• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
já myslela ten z Ikey :wink:
24. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,dočítám,dočítám.

Maki,my byli v Ikea včéra,sakriš :confused: .Ale jak dočítám,tak stejně by to k nepasovalo :confused:.Joooo šli jsme včere do metropole do multikona na ten Avatar....nafasovali jsme brejle na 3D a taeda fakt to bylo super,ty efekty prostě úžasný :slight_smile: ani jsme těch peněz za lístky moc nelitovali,moc se nám to líbilo.Jen v půlce jsem si musela rozvázat boty a ke konci už jsem si řikal ať se midlej trochu rychlejš nebo se počůrám :grinning: ,ale jinak paráda.Pak jsme šli do Ikea a jak tam blo zase narváno,tak jsme koupili jen polovinu věcí,ci jsme chtěli :rolling_eyes: a večer jsem nadávala jak špaček,že nemáme přesně to pro co jsme chtělijet hlavně :rolling_eyes: .

Joooo holky, na mimibazaru je několik maminek,který nabízej nákup v Ikea a posílaj to poštou nebo nějakou přepravní firmou.Mě o tom řikala jedna maminka na plavču,že takhle kupovala klukovi nábytek do pokojíčku a byla spokojená,tak jsem na to taky mrkla a ona mi ještě donesla ID těch mamin,od kterých už brala zboží,takže asi možná na to taky mrknu,že by jsem to zkusila.Sice tam jezdíme,ale kdyby nás to vyšlo levnějš nebo stejně při připočítání benzínu popřípadě půjčení velkýho auta na větší věci,tak bych spíš objednala.
24. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,ale tam uvadeji jako nejmensi mozny rozmer 59 cm a ja mam 50.
Bell,ja musela curat,kdyz si zrovna ochocil toho cervenyho draka.... :grinning: To jsem prosvihla.
To je dobra sluzbicka,na velkyveci super.
24. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Jééé, vy se máte... Já na 3D filmy kvůli oční vadě nemůžu - nevidím 3D ani normálně :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak auto chytilo na prvni pokus,hura.Snad naskoci i rano,pojedu nechat premerit baterku,pro sichr.
24. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem dneska viděla po pár dnech tátu a konečně se mi ulevilo. Hezky jsme si popovídali, je mu dobře. TAky jsem přišla domů a tou úlevou usnula tvrdě na víc než dvě hodiny! :slight_smile: Ale bodlo to.

Zítra nejdeme do Rákosníčka, na 10,00 máme domluvený alergo. Jo, v Rossmannu mají plíny Babydream za 149 Kč. Jsou skvělý, tak kdyby někdo chtěl.

Bell, čím jsi "těhotnější", tím jsi vtipnější, člověče :grinning: Já se pořád směju, když něco píšeš. Třeba ať se mydlej rychlejc nebo se počůráš :grinning: Já tady čůrám smíchy :grinning:

A pravda, na MMB spousta maminek nabízí nákupy v Ikea.
24. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak máme za sebou jednodenní chřipku,snad to už neporazí nikoho z nás,nejvíce to odnesl včera Jiřík.Dnes už byl OK,něco málo i jedl :slight_smile:

Holky Vy si užíváte :slight_smile: nákupy,kinečko :wink:

Leni nevíš do kdy mají ty plíny v akci??
24. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevim jestli neco řádí ale neteř v noci horečku 39 :unamused: ,tak jsme se přemístili spolu do pokojíčku a ráno už dobrý,jeste ji bolela hlava....... :angry:
24. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,,jj někde zhruba u toho draka,měla kočička v břiše solidní výkop směr močák,ale držela jsem to co to dalo a pak už jsem byla tak strašně zvědavá jak to dopodne,že jsem vydržela.Ještě pak jsem trochu měla namále,když jsem si na odchodu ze sálu zavazovala boty :sweat_smile: .Ještě musim holkám říct,že ten film začínal ve 12,40 a končil v 15,30 :grinning: .To i manža docela pospíchal na hajzlíky :grinning: .

Leni,hlásim,že jsme Janičku dali k našim na tu kinosobotu a kladla jsem jim na srdce ať jí určitě v poledne uspí ať to prostě nějak zkusí a nečekaj dokud sama nepadne :rolling_eyes: jako vždycky .No a světe div se v poledne jí ustlali u nich ve velký posteli,ona do ní hupla,lehli si k ní a spokojeně všichni hodinnku spali :confused: .Vida,že to jde :slight_smile: !A dokonce s ní šli odpo na výstavu hraček na zámek a hrozně moc jí chválili jak byla hodná a chovala se jako slušně vychovaný dítko :confused: ,takže si výstavu v klidu prohlídli a ona byla ještě večer nadšená,že tam byly jezdící mašinky :grinning: .A to jsem s ní před vánocema na tu výstavu nechtěla jít neb jsem se chtěla vyvarovat rabování hraček a řvaní,že je chce :confused: .Začínám rodiče podezřívat,že si vymejšlej :confused: .
24. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, nevím, ale zítra to teprve začíná, tak snad minimálně do pátku. To je fajn, že už jste zdraví. Fakt jednodenní potvory řáděj... zrovna jsi o tom mluvila, co?

Natt a jak dlouho budeš ještě hlídat? A kde má neteřinka rodiče? Asi jsi to psala, ale já jsem straaašná skleróza.

Bell, no ta je skvělá, beruška!
24. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,nákupy........ :grinning: jsou skoro pro zlost neb je všude spousta lidí,i když všichnii tvrděj že nemaj prachy :confused: .Teda včetně nás :grinning: ,vzhledem k tomu,že se zařizujem,tak to lítá ani nevíme kam a byt je furt prázdnej :rolling_eyes: .A kinečko.........my jsme snad byli naposledy v kině,když jsem čekala Janičku :grinning: ..nebo spíš na dovče,kde jsme si jí uplácali :grinning: ,takže když jsme šli z kina,tak jsme si řikali,že si zas někdy zajdem........třeba až budem čekat zase další dítě :grinning: :grinning: :grinning: .A přeju a´t vám ta jednodenní chřipka rychle vymizí.Já jsem to doma hlásila,ale zatim všichni dobrý,ale radši ťukťukťuk.........teda pokud jsem jí neměla už minulej tejden :confused: .To mi fakt jeden den bylo blbě a jednu noc jsem propotila.
24. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi na tom neco bude,jelikž jsem minulej tejden taky na den odpadla :unamused:

leni,
mamku má doma,ale už v týdnu chtela ke me,tak jsem ji řekla v pátek a už nemohla dospat a včera se me ptala,jestli muze u me jeste spát,no řekni díteti,že ne :wink: :wink: ,v noci sla čurat a vzbudil me brekot,tak jsem na nišahla a hořela,ale jelikož jsem nemela brufen nebo neco detskýho,volala jsem segře,jak do ní dostat normální čtvrt paralenu.............jelikož jen brečela a chtela maminku,nakonec to vypila v čaji a ustlali jsme si v pokojíku.....v 7 me vzbudil řev,že as Šimon nechtel tatínka,ale maminku,tak jsme se prohodili,já do ložnice Tomáš do pokoje k Báře a v klidu jsme dospali do 9 :wink: ........ráno už byla o.k. :wink: ...........

bell,
vid ty lidi berou Ikeu utokem :angry: :angry: ...........ale já když ji procházim,tak už nevim co kupovat,snad už všechny hovadinky mám :grinning: :grinning: :grinning: ,tak chodíme na kukandu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je dobře, že je tatínkovi fajn, tobě se ulevilo, takže pohoda... :wink:

My taky nejdeme do Rákosníčka, mám pořád strach, že tam zase něco chytneme a chci chodit na plavčo, takže zatím nic - zvlášť, když teď jsou takový jednodenní laskominky a blíží se další vlna chřipky... :rolling_eyes:
24. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee,vystava hracek s jezdicima masinkama???No to musime jit!Max se zblazni,mam pocit,ze z nej bude ajzlbonak,kazdej den musime dolu na prejezd a pockat minimalne na jednu masinu.... :grinning:
24. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no joo,prej tam je panel s jezdícíma mašinkama :grinning: .Já teda doufám,že z Janičky ajznboňák po mamince nebude :grinning: :grinning: ,ale na přejezd na mašinky se chodíme taky koukat :grinning: a ještě,když zastavěj v Březinách na zastávce no to je něcíčko :grinning: .

Natt,my už taky různý hovadinky z Ikea máme :grinning: ,ale teď potřebujem i ty větší věci a ty už za 15,-....25,- kaček nekoupíme :grinning: a hledat tam komody nebo police do špajzky v tom davu ve skladu :rolling_eyes: to je někdy masakr :rolling_eyes: .Já jsem třeba chtěla matračku do postýlky pro mimčo......taková důležitá věc,ale mi jí prostě zapomněli :astonished: a to nemluvim o nástavcíh na policovej systém do tej špajzky :rolling_eyes: ,ty taky nemáme,ale máme aspoň pro Jaňuli zástěrku na kreslení :slight_smile: a krabice na lego ,co se jí tu všude válí po obejváku.Prostě ty maličkosti,který člověk vybojuje v davu z regálu tak ty jsme nezapomněli,ale skladem jsme se jen probojovali ke kasám :sweat_smile: .
24. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám mašinky jsou in všude :wink: ,máme i pyžámko s mašinkou Tomášem,ted už i svetr a triko,všude se chlubí co to má :wink: :wink:

bell,
jj já poslala sousedy pro postýlku a matraci,postýlku tentkrát přivezli,matračku zapomeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,
Leni jsem ráda že tatíknovi už je líp.

Holky taky jste byli rádi za tu včerejší trochu sluníčka?

Jinam mám hroznou radost, Míla si zase po 2 měsících začal říkat že potřebuje na nočník, tak snad mu to už zůstane.
25. led 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak jsem se radovala předčasně,že jsme OK!V noci Kristík od 3h ranní zvracel,mě bolí žaludek a Jiřík ráno po oblíknutí do školy,že mu je nějak divně tak ho chlap nechal doma(já totiž dnes neměla odvážet do školy)proto když jsem z pokojíku slyšela hlasy jdu udiveně tam a v posteli leží "zelenej "Jiřík :frowning2:

Mě by se udělalo líp,kdybych to dospala,tu noc ale znáte to....Kristiánek je vzhůru od 7.30h !

Leni tak sláva,že se tatík cítí lépe,no aspoň má dobrej kořínek!!

Bell kde je ta výstava mašinek?Já to nějak přehlídla?Jestli momo DC tak máme peška :confounded:

Verčo věřím,že se Ti nikam nechce,vždyť já taky nebyla v Bělásku už pěkně dlouho....

Lůco no vidíš,sláva! :slight_smile:
25. led 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,tady na zámku je výstava hraček a maj tam panel s vláčkama.Asi ty vláčky nejsou hlavní téma,ale zase se tam dá zajít na odpolední procházku :slight_smile: .A přeju ať je vám,co nejdřív líp :slight_smile: .
25. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell dík :slight_smile: nevíš do kdy ta výstava trvá?
25. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co vys to trapi za nemoci??Clovek by rekl,ze v tomhle mrazu se virum a bakteriim darit nebude...Tak at je lip!Ja mam baterku premerenou,je uz na prd,tak mam objednanou novou,zitra dopol pro ni jedu.Snad to jeste chytne! :wink: Myslim,ze akorat vcas,kdyz jsem videla predpoved na stredu,tak me malem kleplo.Nekde ma byt i -28 stupnu!!!
25. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pozor,do zitra do vecera jsem bezdetna,nacpala jsem ho tchyni!!!!Hura!Uz jsem to docela potrebovala. :grinning: :wink:
25. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Rossmanu je akce na Sunar,sleva z 249 na 199 kc.A prubla jsem koupit jeden balik tech jejich plinek za 149,jak tu psala Leni,jsem na ne zvedava.Kdyz uz davam jednorazovky,tak Huggies,jiny jsme jeste nemeli...
25. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám že tady řešíte plenky, my jsme teď koupili v Hypce Pampers 132ks za 449,- :slight_smile:
25. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, ty se mááááš....

Makinko, nám tedy huggiesky nevyhovujou, přijdou mi nízký. Pro nás jsou nejlepší clever z billy a ty z rossmanna jsou taky super. Dneska jsem tam balík taky vzala.
25. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,to je dobra cena,asi se tam zitra stavim,pojedeme asi na hory,tak at mam s sebou...
25. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Vy nemáte z DM drogerie tu slevovou knížku na 50%???
Páč já si jednu vybrala za body,no a ten SUNAR v ní byl s 50%slevou tudíž 119kč,no a po nákupu jsem dostala znovu slevovou knížku s 50% a to se mi body neodečetly,je to nějaká akce a pokud tam chodíte.....tak by bylo dobrý se pozeptat....
Tak mám opět nárok na koupi Sunaru za bomba cenu!!!+ mi dala lísteček kámoška která Sunar už nekupuje.

Jinak mě bolí celej člověk,celý den jsem nejedla a stejně jsem zvracela :frowning2:
25. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vim,dneska jsem si tu knizku v DM vytiskla.Kupon ma ode me slibeny Lenik,pac mi jedeme v Nutrilonu. :wink: Ja jen,ze jsem prohlizela letak z Rossmana a vsimla jsem si toho Sunaru,tak vas jen informuju. :wink:
25. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo :slight_smile:

Já teda dostala echo od kámošky na Junior 1+bifidus od Nestle,no a v DM mají super cenu 279kč,no a s tou 25% slevou mě vyšel na 210kč :wink:

Ale Sunar za super cenu koupím,on ten náš brouček vypije vše!
25. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Jo, v DM se občas dá - od 1.2. do 14.2. budou při uplatnění bodů dávat kupón na 25% slovu jkao valentýnský dárek. :hearts:
25. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek