• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Nejezdim,pac stojim tak blbe,ze nam nedosahly kabely z jedny baterky na druhou.Takze je baterka na dobijecce a v nedeli se uvidi.Respektive v pondeli rano,az se budu snazit dojet do Jilovyho k automechanikovi.
22. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taťka je holky paličák, on si myslí, že je zdravej a všude by už běhal, devět dní po infarktu plánuje ples, ale to ještě neví, že místo něj jdu já... A teda "super" je, že v DC nemocnici jsou zakázaný návštěvy, tak mu leda budem dobroty posílat po sestřičkách a ani ho neuvidíme.

Terez, a do sanitky si dvě patra s infarktem sešel sám po schodech... no comment.

Jooo, mám pro vás info. U nás v Boleticích u benzinky, jak byla Edeka, pak Tesco... mají vietnamoši nový zboží. Super! Dneska jsem tam nakoupila tááák nádherný barevný pyžamka po 59 Kč a barevná bodýčka s dlouhým rukávem a s obrázky za 29 Kč. Dneska jim přišlo zboží, tak komu nevadí made in Vietnam, tak doporučuju! Jsem nadšená z "úlovků". Punčošky obyč za 25 Kč a ty vyteplené za 39 Kč.
22. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
dík moc.zítra tam jedu vrátit neteř............skočim si tam :wink:
22. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak co - měli ještě maso v odpoledních hodinách? Nebo budete o víkendu na zelenině? :wink: :slight_smile: Koukám, že nakonec jsi u vietnamců pořídila. Já tam minule taky kupovala chlapíčkovi punčocháče, ale nachytala jsem se na velikosti. Vzala jsem mu 2-4 (v únoru mu budou 2r.) a jsou mu jen tak tak. Takže pokud to jde, tak radši rozdělat a juknout.

Holky, nevíte náhodou, kde se teď dělají občanky - je to pořád v tom dvoře nebo v té hlavní budově?
22. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, není zač. Tak ať dobře pořídíš. Věřím, že jo :wink:

Zdeni, měli a dneska dokonce kuřecí řízky za 99 Kč/kg :slight_smile: Na zelenině rozhodně nebudem. Občanky dělají v budově bývalého okresního úřadu, vchod zezadu... to je asi ten dvůr, co myslíš.
22. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jo jo, to je ten dvůr :slight_smile: Díky za info, alespoň tam nebudu lítat kolem baráku a hledat.

Dneska jsem s Lucinkou ( v dubnu jí bude 5) trénovala dny v týdnu a Luci prý : pondělí, úterý, červenec :grinning: , tak jsem šla do kolen :grinning: Jinak pravidelně vynechává pondělí a čtvrtek....
No a našeho mladíka snažím odnaučit od dudlíka (má ho jenom na spaní) a podle nějaký vyčtený rady jsem mu kousek ustřihla a postupně budu díru zvětšovat a dudu zmenšovat. A ten malej filuta kouká na tu díru, ukazuje mi to a tak udiveně říká:mamíííí a hodil po mně pohled, co to má jako znamenat, tak mu říkám - jsi to asi ukousl no! Mluvit sice moc nechce, ale jeho pohledy a gesta mluví za něj :slight_smile:
22. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
leni,
fajn že je tátovi líp :slight_smile:

zdenkaz,
já si teda nejsem jistá, ale tuším že mi manžel říkal že teď je to v hlavní budově nově!

no jinak my jedeme zítra na Rychnov tady nahoru, chlap jede na běžkách nějaký sranda závod a přespíme tam do neděle na chalupě, tak se těším, že budem venku, akorát má být hodně kosa a snad i foukat, tak uvidíme! Takže všem, krásný víkend! :sweat_smile:
22. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, to je dobrý, takže to přeci jenom budu hledat, jo?? :grinning: :grinning: Tak to mám štěstí, že jsou jenom dvě možnosti :wink:
22. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
pořád zákaz kvuli chřipkám ju :unamused: ,no se pochlub na jakej ples???????? :wink:
22. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,podej info,az to vyperes. :grinning: Co to udela....Pak teprve pojedu nakoupit. :wink:
22. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Makinko, vyprala jsem ještě včera a nepustilo to a nic se na tom neudělalo, zkrátka ok.

Natt, sestřenka má příští sobotu maturák - zdrávka.
23. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si až teď přečetla, že od dubna by měl být i v DC nemocnici baby box. To je rozumný.

Zdeni, zkus si cinknout v pondělí na číslo 412 591 111, to je do budovy bývalého okresu a tam se zeptej. Přímo na občanky je na stránkách magistrátu uvedeno: 412591143 (agenda OP - příjem), 412591139 (evidence OP, příjem, zpracování), 412591139
23. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, včera jsem nějak nestíhala...

Leni, tak jsem moc moc ráda, že je tatínek z nejhoršího venku :wink: Ale koukám, že už má roupy - víš, co? To je dobrý znamení :wink:

My včera měli na plavání jinou instruktorku - tedy to byla slabota...!!! Ale Petík spal od 11:45 a v 15:30 jsme ho budila :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
23. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, to jo, to je dobrý znamení. Ale neuvědomuje si, že se FAKT musí šetřit, že se to neříká jen tak :slight_smile:
23. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak Jiřík před chvílý zvracel!!!Aspoň že ho to chytlo na víkend...když už teda :unamused: a to ráno vstal a byl v poho!!

Sousedka psala ráno,že jsou OK,trvalo to u nich 1den+1noc.
23. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn,Leni,nekdy se zam za vami vypravim a neco pokoupim. :wink:
Baby box v Decine?No super!!!
23. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, kdykoliv, rádi tě uvidíme :slight_smile:
23. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mam dotaz dneska jsem se rozhodla ze že udělam poprve v živote ceske buchty, tak jsem to dala kynout a ted jsem zjistila ze jsem tam nedala zloutek :sweat_smile: :frowning2: ...vadi to moc???? diky

bell a maki :gratuluju k holcickam :slight_smile:
lenik : tak to je dobre ze tatínek bude v pořádku.

jinak ted moc nestiham sem chodit..prace--brigada no potrebovala bych na den tak 26 hodin :slight_smile:
23. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem pokoupila punčošky,bodýček mám zásobu z Tesca :wink: ...............mám tu už od pátku neteř a zítra až ji vrátim budu relaxovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............
23. led 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nechystate se v dohledny dobe nektera do Ikea???Potrebovala bych toto:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90107054
Maxule se mi dneska sapal po hrnci s testovinama,malem jsem to odneska infarktem.Clovek se na sekundu otoci a nestesti by bylo hotovo... :confounded: :angry:
23. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, uf... to mi i kamarádka vyprávěla, jak na sebe její holčička (Anetka, však ji znáš) zvrhla čaj. Červené bříško, rychle pod studenou sprchu... naštěstí to nebylo úplně vroucí. Tchýně si neuhlídala hrnek :frowning2: My do Ikea bohužel nejezdíme, tak snad se někdo jiný ozve.

Natt, to je dobře, že jsi pořídila :slight_smile:

Taťka je už na normálním pokoji, tak za ním zítra dopoledne jdeme. Má neskutečnou chuť na sladký, tak jsem pekla bábovku, k tomu dovezeme sušenky, margotku a usmahnu mu dva řízky. Prý žádnou dietu nemá, tak může všechno. A chudák náš tam hladoví... všichni víme, jaké "chlapské" porce v nemocnici mají.
23. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
my možná za týden o víkendu :wink: ,jestli bude už opravené auto teda :wink:

leniku,
jj žádná sláva,ale obcas mi i zachutnalo :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jojo,deticky jsou rychlici.On si hral s masinkama,a najednou se otocim a stal u toho sporaku...Sunadal si boticky,takze ani tapkani slyset nebylo.Malem me trefilo. :confounded:
Natt,to bys byla hodna,kdybys mi to koupila. :slight_smile:
23. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tak nic,ja to ted zmerila a mam uzjek sporak,jen 50 cisel.To by neslo pridelat.Sakra prace. :frowning2:
23. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, nemají to ve Stelince? Vím, že tam někdo kupoval i kryt na knoflíky u sporáku... Určitě to vyrábí i jiné firma.
23. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nasla jeste jeden kryt,ale ten je drahej a plastovej-my mame plyn,to bych se bala,ze se to roztavi.....Nejlepsi by bylo to nechat udelat z nerezu,neznate nejakyho sikulku?
http://www.promojedite.cz/pro-deti/detske-zbozi/bezpecnost-deti/ochrana-na-sporak-i1447/
23. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
no na sto pro by se to rozatvvilo,jak moje kryty na sporák na knoflíky,jsem zapla troubu a bylo po nich,ale musela jsem se smát,jakej jsem d........... že me to taky mohlo napadnout,že se to teplem zkroutí,ale zas to bylo na sporák,tak mi to hned nedocvaklo :grinning:
23. led 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
ale tam píšou,že lze upravit podle vaší varné desky :wink:
23. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To pisou,ale nenapsali tam rozmery jako u toho z Ikea,buhvi,jestli by to na uzkej sporak pasovalo.A ten plast me odrazuje.
To je dobry,ze se ti roztekly kryty na knofliky,taky jsem myslela,ze je to z nejkyho odolnyho plastu....
24. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek