wink: Kaslu na Forum,kaslu na Letnany,budu uz jen jezdit do Nemecka,kdyz srovnam slevy treba v HM a v CA u nas a v Nemecku,je to silenej nepomer.A samozrejme jsme koupili hafo mnaminek pro nase kocky i pro dite,meli novy papani od Hipp a od Bebevity,takovy zaviraci kelimky,jsem zvedava,jak mu to bude smakovat. :wink: Me zrovna ted smakuje vysoce delikatesni puding,kterejch jsem si teda udelala slusnou zasobu. :grinning:
13. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak reakce na Prevenar v pohodě. Měl jen večer 38,3 v zadečku, takže po odečtu skoro nic. To u nás není vůbec teplota. Přes noc úplně v poho.

Bell, ono to fakt vypadá docela velké, ale věřím, že fotky hodně zkreslují. Ty schůdky jsou šílený!!! A ten okraj bazénu je dlažba???

Makinko, je to velká škoda... a hlavně ty povodně, to bude něco, až začne slejvák. To abyste si tam udělali nějaký zábrany.A z Dojčlandu máš teda super zásobu. Já bych typla, že RůŽOFKA bude mít příští zimu velikost tak 68 ne?
14. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj........
Leni,to je fajn,že reakce v pohodě,snad se to ještě nezhorší...
Maki,to jste super nakoupili :wink:
Dneska odpolko jdu ke kadeřnici,abych byla na ples krásná,pak koupím ještě barvičku a zakryju šediny:slight_smile:.
Musím vám napsat,že jsem se nechala zlákat na menstruační kalíšek(myslím,že Maki psala,že ho má,ale nezkoušela) a jsem fakt spokojená.Prakticky vůbec ho necítím,je to ekologický a navíc i dost ušetřím..konec propagace :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, zaklepu to, ale myslím, že ne. Možná večer bude ještě trošku zvýšená teplota, ale určitě ne obvyklé 39-40. Krááásně si užij chvíle u kadeřníka. Mě to hrozně baví, když se mi někdo "hrabe" ve vlasech, hihi :grinning:
14. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,ty jsi teda nákupčí :grinning: ,docela ti i závidim.Nenápadně jsem doma nadhodila,že by se do Elbe parku mělo jet :grinning: ,ale nevim nevim.Chtěli jsme do ikea ještě pro dvě židle,co maj teď v nabídce jenom v rajchu,ale nemaj je zrovna skladem,sakriš.Jo a velikost.....no Jaňule roste jak z vody teda...my nosili minulou zimu vel. 80/86...spíš 86,tak si myslim,že na tej 80 budete určo,aby se pd zimní věci vešly ještě další vrstvy.

Leni,jj ten okraj je dlažba.

Holky,já se tu teď láduju tuňákovou pizzou jak nezavřená :grinning: .Jsem byla ráno na tom testu na těhu cukrovku,tak se nemůžu nějak dožr...dopapat :grinning: .Já jak ráno nemám snídani,tak trpim jako zvíře :grinning: .
14. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,teda kadeřníka taky závidim :slight_smile: .Jen si hačat a nechat se zkrášlovat.......jen to placení na konec mě nebaví :sweat_smile: .Hele a ten kalíšek.já si to jako moc nedovedu teda představit jak se to jako...vyndá,opláchne a zase zandá..nebo tak nějak?A co když neni na záchodě umyvadlo?Nebo jich musí mít ženská zásobu?
14. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell..přesně,kalíšek se vyndá,opláchne a dá zpátky.Já to nikdy nepraktikovala jinde,než doma,a to ho nosím i do práce,kde dělám dvanáctky.Klidně stačí vylít ráno a večer,pokud teda menstruace není ohromně silná.Akorát teda před prvním použitím na začátku MS ho vyvařím..Já měla ze začátku trochu obavy a pochyby,ale přesvědčil mě..
14. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalisek mam,kupovala jsem ho tesne,nez jsem otehotnela s Maxem.Pouzivala jsem ho celou dobu od konce sestinedeli,az do dalasiho tehu a super,od ty doby jsem koupila jen jednu krabicku slipovek,jinak nic.Kdyz je situace kriticka:nejsem doma+mega silna MS+verejny toalety,resim to tak,ze holt na zachod jdu s vodou v petce,abych nemusela kalisek vyplachovat u verejnyho umyvadla.Ale to se mi stalo asi jednou nebo dvakrat,jak pise Petru,staci nainstalovat rano a vecer vylit,ono se to nezda,ale te krve zase tolik neni,jak si clovek mysli podle poctu vlozek nebo tamponu... :wink: Je to super vec,uz se netesim na poporodni vlozky,odvykla jsem.
Bell,podle Janulky se ridit nemuzeme :grinning: ,Max nektery veci v 86 nosi jeste ted.Sice vetsinu uz v 92,ale 86 ma napr jeste nektery kalhoty,co jsou drobet delsi a trika a je mu to. :grinning: On teda roste taky jako z vody,ale jen do vysky.Zrovna dneska v noci jsem ho merila,byl tak pekne vysponovanej,ze jsem nebyla lina jit pro metr.Ma 94 cisel.... :confused: :grinning:
14. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme byli cela rodinka v bazenu,dopol tam skoro nikdo nebyl,jen jedna trida deti a par dospelych.Max teda ukrutne jecel od recepce az k bazenu,asi v nem to hromadny plavani nechalo dost velky trauma,jak se mu tam posledni dobou nelibilo.Ovsem,kdyz pochopil,ze jdeme vsichni do jinyho bazenu,bez ostatnich batolat,tak byl stastnej jako blecha a plaval jako o zivot.Pak nechtel pryc,museli jsme ho ukecat,ze pujdeme do balonku. :wink:
14. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no jo my to oblečení ani nějak nepotřebujem na šířku,ale ze všeho nám lezou nožičky a ručičky :grinning: .Já jí radši dávám o něco větší oblečení.Stačí když jí připnu do kočáru a kšíry jí vykasaj kalhoty a jí hned koukaj nohy,takže radši o číslo větší a je klid,to samý trička a svetry.Třeba v loni jsem s ní chodila 4 hodiny venku v kočáře,i když byly jeden čas ty šílený mrazy pod -10.Měli jsme kombošku v 86 a pod tim asi řti vrstvy oblečení.Ona v tom šílenym mrazu spala hezky zachumlaná jako budulínek.Teď taky začínám kupovat vel. 104,protože v 98 už jí začínaj trička nějak moc vylejzat na záda.Sice v pyžamu ve 104 vypadá jako strašák neb je jí fakt velký,ale do léta jí bude akorát :grinning: .A kolik měříme vážně nevim,ale chodíme teď už většinou venku bez kočáru a nemusim se k ní naklánět,když jí vedu za ruku,taže tak nějak akorát,pro mě :grinning: .
S tim kalíškem...to zní zajímavě :slight_smile: ,ale stejně si nějak nejsem jistá.........no možná na zkoušku než by si člověk zvyk,že nemusí všude tahat balíky vložek. :slight_smile: Čoveče,my furt ještě chodíme na plavání,ještě nám myslim zbejvá 5 lekcí..........tak uvidim,jestli je odchodim neb teda ještě dám příští týden šanci Ledňáčku.Takže v po do polikliniky a ve čt do plavečáku.Ale začínám mít už opravdu pocit,že lezu 2x tejdně na Everest :grinning: .třeba teď se tak cejtim.A to jsem původně řikala,že na plavání budem chodit jen do Vánoc :sweat_smile: .Jenže Jaňule je v tej vodě mezi dětma šťastná,tak holt to zkusim ještě chvíli vydržet :confused: .
14. led 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, vše poctivě čtu, jen nemám psavou...

Maki, super jste nakoupili - to je parádní. Je pravda, že ty slevy u nás jsou proti Německu prd. A máme tedy štěstí, že sousedíme s nejchudší částí Německa... to se nám to nakupuje :wink:

Ten kalíšek mě taky láká, ale já si to prostě neumím představit ... :unamused:

Petík taky nosí vel 92 - s lehoučkou rezervou.
15. led 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Verčo moje slova :grinning: nemám psavou... :grinning: teda Ty to vystihla :wink: ale taky čtu...

Kalíšek no už jsem i jukla jak to vypadá ale ta představa,pamatujju si na bývalou šéfku-ta prý 1x zkusila tampon a na plovárně při výměně omdlela :grinning: páč nesnáší pohled na krev :grinning: ale to jsem odbočila...zkrátka kdo kalíšek má tak jen a jen chválí!!! :wink:

Kristík nosí ve.80 až 86
A nechce mi potvůrka jíst nastrouhaný jablko+mrkev+banán,musela jsem mu tam přidat bílou aktivii a to snědl ani nemrknul!
Včera dostal ochutnat ovocný knedlík a jak si mlaskal,páč jestli dopadnu jako u Jiříka který baští ovocný knedle a ovoce vyndavá,to samé z bublaniny!!To je k naštvání :angry:

Maki já do Němec nemám šanci,páč nemám s kým :frowning2:
Tchýně tam jezdí,byla jsem s ní jako těhu naposledy a s mým chlapem hihi to jsem ráda ,že dojedu do Tesca :grinning: ale vím,že tchýně právě doveze vždy vychytávky,ale ona to umí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek