• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Nekamenujte mě prosíííím :grinning: Já si ve vedru lebedím :grinning:
28. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
tak už jdeš pracovat ju :wink:

leni,
taky me pálí v krku,ach jo,když už jsou deti v poho,lítáme v tom my :angry: ,koupila jsem Strepfen,tak uvidíme :wink:

terez,
tak co vyznamenání??????????? :grinning:

já mám nej jaro,ani vedro,aní zima :wink:
28. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Jiřík samé jedničky :slight_smile: :slight_smile:

No jo Natt aby to nevěděla :grinning:

Dnes na večer kolem 17h jsme šli ven všici a nechala jsem Kristíka jít pěšo a mooc se mu to líbilo,fota v albu :wink: jukněte :slight_smile:
28. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u nás taky vyznamenání :sunglasses:
28. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýý,gratuluju malym šptrům k vysvědčení :grinning: !

Verčo,tak hele jo až půjdeš do tej práce,tak bych se jako chtěla přimluvit za jednoho študenta,jo.Jde o Pepíka Klaboucha :sweat_smile: ,nevim,jestli se ti vůbec dostane so spárů ,ale kdyby náhodou jo.... :sweat_smile: .Nevim jak teď,když s nim lomcuje puberta,ale bejval to takovej slušnej,hodnej šprťáček a moc šikovnej kluk.Chodil mi do DDM na kroužek a nemohla jsme si ho vynachválit.Teď má sice adolescentní výlevy(někdy jako dost :grinning: ).....ale to maj v jeho věku všici :grinning: :grinning: :grinning: .Letos by měl bejt v prváku :slight_smile: .
28. led 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsem se chtěla podělit o email,co napsla moje kámoška :grinning: jak vypadá její všední den :grinning: .Musim avizovat,že bydlí v Praze.Jednu babičku má v Kutný Hoře,druhou ve Svoru,ségru v Děčíně.V praze měla super sousedku,se kterou si navzájem hlídali děti,jenže se před vánocema taky přestěhovali kousek jinam :confused: .
: Zdravím všechny příbuzné, přátele a známé,
jaký jste dnes měli den? Já jsem se v 7 ráno vzbudila, připravila kafíčko Adéle, čaj Emě, banán hodila do kočáru, oblíkla holky a v 8:00 už jsme byly u doktorky na očkování. Svlíkla holky a během půlhodinového čekání jsem dala Adéle banán (snídani), Od dr. jsme se vydaly nakoupit do Penny. Každý mi říká, že je nejlevnější, tak jsem se v rámci úspor rodinného rozpočtu vydala tam, ač to není zrovna nejblíže. Košík pod kočárem mám plný nákupu, jdeme přes celé sídliště dolu do DM, kde jsem potřebovala koupit plíny, vlhčené ubrousky, příkrmy a kaši. Vycházíme z DM, Adéla nese v ruce balík toaletních papírů, já v levé ruce balík plínek v pravé tašku se zbytkem nákupu. Tlačím před sebou plný kočár do kopce, sotva jsme to vyšly, klouzalo se to a kočár se nedal pořádně řídit. Nakonec se podařilo, zašly jsme při cestě rovnou do sekáče, kde jsem zaplatila 260,- za věci, který mi paní dala již včera no a konečně jdeme domů.

Ve výtahu mi volá Hanka, jestli půjdeme po obědě bobovat, vyjíždím s kočárem z výtahu, domlouvám bobování a při tom svlíkám Adélu a házím nákup do předsíně na zem. Je 10:21, svlíkla jsem holky, dala jim najíst, napít, přebalila Emu a jdu vařit oběd. Pravda, dvakrát výchovné to není, ale pustila jsem Adéle pohádku, abych mohla v klidu uvařit. Mezi tím jsem dala várku do pračky. V 11:45 jsme všechny seděly u stolu, krmila jsem střídavě Emu a sebe. Jdu pověsit vyprané prádlo, Ema mi jako vždy asistuje a stahuje již pověšené prádlo na zem, takže některé věci pověsím i třikrát. Vzala si ramínko, konečně se zaměřila na něco jiného a já mám poslední kousky, když najednou se začne Ema dusit a lapat po dechu. Tak jsem jí zvedla a v tom hodila takovou šavli, že půl oběda bylo venku i s kouskem ulomeného ramínka…..no, mohlo to dopadnout hůř. Takhle jsem vzala jen hadr a šla to z koberce uklidit. Ve 13:30 začíná být Ema protivná, tak jsem si sedla do obýváku na zem a skládala si s ní kostičky, ač mě to nikdy moc nebavilo, dneska jsem si u toho krásně odpočinula. Ve 14:00 dávám holkám svačinu a oblíkáme se na bobování. Cestou jsme vyzvedly Adélky kamaráda Samuela, jdeme ve čtyřech a cestou se spojíme ještě s Hankou a Helenkou. Stojím pod kopcem, občas křiknu na děti a jezdím s kočárem sem a tam. Po dvou hodinách mám zmrzlý nohy, odvádíme Samuela a jdeme se domu ohřát. Opět svlíkám holky, svačina, pití a konečně….v 17:30 přichází domu i Honza. Zapomněla jsem mu dát těch 5 minut (jak se říká, když chlap přijde domu, že potřebuje čas) a hned jsem na něj mezi dvěma vybalila, že si může vybrat, vykoupat obě děti nebo dojít do Penny po prášek na praní (měli akci). V 17:41 vyrážím do Penny. Dorazím na místo a zjistím, že je vyprodáno (kdybych byla jen trochu pozornější, zjistila bych to už ráno, kdy jsem tam nakupovala, ale to bych se připravila o večerní procházkuJ Po dlouhém zvažování a počítání, kolik kg a který prášek za tu a tu cenu by se vyplatil mám hlavu v pejru, beru jeden 5 kg balík a cestou zpět ještě vyzvedávám poštu ve starém bytě. Což mi připomnělo, že musím zajít na úřad a konečně nechat změnit trvalé bydliště, jenomže to znamená nechat se vyfotit a to znamená alespoň jeden den nebýt tak zchvácená, trochu se upravit, abych měla alespoň lepší pocit a fotka trošku vypadalaJ Za 45 minut jsem doma. Svlíknu se, přebírám od Honzy Emu a jdu jí uspat. 18:50…Ema spí. Ve 20 jdu dát dobrou noc Adéle a konečně si uvařím kafíčko a v klidu si ho vypiju.

Když jsem to vyprávěla Honzovi, dovídám se, že jsem si všechno jen špatně naplánovala. Paráda, hned mám lepší náladu, příště budu chytřejší, nakoupím všechno najednou a ponesu to i v zubech, ale pak nevím, jak bych Adéle říkala, stůj, jede auto apod.J Ale abych mu nekřivdila, cestou z práce (kde určitě pilně pracoval) koupil vodu do odstřikovačů.

Tak takhle nějak se máme na tý dovolenýJ))) Kdyby si někdo z vás pracujících chtěl odpočinout, klidně za vás půjdu jeden den do práce;o)

Mějte se hezky, jdu se odreagovat při seriálu….

Tak nic, Ema je vzhůru..

J

Mějte se

Monika
28. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak to je mazec,to si teprv clovek uvedomí,co celej den delá a musí stihnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............že bych to taky hodila na papír,jestli se neflákám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?????????????????????????????
28. led 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale konec me pobavil.................hmmmmmmmm tak nic Ema nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a taky tech 5 min pro chlapa :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. led 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko a ahoj všem :slight_smile:

Budíček 6h,ale zase spal celou noc to ho chválí :grinning:
Dnes jsme doma tak bych taky chtěla s dětma jít ven za barák sáňkovat,snad se prcek nebude bát :confused:
Jiřík ten jěště spí,máme zkrátka dva extrémy!! :slight_smile:

Bell taky jsem četla a posmála se a obdivuju Tvojí houževnatost to přepsat,já bych na to neměla sílu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já si jdu dát kafe a snídani,pá :slight_smile:
29. led 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to je přesně vidět,jak jsme na tom všechny buď stejně nebo hodně podobně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Mě to taky pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Jo a to ještě musim podotknou,že se i přesto nenechává odradit od myšlenky na třetí dítě :grinning: :grinning: :grinning:.

Terez,já jsem to jenom zkopírovala z emailu myší ,přepisovat by se mi to teda fakt nechtělo :grinning: :grinning: :grinning: .
29. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell aháá to je to co pořád neumím :grinning: i když mě to stále někdo ukazuje,většinou kamarádi co přijdou k nám na kafe,tak co mi teda ukazujou??!! :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky :slight_smile: Máte šikovný dětičky, parádní vysvědčení!

Dneska jsem se vychrupkala skoro do 8,30, tak jsem čilá jak rybička a už tady snídám :slight_smile:

Natt, mně je líp a pomohla Děčínská směs od Grešíka a nic víc. Večer jsem měla ale šílenej průjem, takže možná to bylo něco na pár hodin, co řádí.

Terez, pěkné fotky. Kristík si to hezky užíval :slight_smile:

Bell, ten mail je super a jako doost se v tom nacházím. Jen s tím rozdílem, že to dítko je zatím jedno. I tak se kolikrát pozoruju, jak jsem se nezastavila a jak se ani nestíhám najíst a neuvědomuju si, co se děje mimo ten kolotoč :grinning: Kamarádka to napsala fakt parádně! Taky bych kolikrát šla za někoho do práce. Je to dobrá inspirace, někdy si to taky sepíšu :grinning:
29. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm,az se mi narodi Dvojka,tak vam to taky sepisu.... :grinning:
29. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že to máme všechny podobně, jen někdo to umí podat ;)
Když do toho nestartuje auto, nebo se zasekne okno v -15, taku ž to je na knihu a Nobelovu cenu, ne? :grinning:

Bell, jo tapřimluvit, jo? :grinning: :grinning: - neboj, teď ho učit nebudu a pak se uvidí - to záleží na něm ne na mně ;)

Kristík je kulíšek :slight_smile:
29. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak máme za sebou sáňkování :slight_smile:
Kristík byl úplně hotovej,nebál se,bavilo ho to :slight_smile: jen já jsem jak si udřená jako kůň :grinning: ta hodinka bohatě stačila,dostane obídek a půjde chrnět,pokud bude odpolko pěkně půjdeme znovu!Když už teda ta zima je tak a´t si jí "užijeme" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já jsem vždycky taky sedřená jak ... no síla. Ale beru to, že to je místo posilovny - zadara, na vzduchu s mám miláčkem :hearts:
29. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda mě to nějak blbne!!Když sem "jdu"musím se přihlásit??!! :angry:

Jo miláček už chrní :grinning:
29. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
před chvílí jsme se vrátilo z venku z bobování.Taky jsem si pohrála a poslavila sněhuláka:slight_smile:.Šíma si teď krásně hraje a já půjdu umýt nádobí..pak plánuju krátké cvičení a vanu spěnou od Radoxu..:slight_smile:
29. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,nojooo ono přímluv nejni nikdy dost :grinning: .

Terez,mě to taky nějak blbne a chce mě to porád přihlašovat :angry: .

Petru,to sis naplaánovala pěknej relax :sweat_smile: .My jsme dneska taky byli stavět sněhuláka a před chvilkou jsme šoupli bábě Janičku na noc.....takže si jako myslíme,že máme volnej večer :grinning: ,ale vzhledem k tomu,že je to úplně poprvé,kdy spí jinde než doma přes noc.....no nevim :grinning: .Bába bydlí s náma v baráku hned vedle,takže stačí zazvonit či zaklepat a máme jí tu zpět.Sice jsme si dělali srandu ať nám jí nevoděj dřív než ráno v deset,ale máme obavy,aby nám jí nepřivedli už před desátou večer :grinning: :grinning: :grinning: .
29. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,Natt,kde jste splašily toliko sousedů na farmville :astonished: ? Z mejch přátel to nikdo skorem nehraje a těch pár...už tam mám,ale porád je to málo :frowning2: .Začínám se na farmičce dost tísnit,tak už bych se ráda rozšířila(teda jen farmu :grinning: ).
29. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ty se máš... poprvé je to asi pro rodiče těžký, ale užijte si "volno"
29. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell-relax jsemsi naplánovala,ale nerealizovala,páč dítě se mi nakýblovalo do koupelny.Takže sjem byla venku rychlostí blesku..ty jeho věčnýmdo kolečka se opakující otázky jsem dlouho nesnesla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sice nesankujeme-dite na sanich jezdi zcela zasadne a jen s mym bratrem,jinak s nikym... :grinning: takze chodime pekne po svych,ale povim vam,v tom hlubokym snehu je to maso.Byvam unavena jako pes.Jinak diky Minimaxu a serialu Chuggington mam od nej na ctvrt hodky uplnej pokoj,sedi jako probitej a zira... :grinning:
29. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm to u nás taky odpolední sáňkování moc nebylo,páč už byl rozkoukanej co a jak,lezl ze saní a chtěl chodit,takže jsme došly takovej flák pod kopec a nahoru jsem táhla saně a zkoušela ho posadit tak měl nervíky ,že půjde...ale do kopce bychom šly jěště teď tak jsem ho kus poponesla za protestů a ječení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V 18.30h už řval a byl totál vopruz ,dostal lahev a šel na kutě,teď slyším jak se mlátí do postýlky,já nevím co ty děti tam dělaj??!!On spí po každý v takový poloze ,že bych se zlomila!

Jiříci jeli na minigolf tak mám chvíly prééé :slight_smile:
29. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
ty jo ty se maj.............po platí :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leni,
a nezapomen se ukázat,jak ti to bude slušet.............já bych taky nekam sla :wink:
29. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Ehm dobré. Úplněk nám dal zabart, teda spíš mně. Usnula jsem až po 2. hodině, v 5,30 už jsem byla vzhůru a snažila se prostě moc moc usnout a ono to nešlo. Dítě od těch 5,30 taky vstávalo co deset minut, do toho chlap chrápal... takže mám naspané asi tak tři hodinky a dneska mám jít na ples... takže to moje těšení jaksi kazí. Je 8,30 a já už padám na hubu, že bych spala. V 10 jdu ale k holiči a pak leda spát v poledne jako kůň ve stoje.

Natt, že bych se nechala vyfotit? Možná jo :slight_smile:
30. led 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Leni to nic taky jsme vzhůru od 6h!!!Chlapovi cinknul budík...
Dělám přípravu na oběd a upeču nějakou bábovku.
30. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,koukám,že dneska se to zrovna moc nehodí :sweat_smile: ...jak tak čtu o tom nespaní.Ale bába nám naštěstí Puclinu večer nevrátila,takže jsme měli klid akorát,že jsme zalezli do pelechu až někdy v jednu v noci a jak jsme už zblblý,tak já jsem se probudila v půl osmý a ještě teda zabrala,ale nakonec jsme se oba s manžou vzbudili v 8 :grinning: ,prostě zvyk je zvyk.Tak jsme se aspoň do těch 9 povalovali v posteli :dizzy_face: .Jetě jsme se v klidu nasnídali.Já dala píct maso,oškrábala a dala vařit brambory na kaši.Manža mezi tim zčíhnul film co si stáhnul z netu a v 11h zazvonila bába,že už nám jí teda vede :grinning: .Sice prej usnula až 23h večer a budila je ráno v půl osmý,ale jinak prej dobrý :slight_smile: .Bába teda vypadala,že by si hned šla dát šlofíka..... :grinning: .No a Jaňule ještě chvilku hopsala a hrála si s náma,pak jsme si dali obýdek-vzorně spapala kaši i s masíčkem :astonished: k tomu dvě nakrájený rajčata a málem usnula už v židličce :grinning: .Tak se teď jdu taky na chvilku natáhnout.Manža si jen hezky zamnul ruce a že prej dneska by mohla spát u druhej báby....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:,ale to fakt zas až někdy příště :grinning: :grinning: :grinning:.

Leni,přeju hezkej ples,neboj to spaní předržíš a pobavíš se.Dospat se můžeš potom na ples se nechodí každej den :slight_smile: ,tak ať si to hezky užiješ :slight_smile: .Jinak spaní ve stoje jako kůň taky nejni špatný :grinning: :grinning: :grinning: .Když jsem dělala noční a přišel na mě doma spánek,tak jsem taky byla schopná usnout i ve stoje :grinning: :grinning: :grinning: .
30. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsem.My vstavacka v 8,takze pohoda.Dopol jsem dali velkou prochajdu,je nadherne.Ted spi a odpol cekam svoji spoluroditelku,byly jsme spolu n pokoji v porodce. :wink:
30. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, předržuju, předržuju, ale čéče, asi už fakt nejsem žádná mladice, abych vydržela nespat :grinning: Už jsem se čelem zavěsila za gauč, že usnu tak, ale malej akorát vstal :slight_smile: Tak mu jdu dát polívku a pak si udělám nehtíky.
30. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek