• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Skin a na jaký chodíš nebo chceš chodit cvičení ? Na aerobik nebo kalanetiku nebo jaký ? Já už se taky konečně rozhoupávám po rehabilitaci, že začnu chodit.... Před těhu jsem chodila 3-4x týdně na Starák, ale teď se přestěhovali do Maroldovky. Chodila jsem na všechno - od stepu až po kalanetiku.
21. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skin,
jo to potřebuju taky v po jdu na ten vodní aerobik,tak uvidíme jestli neumřu a neudelám si ostudu,že jsem nejtluzčí :angry: ,no snad jsou na to zvyklý :wink: ,dám si tvrdej režim,rok na to nejak nebyl čas a pani primářka mi řekla,že me tam znovu víc jak s padesáti kilama nechce videt :angry:

všichni až na me tu jsou hubený,ele,kami,maki,Danča,prin ostatní holky neznám osobně
21. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - taky vítám nové maminy a přiklánim se - Děčín je opravdu pěkné město a porodnice v pohodě.Všem co si stěžují na hygienu na šestinedělí bych doporučila vyzkoušet porodnici v Mostě.Na oddělení je cca 20 pokojů s cca 60!!!! lůžky,na celé oddělení jsou 2 záchody,které se vytírají 1x denně a už hodinu po tom jsou plné moči a krve a 3 sprchy,které jsou společné se záchodem,takže očista v neskutečném smradu. :angry: Potom se vám sprchy v naší nemocnici budou zdát jako v Intercontinentalu. :slight_smile: :wink: A doktoři jsou fakt dobrý,o Šedivým ani nemluvě,je to můj gynekolog - jsem jedna z těch šťastlivek.Ale nemůžu si stěžovat na nikoho,pobyla jsem tam dost týdnů při obou těhotenství a musim říct,že Andrejku mi zachránila právě primářka a za Karolínku můžu hoooodně poděkovat Klabanovi ( taky jsem mu poděkovat byla - i s holkou v náručí,docela ho to dojalo ).

Jinak vám závidim,že budete nebo chodíte cvičit,taky bych to potřebovala ( ne kuli hubnutí,možná naštvu Nattally - při výšce 175cm mám 53 kg ),potřebovala bych to kuli kondičce.Po tom císaři nemám vůbec žádné břišní svaly a bolí mě břicho i v úzkých kalhotech. :confounded:
21. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vítám nové holčiny,

Rendy-držím palce, ať se vám v Děčíně líbí a brzy si zvyknete (až se teda nastěhujete ) :slight_smile: . Já si vůbec nedokážu představit, že bych se odtud měla odstěhovat. Mám tu všechny blízké lidičky. Asi bych je nedokázala jen tak opustit....

Leni - taky dobrý :slight_smile: Přiznej se - kde jsi toho Daníka vzala !?!?! Ještě když jsem čekala Luci, tak mi na UTZ řekli, že to bude holčina a každý, kdo to nevěděl, tak mi prorokoval kluka - podle břicha. I jedna cikánka, co jsem potkala mi říká - páááániiiii to bude kluk. Tak jsem jí odsekla, že to bude holka! Už ani na ty cikánky není spoleh, co?

Ele - neboj se nic, mužíček si určitě jenom schrupnul nebo se dává "dokupy" :wink:
21. lis 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli budou trhy na zamku,tak to bude hezci,nez na Prokopce,tam to bylo vzdycky takovy divny.
Teda Ele ty jsi nadsenec :slight_smile: .Decin je sice docela pekny mesto,ale kdyz si clovek napr.chce koupit neco slusnyho na sebe,tak tady nema sanci...aspon me se to tak jevi,cesty minimalne do tech Teplic jsou NUTNY! :grinning: Matersky centra a hriste zatim nehodnotim,pac jeste nechodime :grinning:
P.S.Dneska si Vendulka odvezla prvni varku vecicek.Jeste jednou diky,ze jsi nas seznamila,Hani. :wink:
21. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a primářku jsem měla u prvního porodu (a ještě Gindla) a taky si nemůžu stěžovat.Byla moc milá, dost mě uklidňovala,byla fakt vpohodě.U druhýho porodu jsem měla Závěrku a taky paráda.

Mílo - jak jsi na tom, je to lepší ? Zkus to napařování, tchyňuli to tenkrát fakt pomohlo.
21. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alenko,
a mám tě dost,tak co to zas čteš?????????tak aspon neco napiš a nech me napokoji?????????co si myslíš?že ti plavečák patří nebo co????????že to jsou kurzy jenom pro tebe a nežpízluj,aspon si zas máte o čem povídat,jestli si holčičko myslí,Šže já se kvuli tobe omezovat,tak to máš smůlu............budu si chodit kam chci,takže to ber laskavě na vedomí a řikám ti naposledy,neber si me do pusy a nečti to tu.........

omlouvám se tem co neví o co jde,ale pár lidí to tu ví,když už nás čte a špízluje at má aspon co..........takže jsem proste musela,ona dotyčná ví na koho to je,že??????????ty jsi vážně taková slepice a kr............... a to jsem jeste slušná,proste jdu a ty me omezovat nebudeš,takovej fakan,NA koho si vyskakuješ,dostatečně jsi me na noc opet vytočila,už me laskave na vždy přestan otravovat,schánet o me informace,nebo me špízlovat,jsi nechutná chápeš to,najdi si zálibu v nekom jinym.................TEČKA
21. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hele-co si to dovoluješ ty jako? jak ty můžeš něco vědět? co to plácáš za nesmysly - ty fakt nejsi normální-opravdu ne!!!
nadávej si na někoho jinýho-na co si tu hraješ? na světici? zdeno-šáhni si do svýho svědomí laskavě!!!!

ty umíš jenom nadávat - sprostej dlaždič je proti tobě nula

ty asi neumíš číst,že jo... jinak bys věděla,že osobní spory se tady nemaj řešit...

myslíš si o sobě,jaká jsi hvězda... nemám na tebe slov
21. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo-kdyby mi hanka nenapsala,že jsi sem něco naplácala,tak to ani nevim,ty chudinko
21. lis 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,prosim do IP ,prosim....
21. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alenko,
hele netrap a dej mi pokoj..........nech mě a laskavě hlavně Šimona na pokoji a řikám ti to touto cestou naposledy,je ti to jasný?????????????????laskavě si uvedom co komu píšeš a nech naši rodinu na pokoji jednou pro vždy........

nehraju si na nic :wink: víš

hvězda???no tak do tý mám vážně hodně daleko :wink:
21. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole zdeno!!!co sem furt taháš šimona???co to kecáš????? jakou tvojí rodinu??? ty jsi bláááázen!!!fakt že jo!!!
21. lis 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
jj prostě jsem musela :angry: ,ona to jinak nepochopí
21. lis 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
makinka.1

ona neví,že mi to má napsat do IP...ona ne...takže reaguju,abyste viděly, co jsem jí odpověděla a ona to nemohla zkreslovat

Ovšem Zdeno,ty máš stále potřebu se s někým hádat...ty jsi prostě hádací typ... ale co od tebe může člověk čekat??? jak ti nejde někdo na ruku,tak je hned zle...
21. lis 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
makinka.
zdena musela... opět se předvedla... nemám slov,opravdu ne...

zdeno,proč to všechno přetáčíš??? nechápu tě
21. lis 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
elektrona : no me je to celkem jedno. Hlavne na neco abych si zpevnila telo a trochu zhubla. Jen doufam, ze mladej bude schopnej hlidat malou. Jak ji nikomu nepujcuji, tak ona pak u nej rve, protoze on porad maka a tak se videj malo a on nezna ty figle na to aby byla hodna :sunglasses: Klidne bych chodila s tebou jestli by ti to nevadilo. Mohla bych nas i vozit, auti mam tak by nebyl problem.

nattally : ani nevim, ze tu neco takoveho je. Tak dej pak vedet jake to bylo. Ja taky nejsem hubena. Driv jsem mela 54kg, pred tehu pomalu 70kg a ted jeste porad 80kg a jsem z toho fakt zoufala. Mam desnou pneumatiku na brise a vypadam jak ve ctvrtem meseici

A jinak ja si musim apsolutne vychvalit Dc nemocnici. Mela jsem teda nadstandart a rodil me pan Dr.co ani nevim jak se jmenuje ale byl uzasnej. Takovej celkem peknej, tmavovlasej s brylema. A PA byla taky uzasna. Jinak jidlo se dala a ja si na sprchu a zachod stezovat nemuzu, protoze jsem mela svou. A az na jednu protivnou starsi sestricku, tam byli vsichni uzasny :slight_smile:
21. lis 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nove foto. :wink: Pa dobrou noc a nehadejte se,pls!
21. lis 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skin If přidávám se ke chvále děčínské porodnice, ale hlavně k tomu pomohlo to samé co u Tebe, byla jsem na nadstandardu. Myslím, že doktor co Tě rodil, byl Závěrka. Můj gynekolog, je to zlatíčko, neměla sem možnost poznat Šedivýho, ale Závěrku bych asi neměnila, teda určitě. A porod byl taky v klidu, rodila mě Trudáková a i když sem si říkala, že ji bych u porodu moc nechtěla tak nakonec sem byla spokojená.
Ele k Tobě se musím přidat při chválení Děčína. Já bych neměnila, jak píše Maki, když chce člověk něco na sebe musí jinam, ale je tu nádherně. Myslím hlavně přírodu, okolí, krásný kopce, skály, voda....prostě je to úžasný místo.
Jinak koukám, že ste toho probraly hodně, mě bylo v květnu 26.
S tím hubnutím se taky přidávám :grinning: ...k čemu já se dneska ale nepřidám, že :grinning: ....snažim se chodit cvičit, ale břicho jde pomalu, je to lepší než po porodu, ale pořád je hodně co zpevnit.
Alenadc nezlob se na mě, ale přijít sem jenom proto, že se chci s někým dohadovat? Nepřipadám si, že píšu do novin, které si někdo jen tak čte, ale nemá už tu odvahu i něco napsat. Ale dohadování mi přijde ubohý tak se do toho nebudu nijak pouštět. Ale souhlasím s Maki, prosím nehádejte se.
22. lis 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak chválím fotečky, všechny moc krásné. Natt Šimonek je fešák, bude to lamač ženských srdcí, ještě mu musíte pořdit později opravdickou motorku :grinning:
Max je taky šikula, hezky mu plavání na zádíčkách jde...
Dorotku jsem taky obdivovala jaký má vlásky, jak rychle dorostly? Že je najednou takovej vlasatec?
A vítám nové příchozí :slight_smile:
22. lis 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,preju krasny prvni poradne zimni den! :slight_smile:
Simce,to ono jen tak vypada,ze mu plavani na zadech jde...Teda ono mu docela jde,ale to by musel chvili prestat kopat nohama! :grinning: Roman vystihl nahodou klidnou chvilku.Ostani miminka splivaji jedna radost a Maxino se porad musi koukat po vejrech okolo sebe,naklanet se a kopat,takze jde hlava pod vodu! :grinning:
22. lis 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak moje sluníčko dneska spalo do devíti. Sice tomu předcházelo 4x podání dudlíku a jedno krmení, ale stálo to za to.

Vánoční trhy na Prokopce stejně každý rok stály za prd. Ty na zámku jsou mnohem hezčí.

Verčo, nevíš, kdy je rozsvěcení toho stromu? Ale to bude na nás asi pozdě :frowning2:
22. lis 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to je škoda, že to na Staráku zrušili, co? Já jsem tam chodila taky na kalanetiku a párkrát jsem tam byla na józe pro těhotné. A není něco tady v Boleticích kromě aerobiku ve škole?

Natt, vodní aerobik jsem zkoušela a rozhodně tam nejsou jen hubené holky. Tak neboj.

Mílo souhlas, mně zas primářka zachránila mámu :slight_smile:

Zdeni, hihi, tak cikánka mi ještě nevěštila a jak koukám, o nic jsem nepřišla :grinning: No Daník asi přiletěl z vesmíru, když teda podle kartářky nemůžu mít děti :grinning:

Co ty hádky zase tady??? Tohle mě fakt nebaví. Když už to tu jelo v pohodě, tak zas tohle :frowning2: To si nováčci udělají hezký obrázek :frowning2:

Skin, jsme na tom stejně, na začátku těhu jsem měla 68 kg a teď pořád o 10 kg víc. Tedy tři týdny jsem se nevážila a přítel říká, že mám něco dole, ale pohyb bych potřebovala jako sůl.

Simcecz, nevíš jestli má Závěrka plno nebo ještě přijímá pacienty? Je nějaká šance?

Makinko, to jsem zvědavá, co bude dělat na plavání Daneček. I na tom Rákosníčkovi furt čučí kolem sebe, vyvrací si hlavu, aby viděl děti, vydává prapodivné nadšené zvuky... tak to asi taky nebude splívat :grinning:
22. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju pěkný zasněžený den.Já z toho sice radost nemám,ale Andrejka tu jásá a chystá ježdíka. :slight_smile: :slight_smile:

Máme zrovna tátu na schůzi s majiteli firmy,je to dost důležité jednání s radikálním rozhodnutím,tak je dost dobře možný,že zrovna všichni podepisujou hromadnou výpověď.Uvidíme. :unamused: :angry:

Jinak musim říct,že mě docela naštvalo dočítání včerejška.Nejsem asi tak mírná jako Maki a ostatní,já vás nebudu prosit,abyste se nehádali.Myslim si,že se tady " scházíme " k pokecu,dáváme si vzájemně rady a povzbuzujeme se v tom " boji " s našima zlatíčkama.Já samozřejmě neschvaluji sladkou diskusi,kde bysme si jen mazaly med kolem pusy a vychvalovali se navzájem,ale abyste si tady sprostě nadávali a podobně,na to fakt není nikdo zvědavej.Tak si založte novou diskusi,třeba s názvem Děčín - ring volný a tam se můžete vyřádit.Stejně 90% holek tady neví,o co jde.Já jsem na to třeba koukala jako spadlá z višně.Jděte s tim někam.

Leni,ten vánoční stromek se bude rozsvěcet příští neděli v 17.00hod.To není zas tak pozdě.Bude tam program a po rozsvícení bude hrát Janek Ledecký. - hudba mého mládí. :slight_smile: :grinning:
22. lis 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jdy jsou trhy? S kocarkem to buzde stejne asi na prd co? Me Verunka spala do pul desate :wink: A byla i celou noc hodna :sunglasses: Tak mam velkou radost
22. lis 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted me pekne nastvali v Makru :angry: Chtela jsem tam po trech mesicich nakoupit a tel.jsem si pro jistotu overovala jestli tam muzu s malou. No a nemuzu :frowning2: A nemam ji kam dat, takze smula
22. lis 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo výpověď? To snad ne :frowning2: Tak dej vědět, jak to dopadlo. A stejně jako ty nevím o co jde a kde vlastně vznilo to hádání a je mi to jedno, tak mi to tady prosím vy, co se hádáte, nevysvětlujte, protože byste se do sebe zas úspěšně pustily :grinning:
A dík za info o stromku, pouvažujeme nad tím. Danečka po 18. hodině koupeme, ale třeba by se to nějak dalo :slight_smile: Dneska jsem mu z okna ukazovala sníh a on místo dolů na sníh koukal nahoru na hejno ptáků :grinning:

Skin_if, no s kočárkem ne trzcíh nevím, protože na zámku jsou takové ty kamínky, nebo ne? Každopádně my asi dáme mrňouse k našim a půjdeme se tam projít, dát si svařáčka a pak zas na Starák k rodičům. Daneček by z toho stejně ještě nic neměl.

Holky, tady se můžete vánočně navnadit, posílám odkaz na všechny předvánoční a vánoční akce v Děčíně. Trhy jsou 14.12. na zámku od 10 hodin.
http://zpravodajstvi.mmdecin.cz/kultura/vanoce-2008-v-decine-program-akci.html
22. lis 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
tak já se po dočtení včerejší diskuse přidávám k mile,to už si nepamatujete jak to bylo minule.Jestli se tady chcete hádat a nadávat si, tak běžte pryč a dejte nám tady pokoj, pěkně mě to naštvalo! :unamused:
Jinak na Děčínskou porodnici si ztěžovat taky nemůžu, a mě asi jako jedninou rodil Klaban, a byla jsem moc spokojená, ikdyž si myslím, že záleží na tom jaký je průběh toho porodu ale neboj, bude to v pohodě a až budeš mít miminko u sebe,tak ti to bude myslím jedno! :wink:

My chodíme do Úštěku na vánoční trhy a spouští se tam z kostela andělé, je to docela pěkné.Nějak kolem páté odpoledne,takže je tma a hraje tam hudba... :slight_smile:

Kdo je z Boletic mám drb...
nedávno jsme s Michalem parkovali před barákem a přišel za náma nějaký chlap, že je jako Rus a nabízí mu cikán v Partyzánech ten cikánský barák k prodeji a ptal se nás jaká je jinak ta ulice a jestli si myslíme že cena 60000,-kč za 3+1 do osobního vlastnictví je hodně? No, snad to tady koupí a bude klid. Chce cikány vyházet a prodat to "normálním" lidem!

Všem oslavencům přeju vše nej, nej, nej... :sweat_smile:

No my jinak opět noc nic moc, ale aspoň přes den je v pohodě. My jedeme dneska k Jardovo prababičce na oběd, takže se zatím loučím a přeju hezký den!!
22. lis 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

Tak ja vas vsechny potesim, protoze ja opravdu nejsem hubena - nikdy jsem nebyla... V tomto tehu jsem pribrala 14 kg, mam tedy dole 17, ale presto jeste hoooooooodne velke rezervy, takze muzete byt relativne v klidu... ;)

Decin mam hrozne rada, zila jsem 5 let v Praze a nedalo mi to a vratila jsem se. Nemenila bych.

Leni, diky za info o vanocnich akcich v DC ;)

Skin - to Makra nesmi deti to 12 let... :( - ja jsem to taky vzdycky resila...
22. lis 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne - no skoro poledne!

Děkuji vám všem za uvítání do této diskuze, alespoň mi pomůžete udělat obrázek o mém novém bydlišti a rodiště kohosi v mém bříšku :slight_smile:

elektrona: že ty jsi mívala ze slohu jedničku? Napsala jsi to opravdu hezky a vtipně.

Včera jsem již nepsala, protože jsme večer měli návstěvu, ale dočetla jsem si vás a koukám jako "blázen" - koukám, že tu také panují nevraživé vztahy, ale to bysme snad ani nebyly my - ženské, kdybysme se nepohádaly. Já se tedy přiznám, že jsem spíše nekonfliktní typ a do hádek se nemíchám, pokud se mě vyloženě netýkají, ale to už mě tedy musí něco opravdu naštvat.

Jinak u nás napadl také sníh, ale svítí sluníčko. Po obědě si dáme "první zimní procházku".

Četla jsem tu cosi o vodním aerobiku - nevíte, zda jsou i plavecké kurzy pro těhotné?
22. lis 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee,tak to na rozveceni pujdeme,uz se tesim na Ledeckyho! :slight_smile:
22. lis 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek