• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jojo, já už jeden Sunar v DM koupila včera, super slevička :slight_smile:

Terez, Daneček taky pije všechno, až na Babydream, to levné z Rossmanna. Jinak taky střídám mlíčka.
25. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,to nemám ani tušení do kdy ta výstava je :confused: ,ještě se zkusim zejtra zeptat našich,jestli si nevšimli.Ale už trvá docela dlouho neb už tam byla před vánocema.

Holky,já jsem se do DM zaregistrovala na kdeco a žádný slevy mi porád ještzě nedorazily :rolling_eyes: .Ale nejpozdějš ve středu tam budu muset zaběhnout pro ty tréninkový kalhotky,tak se jich poptám :angry: jak to fungýruje :sweat_smile: .Jinak vy tady všechny sunarujete a jinak nutrilonujete a to naše zvíře malý to prostě nehce pít :rolling_eyes: .Občas se mi podaří jí to podstrčit,ale nic moc.Prostě dostává normální mlíko.Po prvnim hrnku jsem čekala,co to s ní udělá a ono dobrý,takže jsme normál na kravskym a nutrilon si můžu nacpat víte kam :sweat_smile: ,ale nevzdávám to ještě tu mám jednu z poloviny a jednu nenačnutou pikslu a jsem odhodlaná to do ní nacpat :sweat_smile: .Jinak v noci,když se vzbudí,tak prostě má u postýlky na pití vodu a basta.Dá se říct,že nám Jańule fakt roste z vody :grinning: .Mezi večeří v 7 a snídaní kolem 7 bumbá vodičku z vodovodu :sweat_smile: .
25. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,teď jsem si vzpomněla,jak si sem dávala odkaz na ty těhotenský trička :sweat_smile: ,tak nakonec jsem si pro sebe neobjednala nic,ale manžovi jsem objednala dvě k vánocům(teda ne těhotensdký,že) :grinning: :grinning: :grinning: .Jedno s potiskem počítačový hry arcadia neb on furt hraje ty on-linovky a druhý s obrázkem ženicha a nevěsty a pod nima nápis game over :grinning: :grinning: :grinning: .
25. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak žaludek se mi uklidnil,ale bolí mě jěště hlava+záda,připadám si jak něčím bouchlá!
Kristík se probudil ve 23h a řval jako tur,čaj odmítal tak jsme chtě nechtě zkusili sunar(já se bála aby ho nevyzvracel)no a docela to ustál,pak spokojeně usnul u nás v posteli,to že rodiče spokojeně nespali to našeho broučka vůbec nerozházelo :grinning:

Bell já si včera jukla na net a ta výstava je do čtvrtka,tak to nevím zda bychom to stihli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a máš tu ialovou plastovou kartičku?Přeci předložíš vždy při nákupu tím se Ti tam sčítají body a pak je tam v DM ten přístroj a Ty přes ten skenr zjistíš kolik máš bodů....

Já minule místo abych to projela přes skenr tak jsem tam tu kartu cpala :grinning: ale ty prodavačky jsou ochotný a poradí!Teda aspoň v DM U černýho psa.Na Staráku jsem jěště nebyla....

Já jsem teda Jiříka taky napájela Sunarem do asi 2,5let!Páč v tomhle obyč mlíce není nic,to bych musela mít doma krávu a dojit :grinning:
Ale stejnak zlatý kojeníčko :slight_smile: normálka jak se slíknu před Kristíkem tak ke mě běží s rozzářeným úsměvem a já si ho minule přitulila k sobě a on mi čapnul bradavku do pusy!Pak se ptal:co to je? :grinning: Ten si jednou najde nějakou prsatici :grinning:
26. led 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, prďola mě nechal krásně vyspat.Teda když nepočítám jedno noční přebalení, protože byl prodojenej až běda. On prostě nejvíc vypije na noc. Večer dal asi 300 ml na ex a tak mi bylo jasný, že pročůrá noc :slight_smile:

Bell, tak to je super, že sis objednala aspoň pro manžu, že se ten odkaz vyplatil :slight_smile: A znám spoustu dětiček, co nechtějí mlíčko pro děti, ale rovnou kravský. My naštěstí můžeme pořád dávat to pro děti. Ale kravský používám do bramborový kaše, má taky normál jogurty...

Terez, hlavně, že je líp!
26. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja kravsky taky davam do jidla a na piti ma Nutrilon.Dokud ho bude pit,budu mu ho davat,je v tom hafo vitaminu.
Bell,jj,slevovou knizku ti daji na pokladne po predlozeni kuponku z toho skeneru,co tam maji.Musis mit na karte nasbirany bodiky,pak si muzes vybrat,jakou knizku a za kolik bodu chces.Ja si vzdycky tisknu tu za 150 bodu-50 % slevy na vybrany zbozi.
Verco,super,to je fajn,zes nam to povedela.Tyhle informace nemaji nikde napsany,jak to vis?Rekly ti to prodavajdy?Radka rikala,ze ted zase nedavno dali misto jedny knizky za 150 budu rovnou 2!Ale taky to nikde nebylo napsany,proste kdo mel to stesti a zrovna si ji chtel vybrat,tak dostal 2.To bylo super uz jen kvuli tomu 25% jokeru.Ale ja to nevedela,i radka se to domakla az bylo pozde.Ale ted si to ujit nenecham!Minule jsem tu 25% slevu uplatnila na velky baleni britu Romanovi do Gilllete Fusion,jsou drahy jako prase...Hned se mi to kupovalo lip! :wink:
26. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, doufám, žes za ty trička dala nekřesťanský prachy - já to Game Over s ženichem a nevěstou víiděla u Ťamanů asi za 60,- :grinning:

Maki - já mám registraci na jejich webu - chodí mi vše mailem - slevy, nové akce, cenové bonbónky, tyhle info.
I o té knížce za 150 jsem věděla - jen jsem blaěna, že jsem to tady nenapsala...
Koupila jsem díky ní Pampersky v tom boxu na hračky a vyšla mě plenka kolem 3,50 (Velikost 5!!!!)
Já teď těch 25% jokerů mám asi 5, tak na ně kupuju Hami mlíčko - ono tedy není zas tak drahé, ale co bych si neulevila, že? :wink:
Tak já budu vždy informovat, nebo se prostě regni na jejich webu a je to :wink:

K mlíčku - Petík pije Hami mlíčko - obyč i banánové (to jen občas) a dokud mu pojede toto, tak bude ho pít. Do kaše dávám normální, jen ho převařím.
26. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo to je na těch stránkách DM drogerie dole v rohu na přihlášení?Píšou tam.Objednejte si Váš newsletter.Tak to se přihlásím a budou mi informace chodit na meil??
26. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,ha...no já mám zatim furt jen tu papírovou provizorní kartičku.se nějak nepřetrhnou poslat konečně tu plastovou :rolling_eyes: ,ale měla by podle mě fungovat stejně,tak to zejtra zkusim :slight_smile: .A taky jsem si při registarci obejdnala,aby mi posílaly newsletter,co je jako novýho,akce a tak a taky na mě nějak prděj :confused: .Pak jsem se zaregistrovala na nějaký to jejich baby bonus či co a tam maj tak nějak na všechno dost času.

Verčo,no právě,že jsem za to triko nekřesťanský prachy dala :grinning: .Neb jsme to tričko u Ťamanů právě viděli nějak za výlohou a manža se tomu děsně chcechtal,pak jsme v tom potkali nějakýho chlpapa a manžovi to přišlo porád ještě vtipný :grinning: .Tak jsem mu ho teda nechala natisknout takhle přes net.Neb jsem vybrala tričko v lepší kvalitě a v barvě jakou jsem chtěla a hlavně teda ve vyhovující velikosti :grinning: a i ten obrázek je trošičku malilinko inší než u šikmookejch :grinning: .Takže má mega tričko v khaki barvě z hezkýho matroše......když to bylo k těm vánocům :sweat_smile: ,co bych pro něj neobětovala :grinning: .

No jo holky,já bych to kravský mlíko až tak moc nezatracovala,koneckonců si ho příroda vyrobila sama :sweat_smile: .I když já jsem taky byla ještě nedávno přopatrnělá,aby z toho neměla nějakou moc alergickou reakci :slight_smile: .To mi připomíná,že jsme před chvilkou zbaštili s Puclinou každá talíř krupicajdy s grankem :grinning: .Se mi dneska nějak nechtělo vařit :fearful: .Puclinu to teda zapláclo festově.Od stolu šla rovnou do postele a spala sotva dopadla na polštář :grinning: .Já si taky plánuju na chvilku gaučink :grinning: .Joooo a hlásim,že těhu cukrovku nemám :slight_smile: ,jsem si dneska přeci jen volala pro výsledky,tak mi Vendula řekla,že je to všechno v pořádku :slight_smile: ,tak uff uff.
26. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vogo, já to dítě dneska neuspim, už od rána vrtaj, vrtaj, vrtaj... :angry:

Bell, to je super, že cukrovku nemáš :wink:
26. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ano, to by mělo být ono.

Bell, já mám z Dm vše vždycky skoro hned... a ta papírová funguje 100% jak ota plastová.
To je dobře, že nemáš cukrovku :wink:

Leni, vám tam staví metro, ne?? :grinning:
26. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska tu někdo zaťukal - byl tam nějaký mladík a slečna a prý, že už nám dovezli ty šneky...Smála bych se, ale probudili Petíka a sousedce holčičku...
:angry: :angry: :angry: :angry:
26. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell dobře že tak s výsledkem :slight_smile:

Verčo dík :wink:

Kristík spal od 12.30h do 15.20h zázrak!Asi se připravuje na večer aby mohl řvát a jít spát k nám do postele :grinning:
26. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,poslední dobou,koukám,zvoněj u dveří zvláštní lidi :grinning: :grinning: :grinning: ,co nosej zajíčky a šneky :grinning: :grinning: :grinning: .
26. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sousedka říkala, že plácal něco o mobilech - tedy to je styl práce :-O
26. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dneska koupila Pemprdy v ty Hypce,jeste je maji.A na zitra se tam chysta sleva na Huggies,uz to tam rovnali do regalu,ale cenu mi nerekli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to ja se do DM taky zaregistruju,at jsem v obraze. :slight_smile:
26. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na ty pliny v tom plastovym boxu jsem taky koukala,u Cernyho psa,ale mela jsem auto az u Hyperky a tak jsem se na to vys..... :grinning:
Bell,to je fajn,ze nemas cukr.
Jinak s tim mlikem,ono kravsky sice priroda vytvorila,ale ne pro deti,ale pro telata :grinning: ,tak asi proto taky je obcas alergie a hlavne si myslim,ze mliko z krabice proste moc mliko neni,mit kravu,tak to mozna prubnu uz ted.
26. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki s tím mlíkem to máš recht,v tom jsme za jedno,v krabici to je jen voda!Ale čerstvě nadojený je výborný to potvrdím jakožto holka s "hnojárnou" která mi je fakt k prdu........... :grinning:

Jo a měli nějakou akci na ty plíny u Černýho psa??
26. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
do dm jsem registrovaná už od tehu :wink:

leni,
co na alergu??????? :wink:

terez,
jak je??????? :wink:

veru,
:angry: :grinning:

my jedm ráno na 7 do ustí,já musim vstát jeste dřív,jet natankovat a zahřát auto,to me asi zabije vystrčit noc po půl 7 ráno a to má být nejvetší zima :angry: :angry: ,ach jo proč ty odbery nedelaj tady :unamused: :unamused:
26. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt už žiju hihi!A Jířa jde zítra do školy,dnes jsem ho jěště nechala páč včera byl takovej nijakej...

Já jsem se dnes chtěla zaregistrovat aby mě z DM posílali info na meil a nešlo to :angry:
Na jaký odběry jedeš???
To mi povídej,mě se nechce ráno vstávat a jěště tahat děti do tý zimy,brrrr!!!
26. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne?????? Šimon tam jede na odbery krve na imunitu :frowning2: ,jsou to prej nejaký drahý odbery a hlavne,ta krev se nesmí přenášet :unamused:
26. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,holky, to je pravda s tim mlíkem :grinning: ,ale holt každej nemá doma krávu Jolanu,aby si udělal jogurt bez éček :grinning: .Já bych brala všema deseti,kdyby tu už taky někde zavedli tu stáčírnu mlíka do lahví.To bych si klidně obden došla pro čerstvý :grinning: .Nebo ukuste bio mlíko.maj ho v každym obchoďáku,je teda dražší a jak já řikám...smrdí po kravičkách,my tak jako občas přijde :grinning: .

Terez,já se dneska taky pokoušela si znova objednat novinky na email a taky mi to porád psalo,že to nejde,že maj nějakou chybu či co :angry: :angry: .
26. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Všechny vás moc zdravím z Norska. Máme se tu faj, je tu teplíčko jen lehce pod nulou, jachtičky v přístavu pomalu rozmrzají, ale dnes krapet sněžilo. Zimují tu zvláštní druhy kachen. Přežila jsem celý víkend s dětmi sama, když byl Zdeněk na zápasech v Lillehammeru (původně jsme měli jet všichni autem na návštěvu ke známým, ale pak měli nějaké problémy doma - zdravotní, tak smůla). Když je taťka doma, docela fungují.
Celkem nakupujeme ve slevách, dnes například Mackovi goretexový sněhule za polovic.
Jinak máme děsný starosti, teda Zdenda s tátou, vlastně my to máme všechno jen z doslechu od babičky a od Zdendovy sestry...ty si to vyžírají do mrtě...nevím, jestli jsem vám to loni psala, že se děda s babičkou rozvedl...kvůli dluhům...prodali velký byt, babička koupila 2+1, děda garsonku, ještě mu muselo zbýt...minulý víkend ho nemohli sehnat...nakonec ho Hanka "našla" v nemocnici...zanedbal svůj zdravotní stav (cukrovka, špatná krevní srážlivost, bércové vředy), takže včera mu museli vzít nohu...a postupně se zjišťuje, kolik vlastně zase nasekal dluhů...minimálně 100 tis. a to pořád není všechno...no já jsem vám z těch zpráv úplně mimo...teď to Haiti do toho...kousek od nás vyhořel před Vánoci barák a prej tam nějací Poláci uhořeli, chodíme skoro až tam každý den, je to vidět z ježdícího svahu...zkrátka dneska nemohl Zdenek při vaření najít celer, kterej už si připravil na linku...nakonec se našel...musela jsem ho strčit mezi hrnce do police...jen si vybavuju, že jsem si k němu chtěla čuchnout...no hrůza.
26. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Souhlasím s tím mlíkem... To v krabici je fakt dost spotřební věc do vaření tak akorát.
Adam měl nějaké problémy - asi před 8 lety - a doporučili nu na nějaký čas kravské mléko. V Praze to vůbec nebyl problém a tedy ten rozdíl, to jsem zírala :astonished:
My kupujeme poměrně často to čerstvé mléko v plastových lahvích - je poměrně chutné.

Laro, tedy to je depka :frowning2:
Za co dědeček udělal takové dluhy?
Musíš hodně chodit na ty výhodné nákupy, abys měla lepší náladu :wink: A nečti Černou kroniku... :sunglasses:

Natt, tedy fuj, jestli jsi opravdu statečně vyrazila do těch -15°C - ale tys musela, co? :frowning2:
Tak ať jsou výsledky OK, když už to je takové utrpení tam vůbec dojet.
;)
27. led 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak jsem statečně dojela do školy a jsem zmrzlá jak preclík|!!Mě v autě ukazovalo venkovní teplotu -18!!Asi tím,že jsme výš nad Děčínem...
Já už chci jarooo!!!

Natt pak napiš jaká byla cesta,co malej jak zvládl odběry?

Bell já to budu zkoušet,uvidíme...zda to půjde dnes?!!

Laro no prosím Tě!!Kvůli čemu se může zadlužit starý člověk??
My máme nyní starosti taky kvůli manželový sestře a jejím dluhům!!
27. led 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas taky -18.Dneska nevylezeme.Terez,taky mi neslo se zaregistrovat do DM. :unamused:
Bio mliko jsem zkousela,obcas ho koupim na kakao,pac ja mliko normalne nepiju a na vareni pouzivam plnotucny v krabici.Byt tu nekde stacirna,tak si taky chodim pro cerstvy...
Laro,vy mate v Norsku tepleji,nez my.... :confused: No to me podrz!
27. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koukám poslední dobou samý jobovky! Laro, tak hodně sil!

Natt, my jsme byli po dvou měsících na alergu a poslouchala ho a koukala do krku. On je dobrej, vůbec nemarodí už několik měsíců, tak je to určo lepší. Krev mu teď nebrali. Teď budeme třetí měsíc dávat Ribomunyl. Chlap si ho pro sebe nechal napsat taky, páč je obden nemocnej.

Pískle ještě spí, tak to tady bude přes den řádit a nepůjde po o :frowning2:
27. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
Terez,to je fajn,že už je líp..
Leni,taky dobrý zprávy,že Daník už tolik nemarodí..:slight_smile:
Holky,já dneska taky nechtěla ven,ale musela jsem do práce.Vypatlala jsem snad půlku spreje na rozmražení oken,budu muset koupit novej.. :angry: Ale snad to už bude lepší,nemůže pořád tak mrznout.ne...
Včera jsme měli fajn den.Dopolko odpočinek-neb manža přišel ráno po noční.Po obědě jsme vyzvedli Šímu ve školce a jeli do Olympie a koupili mamce k narozenimám pěknou košili-halenku v Kenvelu.Mají tam docela slevy,ale moc jsem to neprohlížela,tak ani nevím,jestli i na pěkný věci... :slight_smile: Cestou domů jsme se rozhodli,že vyjedeme na chvíli na Sněžník.Nakonec jsme se prošli sotva 20 minut-mrzlo,až praštělo,ale bylo tam nádherně..Pak jsme si dali občerstvení v tamní hospůdce a to bylo fajn.Pěkná hospůdka-přes den nekuřácká,"motorky"-odstrkovadla pro děti,milá obsluha..Já to pak večer završila ještě tím,že jsem jela na pokec ke kamarádce..
27. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, teda ty jsi měla parádní den!
27. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek