• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
S Danečkem je to právě doma už taky na palici a chci ho vzít mezi děti. Tak asi v pondělí taky půjdeme do Rákosníčka.
16. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám chřipku :angry: ,mám dnešní večer a zítřek na vyležení,tak to musim dohnat :wink:
16. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ty prihlasce pisou,ze poplatek je splatny kazdy rok za prvni pololeti do 31.5. (v letosnim roce do 30.6.)a za druhe do 30.11....Tak nevim.... :confused:
16. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cituji:
poplatek lze hradit najednou či ved vou splátkách a to do konce března a září.......platit lze hotove,nebo na magistrátu,nebo poštovní poukázkou :wink: ,tak taky nevim
16. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, prosím tě, tak se hlavně brzy vykurýruj. Je mi jasný, jak je náročný se léčit a starat o dítě...
16. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to se musí podat nějaký příhláška??? :-O
16. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
jj stáhni si ji na www.mmdecin.cz :wink: ,nebo píšou že přijde s městskym zpravodajem
16. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jj dekuju dám,dneska to bylo nejhrorší,proste telo nerea govalo,dali mi nejaký léky,koupila jsem si panadol grip a už je líp a zítra bude ještě líp............dekuju :wink:
16. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, díky, nenašla jsem jí tam :frowning2:
Doufám, že se brzy dáš do kupy... - to je hrůza být nemocná s prckem.
16. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji ti na tisíckrát :slight_smile:
16. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: !
Leni,super video :grinning: :grinning: :grinning: !
Natt,přeju ať jseš rychle fit.

Holky,já taky koukala v tescu na ty miminkovský bodýčka :sweat_smile: .Naštěstí jsem koupila jen ponožtičky a rukavičky.Dneska jsem si pořádně rozložila,na gauč,co vlastně všechno máme a máme toho dost,sakriš.Já bych tak zase nakupovala nějaký malinkatý věcičky :dizzy_face: .Dneska jsem rovnala do komody pro mimčo už nějaký čistý prostěradýlk apod........ :dizzy_face: .

Maki,já mám chvílema záchvaty těšení a chvílema záchvaty hrůzy.Já to mám sice lehčí,že manža odpo přijde dom,ale i tak si řikám.........jak to bude vypadat.Jen si řikám,aby tchýni nepřestalo bavit brát si Janičku skoro každej den aspoň na chvíli na hraní vedle k sobě.Já ti držim všechny palce,abys to zvládla co nejlíp,určo si taky domluv babičky,aby se střídali o Maxína.Asi to bude pěkněj mazec.Mě třebas ani až tak moc nevadí řev a vztekání jako ty technický věci okolo.Zatim nevim jak to bude vypadat,když budu třebas kojit nebo přebalovat a Puclina začne,že hce jíst,na nočníčk nebo si hrát nebo spát........prostě,jak udělat dvě věci naráz,když to prostě nejde.Já nevim teda jak to bude probíhat teď na podruhý,ale janička ráda u kojení usínala,takže jsem jí musela kojit poměrně často,aby byla plná a někdy pro změnu jsem musela kojit z obou prsů a to prostě byla 3/4 hodiny jen to fiklo a to teda nevim,co bude celou tu dobu dělat Janička?! :confused: ...........no prostě mám asi tisíc otázek,na který čekám s napětím odpověď až ta situace nastane :confused: .
16. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já vás obdivuju,nemocná a dve deti,to by me asi mrsklo :unamused: ,ale vy jste holky šikovný
16. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak krční páteř horší, hejbu se jak robot.

Bell, děkuju :slight_smile:

Natt, jak je?
17. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
ples byl moc fajn,docela jsme si to s kamarádkou užily,až mi pošle fotky,tak vložím..
Natt,koukej se vyležet,ať jsi fit... :wink:
Leni.my byli předloni ve Špindlu a byli jsme spokojení.Našli jsme si penzion,kde je i poměrně velká herna pro děti.Ubytování je se snídaní,k dispozici kuchyňka.Vyšlo nás to poměrně levně a líbilo se nám.Jen teda upozorňuju,že podle fotek to tak nevypadá,ale penzion je na okraji sídliště.Nám to pak teda ani nevadilo,do centra se dalo v pohodě dojít.
http://www.penzion-boruvka-spindleruv-mlyn.abc-ubytovani.eu/
17. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já bych ti tak jeden penzion doporučila :grinning: ,ale už jste tam byli :grinning: .Leni,jak to v tej posteli ležíš?Zkoušela si třeba už nějakej polštář na krční páteř?Já ho občas taky používám.Na každej den to teda neni,protože se do něj člověk moc nezarochní,ale když mě to začne brát,tak jsem za něj ráda.

Natt,ono je to dost vopruz,marodit,i s jednim dítkem,tak buď rychle fit.Mě bylo včera taky nějak divně.Celý odpo jsem se na střídačku válela na gauči a hekala,že mě bolí celej člověk.Večer jsem si šla lehnout o něco dřív než poslední dobou(chodim spát až kolem půlnoci) a pomohlo to,asi jsem prostě už byla hrozně unavená,jak před sebou hrnu spánkovej dluh,akorát jsem se celou noc hrozně potila,tak nevim,jestli jsem neměla teplotu,ale už jsem fit.
17. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jj práve nebyla jsem schopná ničeho,taky jsem se potila,ale teplotu jsem nemela :wink: ,už mi je tky o sto pro líp...možná že to bylo taky tim,chodim spát taky kolem půl noci,dřív se proste do postele nedostanu :unamused: a pak to človeka nejak skolí :unamused:
17. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
já se chci podívat :wink:

petrunko,
no to se nezapomen pochlubit....... :wink:

leniku,
o sto pro líp.nevim,jak to,ale asi fakt tim,jak clovek muze celej den ležet :wink:
17. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,myslíš ten penzion?Zkusim najít odakz.Nám se tam moooc líbilo a dobře vařili :slight_smile: .
17. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,Petru,na tej Borůvce maj fakt hezkou hernu.Tak takovou teda na Krausovkách nemaj :slight_smile: .
17. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,no presne,to kojeni nevim jak to budeme delat.Max navic bude pekna zarlivka,bude delat sceny,ze zacatku urcite.A sedet s kozou venku pul hodiny,co 2,3 hodiny,tak mi tu prevrati kvartyr....Babicku mame jen jednu,ale zase to nechci prehanet s hlidanim,vime vsichni proc...
A to nemluvim o udrzbe baraku,topeni,zveri a zahrade.... :confounded:
17. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zvládly to jiné zvládnete to Vy :wink: ........máma taky mela od sebe 11 měsicu deti a žijou.......segra prej byla už samostatná a byla v pohode :wink: ,tak se nebojte :wink:
17. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda bojim...On zacina byt cim dal vic narocnej na hrani,jak se mu koupili takovy ty slozitejsi hracky,jako Lego,ruzny skladacky a podobne,tak to chce hrat vzdycky s nekym.Ma zavedeny,ze se mu clovek venuje maximalne a nez si zvykne se delit o nas cas se segrou,tak to bude na masli...Asi se naklonuju.Clovek ho nechce sidit o to,na co je zvyklej,ale jinak to nepujde...
17. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo v Tescu jsme pekne nakoupili na Maxe bodycka a na holcicku overalky a tilka.A uzasnej malickej bilej svetricek,fakt sladkej.
17. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maki,tak uka,c jsi pokoupila,at se pokochám :wink:
17. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
NoMaki,to je přesně ono....taky si řikám přesně to samý,teda krom krmení zvěře.Jaňule je mazlínek a je zvyklá se prostě každou chvíli přijít pomazlit a přitulit...........no a když budu dělat cukrbliky na mimčo :confused:...snažim se porád Janičce řikat,že mám v bříšku schovaný miminko a že až vyleze ven a trochu povyroste,že si spolu budou hrát,tak nevim,jestli z toho něco chápe :confused:,ale chodí mi dávat pusinky na břicho a dělá mu malá,malá.........ale jak se bude tvářit až budu mimčo držet v náručí a bude spinkat v její bejvalý postýlce?! :confused: .......a hraní je to samý.Přesně manža řikal,že je ve věku,kdy už vyžaduje rafinovanější hry a taky samo už rafinovanějš umí zlobit :rolling_eyes: .No jsem zvědavá.Asi až budem starší matky zasloužilky,tak se tomu budem smát,ale zatim začínám mít spíš tik v oku jen na to pomyslim.Jo hele Maki a nestál ten svetřík 170,-.....já jen,že jsem se tam koukala zamilovaně na bílej svetřík s kapuckou s flísem z vnitřní strany...........a nekoupila ho a teď si řikám,že jsem měla neb na něj porád myslim :sweat_smile: .
17. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

za chvíli dorazí Prin s Jarouškem, tak se těšíme.

Bell, jaký máš konkrétně polštář. Já mám anatomický z Jysku už rok, na ničem jinym nespim, ale nějak dosluhuje, zůstává placatej a nevrací se.

Natt, to je jasný, potřebujeme občas načerpat energii, jinak se nedá ani hnout.

Holky, díky moc za typy na dovču, akorát já budu hledat spíš něco poblíž vody...

Moje babička měla taky děti od sebe 11 měsíců a zvládla to a byla na ně v podstatě sama. Můj šéf v práci má děti 9 měsíců od sebe!!! Držím vám palečky.
18. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak až nejakou najdeš sem s ní :wink: ,já to zas vidim letos na Úštěk a do Sloupu :wink:

maki,
kolik jsi psala,že měří Max????????dneska mi to nedalo a přeměřila jsem Šimona a měří max 85 cm??????to mi ani neřikej,že už jste o deset centáku větší než my :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to jsme teda pěkní prckové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky,já vim,že se to s dětma zvládme,ale přeci jen s rostoucím břichem si člověk řiká : jak,kdy, co...? :sweat_smile: .

Leni,já mám anotomickej z Ikea,ale taky to nejni žádnej zázrak.Ani nijak drahej nebyl ani neni nijak extraspeciélní nebo tak něco.Ale zatim ještě tvar drží.Já nevim,jestli by se vyplatilo investovat do polštáře,co je dělanej z nějakýho toho matroše pro kosmonauty.Třebas by prostě stačilo jen koupit novej polštář.My jsme teda dost investovali do matrací v posteli,ale do dalších propriet už ne.Myslim,že zrovna teď byl ten anatomickej polštář v letáku Jysku v akci,ale teda nechci kecat,jak dlouho ten leták ještě platí.

Natt,to záleží na tom jakej má Maki metr :grinning: .Si s tim hlavu vůbec nedělej.Já třeba s Jaňulí ať přijdu kam přijdu,tak všichni řikaj jak je velká a ona je fakt větší než ostatní děti,ale vzhledem k tomu,že jí naposledy Pánek naměřil 91cm,tak teď by měla mít tak zhruba stejně jako Max a hromada dětí okolo,podle toho jak maminky házej ty naměřený čísla :sweat_smile: .A hlavně o tom, kdo bude menší ,větší.......to stejně poznáme až tak někde kolem maturit :grinning: ,hlavně aby byli prcíčci zdravý :slight_smile: .Hele a co takhle Mácháč?Teda ono už je tam přeturistováno,ale mě se tam i tak pořád líbí :slight_smile: .
18. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek