• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky, ráno v pět mi odvezli tatínka s náběhem na infarkt do Ústí na kardiologii na koronární. Čistili mu tepny a nesmí se pět hodin hejbat :frowning2: Chlap jede domů z práce, protože se třesu jak ratlik.
21. led 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je mi moc líto, drž se, bude to dobré - když to byl jen náběh. Vyčistili mu tepny a bude to fajn. Moc držím palečky...
21. led 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufejme... a po té hádce s mámou jsem u rodičů navíc tři týdny nebyla, s tátou jsem mluvila jen 3x po telefonu :frowning2:
21. led 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenim,to je mi lio.Tak hlavne,aby bylo tatkovi lip!!!
21. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
ježíš to mi je líto,tak snad se dá tatka do kupy a bude vše v pořádku.........drž se,neboj to bude dobré.......a s mamkou taky!!!!!!!!
21. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni je mi to líto drž se a tatíkovi přeju hodně sil!!!!Bude to dobré neboj!
Máš oporu v chlapovi,to je bezva že mohl jet ihned za Tebou.....
21. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni..posílám hodně sil Tobě i tatínkovi..určitě to bude dobré..
Dneska jsme byli v Planeo elektro u Tesca..u pokladny měli výprodej náplní do dolce gusta,ale asi jen dva druhy-bezkofeinové a nevím co ještě..za 65 Kč
21. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,nejede mi auto :angry: :angry: :angry: .Baterkou to neni,pac to sviti,radio hraje,central funfuje,nadrz je plna....Jen v tom cvaka a nema tendenci to chytit.Navic od nas v tom terenu to ani nikdy neodtahne...Jsem vyrizena.
21. led 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
ta to je hruza,já mela auto v servisu v pondělí :angry: ,jsem nas............... jeste ted :frowning2: :frowning2:
21. led 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prej to mame zkusit pres kabely,kdyby to bylo baterkou,tak to chyti.Zitra zkusime,to jsem zvedava,jak nam to s Radkou pujde,chacha.... :unamused:
21. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty jsi jak já,ale kdyby to bylo baterkou,tak by asi fakt nešel centrál,me to sice odemkne,ale ihned me to v tom aute zamkne a začne houkat,ale za pokus to stojí,nás taky roztlačovali minulej týden dvakrát po meste :angry: ,to zvládnete holky neboj :wink:
21. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,držim taťkovi palce a tobě taky,neboj všechno dobře dopadne!
21. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki a nemáš náhodou renaulta?Ty maj takovou pojistku,že když je necháš dlouho nezamčený,tak se zablokuje startování.Stačí pak jen zamknout a znova odemknout a je to zas odblokovaný.Já jsem měla dřív lagunu a dvakrát jsem na to taky chytla.
21. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Posílám vám všem hezký pozdrav z Norska, v úterý jsme uletěli. I když teda málem ne, na letiště jsme přijeli díky rezervě kvůli případné nepřízni počasí dost brzy, navíc na letišti skoro nikdo nebyl...cestou při hledání vhodného pití (v automatu za 20,- nebylo s cuckem, 105 za Vitel ani 65 za Mattoni sport se mi dát nechtělo) jsme narazili na super dětský koutek. Nechala jsem je řádit, že teda koupíme pití bez cucku v automatu cestou ke stojánce. Já blb se nekoukla na boarding time, takže najednou koukám na tu tabuli a hle, u našeho letu už bliká last call. Ondra přiběhl relativně hned, ale Macek si myslel, že je to hrozná sranda se mi schovávat někde, kam za ním nemůžu. Když už jsem ječela dost a počítala, vylezl, obula jsem ho a koukám, že asi nemá kocoura, on místo hledání utekl a já nevěděla, jestli si ho drží, nebo jestli zůstal v koutku...no děs...pak jsem ho s báglem na zádech a kufrem v ruce honila po letišti...kličkoval, hazlík...pak uklouzl a já po něm skočila. Strašně jsem ho zbila (no tak strašný to zas nebylo, dostal 3 rány na zadek a má futrovaný rifle), ani necekl a letěli jsme. Ani nás nestihli vyvolávat a ještě jeden pán přišel až když už jsme byli usazení. Pití jsme samozřejmě v automatu koupit nestihli, takže místo Vitelu s cuckem za 105 jsem v letadle za 150 koupila Isklar vodu bez cucku, ale s kelímkem a dvě 125ml pomerančová pitíčka v krabce. :sweat_smile:
Zkrátka příště už beru děti na letiště zásadně pouze na vodítku. A s košíkem :grinning:
V Norsku je to príma, Zdendova firma nemá práci, takže máme taťku doma. Navíc peníce bude dostávat od pracáku, takhle fikaně to tu mají s krátkodobou nezaměstnaností pořešený. Hnedle včera jsme se byli podívat po slevách, koupili jsme kožíšek na příští Vánoce pro neteř, Ondrovi na příští zimu (možná přespříští) super bundu, já si koupila krásný rifle a pásek(ten teda zlevněnej nebyl, ale zase se mi moc líbí a hodí se mi ke kabelce). Však budu mít narozky.
21. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme dopoledne šli pěšky koupit ježdíky a hned jsme je zkoušeli - jezdí jako blázni. Odpo jsme si byli zaježdit pořádně. Macek vyvinul speciální techniku - hned po startu se otáčí a jezdí pozádu. Ještě mi u toho mává. Zítra snad s námi půjde Zdenda dopoledne, tak vezmu foťák a zkusím to nafotit. Odpoledne už je tma a nafotím prd. Vlastně jak bydlíme za kopcem, tak sem slunce svítí jen chvilinku kolem oběda.

Maki, ty stromy jsou děs, fakt.

Leni, hlavně moc držím palce tatínkovi, ať je brzy zase fit!
21. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,nene,mam Focuse.Pry tym muze byt dost stavy na svetla a na central,ale na nastartovani to uz nestaci.Takhle mi to podal mechanik.Tak uvidime.
21. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro,
opet jsem se pobavila :grinning:
21. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,vy už jste zase ulítli?!..teda uletěli :grinning: .Heleď se, vy musíte mít furt něco extra,co?! :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, hustý :grinning: :grinning: :grinning:

Maki, tak snad to nahodíte, s kabelama to není tak hrozný, určo jste holky šikovný, držím palečky :slight_smile:
21. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
dekuju za tip,hned jsem tam zajela :wink:
22. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Leni, tak jak je tatínkovi? Doufám že už dobře. Držíme palečky.
22. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem spala a spala a spala a stejně ten stres nedospala, takže v poledne jdu s Danečkem. Večer jsem nemohla usnout, jak jsem ulehla, tak plná hlava myšlenek a už jsem řvala... takže ke mně chlap furt chodil a vysvětloval, uklidňoval... jsem tak ráda, že ho tady mám.

Taťka nakonec neměl náběh na infarkt, ale těžkej infarkt. Vezli ho do DC, odtamtu do ÚL na koronární intenzivku. Pročistili mu tepnu, která to způsobila, ale ještě tam má dvě zásadní zanešené zúžené tepny, tak na ty půjde v březnu a rozhodnou, jestli dostane bypass. V ÚL super doktor, všechno krásně vysvětlil, uklidnil, řekl že je táta z nejhoršího venku, ale musí si dávat bacha a bude už přísně hlídanej, protože to může přijít zas. Ale v DC hned po příjezdu záchranky, kdy měl ještě táta velké problémy, mu nějakej doktor (nevim vůbec kterej) pěkně vynadal, že si vykouřil cigárama infarkt a musej bojovat o život. Prej na něj docela řval. Jako realita je realita, ale v tu chvíli asi spíš člověk potřebuje podpořit psychiku :angry:
22. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A všem vám strašně moc děkuji za podporu :slight_smile:
22. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to bude dobry,svara to mel taky podobne,dokonce letel vrtulnikem a v Usti mu prostouchli tepny a dostal kardiostimulator a je v relativnim poradku.On si to teda opravdu vykouril a vyzral,mel nadvahu a vubec zadny pohyb.Ted se docela drzi.Holt se boji,to je jasny.Ale kazdopadne zit se s tim da....
Bracha ma dneska dovcu,tak kabelaz provede on,ja se budu divat,at jsem priste chytrejsi. :grinning:
22. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,bude dobře :slight_smile: ,hlavní je,že teď mu pomohli a holt na sebe bude muset dávat víc pozor :slight_smile: .Oni ti dědkové furt zloběj, i když vědí že jim jde o zdraví,znám to z domova :slight_smile: .

Maki,hele na výsledky toho těhu cukru sis voalal nebo volali tobě?Já jsem si na to včera samo vzpomnněla až večer a teď dopo se ke Košařce nemůžu dovolat(hlavně si teda vůbec nepamatuju,jestli tam dneska vůbec je :sweat_smile: ).Tak si řikám,že by asi zavolali kdyby náhodou :confused: .............když tak holt až v pondělí.
22. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,doufám žes všechno nevykoupila,já se do planea chci mrknout dneska odpo :sweat_smile: .V Kaufu už jsem byla včéra po plavču,tak mám aspoň čokočíno za 90,- :slight_smile: ,tak ještě něco pro manžu potřebujem.
22. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
neboj mám jen dve krabičky,ale klik toho tam meli nevím..........vybehl tam manža :wink:

leniku,
tak aspon tak,tatka se musí šetřit a ty mysli jen na to dobré :wink: ,bude to dobré :wink:
22. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,nevolala,jsem si taky rikala,ze kdyby to bylo spatny,ze se ozvou.Takze jsem se vysledek dozvedela az na poradne.Myslim,ze dneska tam asi fakt nebudou...
22. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

Leni tak aspoň že je tatík na tom o trochu lépe,holt doktoři to je člověk od člověka....mělii by si ale uvědomit,že v dané situaci mluví s vážně nemocným a podle toho by měli s ním jednat!!
Ale vím sama když sanitář přivezl dědu tenkrát z nemocnice-nepomohl nám s ním do baráku a jěště mu asi 3x zvýšeným hlasem řekl:pusťe se těch dveří pane Marek,náš děda sotva stál na nohách!!To jsem měla vážně vztek na něj...pak jsme si ho domů skorem "donesli"sami!

Jo holky něco řádí bacha na to!Moje mamka zvracela+průjem a ode dneška sousedka+její synové,volala k dr na dětský a doktorka řekla,že to je virový,že to lítá ve vzduchu po DC :angry: trvá to 2-3dny +-
22. led 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak co jezdíš???????? :wink:

terez,
to mi ani neřikej :angry:
22. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek