• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Dobré ráno, to je ale "krásné" probuzení... Boletice bez vody až do 16 hodin...

K tomu kalíšku... zní to fakt dobře, prakticky a člověk ve finále dost ušetří za vložky... ale já si to stejně jako Verča moc neumím představit. Já nesnášela odjakživa i tampony, tak nevim nevim.
15. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim rict,ze to neni uvnitr vubec citit,Ten silikon je podajnej,tampony jsou oproti tomu jako beton. :wink:
My budeme bez vody 20.1. :unamused:
15. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspoň to víš předem, předzásobíš se. Já mám doma jen půl konvice, co jsem večer Danečkovi navařila, aby měl převařenou na mlíko :slight_smile:
15. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady můžete mrknout, kdo se chcete pobavit, jak moje dítě svačí se psem kosti http://n-joy.cz/video/psi-svaca/67l2f5h58q5ovtyf
15. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak to je bomba :wink: ........... :grinning: ,me pobavilo,jak si chtel taky kousnout :grinning:
15. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, musí okoštovat, jestli pes nedostává něco lepšího :grinning:
15. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: no to je jasné :wink:
15. led 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni povedený video :grinning:

Sousedky kluk u nás jednou ochutnal granule :grinning: já jen stačila říct:hele on něco žere a to doslova :grinning: kámoška hned fůůj jemu smrdí z pusy :grinning: a já na to:neboj to jsou kvalitní granule mají víc vitamínů jak rohlík :grinning: :grinning:
A jak si šmakoval :grinning:
15. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni dobry video.Hele,kupte tomu klukovi neco poradnyho k jidlu!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Oni vvam nedali vedet,ze nebude tect voda?My meli letacek ve schrance uz pred 14 dny.
15. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska byli na plavču, bylo to super, už skáčeme šipky a hází nám děti do vody z kraje bazánu. Voda byla dnes obzvlášť horká... A já jsem teď taak ospalá - dala jsem odpolko ještě cvičně pěšky totiž Tesco. No tam jsem krásně pokoupila - overaly, bodynka, ALE jsem tak nepozorná, že jsem tílková bodynka koupila 12 - 18M!!!! :frowning2: :- ( - přitom jsem to vybírala pečlivě, nechápu, jak jsem to mohla přehlédnout, když to je jinou barvou :angry: A lístek samo nemám!

Jo, Terez, já mám tu nepsavou pořád... :grinning:
Ale zase se jako přemůžu...

Leni, dobrý video...!!! :wink:
15. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

,tak my už máme od 6 vyspáno ,chllap jel do práce a děti jsou vzhůru tak jsem umyla nádobí a pomalu dělám přípravu na oběd+ chci péct krtkův dort :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
my jsme taky vzhůru od šesti.Snad bude prcek spát pořádně po obědě,abych byla večer čilá na ples....Za chvíli si půjdu obarvit vlasy,pak asi půjdem na chvíli na prochajdu,aby se Šimonek trochu unavil... :slight_smile:
16. led 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
tak si to uži...včera jsem te videla jit kolem Hefaistosu se Šimonkem :wink:

já spala v obýváku,kluci v ložnici,neni mi nejak nejlíp,tak snad to brzy přejde,jsem taková celá unavená a telo moc neposlouchá :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to dneska přijede máma,tak jim coldrex a čajík a uvidíme,nemám teplotu,ale jsem taková unavená,nic me neba,telo se pořád klepe :unamused: :unamused: ,tak nevim :frowning2:

holky dobrej budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko přeju hezky prožitý ples :slight_smile:

Natt koukej se dát do kupy!!!Jo zkus se vypotit,tohle je pěkně nepříjemný... :frowning2:

Já už mám půlku oběda hotovýho a za chvíly dám péct mňamku :slight_smile:
16. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,maji slevu na bodycka a overalky???
16. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, ano, overaly - balení z 270,- na 189,- bodynka mají jednak 2ks za 75,- (ale tam už asi nevyhrabeš vaši vel) a taky balík s KR (5 ks) za 189,- z 270,-.
Ta tílka 3-pack za 98,- (když si vezmeš správnou vel, tak se to vyplatí :slight_smile:)
A mají tam i 3-pack s DR za těch 189,- myslím...
16. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super.Ja potrebuju overalky na malickou,ty prtavy vecicky jsem po Maxikovi prodala.Na Maxe bodycka jeste nejaky mam,to nam do leta staci a na noc uz nosi pyzamka.Tak to ja si tam odpol sjedu.Diky.
16. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nas se najelo zpet na spani 2x denne,od ty doby,co nam matinka drobet rozhodila to spani vstava proste po 7 hodine (asi az na 2,3 vyjimky,kdy dal do 8) a okolo 10,30 zacne byt na zabiti.Jsou 2 moznosti,bud ho vit ven-pac tam ho to moooc bavi nabo ho flaknout do postele.Zatim jsme to resili tou vychajdou,ale dneska ma Roman praci venku a ja varim a drobet organizuju skrine,takze jsem ho holt dala spat,byl otravnej jako ctvrtodenni zimnice.
Vcera vecer jsem zapochybovala,jestli to zvladnu,az se to narodi a ja tu zustanu sama.Max je jako uragan,vecer po koupani chyta druhou mizu a dela kraviny,rve,hraje na misky,proste bugr...Ta holcicka to nebude mit jednoduchy a ja asi zacnu brzy zrat xanax.... :confounded: :grinning:
16. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den, zdravím s hnutým krkem a bolavýma zádama... už mám v sobě ibalgin a je to k prdu, takže další už si nebudu brát...

děkuji za pochvalu videa, hned jsem navařila zásoby, kluk náš hladovej...

Makinko, nedali nám vědět předem, protože šlo o havárku. Zaregistrovala jsem se na stránky SČVK a nechám si posílat info o havárkách s tím, kdy vodu zas pustěj. Ty jo, takže to spaní se vám neupravilo, jak ses posledně radovala? To mě mrzí :frowning2: Tvoje obavy ze dvou dětí chápu, ale zvládly to jiné...zvládneš to taky. Bude to určitě náročnější, ale člověk se musí během prvních týdnů dostat do těch nových kolejí a pak už jede...

NECHCETE NĚKTERÁ VELKOU KRABICI VLAŠSKÝCH OŘECHŮ??? Já vím, že jsem se ptala, ale pro jistotu to sem dávám znovu. Já to nespotřebuju ani za boha.

Petrunko, krásně si dnešek užij! :slight_smile:

Verčo, super, možná se tam zastavíme, potřebuju pro Danečka tílka.
16. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ja orechy teda urcite nechci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Diky.... :grinning:
Co jsi vyvadela,ze mas hnuty zada?Tytyty!!! :grinning:
16. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak já bych si nějaké ty ořechy vzala... :wink:
16. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, bohužel jsem jen blbě v noci léžela :frowning2:

Verčo, klidně všechny, akorát se pro ně budeš muset stavit, páč já to nikam busem nedovleču :slight_smile: Ráda bych ti dala všechny. Ale pokud trváš na svém a chceš jich míň, třeba tesco tašku, tak ti je samo můžu přivézt třeba v pondělí do Rákosníka
16. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zvíře mrňavý spalo necelou hodinu :angry: .Ale já si ho vzala do obýváku,pustila pohádky a řekla,že bude zticha.A on byl,takže jsem ještě něco málo naspala,lehla jsem si vedle něj na gauč.Ale stejně bych spíš šla do postele,než juchat na ples.Snad zmobilizuju sílu a bude to dobrý :slight_smile:
Leni,ořechy fakt nechci,leda,bys je vyměnila za nějaký od nás :grinning: .Máme toho doma mraky a taky nevím,co s tím...
16. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a jakožto uvědomělá občanka jsem byla včera na magistrátu a už máme vyplněnou a podanou příhlášku k placení odpadů...
16. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, doporučte některá pěknou letní dovču, kde je to dobré i pro děti :slight_smile: Prosííím :slight_smile:

Petrunko, tak výměnný obchod ne e :grinning:
16. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo měla jsem na mysli ČR
16. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já se klidně zastavím, ale taky busmo :wink:
Do Rákosníčka se nechystám, jsem ráda, že jsme bez rýmy a můžem chodit na plavčo, takže dokud dětičky nudlají, tak tam prostě nejdem...
Tak si můžem písnout mail a domluvit se :wink:
16. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, ok
16. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslela,ze bychomdo Rakosnika v pondeli sli-Max dlouho nebyl mezi detma,ale taky nudla.Mozna v tydnu,ze bychom sli do herny,kdyz se mu to spravi.Prihlasku na popelnice mame taky,ale asi to necham az se narodi Ruzovka,at ji tam rovnou napisu.Akorat bych se nasrala,kdyby byla slozenka doma driv,nez ja z porodky. :unamused:
16. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
já četla v principu,že musíš zaplatit nejdýl do konce března,tak at ti nerostou penále :unamused:
16. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek