Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
nattally
27. led 2010
ahojky holky,

já jak jsem šla v 6 neco,abych zahřála auto,jsem mela na teplomeru -19,4 ]-( ,zvládl to staečně,jen pofnukával,ale oni jsou tam šikovný,byli jsme tam snad minutu,žílu nasla hned,ani neprotestoval,kam ho táta oblíká 😉

jinak v hypce plíny Hugiess nebo jak se to píše za 98kč a i normál plíny Hugiess taky za 98kč,mám zásobu,protože v tehlech mrazech ho rozhodně dávat čurat nebudu ]-( ]-( 😉
makinka.1
27. led 2010
Natt,jak za 98 korun?Normalni cena Hugies Premium je 399 za to velky baleni....
nattally
27. led 2010
no normálne za 98 kč................je jich tam 40+-,ted nevim,jak to maj 😉 a ty treninkovky taky balík za 98kč
nattally
27. led 2010
jo a i ty na plavání ty nejmenší za 48 kč a ty vetší za 98kč 😉
nattally
27. led 2010
http://www.rajplinek.cz/?p=productsMore&iProduc...

tyto,ruzné velikosti 😉 ,ale i tady jsem koukala maj super ceny 😉
nattally
27. led 2010
kdyby se toho bralo víc.............vyplatí se 😉
lenik_25
27. led 2010
Tak jsem mrkla na leták Alberta, což je místo Hypernovy a mají Happy plíny (taky dobré) za 199 Kč/70 ks. Leták je tady http://www.iletaky.cz/hypernova-2658
nattally
27. led 2010
jj to maj taky,já si koupila dva happy,mám je vyzkoušené a jsem spokojená a kamarádka mi ráno koupila jeden obyc a jeden tréninkáču hugies 😉

leni,
jj ale musíš koupit dvoje,aby jedny byli za 199 kč 😉
terezam22
27. led 2010
Ahoj holky,

Tak jsem se konečně zaregistrovala na DM drogerku ,teď to šlo tak zkoušejte 😉
makinka.1
27. led 2010
Aha,to je to mensi baleni.Kazdopadne cena dobra.
verca111
27. led 2010
Ahojky 🙂

Petrunko, vy jste is to tedy užili 🙂

Holky, ty plenky jsou za dobrou cenu, ale já mám nasyslovaných 6 balíků Pampers... 😎 😎 😎 I když ty plavací ... 🙂 Ty tam na mě asi nepočkají, co?

LARO, JÁ JDU TAKY NAKUPOVAT - PO DNEŠKU!!!!
Vstávali jsme relativně později 😃 - dnes AŽ v 5:40 !!
Ráno docela pohoda, když nepočítám, že Petík nechtěl snídani 😉
Pak jsem měla naplánovanou návštěvu bývalé studentky u nás, tak jsem se těšila, šla jsem ustlat a vždycky větrám o život tak hodinu, pak dám mikroventilaci - ALE dneska jsem sice pěkně vyvětrala, jenže pak nešlo hnout s kličkou u okna a okno tím pádem nešlo zavřít 😞
Zkusila jsem to asi 80x - nešlo to...
Venku bylo -15 ]-( Tak jsem volala na správu domu (bylo cca 8:30) - tak mi řekli, že ke mně přijde údržbář mezi 11. a 12.!!! No mě omejvali - to už by měl jít Petřík spát a v ložnici už budou rampouchy
8-( Tak jsem začala obtelefonovávat okenní firmy - no nevěřily byste, jak málo empatie ty mladé holčiny, co tam sedí u telefonu, mají - já to nechci rozepisovat. Když mě 6. firma slušně poslala do prd... - tak jsem tedy byla zoufalá - vůbec s nimi nehnulo, že je mínus patnáct a že mám doma roční dítě 😞 Já se rozbrečela bezmocí a vztekem, ale hledala jsem nějaké řešení - navíc jsem se bála, že přijde nějaký šmudla, co spraví tak akorát prd a ne moje okno 😞 - holky, hrůza, bylo mi fakt hnusně.
Tak jsem ještě volala tátovi, jestli má chvilku - on totiž umí opravit naprosto všechno a je moc šikovnej. Tak řekl, že do hodiny přijede - to už bylo asi 9:30... Návštěva za dveřma.
Já nas*ačky... 😞
Vymyslela jsem náhradní řešení na Petíkovo spaní a případně i na noc, kdyby to prostě nikdo nespravil a trochu jsem se uklidnila...
Daly jsme si se studentkou čajík a někdo zvonil (bylo cca 10:05) - byl to opravář. Takovej truhlík mi přišel - ale zlatej člověk. Měl tedy silný východní přízvuk, ale to je přeci jedno. Poslala jsem ho do ložnice a modlila se... a čajíkovala se studentkou. Za 5 min se tam jdu podívat a on stál v okně - no kdyby vypadl, tak tedy nevím, to už by asi i na mě bylo moc 🙂 Za dalších 5 minut přišel, že to je hotové... :
:-o
NIC jsem neplatila a nevzal si ani peníze na pivko - já mu to strčila k čepici, když to odmítl, ale on si to nevzal, prostě byl tak strašně slušnej, že mě to po těch pipinách z firem dojalo, tak jsem aspoň zavolala na vedení baráku a moc moc moc jim poděkovala a ho vychválila...
Petřík šel spát ve 12:05 a spal do 15:15!!!
makinka.1
27. led 2010
Natt,maji Huggies v te Hypce i ve velikosti 5 a 6???Nevsimla sis?
lenik_25
27. led 2010
Verčo, teda dokážu se vžít a Péťa to pak pěkně dospal, co? Opravář teda super, to se v dnešní době nevidí. Hlavně, že už jste v teple.

Já plíny teď taky brát nebudu, mám tady Clever, Babydream i Babylove 🙂
larakroft
27. led 2010
Ahoj holky!
Tak já se včera těšila, když začalo odpoledne sněžit, no a ráno se probudím a na ulici řeka a za oknem slejvák. Ty goretexový botičky jsme koupili právě včas. Ještěže jsme měli naplánovaný bazén. Když jsme se v poledne vraceli, bylo 5°C a svítilo slunce a odpoledne padaly kroupy. No a zítra má mrznout. Fakt zábava.
Naštěstí k nám přišla návštěva, "brat" Dušan s pětiletým synkem Oliverem, tak se kluci vyřádili i doma.

S tím dědou je to hrůza, nikdo to nemůžeme pochopit, plat a teď důchod měl slušnej, nic si nekoupil (krom tý garsonky - ale i když dost kouří), ani hadry na sebe, to měl všechno jen co dostal...no a jak jsme to tak počítali, tak za posl. 8 let musel probendit dobře 3/4 milionu, začalo to už když se prodávala chata po babičce, jeho mamince...ale to nám postupně začalo docházet až roky zpátky. Má půjčky od Cofidisu, Home kreditu, od Český spořitelny a bůhvíodkud všude...telefony neplatil...hrůza...
Teď ještě po těch dvou operacích (při první mu nohu čistili a zkoušeli zachránit) je úplně mimo, včera Hanku nepoznal...chirurgicky prý ok, ale snad se to prý ještě vstřebá, zítra tam Hanka jde, tak jsme zvědaví...
bellatrix13
27. led 2010
Laro,to je fakt depka.Ono je někdy lepší radši moc nekoukat na zprávy a nesledovat černou kroniku okolo i tak má člověk v rodinně sám dost problémů.

Verčo,teda ty si měla akční dopolko,koukám :-o ,ale odbře to dopadlo 🙂 .

Holky,já taky dneska ráno vyrazila s Puclinou ven.Při cestě k autu bylo -17.Já klepala kosu a jí to bylo fuk jako vždy :-N .Odvezla jsem jí k našim a jela konečně k obvoďačce na těhu prohlídku.Natočila mi ekg a dobrý,proklepla,poslechla a poslala mě dom,že jsem jak reklama na zdraví 😃 .Akorát teda jsem si na ní musela zaklepat ze zádu neb čekárna byla plná marodů,tak se mi nechtělo moc nachytat bacily :-| .Pak jsem jela na technickou s autem a tam mi řekli ať přijdu za hoďku a půl zpátky pro auto :-o ,takže jsem volný čas využila ke koupi nové zimní bundy :-N .V tej jedinej,do který se ještě vejdu už nemůžu skoro ani dejchat 😃 .Koupila jsem sice jen o něco málo větší,ale těch pár cenťáků mi stačí a pak jí ještě unosim i bez břicha.V Křížovce v SAM maj 50% slevy,tak tam jsem jí pořídila.Vymrzlá jak ratlík jsem se do ní hned navlíkla a v klidu začla dejchat :-N .Přijeli jsme dom s Puclinou až ve tři a samo mi v autě usnula,takže teď jí manža ještě stáááále uspává 8-( .
Jooo holky,s těma plenama,já teda kupuju podle jednotkový sumy.Když je to pod 5 korun za kus,tak už to považuju za výhodný,když se dotanou pod 4,50 je to super kup :-N .Ono je totiž dost matoucí cena a počet kusů v balení.Já bych klidně kupovala i úplně neznačkový,ale když si pak spočítám,že mě na kus vyjdou třebas jen o 0,10 halířů míň,tak na to prdim.Jak já bych si to představovala.........že by cena za kus byla tak 2 kačky 😃 .To by byl vůbec nejlepší superkup 😃 .
bellatrix13
27. led 2010
Laro a nemá děda nějakej psychickej problém,že ho tak lákaj všechny ty nabídky?Už o tom několikrát mluvili ve zprávách,že jsou takový příípady.Většina lidí si bere půjčky,protože je potřebuje,ale pak jsou případy,který prostě podléhaj nabídkám,i když k tomu nemají vlastně ani žádný důvod =-) .Těžko říct,no hlavně ať se to aspoň trochu u vás vyřeší a dá dohromady. 🙂
bellatrix13
27. led 2010
Natt,hele mě přijde,že Šimonek teď taky už míń marodí,ne 🙂 .Daneček určo neb před tim psala Lenik,každou chvíli něco a teď už hooodne dlouho nic 🙂 .
nattally
27. led 2010
bell,
jasně jedna vyšla na 2,45kč 😉- hugies , a ta happy 2,80kč 😉 jj nejak se mu to upravilo............asi po tom Rybomunilu,meli jsme skoro půl roku klid,přes Vánoce,jak mel tu hnisavou rýmu a to dr na imunulogii řikal,že atb byli zbatečný,že mu je asi hned šoupla dr na pohotovosti,kvuli tý oslabený imunitě ]-( ,tak uvidíme za 14 dní výsledky............me jednu nejakou buněčnou hodnotu 0 a to se mu nezdálo,ptel se i tam,tak uvidíme,prej se s tim nikdy nesetkal :-p ,tak uvidíme jak to dopadne ted,no každopádne musí dobře,potřebujem jít konečně na očkování,které nám posunuli 😞 😞

laro,
tak tentokrát to neni komedie ,spíš katastrofa a snad se to dá brzy do pořádku a nejak rozumne se to vyřeší.držim pesti 😉

veru,
to jo,dneska neni nic zadarmo :-| :-| ,i když je asi za to placenej,jinej by si to vzal ]-(
bellatrix13
27. led 2010
Natt,tak držim palečky a´t je v pořádku,hlavně aby moc nemarodil a užíval si hraní. 🙂

Holky,přidávám odkaz na FB na fotky z plavání,tatínek nás minule fotil v plavečáku 🙂 http://www.facebook.com/profile.php?id=10000043...
petrunka01
28. led 2010
Ahoj...
zase sníh,už mě to nebaví,buď sněží,nebo mrzne...já chci jaro.. 😞
Ale zase m,ůžem jít zítra se Šímou bobovat,jestli ot vydrží..už jsme dlouho nebyli..
lenik_25
28. led 2010
Dobré ráno, zasněžené, prochrchlané... já chci taky jarooo!!! Ať všichni milovníci sněhu prominou, ale já prostě zimní živel nejsem ani za mák 😞

Bell, pěkný fotky, Puclina si to bezvadně užívá.
makinka.1
28. led 2010
Ty jo,nekecali,fakt nasnezilo!No to mam radost.... :-S
Ty Huggies za 2,50 to je hodne dobra cena,takhle levne je noporidim ani v DM s 25% kuponkem,teda pokud by nebyli vyrazne slevneny....Taky to prepocitam jako debil...Kazdy pliny maji jinej pocet kusu v baleni.Jesteze si udelam vzdycky zasoby a pak na to prdim.Ted v zime jednoprdky holt pouzivam vic,pac tahat s sebou latkovy ven a nekde prebalovat nejde.V lete je to jina...
terezam22
28. led 2010
Ahoj holky,

Co to venku je??? ]-( Ráno vezl Jiříka do školy chlap.Kristík se probudil ráno ve 3.45h(dostal mlíčko) no a usnul až po 5h!Probudil se už po6h!Dostal opět mlíčko a zlobil mě v posteli jak čert,nevím jakým stylem se mi podařilo ho ukonejšit,ale usnuly jsme spolu do 8.45h!!! 🙂

Do kdy jsou ty Huggies za 98kč v akci??To asi už nestihnu co?Páč teda dnes 100% od nás nepojedu.
lenik_25
28. led 2010
No to je venku teda sajgon. A mě čím dál víc pálí v krku. Tohle se prostě na jaře a v létě neděje, tak se asi budu muset odstěhovat do teplejch krajů!
prin
28. led 2010
ahoj všem,
Leni,
omluvám se že jsem se už neozvala, nic se neděje, hlavně se dej do kupy 😉

No my jsme byli ráno na sáňkách, paráda, teď už to taje, škoda, ale ráno to bylo fajn, ještě jsme se stavili u jedné kamošky a nazpátek mi Jára usnul, tak jsme ho šouply do postele a chrní, co víc si přát! 🙂

Jinak, pleny jako vy, taky přepočítávám a přemýšlím jestli ještě koupit do zásoby, ale pak je v tom takových peněz, hrůza, no snad konečně začneme používat nočník, protože se zatím fakt nechytáme =-)

Holky a snad by jste nechtěli aby bylo vedro, dyť je leden!!! 😃
lenik_25
28. led 2010
Pavli, musím, v sobotu jdu na ples 🙂

Já bych vedro chtěla! 😃
bellatrix13
28. led 2010
😃 Holky,to mi se vždycky s manžou chcechtáme,jak si furt lidi stěžujou na počasí,v létě je vedro,na jaře,na podzim prší,v zimě je zima 😃 😃 😃 .To je prostě takovej koloběh života 😃 .Já si teda taky občas pěkně zanadávám..ale sníh a mráz v lednu mě prostě nějak moc nebere......jooo v květnu to by byla jiná 😃 😃 😃 .
A jen tak mimochodem,jdu se radši rychle už oblíkat,abych měla rezervu na vyhrabábá auta ze dvora,jedem na plavčo....zatracená zima :-| 😃 😃 😃 .
bellatrix13
28. led 2010
Chtěla jsem napsat my s manžou....ježiš já ty chyby po sobě snad radši ani nebudu číst =-) 😃 .
verca111
28. led 2010
Mně se snížek líbí - i když jsem dnes musela do práce jet s kočárkem a byla to megadřina místy 🙂

Janička je na plavču roztomiloučká 🙂

Dnes v práci jsem nafasovala vše a v úterý už jdu za katedru, jupíííííííííííííííííííííí 😉
makinka.1
28. led 2010
Me se snizek nelibi... :-S Docela me neba se tu brodit po kotniky.

Začni psát odpověď...

Odešli