• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
bell,
jj jasný,to je jasný,že zdravíčko je nejduležitější,no jo když on nemá být sakra pokom,jedině,že by to zdědil po mym bráchovi,ten má skoro dva metry :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale uvidíme,budu doufat,že aspon malinko naroste v puberte :wink: a nebude prcek po mamince :frowning2:

Mácháč je dobrej,Sloup a Ustek je taky narvanej,ale me se tam taky pořád líbí,jako malá jsem s tátou jezdila na Brandžeš,nebo jak se to píše a už ti ani neřeknu,kde to je,ale bylo tam nádherně :wink: :wink: :wink: ,vidiš juknu,tam bych jela hned :wink:
18. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,ma 94,ale spal vysponovanej a ja to brala starym krejcovskym metrem ve dve rano... :grinning: Takze + - treba centak,dva.Ale vzhledem k tomu,ze je z nasich stejne starych kamaradu jasne nejvyssi,tak bych tomu numeru verila.Vzdyt nosi katata 92. :wink: Bude po me,to uz je videt ted. :wink:
Bell,jojo,to je ten svetrik,bilej s flisem uvnitr.Pred slevou stal 340 :confused: to bych nedal,cukala jsem se i za tech 170,ale vzhledem k tomu,ze teplej kabatek mame jen jeden a to v 62,tak jsem vzala tenhle v 56,dam ji ho na cestu z pododky.Buhvi,jaky bude pocasi.Taky muze snezit a pojedeme ve fusaku... :grinning:
Jinak my vypravujeme tatku,v 17 jede. :unamused: Jdu smazit rizky na cestu,chlapi sli dat slofika.
Jo a prvni problem s drevorubci-shodili nam na plot paradni smrk,tri pole plotu jsou v prdeli.... :angry: :angry: Slibili privezt matros na opravu,tak jsem zvadava... :confounded:
18. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je budu muset poměřit,až se sejdem zas v kavárně............ :wink: ,malej bude nejmenší :grinning:
18. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Holky, říká se, že ve 2 letech mají polovinu své výšky v dospělosti - to se Janička mááá!!! :grinning:
18. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tata nam odjel.To dite to snad citilo,mel ho celej den za prdeli.Kdyz odjizdel,tak rval joko blazen... :frowning2: Bylo mi to lito. :frowning2:
18. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to bude mít teda necelých 170,no tak aspon tak :wink:

maki,
jj chudák to věřim,malej řve,jen když jde Tomáš do práce :frowning2:
18. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude cim dal horsi,ma ho strasne rad,delaji spolu kraviny,porad si hrajou,no,tatinkove,rozmazlovaci,to zname vsechny.....
Byla zajimava reportaz v Cernych ovcich o vhodnosti nekterych detskych potravin pro vyzivu deti...Moc toho vylozene zdravyho nebylo.Zitra to bude urcite uz na netu,tak kouknete.
18. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to znám,když je Tomáš doma,nesmim mu ani obout boty.............všechno táta,já ne
18. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jsem psala dnes ráno a nějak mi to "vyplivlo" :angry:

Budíček byl u nás v 7.20h,tak že OK :slight_smile:
Jiříka vezl tatík do školy i ze školy,zítra to čeká mě....+ výšlap do ZOO na kroužek!ŮÚŮF

Maki jojo ty děti mají radary,malej taky jak zahlídne tátu a nedej bože zmizí na chodbu tak hned řve!!!Prďolka Maxík :frowning2:

Já dnes pekla+vařila a zítra mě to čeká na novo....
18. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
dítě ve školce,manžel v práci,já mám veget..teda až na praní,uklízení... :wink: :slight_smile:
konečně se mi snad podařilo vložit fotku při odchodu na ples..
http://www.facebook.com/photo.php?pid=92898&id=100000334004187
19. led 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
me to píše obsah této stránky momentálně nedostupný :angry:
19. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.tak nevím,mně se to normálně otevře...zkusím to dát sem do alba,ale nevím,jestli mi to nesmažou
19. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam...
19. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Hmm Petrunko kočka :slight_smile: :wink: :wink:

Já taky vařím.A bolí mě hlava,vzala jsem si panadol snad zabere...
19. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez..díky.. :slight_smile:
Snad Panadol zabere..ale lepší by bylo si na chvíli lehnout..jenže to nehrozí,co...
19. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem :slight_smile:

Natt, Max je velikán, my máme v 18 měsících 82,5 cm.

Bell, já si skočím po mateřský koupit kvalitní anatomickej do Pronapo.

U nás předběžně vyhrává Mácháč, ale ještě uvidíme... hledám. Nejradši bychom si pronajali nějakou chatu, kde je wc, sprcha a ideálně dva pokoje.

Makinko, teda ty máš zábavu ve dvě ráno... měřit dítě :grinning: :grinning: :grinning: A ten matroš na plot by vám měli jako náhradu přivézt, to je síla. Tak snad další kácení bude bez újmy. A máte tam rachot? A jeje, dočítám, že Maxíno obrečel odjezd táty. Tak to je šílený. Dokud ty děti nebulej, tak to jde, ale jak začnou, tak to asi musí rvát srdce co? A hlavně Romanovi, když odjíždí od vás třech.

Petrunko, téda, tobě to seklo. Pěkný šatičky... štíhlá maminka... tiše závidím :grinning:
19. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni..díky...ta holčička na fotce je dcerka tý kamarádky..je stejně stará,jako Šimonek a Bára takhle úžasně vypadá téměř od porodu..to je pak teprve co závidět.. :slight_smile:
19. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, no to teda jo... ale ty můžeš být spokojená
19. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
peto,
chela jsem ti napsat to samé co lenik :wink: -tiše závidim :wink:
19. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt.holt mám dobré geny,měla bys vidět moji mamku.Bude jí 52 a vypadá fakt super-štíhlá,šik ženská.Zrovna na tom plese mi to říkala ta kamarádka,jakou mám pěknou mámu.Oproti ostatním rodičům tam byla tak asi o 7-10 let starší a nebylo to vidět...
19. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,byli jsme na mekko asi vsichni,kdyz odjizdel.Dneska kupodivu mele sice "tata,taata",ale nerve,je celej den uplne v pohode.Moc pekne spal,klidne a bez buzeni,jen jedno jidlo asi ve 3 a vstaval az v 9,30,tak je to asi taky tim. :wink:
Petru,slusi vam to!!!
To mereni jsem neplanovala,ale mam kousek od postele siti a tam byl metr a kdyz jsem videla,jak je pekne nasponovanej,tak me napadlo ho zmerit. :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak když se tady měří, tak Jára má 90cm. :slight_smile:

Jo a holky, dneska jsem byla ráno u dr. a předemnou byla normálně Kamča, vypadá dobře a na to že má termín 14 dní dřív než já, tak má malinké bříško, tak akorát a já teda ani nemluvím jak mi najednou vyrostlo! No ale, říkala že čekají chlapečka, snad to teda můžu prozradit, a že nemá věcičky ani po kom podědit, tak jsme se bavili, kdyby jste někdo věděli o někom kdo má na chlapečka, dejte vědět, bude určo ráda! :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, navíc u tebe ty hormony, co? Tak to bych se nedivila, kdyby sis i poplakala. A čím budou děti větší, tím to bude asi s odjezdem tatínka horší... nechci strašit, ale prostě se tam vytváří silnější a silnější pouto... si myslim :slight_smile:

Koukám, že mám doma taky pěknýho prťouska.

Pavlí a nenakoukne sem třeba Kamča? Jsem moc ráda, že je těhulka :slight_smile:
19. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
no nevím, myslím že jo,že koukne ale ne často! :wink:
19. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad nám pak aspoň přijde ukázat na fotce miminko, už se těším :slight_smile:

Jinak bych vám přála vidět, jak se Daneček futruje. Udělala jsem mu takový "ovocný salát", do misky jsem mu nakrájela 1 kiwi, 1 mandarinku, 1 malou meruňku a k tomu dostal vidličku. Ani se od toho nehne a před chvílí si toho do pusy nacpal tolik, že se málem poblil :grinning:
19. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny :slight_smile:

Tedy Petrunko, KOČKA!!! :wink: !!!

Maki, to je smutné, když děti pláčou pro tatínka :frowning2: Ale až se tatínek vrátí, to bude radosti...:wink:

Prin, to bych chtěla vidět to tvoje "břicho" - tipuju, že ho máš, jako bys snědla max grep :grinning: :sunglasses:
19. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ukažte holky pupíky :wink:

holky v Kauflandu náplně do DOLCE ZA 90 KČ :wink: ,hned jsem si zas pokoupila :wink:
19. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
myslím,že má Kamča bráchu a ty meli před rokem chlapečka,nebo možná dýl,nebo dřív :wink: ,ale nevim :wink:
19. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek