• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahojky holky,

já jak jsem šla v 6 neco,abych zahřála auto,jsem mela na teplomeru -19,4 :angry: ,zvládl to staečně,jen pofnukával,ale oni jsou tam šikovný,byli jsme tam snad minutu,žílu nasla hned,ani neprotestoval,kam ho táta oblíká :wink:

jinak v hypce plíny Hugiess nebo jak se to píše za 98kč a i normál plíny Hugiess taky za 98kč,mám zásobu,protože v tehlech mrazech ho rozhodně dávat čurat nebudu :angry: :angry: :wink:
27. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,jak za 98 korun?Normalni cena Hugies Premium je 399 za to velky baleni....
27. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no normálne za 98 kč................je jich tam 40+-,ted nevim,jak to maj :wink: a ty treninkovky taky balík za 98kč
27. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a i ty na plavání ty nejmenší za 48 kč a ty vetší za 98kč :wink:
27. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby se toho bralo víc.............vyplatí se :wink:
27. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem mrkla na leták Alberta, což je místo Hypernovy a mají Happy plíny (taky dobré) za 199 Kč/70 ks. Leták je tady http://www.iletaky.cz/hypernova-2658
27. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to maj taky,já si koupila dva happy,mám je vyzkoušené a jsem spokojená a kamarádka mi ráno koupila jeden obyc a jeden tréninkáču hugies :wink:

leni,
jj ale musíš koupit dvoje,aby jedny byli za 199 kč :wink:
27. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak jsem se konečně zaregistrovala na DM drogerku ,teď to šlo tak zkoušejte :wink:
27. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,to je to mensi baleni.Kazdopadne cena dobra.
27. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Petrunko, vy jste is to tedy užili :slight_smile:

Holky, ty plenky jsou za dobrou cenu, ale já mám nasyslovaných 6 balíků Pampers... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: I když ty plavací ... :slight_smile: Ty tam na mě asi nepočkají, co?

LARO, JÁ JDU TAKY NAKUPOVAT - PO DNEŠKU!!!!
Vstávali jsme relativně později :grinning: - dnes AŽ v 5:40 !!
Ráno docela pohoda, když nepočítám, že Petík nechtěl snídani :wink:
Pak jsem měla naplánovanou návštěvu bývalé studentky u nás, tak jsem se těšila, šla jsem ustlat a vždycky větrám o život tak hodinu, pak dám mikroventilaci - ALE dneska jsem sice pěkně vyvětrala, jenže pak nešlo hnout s kličkou u okna a okno tím pádem nešlo zavřít :frowning2:
Zkusila jsem to asi 80x - nešlo to...
Venku bylo -15 :angry: Tak jsem volala na správu domu (bylo cca 8:30) - tak mi řekli, že ke mně přijde údržbář mezi 11. a 12.!!! No mě omejvali - to už by měl jít Petřík spát a v ložnici už budou rampouchy
:rolling_eyes: Tak jsem začala obtelefonovávat okenní firmy - no nevěřily byste, jak málo empatie ty mladé holčiny, co tam sedí u telefonu, mají - já to nechci rozepisovat. Když mě 6. firma slušně poslala do prd... - tak jsem tedy byla zoufalá - vůbec s nimi nehnulo, že je mínus patnáct a že mám doma roční dítě :frowning2: Já se rozbrečela bezmocí a vztekem, ale hledala jsem nějaké řešení - navíc jsem se bála, že přijde nějaký šmudla, co spraví tak akorát prd a ne moje okno :frowning2: - holky, hrůza, bylo mi fakt hnusně.
Tak jsem ještě volala tátovi, jestli má chvilku - on totiž umí opravit naprosto všechno a je moc šikovnej. Tak řekl, že do hodiny přijede - to už bylo asi 9:30... Návštěva za dveřma.
Já nas*ačky... :frowning2:
Vymyslela jsem náhradní řešení na Petíkovo spaní a případně i na noc, kdyby to prostě nikdo nespravil a trochu jsem se uklidnila...
Daly jsme si se studentkou čajík a někdo zvonil (bylo cca 10:05) - byl to opravář. Takovej truhlík mi přišel - ale zlatej člověk. Měl tedy silný východní přízvuk, ale to je přeci jedno. Poslala jsem ho do ložnice a modlila se... a čajíkovala se studentkou. Za 5 min se tam jdu podívat a on stál v okně - no kdyby vypadl, tak tedy nevím, to už by asi i na mě bylo moc :slight_smile: Za dalších 5 minut přišel, že to je hotové... :
:astonished:
NIC jsem neplatila a nevzal si ani peníze na pivko - já mu to strčila k čepici, když to odmítl, ale on si to nevzal, prostě byl tak strašně slušnej, že mě to po těch pipinách z firem dojalo, tak jsem aspoň zavolala na vedení baráku a moc moc moc jim poděkovala a ho vychválila...
Petřík šel spát ve 12:05 a spal do 15:15!!!
27. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,maji Huggies v te Hypce i ve velikosti 5 a 6???Nevsimla sis?
27. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, teda dokážu se vžít a Péťa to pak pěkně dospal, co? Opravář teda super, to se v dnešní době nevidí. Hlavně, že už jste v teple.

Já plíny teď taky brát nebudu, mám tady Clever, Babydream i Babylove :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak já se včera těšila, když začalo odpoledne sněžit, no a ráno se probudím a na ulici řeka a za oknem slejvák. Ty goretexový botičky jsme koupili právě včas. Ještěže jsme měli naplánovaný bazén. Když jsme se v poledne vraceli, bylo 5°C a svítilo slunce a odpoledne padaly kroupy. No a zítra má mrznout. Fakt zábava.
Naštěstí k nám přišla návštěva, "brat" Dušan s pětiletým synkem Oliverem, tak se kluci vyřádili i doma.

S tím dědou je to hrůza, nikdo to nemůžeme pochopit, plat a teď důchod měl slušnej, nic si nekoupil (krom tý garsonky - ale i když dost kouří), ani hadry na sebe, to měl všechno jen co dostal...no a jak jsme to tak počítali, tak za posl. 8 let musel probendit dobře 3/4 milionu, začalo to už když se prodávala chata po babičce, jeho mamince...ale to nám postupně začalo docházet až roky zpátky. Má půjčky od Cofidisu, Home kreditu, od Český spořitelny a bůhvíodkud všude...telefony neplatil...hrůza...
Teď ještě po těch dvou operacích (při první mu nohu čistili a zkoušeli zachránit) je úplně mimo, včera Hanku nepoznal...chirurgicky prý ok, ale snad se to prý ještě vstřebá, zítra tam Hanka jde, tak jsme zvědaví...
27. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,to je fakt depka.Ono je někdy lepší radši moc nekoukat na zprávy a nesledovat černou kroniku okolo i tak má člověk v rodinně sám dost problémů.

Verčo,teda ty si měla akční dopolko,koukám :astonished: ,ale odbře to dopadlo :slight_smile: .

Holky,já taky dneska ráno vyrazila s Puclinou ven.Při cestě k autu bylo -17.Já klepala kosu a jí to bylo fuk jako vždy :sweat_smile: .Odvezla jsem jí k našim a jela konečně k obvoďačce na těhu prohlídku.Natočila mi ekg a dobrý,proklepla,poslechla a poslala mě dom,že jsem jak reklama na zdraví :grinning: .Akorát teda jsem si na ní musela zaklepat ze zádu neb čekárna byla plná marodů,tak se mi nechtělo moc nachytat bacily :unamused: .Pak jsem jela na technickou s autem a tam mi řekli ať přijdu za hoďku a půl zpátky pro auto :astonished: ,takže jsem volný čas využila ke koupi nové zimní bundy :sweat_smile: .V tej jedinej,do který se ještě vejdu už nemůžu skoro ani dejchat :grinning: .Koupila jsem sice jen o něco málo větší,ale těch pár cenťáků mi stačí a pak jí ještě unosim i bez břicha.V Křížovce v SAM maj 50% slevy,tak tam jsem jí pořídila.Vymrzlá jak ratlík jsem se do ní hned navlíkla a v klidu začla dejchat :sweat_smile: .Přijeli jsme dom s Puclinou až ve tři a samo mi v autě usnula,takže teď jí manža ještě stáááále uspává :rolling_eyes: .
Jooo holky,s těma plenama,já teda kupuju podle jednotkový sumy.Když je to pod 5 korun za kus,tak už to považuju za výhodný,když se dotanou pod 4,50 je to super kup :sweat_smile: .Ono je totiž dost matoucí cena a počet kusů v balení.Já bych klidně kupovala i úplně neznačkový,ale když si pak spočítám,že mě na kus vyjdou třebas jen o 0,10 halířů míň,tak na to prdim.Jak já bych si to představovala.........že by cena za kus byla tak 2 kačky :grinning: .To by byl vůbec nejlepší superkup :grinning: .
27. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro a nemá děda nějakej psychickej problém,že ho tak lákaj všechny ty nabídky?Už o tom několikrát mluvili ve zprávách,že jsou takový příípady.Většina lidí si bere půjčky,protože je potřebuje,ale pak jsou případy,který prostě podléhaj nabídkám,i když k tomu nemají vlastně ani žádný důvod :confused: .Těžko říct,no hlavně ať se to aspoň trochu u vás vyřeší a dá dohromady. :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,hele mě přijde,že Šimonek teď taky už míń marodí,ne :slight_smile: .Daneček určo neb před tim psala Lenik,každou chvíli něco a teď už hooodne dlouho nic :slight_smile: .
27. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jasně jedna vyšla na 2,45kč :wink:- hugies , a ta happy 2,80kč :wink: jj nejak se mu to upravilo............asi po tom Rybomunilu,meli jsme skoro půl roku klid,přes Vánoce,jak mel tu hnisavou rýmu a to dr na imunulogii řikal,že atb byli zbatečný,že mu je asi hned šoupla dr na pohotovosti,kvuli tý oslabený imunitě :angry: ,tak uvidíme za 14 dní výsledky............me jednu nejakou buněčnou hodnotu 0 a to se mu nezdálo,ptel se i tam,tak uvidíme,prej se s tim nikdy nesetkal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak uvidíme jak to dopadne ted,no každopádne musí dobře,potřebujem jít konečně na očkování,které nám posunuli :frowning2: :frowning2:

laro,
tak tentokrát to neni komedie ,spíš katastrofa a snad se to dá brzy do pořádku a nejak rozumne se to vyřeší.držim pesti :wink:

veru,
to jo,dneska neni nic zadarmo :unamused: :unamused: ,i když je asi za to placenej,jinej by si to vzal :angry:
27. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tak držim palečky a´t je v pořádku,hlavně aby moc nemarodil a užíval si hraní. :slight_smile:

Holky,přidávám odkaz na FB na fotky z plavání,tatínek nás minule fotil v plavečáku :slight_smile: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000433962732&v=wall&ref=nur#/album.php?aid=8798&id=100000433962732&ref=nf
27. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
zase sníh,už mě to nebaví,buď sněží,nebo mrzne...já chci jaro.. :frowning2:
Ale zase m,ůžem jít zítra se Šímou bobovat,jestli ot vydrží..už jsme dlouho nebyli..
28. led 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, zasněžené, prochrchlané... já chci taky jarooo!!! Ať všichni milovníci sněhu prominou, ale já prostě zimní živel nejsem ani za mák :frowning2:

Bell, pěkný fotky, Puclina si to bezvadně užívá.
28. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,nekecali,fakt nasnezilo!No to mam radost.... :confounded:
Ty Huggies za 2,50 to je hodne dobra cena,takhle levne je noporidim ani v DM s 25% kuponkem,teda pokud by nebyli vyrazne slevneny....Taky to prepocitam jako debil...Kazdy pliny maji jinej pocet kusu v baleni.Jesteze si udelam vzdycky zasoby a pak na to prdim.Ted v zime jednoprdky holt pouzivam vic,pac tahat s sebou latkovy ven a nekde prebalovat nejde.V lete je to jina...
28. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Co to venku je??? :angry: Ráno vezl Jiříka do školy chlap.Kristík se probudil ráno ve 3.45h(dostal mlíčko) no a usnul až po 5h!Probudil se už po6h!Dostal opět mlíčko a zlobil mě v posteli jak čert,nevím jakým stylem se mi podařilo ho ukonejšit,ale usnuly jsme spolu do 8.45h!!! :slight_smile:

Do kdy jsou ty Huggies za 98kč v akci??To asi už nestihnu co?Páč teda dnes 100% od nás nepojedu.
28. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je venku teda sajgon. A mě čím dál víc pálí v krku. Tohle se prostě na jaře a v létě neděje, tak se asi budu muset odstěhovat do teplejch krajů!
28. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
Leni,
omluvám se že jsem se už neozvala, nic se neděje, hlavně se dej do kupy :wink:

No my jsme byli ráno na sáňkách, paráda, teď už to taje, škoda, ale ráno to bylo fajn, ještě jsme se stavili u jedné kamošky a nazpátek mi Jára usnul, tak jsme ho šouply do postele a chrní, co víc si přát! :slight_smile:

Jinak, pleny jako vy, taky přepočítávám a přemýšlím jestli ještě koupit do zásoby, ale pak je v tom takových peněz, hrůza, no snad konečně začneme používat nočník, protože se zatím fakt nechytáme :confused:

Holky a snad by jste nechtěli aby bylo vedro, dyť je leden!!! :grinning:
28. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, musím, v sobotu jdu na ples :slight_smile:

Já bych vedro chtěla! :grinning:
28. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Holky,to mi se vždycky s manžou chcechtáme,jak si furt lidi stěžujou na počasí,v létě je vedro,na jaře,na podzim prší,v zimě je zima :grinning: :grinning: :grinning: .To je prostě takovej koloběh života :grinning: .Já si teda taky občas pěkně zanadávám..ale sníh a mráz v lednu mě prostě nějak moc nebere......jooo v květnu to by byla jiná :grinning: :grinning: :grinning: .
A jen tak mimochodem,jdu se radši rychle už oblíkat,abych měla rezervu na vyhrabábá auta ze dvora,jedem na plavčo....zatracená zima :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: .
28. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem napsat my s manžou....ježiš já ty chyby po sobě snad radši ani nebudu číst :confused: :grinning: .
28. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se snížek líbí - i když jsem dnes musela do práce jet s kočárkem a byla to megadřina místy :slight_smile:

Janička je na plavču roztomiloučká :slight_smile:

Dnes v práci jsem nafasovala vše a v úterý už jdu za katedru, jupíííííííííííííííííííííí :wink:
28. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se snizek nelibi... :confounded: Docela me neba se tu brodit po kotniky.
28. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek