• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni,ja ti dam zadna mladice!!!Co mam rikat ja! :grinning:
Dneska jsem mela jit na Sunshine do Garage,ale vzdala jsem to kvuli tomu,ze mi dve noci za sebou pekne hnusne tvrdlo bricho,tak to radeji nebudu pokouset.Jinac bych sla...
30. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak my včera byli na teplický v rajských ostrovech,pak jsme šli do Hefaistosu a pak jeli do Olympie.........večer jsem to zalomila v 8 hodin a spala 12 hodin,jen s jednou přestávkou,kdy jsem asi usla dřív než Šimon a nedala mu plínku,tak se počural,ale ani ho to nevzbudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak jsem to uklidila a chrápala dál,jsem asi musela všechno dospat :wink: :wink: :wink: :wink: ...........když chodim spát o půl noci denně :unamused: :unamused: :unamused:

leni,
tak se pochlub ju??????????

bell,
já ani nevim,vetšinou to jsou spolužáci,ale přidej si pani co chodí uklízet,taky to hraje a jukni koho tam mám já,přidej si co tam mám já :wink: :wink: :wink: :wink:

maki,
kdy chodíte do toho Rákosníčka,hodila bych ti tam jen ten chleba,už to nemám kam dávat :wink:

veru,
takže v po už jdeš do práce????????? :wink: :wink:

dneska vezu zase ten náš vrak k mechanikovi,poslední co do toho vrážim.musíme neco pořídit :frowning2:
31. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,chodime v pondeli,ale nepravidelne.Jestli pujdeme zitra jeste nevim,musim vyhrabat auto ze snehu a nevim,jak vypada cesta,jestli sjedu.Dam vedet.
31. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to přijde tereza :wink: ,tak kdybyb to tam k vám bylo sjízdný,hodila bych to tam,až bych jela v uterý do Březin :wink:
31. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dej vedet,v kolik pojedete,ja bych s Maxem sesla dolu k prejezdu a vzala bych si to od tebe.Stejne tam kazdej den musime jit koukat na vlaky... :wink:
31. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezdim kolem desátý :wink: ,ale nevim jestli to vezmeš,je to docela velká taska :fearful:
31. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

To je dneska krásně...!

Natt, ne ne, jdu až v úterý - budu chodit jen v úterý a ve čtvrtek.
31. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já začala vyspáním,ale hned jsem aktivne začla uklizet a začala jsem uklizet,začla jsem Bárou-naší rybou a hned jsem ji rozbila kouli,tak jsem si vydelala,večer ji musim koupit za 300stovky jinou :angry: :angry: ,blbec no :frowning2: :frowning2: ,chudák je ted v hrnci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru,
jo aha????????těšíš se?????????????
31. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mate dobry akvarko,to nikdo nema!!!! :grinning:
31. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak Bára je pořád v hrnci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jsem na to uplne zapomela,takže ještě,že jde Tomáš na inventuru,odvezu ho a rovnou ho teda koupim,jeste musí vydržet-snad přežije chudinka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
31. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, tak co rybka? Žije?

Já tupoň se zapomněla nechat včera vyfotit! Omlouvám se.
31. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
no neva :wink:

akvárko mám,ale chudinka je v takový umělý kostce........kouli nemeli :frowning2: :frowning2: ,no lepší než hrnec :grinning:
31. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .

Leni,tak co předrželas? :grinning:

Natt,až zjistim jak se podívat sousedům na sousedy,tak se mrknu :confused: ,zatím teda fakt nevim jak se to dělá :grinning: .A sousedka,co chodí uklízet......ty bláho ta má 3 děti :confused: ta taky hraje jo?! :sweat_smile: Hele mi teda dáváme ryby do pekáče :grinning:...........ale neřikáme jim jménem teda :grinning: :grinning: :grinning:

Holky,přiznejte se,kdo máte ještě facebook! :fearful: Po malé pátrací akci jsem vás pár vypátrala a kupodivu zjišťuju jak je Děčín fakt malej,ale zbytek zatím nemám :sweat_smile: .Třeba Petrunku nemůžu vypátrat ačkoliv už tu fotky na FB ukazovala :confused: ,nějak mi to nejde zobrazit.

Jinak teda dneska mám den....mimino se mi nějak v bříše přetáčí či co :astonished: a už tojde dost ztěžka,takže se mi dost mění tvar břich během dne :astonished: .Někdy mám pocit,že se točí i u mě v hlavě jak mi z toho jdou tlaky.To jsem zvědavá,co mi řekne Košařka na UZ jak je kočička natočená.Ale možná se točí už směrem dolu neb mám šílený kopance do žeber a chodim na záchod co 20 minut :rolling_eyes: ,ještě,že jsme na ten Avatar jeli ještě za včasu :grinning: .
31. led 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hezké pondělní ráno :slight_smile:

Včera tedy bylo krásně :slight_smile:

Natt, co to provádíš s tou rybkou??? :grinning: :grinning:
To si piš, že se těším...!!!
Včera jsem navezla vše potřebné k našim, budou hlídat Petříka a bude u nich v poledne spinkat - tak snad to zvládnem v pohodě... :sunglasses:

Bell, někteří lidi to mají n FB tak, že pokud nejsi přítel, tak se nemůžeš dívat na fotky :wink:
A sousedy sousedů si budeš nejdřív muset dát do přátel a pak za sousedy.
Já tam mám hodně studenty.
Hlavně už jsem je všechny předběhla :grinning:
Ale od zítra mám utrum... :wink:
1. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
napsala jsem docela dlouhej román a smazalo se to.. :angry:
Bell,to mi nedošlo,že nemůžeš koukat na moje fotky na FB,když Tě nemám jako přítele :grinning: :grinning: A to jsme si to tak zadávala nedávno...Tak si mě najdi - Petra Myšková,já si Tě přidám a bude to..Ale žádný hry nehraju,neláká mě to..
Koukám,jak blázen,v kolikátým týdnu už s Makonkou jste... :astonished: Strašně to uteklo.
My měli pohodový víkend.V sobotu oběd u tchána.malej to tam i po obídku zalomil,což jsme docela koukali... :slight_smile: .Včera pro změnu u našich,mamka měla narozeniny,takže malá oslavička,procházka mezi kraami,papoušky,pštrosy,srnkami,koníky...Šíma pobíhal mezi babičkou a mojí ségrou... :wink:
1. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
no my ji taky nejíme :grinning: ,jj hraje..........já tam dlouho nebyla juknu ted,nebo večer :wink:

byla tu Tereza,pak jeste kamarádka Hanka s Anetkou,až si bude Tereza ztěžovat,že malej zlobí kecá :grinning: :grinning: ,ani jednou za celou dobu nezabrečel,neknournul :wink:

petrunko,
jdu si te taky najít :wink:
1. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt nepřechvaluj :grinning: :grinning: v autě usnul,ale vzbudila jsem ho,páč šel spát po o.
Teď se hrabal v hlíně,strkal do pusy a měl vzteka a řval,že nemůže!!Tak jakej pak hodnej klučínek :grinning:
Jo u Tebe to bylo fajn,páč na návštěvách je fakt zatím...hodnej :wink:
1. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsem.Bell,zitra se potkame u mudry,budu tam pred 9. :wink:
Ted si tchan odvezl Maxe,abych zitra mela klid na poradnu a pak se chystam k holici.Dneska jsem po Rakosnicku jeste sli na kachny,ke Gresikovi a razem z toho byla 1 hodina a ja jsem utapkana jako pes.Dneska me obvzlast berou kycle.Sedla jsem si az ted,pac kdyz Max spal,tak jsem musela uklidit ten bordel,co tu zbyl po ranu-sundavala jsem pixlu z policky a spolu s ni jsem capla takovou visaci kytku za stonek a strhla jsem ji i s kvetinacem na bar.Hlina naprosto vsude :confounded: .Uz jsem nemela cas to uklidit...Myslela jsem,ze mi slehne,hlinu jsem mela i v kafi.
1. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska to bylo prima. Nejdřív kroužek a pak si Daneček ještě pohrál v herně. Když jsme šli odtamtud, tak řičel.

Natt, koule prej stejně nejsou pro ryby dobré, můžou se v tom zbláznit... aspoň jsem to slyšela hihi :grinning: Takže jsi vybrala báječně :slight_smile:

Bell, předržela jsem, nehrála jsem si na koně :grinning:

A jména rybiček... já měla "pana Bonpara" prosím pěkně :grinning:

Makinko, ty jo! Tak to je milý, když člověk chce odpočívat a akorát si nechtíc sám přidělá práci. Jinak se ti omlouvám, že jsem dneska už nešla na kachny, ale musela jsem pro ten sirup pro Danečka na Starák, v poliklinice ho neměli. A u jak jsme došli tam, tak byl vláčnej, takže honem honem na autobus a rychle domů. Dal si jídlo, lehl do postýlky a ve chvíli, kdy chtěl usnout, tak začali dělat čidlo na rozsvěcení přímo za našima dveřma, takže asi 3 metry od Danečkova pokojíčku. Nejdřív řev, protože nevěděl, vo co gou. Pak nespal a usnul mi v 15,30!!! Ještě spí, ale já ho vytáhnu.
1. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni v pohode.Kdyby Max dneska nevstaval az v 9,tak bychom taky jeli hned domu.Ale koukam,ze ty bys to dneska mela lepsi,kdyby usnul v kocaru...Nezavidim vam ty panelaky a vrtajici sousedy.
1. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen jsem úplně náhodou objevila Makinku, tak jí chci pozdravit. Ahooooj!!! Jak je? Mamino??
Všem ostatním přeju taky krásný den. :dizzy_face:
1. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko???Cau,nekecej,ty jsi taky tehule????No parada!Gratuluju!
1. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem vás v tom nemohla nechat. :grinning: ahoj
1. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaa skončila Kouzelná školka, tak musím letět dolů. Zatím. Ještě jsem určitě juknu.
1. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele,tak koukam,ze se nam nejak ve tride rozmohlo ted rozeni deticek,co?
1. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz se z toho picnu,zase bude padat...Me uz to nebavi...http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/pozor-do-stredy-napadne-az-30-cm-snehu-hrozi-i-silny-vitr.html
1. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě taky ne, už chci teplooooo!
No, nějak nám asi začala 2.míza nebo co??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
drze Vám sem vlezu s dotazem :wink:
jsem tedy taky z Děčínska a některé z vás mi dobře poradily s Dr. Rubešem- Makinka.1,Verca111- moc díky :slight_smile:
chtěla jsem se zeptat- nechodíte některá do České Kamenice k MuDr. Šťastné?
1. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, no to bych asi fakt měla lepší, kdyby usnul v kočáru. Na procházku to docela bylo, svítilo sluníčko.
Jo a koukám, že zas na těch vašich "horách" zapadneš, co?

Zdeni, ahoj. Já bohužel neporadím, paní doktorku ani neznám.
1. únor 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu muset nechat auto uplne dole.30 cisel je dost...
Zdeni,myslim,ze jsme skoro vsechny decinsky...
Kato,ja teda jedu v prvni mize :grinning: !Myslim,ze ty jeste taky,po trech letech se to tak da brat,Cakl taky,jen Petra dala regulerne druhy kolo...Ty jo,druhy dvojcata,to je maso,co?
1. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek