• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
tak jsme koupili melouna :wink: a jak se Šimon tady cpe :wink: ,to bych ani nevěřila je krásnej i ve vnitř a kilo 12,90kč,což je super cena v zimě :wink: :wink: ,tak tam zítra zase skočim :wink:
19. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,
má bráchu,ale taky prý čeká kluka!

verčo,
fakt mám, Lenka by ti mohla vyprávět i dr. říkala že mi za měsíc hodně vyrostlo :sweat_smile:
19. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxule nefutruje.Ma rymu a to vzdycky jidlo odsunuje na neurcito.K obedu domaco neee,jen sklenicku,ovoce vubec (ale propasovala jsem mu kousek kiwi do jogurtu :grinning: )Kasi jsem ani nedelala,hodil by mi ji na hlavu.Snedl ale celej chleba se syrem a vecer vzdycky vyzunkne celou flasku mlika.Aspon ze tak.
19. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, nene, včera jsem viděla Prin a snědla asi půlku velkýho melouna :grinning:
19. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, nic si z toho nedělej. Daneček snědl půl misky ovoce, ale jinak jídlu moc nedá. Večeřel 6 lžiček, nechce ani přesnídávky, jogurty... roste nám zoubek...
19. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
aha,tak to je jiná :wink:
19. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
:grinning:
a jinak jsem to doma říkala chlapovi jako že závidím že Daneček jí ovoce, fakt že jo, to u nás nehrozí, jenom jabko, hruška, švestka...snad na to přijde. Ale zase jí dobře a sladké bohužel taky :confused:
19. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Max taky normalne ji dobre,jen kdyz ma nejakou rymicku,tak nechce.S tim ovocem jsme na stiru,musi to mit rozmydleny jako presnidavku a nejlip zamichany v jogurtu.
Roman tvrdi,ze je to normalni,ze deti ovoce a zeleninu moc nechtej,ale ja vsude vidim deticky s krabickama nakrajenych jablicek.... :grinning:
19. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek,já dočítám........ :slight_smile: .Seč můžu :slight_smile: .
Maki,my taky chodíme s krabičkama nakrájených jablíček :grinning: a taky s mrkvikčou a okurkou,ale na stopro mi sní jenom to jabko,ostatní jenom,když nejni zbytí :sweat_smile: ,tak ono to asi nebude tak horký i u ostatních :grinning: ,jen to jako dobře vypadá :sweat_smile: .Když jí místo toho nabídnu piškot,rohlíček neb křupku,tak je mnohem radši :grinning: .

Prin...a bříško poroste a poroste :slight_smile: ,už víte,co čekáte?Nebo budete napínací a čekat na překvápko? :slight_smile: Tak nějak kolme toho 16.tt už by se to přece mohlo vědět :slight_smile: .
19. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
když už jsme u toho jídla,tak my měli dneska tak nějak ne moc úplně zdraví palačinky k večeři a já udělala Jaičce tvarůžek,aby jako měla hezky mlíčný k papání a manžovi jsme ohřála párky ,aby si je moh do těch palčinek zabalit s hořčicí................no a nakonec my jsme se cpali palčinkama a tvarohem a Janička papala párek a namáčela si ho do hořčice,kterou si vyřvala :confused: :grinning: .Ona chce jíst takový šílenosti jako jsou kyselý okurky,olivy a hořčice :grinning: .My jí to teda standartně nedáváme,ale jak se jí naskyten příležitost to někde od někoho vydundat tak to baští až se jí dělaj boule za ušima.Naštěstí párky jsme měli aspoň teda telecí. :confused:
19. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, prosím tě, musíš toho melouna příště rozkousat :wink: :sunglasses:

My máme nahoře zoubky prořezané komplet :-O!!!
Dolů se nemůžu nějak dostat na průzkum.
Ovoce se u nás jí denně celkem to ujde. Teprve nedávno tedy přišel na to, jak má jíst mandarinky a pomeranče, ale o to víc mu chutnají. A kiwi taky :wink:
19. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,u nás se mandarinky a pomeranče papaj tak,že si dá měsiček do pusy a kousne,nejdřív vycucává šťávu,pak se snaží dostat ven dužinu a zbytek vrátí mamince do ruky :grinning: .
19. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo,jsem řikala manžovi,jaks psala,že ve dvou letech maj polovinu své výšky :grinning:... .jsme se chcechtali :grinning: :grinning: .Tak jsem řikala ať tatínek schovává oblečení i boty,že jé minimálně na nošení do sklepa nabo na zahradu užije :grinning: .On je sám takovej vysokej a i větší nohu má.........to ovšem janička taky,že :grinning: .
19. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak to samé jsme řešili i my :wink: tak jsem si řikala dobrejch skoro 170,než 150 jako maminka :grinning:
19. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dneska jedeme ke kamarádce a zkusíme, jestli tam bude Daneček spát v cestovní postýlce přes poledne.TAkovej test, je zvyklej jen na svoje :slight_smile:

Bell, já jsem se hrozně nasmála, jak taťka bude schovávat věci pro Puclinu :grinning:
20. led 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dnešní noc-v 1h budíček,tak dostal mlíčko,byl u nás v posteli a klid,chlap ho pak přendal do postýlky a řev na novo.Tak jsme ho museli u nás nechat a po dlouhé době převalování a š´tourání nám do očí usnul a spal až do 7h.

Maki já mu dávám taky kousky jablíčka a někdy to rozžvejká a vyplivne,něco sní,ale přesně jak říkáš vždy když chci aby to do sebe dostal-tak vše rozmixuju!Včera úspěch-snědl jablko+banán vše rozmačkané!!!
Mandarinku vycucá a slupku mi podá :wink:
20. led 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm,tak to jsem zvadava na Maxe,kdyz mu jeste 2 roky nejsou a uz to vychazi na 188 cm. :grinning: Bude jako muj bracha,ma lehce pres 2 metry.
Ja jsem takovej dement,hlavne,ze tu s Leni probirame netekouci vodu a ja pisu,ze uz mesic vim,ze dneska nepotece od 8 do 18 hodin...Myslite,ze mam aspon v kyblu na splachnuti hajzlu?NE!!!!!Mam nastesti koupeny 2 barely pitny vidy,to jsem to jeste mela v mozku,takze na caj a na umyti xichtu jsem mela,ale jedeme se nakvartyrovat k Radce na navstevu,ja jak netece voda,tak jsem nervni.Furt neco oplachuju a omyvam a jak nemuzu,nam nervy.
Bell,znamy chlapecek taky jedl tyhle veci,normos kysely zeli,okurky nakladany a tak...Clovek by rekl,ze to batole vyflusne a on ne,miluje to. :grinning:
Jinak nejhorsi je,ze Max se ovoce v pevnym stavu nejen nedotkne pusou,ale on to nechce proste vzit vubec do ruky...Lezi to pred nim a on se toho nedotkne.Ma nejakou fruktofobii nebo co....
20. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
jo tak na tom neco bude kamarádky ,malej vidí šlupku od mandarinky,banánu nebo neco a bojí se,ani na to nešáhne :unamused: ,tak nevim

u nás Šimon usnul v pul deváté,v deset už vyspáno a v půl jedný chtel jeste behat po obýváku,to už bylo moc i na Tomáše,tak šel mezi nás a jak píšeš Terez,my snad spali dřív než on,pořád tam neco povídal,taky do nás stouchal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

byla jsem ráno u zubařa,tak 3.2.už jdu snad naposled,za bílou plombu vypláznu 500kč :unamused: a taky jsem hned musela dát aut do servisu,takže si dneska jako rodinka vyzkoušíme jízdu busem :grinning:
20. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dočítám..
Petru,teda vy jste kočky,fakt vám to moc slušelo.mamka ted afakt vypadá jako holčička.vy jste obě hubnounký jako laňky :slight_smile: .

Natt,tak to budem muset naklusat do kaufu proto dolce,doufám,že tam na mě ještě nějaký čokočíno zbylo :grinning: .

Terez,tyhle ranní dloubačky do očí,uší,nosu...apod. známe taky :rolling_eyes: .O víkendu vstává Jaňule samo stejně jako v tejdnu,tak přijde k nám do ložnice,lehne si mezi nás a dělá jakože bude spát,ale jenom nás dˇoube a převaluje se a furt a furt a furt až teda vstanem :grinning: .....v 7,45 nejpozdějš už si vařim čaj a s manžou jen tak přituple zíráme do prostoru,zatim co Jaňule už řádí :grinning: .A když se hodně zadaří,tak nás občas ,nejlépe v neděli, vzbudí už kolem 6,30 :rolling_eyes: ..asi,aby si nás ten den víc užila nebo co :grinning: .Obzvláště manža je rád :grinning: .Docela nedávno nám udělala věc nevídanou neb to nikdy nedělá.Ve 3 ráno se vzbudila,chtěla máňu(pribiňák) a chtěla balon a jít si hrát a skákat do trampolíny,dožadovala se oblečení........no prostě jako kdyby už bylo ráno :rolling_eyes: no a my samo nechtěli,takže střídavě mezi chvilkama utišení řvala až do 5 než zase usnula,ale jen do 7.My jsme ráno vypadali jako zombie :rolling_eyes: ,protože jsme ještě jako na portvoru šli spát až po půlnoci.
20. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell..to jsme si nerozumněly..na té fotce je kamarádka,ne mamka :slight_smile:
Jinak teda u nás ovoce a zelenina moc nehrozí :frowning2: .Občas ho chytne záchvat a sní rjače,nebo kus papriky,z ovoce maximálně banán,jablko..ale nic moc
20. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,jo tááák,já jsem to přečtla moc narychlo,to se omlouvám.No každopádně,vám to moc slušelo :wink: .
20. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale to není sranda, opravdu to tak je... :wink:

Maki, to mě nepřekvapuje, že Max bude obr Koloděj - myslím, že má po kom :wink:

A Janička taky...

Já jsem zase ráda, že Adam přerostl měi jeho otce (160!!!) a roste dál - podle tohoto pravidla by měl mít 178. není to zas tak moc, ale lepší než 160... ne? :sunglasses:
20. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se musím kouknout,koli měl ve dvou letech Šimonek.On teda nemá po kom být velký,ale každej říká,že je vysokej...
20. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Vyfotila jsem vam nas smutnej les....http://martinaroman.rajce.idnes.cz/Kaceni_lesa-leden_2010/#P1120355.JPG
20. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, fruktofobie :grinning: :grinning: :grinning: No hele, s tou vodou se ti to povedlo a máš to teda jako já. Pořád něco omejvám, pořád si myju ruce, Danečkovi je myju taky a hlavně furt čepuju obyč vodu z kohoutku, páč mi nejvíc chutná na pití. A jak jsem bez vody, tak jsem jak na trní... Kácení je smutný :frowning2:

Jo a Daneček je frajer, zvládne už spát jinde než doma. U kamarádky lehnul do cestovní postýlky a ani necekl a usnul. Zlato moje :slight_smile: Akorát spacího pejska z domova jsem mu musela vzít s sebou. Bez toho neusne nikdy a nikde.
20. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Maki, projela jsem ti všechny fotky. Krásná duha a hlavně teda se ti povedla ta první vánočka. Já jí měla sice výbornou, ale rozlezlou. Od té doby dělám z kynutýho bochánky :slight_smile:
20. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já jsem ouplně zapomněla napsat,že jsem byla vv pondělí zasejc v Ledňáčku a že teda pár malých změn udělali........snad teda v tom budou ještě pokračovat.......tak už se neskáče z tej mokrej zídky,která mě tak děsila,ale ten bazének je jednou kratší stěnou přímo u zdi,na který maj navěšený ty různý rukávky apod.,tak te´d nám instruktorka řekla ať je stavíme tam.Nemaj kam do zádu upadnout.Moc velkej komfort to nejni,ale už je to o stopro lepší.Místo příšernýho igelitu u recepce na zemi na boty,maj teď lino a věšák na bundy(který teda stále se nechávaj na pospas všem kolemjdoucím) stojí u bot a ne vděckym koutku,takže tam nikdo nepřebíhá už obutej ve špinavých botách.S amminkama se trousíme do šatny postupně,aby jsme se teda nějak vystřídali na tom jednom přebalováku,což nic moc,ale holt to se asi moc nezmění nevim no.No aspoň,že něco.Snad to postupně trochu vychytaj :slight_smile: .

Maki,to je jak po bombardování.........možná až to na jaře trochu zaroste travou,tak se to trochu zmírní.

Leni, to teda závidim,to Danečekovo spaní,Puclina zatim usne jinde než doma jen v případě totálního vysílení :rolling_eyes: .
20. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, já jsem si to právě o Danečkovi taky myslela a zakápnul krásně.
20. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dnešní den byl teda pro Kristíka vyčerpávající-začlo to už v noci,kdy se probudil v 1h ráno a usnul kolem 4h!
Celý den prořval,byl protivný,po 12h jsme jely pro Jiříka tak usnul v autě a spal v něm až do 15h,což je u něj úplně nenormální!!!Spí od 12.15h do 13.30h max!!Tak jsem zvědavá na dnešní noc.........................

Maki ten les to je bída :frowning2: nic moc pohled fakt.....

Leni já si pamatuju,že Jiřík málokde usnul a když tak jsem musela být u něj...
A když teď jedu někam s Kristíkem tak holt musí do kočáru a uvozit...
20. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky při večeru...

Maki, to je tedy tristní pohled... :frowning2:
Proč to vlastně kácí? Omlouvám se, jeslti už jsi to psala a já to jen přelítla...

Bell, tak snad ten zlepšující se trend bude pokračovat :wink:

Leni, Daneček má tedy pochvalu, co? :wink: Šikulín jeden!!!

Terez, nic si z toho nedělej, náš chlapec má takovou tendenci ke zkracování spaní, že v pondělí začne vstáváním na 7:00 a v pátek jsme o hodinu dřív !!! :frowning2: :angry:
Teď už jsme na 6h, tak jsem zvědavá v pátek - jdeme na plavání a už tam 2x usínal - chci ho tedy zítra nějak HODNĚ unavit... odpolko.
Uvidím, co zmůžu.
20. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek